Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
5. sep 2009

mywiel...teším sa 🙂

dali4
autor
5. sep 2009

denisocka... moj malý už druhýkrát pozerá Zelenú nádheru😅 Celest.proroctvo videl 15krát a Tajomstvo 9 krát...ja z neho odpadnem 😀

denisocka
5. sep 2009

dali,a to stiha citat?titulky zel.zahr?

denisocka
5. sep 2009

prave cestujem a hram sa s rukami a prave som videla taku farebnu energiu okolo ruk,urobila som z nej asi 20cm zltu gulu

dali4
autor
5. sep 2009

Titulky nečíta, práve preto ma aj trošku zaráža že ho to tak baví 😕 .Ja som mu včera opísala o čom je to film a on sa na to prilepil a s otvorenými ústami to pozerá 🙂 .Tajomstvo má v malíčku úplne,to ked mám zlú náladu tak ma napomína že nemám byť negatívna lebo si priťahujem problémy...no čo ti budem hovoriť 🙂 Ale je super že to tak chápe.Je veľká šanca že bude mať pekný život 🙂
denisocka... aj ja chcem vidieť farebnú gulu 🙄 musím trénovať 😉

j.a.n.u.s.
5. sep 2009

den...to je super!

Ja bych si prala videt barvy...ja je nevidim, ja je citim(divne slovo pro to, ale fakt!) Fyzickym okem vidim nebarevne. Vnitrkem vidim barvy neskutecne 😉

Moje mamka vidi v aure i utvary...pozna, kdy je clovek nemocny a co presne ho boli, nebo bolet bude-je to tam delsi dobu nez se bolest projevi.

mywiel
5. sep 2009

Nieco pre smutiacich rodicov, aby pochopili ako to tam hore funguje a kam ich dietatko ide... 😵

Ked sa deti dostanu do astralneho sveta, ziju neobycajne stastnym zivotom, lebo ich nic neobmedzuje. Dostavaju vsetku potrebnu starostlivost pretoze je tam dost matiek, ktoré zomreli a tuzia sa starat o dieta, ktoré odislo skoro z nasho sveta. Materinské city su rovnaké v astralnom svete ako tu na zemi. Chudoba, nedostatok jedla, bolest a podobné veci nemaju v mysli astralnej matky miesto. Spat sa nemusi, takze astralna matka ma dostatok casu sa venovat adoptovanému dietatu, ma radost, ze mu nic nechyba, vychovava ho a zoznamuje s okolitymi krasami tam hore. Takéto ucenie zanecha na dietati stopy a moze sposobit, ze sa v dalsom inkarnovanom zivote bude zaujimat o umenie. Okrem tychto pestunok, je vzdy k dispozicii cela armada astralnych pomocnikov, ktori pomahaju pri novej inkarnacii. Rovnako ako dospeli sa deti prechodom do tochto nového sveta nezmenia, stale maju svoj charakter, povahu. Dieta s bujnou fantaziou sa obklopi podivuhodnymi vecami, ktoré pocul z rozpravok a nemusi nic predstierat. Akonahle si nieco predstavi, vytvori to obycajnou myslienkou na to, pretoze latka sa vytvori obycajnou myslienkou a existuje tak dlho ako dieta chce, cize ak chce dieta plavat po rieke, vymysli si lodku a moze veslovat a hrat sa bez toho aby muselo sediet vo vanicke s polienkami v rukach a predstierat veslovanie, predstierat, ze sa na to hra.

mywiel
5. sep 2009

Dali to je uzasné ako ta tvoj syncek uci a posuva dopredu, vydno ze je to stara skusena dusa... 😉 😀 😵

mywiel
5. sep 2009

vidno pisem riadne zase... 😅 🤐

dali4
autor
5. sep 2009

janus...já barvy necítím ani nevidím ale dost silně cítím energii okolo člověka,nebo z člověka,nevím jak to říct.Někdy když se zadívám na někoho cizího tak vidím situace který prožívá.Je to jako krátkej film...

j.a.n.u.s.
5. sep 2009

dali! me to zacalo taky od doby, kdy jsme se poznali s Bobem!

Me se od te doby zacaly otevirat i jine brany. Nas vztah se pripravoval stovky let... 😵

Vim na co mysli(ten clovek, na ktereho se zadivam), co treba jedl...nekolikrat se mi to potrdilo...normalne jsem navazala kontakt a na rovinu se zeptala...ja se nestydim 😀 ,no nebyl to primo cizi clovek-to bych uz fakt vypadala jako magor 😀 , ze se ptam cizich lidi co jedli 😀 ...citim myslenky a jejich emoce.

Jsem rada, ze to je i u vas holcinky.

dali4
autor
5. sep 2009

myw... ja ti mám tiež pocit že on musí byť staršia dušička ako ja... určite o veľa... Malinko ho ľutujem,lebo nemá kamarátov,hovorí že ked sa s detmi rozpráva tak oni mu nerozumejú 😒 ... ale ináč je šťastné dieťa,neprekáža mu to,vie sa zabaviť po svojom.To len ja to tak vidím a cítim ľútosť... zase,moj problém 😅 ... Veľa sa učím aj ja od neho.

j.a.n.u.s.
5. sep 2009

Ty deti jsou super. Nic vic na to nejde rict.

j.a.n.u.s.
5. sep 2009

Dali, to je presne jako synek od sousedu, co jsem ti o nich psala...takovy samotar, ale strasne moudry(aniz vekem)...kolikrat nam zustava pusa otevrena, jak se chova v tech urcitych situacich...

dali4
autor
5. sep 2009

janus... zřejmě Bob je doslova tvúj osud,je super že jste se potkali.Říká se,že člověk začne cítit tyhle věci buď když potká nějkakýho osudovýho člověka a nebo když se mu přihodí něco hodně zlýho,nemoc nebo nehoda... U mně to je ten druhej případ 😒 ale i tak děkuju za to,co se mi stalo 🙂 .

denisocka
5. sep 2009

baby,viete čo man trápy? že čím viac sa zaoverám duchovnom a napredujem,tým viac nám to škrípe vo vzťahu ☹ chcem až tak vela , tolerantneho muža? nie niekoho,čo sa mi za všetko vysmieva 😒 mam taky vnutorny strach,že ked to nejak neustojím,tak proste pojdem dalej sama

dali4
autor
5. sep 2009

denisocka...tak toto počúvam tiež od mojich známych,čo sa začali venovať duchovným veciam 😒 .Ťažko povedať čo s tým.Ja tento problém nemám,moj muž na tieto veci verí ale zároveň sa ich bojí.Takže on sa o to nezaujíma ale mňa necháva nech na sebe pracujem.Sem tam mu poviem aké som mala zážitky a tak a on ma počúva a povie že je to super.Je rodený pesimista ale mám pocit že som ho už pomaličky tak trošku nakazila tým pozitívnym myslením...

dali4
autor
5. sep 2009

No...že sa toho moj bojí 😕 skor mu to asi viac vyhovuje tak jak je... nemá potrebu sa posunúť ďalej. Ale to je jeho vec. Ja si vážim to,že mi to aspoň nevyčíta...

denisocka
5. sep 2009

no vidiš,moj muž -ked už je zle ako dnes trebars- vie byť aj tolerantny,ale ked pride prvy neuspech,vyhodi mi to na oči,ako trebars REIKI, toleroval,šiel tam so mnou ale ked som sa tomu nevenovala dalej,tak mi to predkladal často pred oči . Trebars dnes už vidi,že ma nahneval do zurivosti,tak došiel že mi da peniaze na narodky ,že si mám kupiť knižky ake chce,aj pojde ich so mnou kupiť ( to ešte nevie že to budu anjelske karty 😀 ) a teraz ma dokonca prekvapil,že mam malemu popozerať nabytok a farby do detskej izby,zato doteraz tvrdil,že detksa sa bude zariadovať až o rok,takže ma určite obavi čo s nami bude. Dnes som už bol velmi nahnevana,kričala som jak šílená 😝 - ja proste od neho nechcem,aby mi veril,ale aby ma toleroval . Nemusi ma počuvať,nemusi mi veriť-len nech ma necha,alebo ho nechám ja a pojdem si svojou cestou sama 🤐

dali4
autor
5. sep 2009

jedna moja známa tiež má s týmto problém a ona mi hovorila že vždy keď si v mysli zavolá svojho muža,pošle mu veľa lásky,povie mu že ho lúbi,poprosí ho aby bol tolerantný tak vraj on potom aj pár dní tolerantnejší je... Len to chce,robiť to stále dookola.Myslím že je to zas o tej energii,čím viac sa niečim trápime,tým sa to zhoršuje ☹ Ona prosí anjelov aby ju zobudili v noci vtedy,ked jej muž je schopný prijímať čo najviac informácií a vtedy medituje.Vraj to funguje 😉

mywiel
5. sep 2009

Denisocka aj on sa musi zrejme este vela ucit... ☹

dali4
autor
5. sep 2009

On možno že tak trochu aj žiarli na to čo robíš.Možno má pocit že už nieje u teba na prvom mieste 😒.Muži sa zvyknú brániť útokom.

dali4
autor
5. sep 2009

Tiež mám pocit že niekedy sa to snaží pochopiť,tak aj ide s tebou,ale potom sa zase zlakne tak ti to začne vyčítať... Može z toho mať v hlave trochu guláš 😒

denisocka
5. sep 2009

ja som raz bola za takou babkou,asi Božena Serejchova,tak nejak,ona mi to presne tak vysvetlovala ako píšeš ty dali,proste muž bude taky,ako si ho ja v mysli utvorím,ale neviem či mám dosť sílako píše myw,proste sa ma vela čo učiť a mna to ubíja 😒 sa cítim niekedy pri nom tak ponižena,za to čo ja vidim,cítim. Neznášam ked sa mi proste vysmieva,tak detinsky 😔

mywiel
5. sep 2009

Dali ano funguje presne ako si opisala, v noci sa da stretnut aj s clovekom co na to neveri a dohodnut sa na veciach, s hocikym nielen manzelom, viem to. 😉 🙂

dali4
autor
5. sep 2009

deni...aspon to vyskúšaj.Ty si ďalej než on, ty s tým možeš niečo urobiť,možno máš viac síl ako si myslíš 😉
myw...ja tomu verím že to tak funguje.Tiež som to skúšala,len párkrát,zo zvedavosti,že čo to spraví 🙂 a fakt bol ku mne muž potom milší a viac si ma všímal.

denisocka
5. sep 2009

jaj baby,skusim večer- poprosiť,ked teda nezaspím skor ako poprosím 😀

denisocka
5. sep 2009

http://www.shopy.cz/vonavykramek/knihy/-/-/rady... u tejto babinky som bola , teda raz na taku diagnostiku,či čo,prežívala mj porod - kurnik,ked si to už nepamätám :( čo všetko mi hovorila

bibula
5. sep 2009

no jasne,nieco na sposob silvovej metody,presla som nim a tym.... 😉

denisocka
5. sep 2009

a mne by si čo poradila ? s tým mojím premúdretým mužom 😒