Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
7. okt 2009

nie, to telo.. ale ja to ovladam a riadim 😀

mywiel
7. okt 2009

Ved keby sme mali zazivat klinicku smrt zakazdym ked astralne cestujeme tak to uz by som sa aj bala lietat... 😀

linette
7. okt 2009

klinicka smrt je, ked sa dusa odpoji od tela a potom sa vrati. ale vtedy ta dusa ine veci zaziva, nie take ako v astrale? mam na myslim, ze vidi svojich blizkych ktori uz zomreli, vidi velke svetlo, bud ide do raja alebo sa znova narodi, alebo este pobudne na zemi..

bibula
7. okt 2009

myslim,ze by nasa dusa poriadne zatrpkla... 😖

bibula
7. okt 2009

lin,klinicka smrt je smrt tela -mozgu -nemyl si to ...
zomiera telo ,nie dusa

bibula
7. okt 2009

nie lin nemusi umriet...
telo funguje inac,uz som to pisala...fyzika,chemia,elektrika...magnetizmus...biochemia a podobne,vsetky dolezite "drobnosti" pri poruche jednej ma telo skaredy nasledok,ale dusi sa to stat nemoze...."funguje na iny pohon"

to je ako ked sme rozoberali,ci zvieratka maju dusu....

linette
7. okt 2009

dusa neumrie, je vecna.. telo raz umrie. takze klinicka smr je smr tela, no ked dusa vrati tak telo ozije? .. alebo telo ozije same a dusa sa potom vrati do nho?.. zase tie otazky..

bibula
7. okt 2009

ano lin -asi tak-vsetko vyzaruje nieco-...
ale nie dusou je telo zive,iba ho naplnuje,dava mu zmysel...nie nadarmo sa telu hovori schranka....

lin citala si knihu od myw?
oddelovanie eterickej hmoty? 😉

bibula
7. okt 2009

dusa sama telo neozivy,pokial nie je telo zivotaschopne.....
dusicka odchadza...

dali4
autor
7. okt 2009

lin... ano v tej knihe je toto všetko pekne do podrobna opísané...

linette
7. okt 2009

este som si nestihla zacat citat ☹ musim poprosit krsnu ci mi to vie vytlacit (postupne).. moja tlaciaren strajkuje.. je dobra len na scanovanie 😠
akurat som sa chcela spytat z akej knihy to vsetko viete 🙂 a vyjde najavo, ze od mywiel a tu knihu mam aj ja 😉

bibula
7. okt 2009

😀 lin no ja to neviem zrovna z knihy od myw,uz som to vedela... 🙂 😉 ale tato cast oddelovania je tam pekne rozpisana...doteraz som to odumieranie eterickeho dvojnika nikde nevidela tak pekne opisane... 😅

linette
7. okt 2009

bibul a odkadial si to vedela? ty vies vsetko a ani knihy nepotrebujes 😉 🙂

bibula
7. okt 2009

uz som pisala,ze ja sa so svojou dusickou rozpravam ako s dalsou bytostou...
staci pochopit ako co fukguje a aku ma funkciu,aku pracu,povinnosti...
je to ako ked zlucujes dve osoby- preco si so svojim priatelom a nie s inym? 😀
a zase nastavaju aj nezhody-ale je to normalne-tak isto mozem mat nezhody so svojou dusou... 😉 😔

dali4
autor
7. okt 2009

Včera som vás čítala a myw s bodym tu nadhodili zaujímavú tému o pyramídách... Mna Egypt vždy neskutočne lákal a láká, ešte som tam ale nobola ☹ ... Ani nejak nebola príležitosť a okrem toho ja mám paniku z lietania 😒 , to asi tiež o niečom svedčí... Takže ked bysme tam raz aj mohli ísť tak neviem čia sa k tomu odhodlám. Mňa by zaujímalo, čo je pravdy na tých kliatbách o ktorých sa hovorí... Prečo, ak sú tam stále nejaké duše uveznené... im do teraz nikto nepomohol odísť, aby mali klud 😕 ?

bibula
7. okt 2009

lin,kolko sa venujes tymto veciam? ja sm prve vestecke karty,knihu kuziel a tak dostala ako 6 rocna...
bibliu som zmakla ako 12 rocna a odvtedy v tom idem,zijem stym....moje nocne navstevy....
tiez citam,hladam,snorim,...nikto uceny z neba nespadol /alebo z lona 😀 /

bibula
7. okt 2009

dal no ja nemam pocit,ze by tam mali byt nejake duse uvaznene 😉

dali4
autor
7. okt 2009

bibula... ty si už starý pes 😀 Od 6 ich rokov... ti teda poviem, sa nezdáš 😵
Ja sa tomu venujem iby 3 roky 😅

mywiel
7. okt 2009

Ja sa venujem 16 rokov 🙂

linette
7. okt 2009

bib ja sa tomu venujem ako povedat.. par rokov ma to zaujimalo ale som sa tomu nevenovala, nemala som prilezitost, nikto somnou tak nekomunikoval, doma nikto na take veci neveri, len povedia hokus pokus. teraz co mam ten problem, ktory trva par mesiacov a stale sa zhorsuje tak som na vas natrafila a venujem sa tomu hlbsie, teda sa len pytam. zeby "nahoda" ? knihy ziadne take nemam. akurat mam jednu pozicanu asi tyzden alebo dva. este stale som ju neprecitala. informcie cerpam od vas a z netu (ale na nete popisu vselico, istejsie su knihy). mam vypisany zoznam knih ktore chcem, len musim si pockat na sponzora 😒 ale sa blizia vianoce a moje narodky 😀

dali4
autor
7. okt 2009

...ale so svojou dušou sa mi darí velmi dobre rozprávat 🙂

linette
7. okt 2009

vlastne sa tomu venujem od kedy som v teme kontakt s anjelmi, takze malinko este.. som z vas zrejme najmladsi student 😀

linette
7. okt 2009

dali mna egypt tiez zaujima a kebyze tam mam moznost ist tak vsetky zname miesta by som pochodila, stravila by som tam aj 2 mesiace 😀 😀 a oddychla by som si na Sharm el sheik ci ako sa to vola.. 😝

linette
7. okt 2009

ja sa nerozpravam so svojou dusou 😒 skor z myslienkami bojujem. tie ma napadaju a nedaju mi pokoj, nechcem na niektore veci mysliet a myslim na to durch ☹ 😠 😠 😠 niekedy mam chut si buchat hlavu o stenu, aby som tie myslienky vyhnala. a niekedy mam pocit, ze toto nieje moje telo 😕

dali4
autor
7. okt 2009

lin... na tom nezáleží. Niekto sa tomu može venovat roky a pochopí menej než ten kto sa tomu venuje trebárs pár mesiacov 😉 . Tým preboha na nikoho nenarážam 🤐 😀 , ale je to tak baby však ? potvrdte 😅 Zaleží od skúsenosti duše. Je dobré že máš vela otázok. Može príst chvíla ked ti to všetko ozaj začne do seba zapadat a začnú ti prichádzat informácie samé. Teda oni prichádzajú stále, len vtedy ich už budeš vediet prijímať "zhora" 😉

dali4
autor
7. okt 2009

Lin... len si hlavu nebúchaj, lebo sa tvoje ego vzbúri a bude ti robit ešte viac napriek 😵

linette
7. okt 2009

dali ano mas pravdu. mama mi raz rozpravala, ze ked som bola este v kociku velmi som lubila pozerat stromi. ktovie preco 😉 😀 😀 😀 ja asi viem preco.. a s tymi znameniami mas pravdu. oni prichadzaju stale a kazdemu, len je na nas ci si ich vsimneme alebo nie. vcera napriklad mi vobec neslo nacitat tuto stranku akoby to bolo znamenie, ze sem nemam chodit. a konecne ked mi ju nacitalo tak dosiel priatel.. znamenie.. inak mam pc strasne spomaleny, vela filmov, musim napalit a vymazat. lenze som zabudla ako sa napaluju filmy 😀 😝

linette
7. okt 2009

nebudem buchat ved by to bolelo 😀 😀 😀 snazim sa len na pekne veci mysliet .. je to tazke ale snazim.
idem si hodit horsky kristalik na retiazku a dam si ho dnes prvykrat 😉

bibula
7. okt 2009

ono to je aj o ludoch v okoli , moji rodicia ma zacali k tomu viest kvoly mojim navstevnikom a mojim navstevam u nich v posteli-asi chceli aby som prestala chodit a skor pochopila....
to mali spravit asi tie karty-farebne /este ich mam 😀 /pochopit a kniha asi nabrat odvahu...

a ma to aj svoje nevyhody,ludia sa ma obcas boja,ale ked ma spoznaju, chcu byt so mnou...

lin ja mam tiez obcas problem stlmit svoje myslienky-dalsia nevyhoda,hovorim co si myslim a ludia to niekedy nechcu pocut...

ano dal,ide o to "zobudit sa" 😀 a najst si smer,ktorym chces ist....,mat prehlad o vsetkom,ale venovat sa len niecomu.

aj tu su ludia,ktori mi dost pomohli...a este mozu pomoct,inac by som tu uz nebola a hladala inde a dalej 🙂