Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
8. okt 2009

myw... nejde mi to preložiť ☹ ... neviem prečo...

mywiel
8. okt 2009

Treba vybrat z francais do slovaque a kliknut na traduire...

http://translate.google.fr/translate_t#

adina22
8. okt 2009

dali - vdaka za tuto temu 😉 😵 😵 😵

marianka79
8. okt 2009

ahojte nebola som tu 3dni a tu zas nik? mala som čo robit aby som vás dočítala ale všetko sa nedalo niečo som len prebehla očami

marianka79
8. okt 2009

táto téma vznikla 27.aug. a už sa toho tu popísalo teda 😉

marianka79
8. okt 2009

myw už si zistila to o tých anj. že mám len dvoch strážnikov?

marianka79
8. okt 2009

no píšem si tu sama so sebou ale ved to sa aj niekedy rozprávam sama so sebou 😀 😀 😀 🙄

denisocka
8. okt 2009

ahoj maji 😉

nobody
8. okt 2009

máte něco jinýho v logu modrýho koníka??
mě to zarazilo

marianka79
8. okt 2009

a čo tam má byt?

ahoj deni

denisocka
8. okt 2009

body nie,mam tam hojdacieho koníka 😉 ako vždy a ty čo tam máš?

ja som si dala silne kafe a neviem kedy zaspím.už aby bola sobota poobede, zajtra ešte musím urobiť velky nakup, dupratovať byt, navariť guláš do najväčšieho hrnca a dať sa nejak do kopy aby som to v sobotu prežila v zdraví .... a samozrejme ešte lietať za šimonom 😵 a obskakovať chlapa 😀 ..... ale furt lepšie jak s drotom do oka 😝

marianka79
8. okt 2009

jého možem si nehat takúto fotku? 😀 😀 😀 😀 😀

to nie je reklama!!! 😉 😕

marianka79
8. okt 2009

deni ten guláš to by som si dala a čo máte v sobotu ?

denisocka
8. okt 2009

marianka,pokial to je tvoja prava tvar,tak to možeš mať,ta reklama tam vobec nevadí 😀

v sobotu ideme na svadbu,ale prídu k nám kmotrovci,tak aby mali niečo pod zub , v sobotu sa mi variť nebude chcieť

marianka79
8. okt 2009

jáááj svadby mám rada tam sa dobre papá mnam koláčiky 😀

používala som asi zlú kometiku a takto to dopadlo 😀 😀 😀

denisocka
8. okt 2009

😀 no,dopadlo te teda hrozne 😀

marianka79
8. okt 2009

body a to som chcela ešte kto by tu pomlouval prosím te?! 😲

denisocka
8. okt 2009

dobru noc 😉

denisocka
9. okt 2009

a dobre ranko .... a dovi,ide sa makať

dali4
autor
9. okt 2009

Dobré ránko všetkým 🙂

marianka... ale na druhej strane prečo by si to body vymýšlal 😕 .Ináč super fotka ti poviem, si kočka 😀

adina22
9. okt 2009

Dobree ranko aj vam...zelam vsetkym pekny den 😵

lubii
9. okt 2009

dobré ránko prajem

ja som sem nakukla včera večer, ale som sa zľakla Marianky, tak som to hneď aj vypla. Som si myslela,že som v zlej téme 😀

Dali, ty si minule písala, že ti anjeli pomohli uspať teba aj tvojho synčeka. Tak ja som to tiež predvčerom naobed skúšala, lebo môj malý bol ako z divých vajec vysedený, ale nikto neprišiel ☹ . Ani nespal celý deň. Ako to robíte???

denisocka
9. okt 2009

inač,ja som včera opäť poprosila tých hore,aby mi pomohli rozbehnuť obchody a ako minule,aj teraz sa mi predala najdrahšia vec z albumu,ktora mi tam stala pol roka 😉

dali4
autor
9. okt 2009

Ahojte babulky 🙂 ...

lubii... ja neviem, že by tréning a absolútna dovera že prídu ? Ja s nimi už komunikujem dlhšie a v poslednej dobe, /asi rok/ prídu vždy ked ich zavolám 😵 . Neviem ako si ty na tom ?

dali4
autor
9. okt 2009

Mne za každým pomáhajú hlavne čo sa týka zdravia a psychiky...

denisočke ... pomáhajú viac v obchodoch ako vidím 😉

linette
9. okt 2009

dobre ranko barbieny a ken 😉
ja som si teraz otvorila oci 😀 😀 😀 😀 som uz davno nespala do skoro tristvrte na dvanast 😀 😝

myw takze to otravu davali do tych sosiek a hrobov. to vsetko vysvetluje. takze ziadna kliatba? ale ved kliatby existuju 😖

dali aj ja dakujem za tuto temu a dakujem vsetkym, ktore maju trpezlivost mi odpovedat 😉 niekedy si pripada az moc zvedava 😒
ja sa k anjelikom modlim v poslednom case a potom ku nim este chvilku rozpravam, dufam, ze ma pocuju. vzdy im poviem co ma trapy (ale potom mi myslienky smeruju k tomu co nechcem, tak sa aj bojim aby sa to nesplnilo), aby mi pomohli v tom a v tom a potom si pytam znamenie ci sa tak stane. neviem ci si tie znamenia namyslam alebo ci su to ozaj od anjelikov. skusam s nimi komunikovat. ci to robim spravne neviem.

marianka 2 anjelov?? 😕

linette
9. okt 2009

denisocka ty si ale sikovna, taky velky gulas ides navarit - mnam mnam 😉 😀 😀 😀

mywiel
9. okt 2009

Ahojte,
Linette nie otravu som pisala, bol to program proti bielym, cize islo o kliatbu.
Kaya ma na hlasivkach virus, ked kasle tak akoby stekal pes, dnes ideme k dokimu. Pekny den Svetluskom.

mywiel
9. okt 2009

Marianka svokra je este na dovolenke takze sa jej spytam ked pride... 😉

linette
9. okt 2009

myw som nevedela, ze myslis kliatbu - takze existuje .. 😒 take ine slovko si pouzila, ktore mi nedoslo 🙄 😀 😀
aj ja som mala problemi z hlasivkami ked som bola v kayinom veku a volajako som to vyrastla klop klop klop. neboj kaya to prekona a bude vsetko v poriadku 😉 drzim palce