Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
8. okt 2009

Ahojko Svetluskovia 🙂
Bibula preco vyrabas nausnice z tak tazkych sutrov? To sa neda nosit... 😀

adina22
8. okt 2009

Dobreee ranko 😵 😵 😵

dali4
autor
8. okt 2009

Dobre ranko 🙂

nobody
8. okt 2009

dobrý ránko, loučím se na nějakou dobu
mějte se dobře a hlavně nehažte na sebe pomluvy, chodí mi pořád něco takovýho do IP a už mám toho plný zuby

😉

mywiel
8. okt 2009

Hmm dobre vediet... 😔

dali4
autor
8. okt 2009

Pomluvy 😕 ? Tu 😕 ? Teeeda...

dali4
autor
8. okt 2009

nobody... tak dávej na sebe pozor... ikdyž andílci stojí při tobě 😉

adina22
8. okt 2009

body neverim ze u nas v teme 😨 😔

dali4
autor
8. okt 2009

adi... to ani ja, ale neriešme to... 🤐

denisocka
8. okt 2009

no ..... dalo sa to čakať 😔 ..... žial ..... ženská ješitnosť a jediný chlap v tejto teme neveští nič dobré 😅

denisocka
8. okt 2009

moja teta ma práve suds exmanželom,celá rodina tým ich nešťastným prípadom žijeme a ja tu od rana sedím ako bez duše a čakám telefonat,ako to dopadlo 😔 chcem veriť že dobre,prosila som tam hore o pomoc,verím že ma neprepočuli

o 2 dni ideme na svaddu, takže to je další adrenalín posledných dni,ale verím že zakrátko dostanem chuť myslieť duchovne a zapájať sa tuna,lebo momentálne som kus odbočila do svetskeho sveta každodenných povinností ..... a celkom sa to teda dá aj bez MK 😅 , bala som sa,že prídem o vela , ale je pravda že absenciou v tejto teme nastáva v mojej mysli konečne poriadok a jasno v mnohých veciach 😉

linette
8. okt 2009

ahojte babiky a babiko 😉
vas nestiham citat ani sem chodit, priatel je doma, tak sem chodi a musim sa mu venovat. teraz troska zaspinkal tak som to vyuzila a dosla som sem hoci len nachvilku pretoze som dostala rozkaz, ze ho musim prijemne prebudit 😉 😀 😀 😀
to som vas citala asi hodinu, ste mali plodnu noc 😀 😀 😀

aki ste vy plodni na temu egypt, to som nevedela, o pyramidach, ze ked do nich niekto v krocil tak zomrel, teda v minulosti ano a ze teraz? to radsej do originalnej nepojdem 😒 teraz su dostupne niektore.
egypt je velka zahada ale raz ho chcem navstivit 😉

bib aj ja mam korytnacku, ale je velmi ducata, takze je leniva aj na kamen vyliest a bude mat uz 10 rokov 😀 😀 a tiez pozere vsetko mozne, cez surove maso, pecienku, grilovane kur. prsia, cervikov, jablko, melon, hrozno, sunku, suchu salamu, pavukov, muchy, chrobaky, atd.. ma pestry jedalny listok 😀 😀 😀 😀 😝

linette
8. okt 2009

body povedz, kto ti robi pomluvy, mi si to s nim vybavime 😠

ness
8. okt 2009

ahojte, myslim, ze body si robi len srandu, pochybujem, ze by niektora mala cas a chut robit "pomluvy" 😉

tak korytnacka ma mlsny jazycek ako vidim

j.a.n.u.s.
8. okt 2009

Jak budete mit chvilku devcatka, kouknete na to...

...ze zacatku mi to prislo takovy divny...ale jen tim, ze jsem nemela info... uz jsem u 11teho dilu...parada...mluvi tam o vecech, ktere se probirali i tady.

https://www.youtube.com/watch?v=ccOEflrvjWY
j.a.n.u.s.
8. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=1mobXN2rX5U

tady je to i s titulky...jsem nasla for all of u... 😉

mywiel
8. okt 2009

My sme teraz vstali, Kaya uz zacina poriadne kaslat, to sa mi nepaci, lebo doki ma tyzden dovolenku. No a riadne tu leje ako z krhly, kosa a vcera bolo 23 stupnov, to je chaos... 😅

mywiel
8. okt 2009

Linette ja zas viem ze aj niektoré sosky, suveniry mozu zabit cloveka. Kamarat sa vratil z Mexika a doniesol si odtial Majsku sosku, ledva doletel na Slovensko, bolu mu hrozne. U jedného znameho zistili ze v tej soske bol program proti bielym, proste ako bolo proti Spanielom, tak proti vsetkym bielym aby sa uchranili...kym to z neho dali dolu traja ludia mali co robit, inac by zomrel. ☹

mirka1308
8. okt 2009

ahojte okane 😉
janus to je super 😵 😵 teraz som prišla domov a pozerám čo ste stihli všetko popísať
a poslovia úsvitu sú moc moc zaujímaví - aspoň pre mňa 😔
prvú časť už som pozrela tak teraz idem na ďalšie 😅 ako dobre že tam dávate tieto linky, lebo mne sa nechce hľadať a skúšať že čo je tam 😎 najradšej si stiahnem to, čo spomínate a čítam 😀 😀 som hnilo viem 😒 😔
mywiel a to sa jej akože naspäť vrítila choroba?? 😕 som myslela že už je OK bambulka 😨

mywiel
8. okt 2009

No teploty presli ale kasle a sopli...takze ju liecim dalej.

adina22
8. okt 2009

myw,lin - sa mi zda ze aj v TV raz slo nieco podobne,
ze niekto si doviezol nejaku masku myslim z cudziny a vraj sa mu doma diali divne veci

myw - kayke drzim prsty nech sa toho cim skor zbavi 😉 😵

janus - vdaka,len si musim cas najst 😵

mirka1308
8. okt 2009

mywiel neviem kde sa presne nachádzaš ale tu v TN je ešte nenormálne teplo aj keď dnes sú už mraky a navečer bude zrejme pršať 😒 lebo sa mi krúti hlava a to viem, že mám nízky tlak a bude zmena počasia 😝
ale aj tak na október - čo by sme chceli 😀 😀
ako dieťa si pamätám, že keď sme boli soplaví, tak nás mama dala nad lavór v ktorom bol uvarený tuším harmanček a museli sme prikrytí dekou inhalovať 😝 ako som to neznášala 😒
a spánky nám potierala citrónom ked sme mali horúčku, tuším sťahoval teplotu 😔

mywiel
8. okt 2009

Miri hej na harmencek si pamatam aj ja tiez som to nemala rada... 😀
Adina dakujem. 🙂

mywiel
8. okt 2009

Janus pekné uz som o tom pocula no Svetluskovia no... 😉 😵

mirka1308
8. okt 2009

janus veľmi zaujímavé, stihla som pozrieť po päťku, teraz od vás utekám majte sa krásne, idem trošku do prírody kým je pekne 😉 papa 😵

mirka1308
8. okt 2009

ozaj dali, som moc rada, že si založila takúto pre mňa veľmi zaujímavú tému 😔 😵
odkedy o nej viem, tak som sa nakopla a začala som sa po 10 rokoch opäť venovať ezoterike a pod. 🙂
dokonca som si pred 2 dňami kúpila tarotové karty, čo som stále odkladala ale prišiel k nám pán s ponukou kníh a mal aj karty - tak som to vnímala ako odkaz zhora že si ich mám kúpiť 😎
akurát kolegyne nechápali že načo mi to bude a či im budem veštiť 😨 nedokázali pochopiť, že som si karty kúpila pre svoj rast lebo tak nejako to cítim 😕 😔
a tie pobožné sa len usmievali a zrejme si myslia že som čarodejnica či čo 😀 😀 😀 no ľudí s takýmto prístupom už nejakú dobu neriešim 😅

adina22
8. okt 2009

mirka - to ani neries mna tiez volali vselijako 😀 😵 Pamatam,ze este na internate ked bolo niekomiu zle (stalo sa z oci) tak som robila ''uhlovu vodu'' a potom som dotavala zo srandy take privlastky 😉

mywiel
8. okt 2009

Mirka my ked sme mali doma tu pyramidu a prisla mamina kolegyna tak sa zhrozila a odisla, ze pyramida? Tiez si myslela ze sme dake carodejky, no lenze ta kolegyna bola JS takze... 😀

dali4
autor
8. okt 2009

mirka... ja som zas rada že som narazila na MK a že sa táto téma tak uchytila 🙂 . Ani som to nečakala, len som to tu skúsila nadhodiť a čakala som čo z toho bude. Ja mám síce pár známych, ktorý sa takýmito vecami zaoberajú, no sme spolu málo a nevieme sa zakaždým porozprávať. A tu kedykolvek sadnem, vždy je tu niekto prihlásený 🙂 ... Možem s vami prebrať veci, na ktoré nepoznám ešte odpoveď. Veľa nového som sa tu dozvedela... Je to super 🙂 . Hlavne vás všetkých lúbim čítať, aj ked sa nie vždy zapojím do debaty 😵

A som rada že som vás niektorých týmto nakopla 😉

mywiel
8. okt 2009

Tu je strom Zivota Sefirot ak vas to zaujima, ale treba to prelozit do google translate, takyto sa objavil aj crop circle co tento strom znazornoval, ja ho mam doma namalovany na kamienku... 😵 To ta hierarchia, a kde anjely byvaju a ako su podeleni...ak vas to zaujima. 🙂

http://www.kabbale.org/arbre_arbre.htm