Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
7. okt 2009

a som kukla svoj kvetinovy horoskop... 😀

Mimóza 1. – 10. března

Zajímavá, nevšední květina a takový je i člověk tohoto znamení. Je to velký snílek, většinou má neuvěřitelně krásné oči a působí až nadpozemsky krásně. Nezáleží mu na hmotných statcích, ale touží být oblíbený, obletovaný a žádoucí. Tito lidé po celý život pracují na svém sebevědomí a potřebují od druhých spoustu uznání.
🙂 🙂

adina22
7. okt 2009

bibi pozrela som fotky naaadhera,obloha kraaaasa 😉

nobody
7. okt 2009

pěkné fotky
já pak dám svoji grafiku na ukázku ..teda až se mi bude chtít
i když to stojí zaprd

bibula
7. okt 2009

preco body....

bibula
7. okt 2009

😀 a pekne su aj vdaka tebe body...uz sa mi s fotakom aj sniva 😀 😀

mywiel
7. okt 2009

Bibu aj ja chcem z kade mas ten horoskop? 😉

bibula
7. okt 2009

tu myw🙂
http://www.zenyprozeny.cz/art/1170-kvetinovy-ho...

a predtym som nahadzala aj ine veci,len necitane,tak neviem....a napravo mas este odkazy na kadeco...
ja som strom vrba- no parada 😀 😅

mywiel
7. okt 2009

Iris 1. – 10. ledna To sedi.
Lidé narození v tomto období jsou vytrvalí a snaživí, bývají také optimisticky naladění a dokáží druhým poradit a pomoci. Bohužel nedokáži projevit plně své city a při řešení různých problémů se řídí svojí střízlivostí a rozumem. Za přátele a partnery si vyhledávají nejraději stejně schopné a pracovité osoby.

adina22
7. okt 2009

Gerbera 21. – 31. ledna Moze byt 🙂

Je „všeználek“, neustále sbírá nové informace, kontakty, je velmi společenská a také je ráda neustále v pohybu, má ráda změnu a vzruch. Nic obyčejného jí nezajímá, má ráda zábavu a sama bývá vtipná a žádnou legraci nezkazí. Je sice citlivá, ale nedává to najevo. Bývá to oblíbený člověk v přátelství i partnerství.

mywiel
7. okt 2009

Zas tu nie je ani nohy...tak pekny vecer tazko pracujucim. 😉 😀

bibula
7. okt 2009

😀 ja pozeram modre z neba🙂

mirka1308
7. okt 2009

Ahojte alebo presnejšie ahoj mywiel 😀 😀
ja som tu už dlhšie ale kým prečítam všetky vaše príspevky tak vy končíte 😵

dali4
autor
7. okt 2009

Aj ja som tuuuu 🙂

denisocka
7. okt 2009

😕 ........ vraj snežienka ....... somarina ten horoskop 🙄

dali4
autor
7. okt 2009

Trochu som došla kuknút čo sa tu deje... moj muž si doniesol kamaráta, fajčia na balkone dútničky, tak ich nechám, nech si pokecajú 😅

mirka1308
7. okt 2009

aj teraz - super téma Egypt a všetko čo s ním súvisí 😵 😵 ale kým sa stihnem zapojiť tak je téma dávno papa a vy fičíte na niečom úplne inom 😀 😀
inak všetky až na pár výnimiek máte očiská 😕 😅
nehovorím že nie sú pekné 😉 ale už mi splývate a pred tým som hneď podľa foto rozoznala kto píše 😒
ako som čítala tak Kaya je už v poriadku teším sa s tebou 😵 😵
ja som prišla z poobednej a teraz mi ide práčka a ešte varím 😒 😔

dali4
autor
7. okt 2009

mirka, čo dobré varíš? 😉

nobody
7. okt 2009

Egypt má vyjímku, ten kdykoliv 😀

mywiel
7. okt 2009

Mirka dakujem no este stale pada z noh je oslabena z tej teploty, padne aj 10x na zadok akoby nevedela udrzat rovnovahu... 😕

denisocka
7. okt 2009

tak dobru noc 😔

dali4
autor
7. okt 2009

nobody... súhlasím 😅 . Mna Egypt strašne zaujíma, no moc o nom neviem 😒 ... musím viac čítať. Tak možete začať rozoberať 😀 ...

dali4
autor
7. okt 2009

denisocka... ideš spať 😨 ?

mirka1308
7. okt 2009

a z tých kvetov - ja som čakanka no zaujímavé ale či aj pravda?? 😕 verím ža áno 😀 😀 pekne o mne píšu 😅
Chcela som vám napísať, čo som pred pár dňami zažila
večer asi 22.30 som bola venčiť hafíka a naraz počujem z diaľky sa približovať taký zvláštny zvuk 😕 ako keď počujete v diaľke pískať poplašné na aute 😨 neviem to inak opísať a sa to približovalo ale taký zvláštny jemný zvuk a išlo to z neba 😕 tak som naraz zdvihla hlavu aj so psom a vidím - pár metrov nad nami preleteli dva krásne biele bociany 😵 😅 normálne som čumela na tú tmavú oblohu, som také niečo ešte nezažila 😔 zrejme leteli na juh 😉 neviem prečo ale mala som taký dobrý pocit z nich snáď to je dobré znamenie 😵

nobody
7. okt 2009

dobrou Deni

mirka1308
7. okt 2009

deniska nechoď buvať 😕 tuším to tu začína ožívať 😀 😀 noc je ešte mlada 😀 😀
dali robím zapekané cestoviny aj klobásku som dala a navrch strúhanú cukinu zaliala vajcom so smotanou 😅
môže byť dobré - ma napadlo, lebo toto konkrétne som ešte nevarila 😀 😀
snáď polovička zje 😀 😀

nobody
7. okt 2009

tak já začnu: Egypt geograficky leží v Africe

dali4
autor
7. okt 2009

mirka improvizácia je najlepšia 🙂 ... pýtala som sa lebo ja mám čo sa varenia týka prievan v hlave, už neviem čo... možno vyskúšam 😉 ...

Tie bociany museli byť super 🙂

bibula
7. okt 2009

chapem🙂

mirka1308
7. okt 2009

nobody súhlasím aj ja, Egypt má svoje čaro, by som sa vedela dlho rozprávať 😅
aj som kedysi chcela vyskúšať to s tou žiletkou, no nejako som na to zabudla 😔
mňa veľa vecí nadchne ale málo čo dotiahnem do konca 😠 😔 😔

mywiel
7. okt 2009

Cleopatra si kvapkala do oci Belladonu co je jed, ale rozsirovalo to zrenicky oci a zeny boli povabnejsie. 🙂