Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
9. okt 2009

Skúsiš ho nabiť? Som zvedavá čo to spraví...

linette
9. okt 2009

dali ja som si neobjednala este. ale myslim na to, ako na nej jazdim 😀 skor myslim na vyriesenie mojho problemu a to vkuse. to dufam nevadi 😒
wau to som nevedela, ze kamene az tak dobre poskytuju energiu (to co si pisala ked si mala problemi s krvou)
to az 12 hodin nabijat a umyvat dve minuty??? 😕 ja som ho umyla par sekund pod tecucou studenou vodou a nabijala asi tri hodiny - potom slnko odislo 🙄 tak neviem ci je spravne nabity..

linette
9. okt 2009

myw to mi je luto ☹ drzim palce k skoremu uzdraveniu 😉

denisocka
9. okt 2009

dali skusim,ale až bude pekne,prave prší .... zajtra bude veselo .... na tej svadbe po daždi 😅

dali4
autor
9. okt 2009

lin... no má sa nabíjať buď celý deň alebo teda celú noc... Ja ich zvyknem mávať vonku na parapete ked svieti mesiac... Kamienky majú ohromnú silu 😵 tomu ver. Raz som si kúpila náhrdelník z červených granátov, dala som si ho na krk a nejak mi nebolo dobre. Potom som ho odložila, cítila som sa lepšie, potom som ho zas jeden deň mala zas mi bolo nejako zle 😝 ... a potom som si zháňala info o granátoch a vraj sa nemajú nosiť v blízkosti srdca.Najlepšie len vo vrecku, na nohe alebo ako prsteň 😕 ... Čiže kamene možu robiť dokonca aj zle 😒 ...

dali4
autor
9. okt 2009

Viem že také kamene na ktoré si treba dávať pozor sú tieto granáty a malachit, s tými sa musí opatrne.

denisocka
9. okt 2009

ja sa stale pozerám v obchode ake by som kupila,páčim sa mi jaspis alebo tyrkys 😵 ale neviem,existuje aj nejaky kalendár nie,že aky kamen podla datumu či nejak tak

a kde máme zvyšok? trebars bibulu?

dali4
autor
9. okt 2009

Tie granáty sú velmi dobré na prúdenie energie v tele a činnosť srdca, ale je velmi silný, preto nemá v blízkosti srdca byť. Vtedy je človek akoby predávkovaný.
deni... ano, dá sa kameň vyberať aj podla znemení či dátumu narodenia 😵

lubii
9. okt 2009

Linette,pýtala si sa na kyvadielko, či mi hovorí pravdu.Tak ja vlastne ani neviem,lebo ho používam väčšinou, keď sa neviem rozhodnúť medzi 2 možnosťami. Takže vlastne nezistím, či tá druhá možnosť bola naozaj horšia 😉

lubii
9. okt 2009

Mňa minule začal bolieť zub, tak som si dala na ruku jantárový náhrdelník, čo som kúpila pre malého kôli prerezávaniu zúbkov a za pol hodiny ma prestal bolieť 😉

dali4
autor
9. okt 2009

Idem asi do hajan babulky... strašne ma páli... žáha... neviem ako sa to povie po slovensky 😅
Skúsim s tým niečo urobiť... cez mojich kamošov anjelikov 😉

dali4
autor
9. okt 2009

dobrú nocku všetkým 😵

denisocka
9. okt 2009

dali dobru - daj si nato modrú orbitku mydielko 😉

ivka144
9. okt 2009

Citam, ale nemam co napisat velmi...

Deni - ze mydielko! 🙂))
Tak zajtra dobru zabavu a nech aj nacsteva dobre dopadne.

Myw a vsetci, co bojujete s previerkami imunity... - skore uzdravenie!

Nemam akosi dobru naladu

denisocka
10. okt 2009

😵 dobre ranko

mywiel
10. okt 2009

Dobré uz aj ja som hore, neda sa mi uz spat, pritom mala spala dobre tuto noc. 😉

mywiel
10. okt 2009

Ja mam tyrkysovy nahrdelnik a tiez zo sladkovodnych peral, este mam rada jantar. 😉

dali4
autor
10. okt 2009

Dobré ránko babulky 🙂
Deni, ... sa mi dnes snívalo o tebe 😕
Ináč dakujem za tip, včera mi ta orbitka celkom pomohla.

denisocka
10. okt 2009

a čo sa ti snívalo?

dali4
autor
10. okt 2009

deni... velmi to bolo zvláštne, nebol to dlhý sen.Prišla som k vám aj so synom, mali ste taký starší nie velký dom, okolo neho záhradku len zo stromami, kvetmi a vysokou trávou, skor mi to pripadalo ako horská chata, a bazén,asi 1,5m hlboký.Moj malý sa rozbehol a skočil do toho bazéna a išiel ku dnu ☹. Vykríkla som, že deni prosím ta vytiahni ho, nevie plávat a ja nemožem s tým bruchom 😅 A ty si skočila.Zachránila si mi syna ! Ešte pár sekúnd bol v bezvedomí a potom sa prebral. No čo toto može znamenat 😕 Ináč voda bola čistá,úplne priezračná.

denisocka
10. okt 2009

jaj,až mi mraz prešiel po chrbte, počkame čo povie myw

mywiel
10. okt 2009

Dali poloz si otazku co pre teba predstavuje Deni preco si si to dala do suvisu s nou? Nieco to znamena... 😉

dali4
autor
10. okt 2009

Ani mi nehovor... bolo to na jednej strane hrozné, ale potom zas taká úlava... a to že si to bola ty 😵 ... Trvalo to všetko fakt chvilku, ale úplne všetko ešte teraz vidím do detailov. Aj ja som zvedavá čo povie myw .

mywiel
10. okt 2009

Dali tuzis po klude, a zrejme s dalsim babom sa trosku bojis ci to vsetko zvladnes a budes sa malému dost venovat, zrejme potrebujes aj podporu nejakej kamaratky obcas by ti dobre padlo, no a vybrala si si Deni... 😉

denisocka
10. okt 2009

joj,ta sa mi ulavilo 😵

dali4
autor
10. okt 2009

Jé ahoj myw 😵
To vážne ? Deni, ináč už minule sme zrejme v našich snoch boli v tých autobusoch spolu😀 len každá v inom...
Z Deni mám od začiatku pocit že ju poznám, neviem prečo ...
myw...ináč s tým kludom a s tými obavami o to aby som aj malému venovala... može byt...nad tým vela rozmýšlam,že čo všetko budem musiet robit,aby sa necítil odstrčený.

denisocka
10. okt 2009

dali, ma taky príjemny mraz prešiel ked som ta teraz prečítala 😵

denisocka
10. okt 2009

ja už som vo faze pokoja pred burkou,kadernička robi segru,muž vop vani a ja v starých teplakoch lietam za malym,.... navšteva tu bude o pol hodiny ked nie skor .... ach 😀

linette
10. okt 2009

dobre ranko ludkovia 🙂

markiza auru ma kazdi 🙂 ale ten liecitel je teda divny 😒 za 150 euro by auru vedel vytiahnut kazdi

dali som sa ta chcela spytat, ci si mam dat kristal nabyt na celu noc/den aby bolo tych 12 hodin. hoci u nas strasne prsi 😒 a ako casto ho mam umyvat a nabijat?

lubii takze ho nepouzivas na otazky co sa stane, skoda. a virgulu poznas?

denisocka pripravy v plnom prude? 🙂 😀

linette
10. okt 2009

dneska a vcera sa mi snivalo so spoluziakmi so strednej skoly.
dneska vo sne som bola na vylete uz neviem kde, take hostoricke to bolo, pripominalo mi to trocha egypt a bol somnou aj priatel a este jedna vestica. sme sa fotili na kopcoch a potom som spadla. bolo s nami este macka a stale som mala respekt prednou a pohryzla ma ☹ videla som aj ranu na mojej ruke. a ta vestica byvala v takom starom dome (taky primorsky dom to bol). zaujimave je, ze ta vestica je zo zamkov a v mojom sne byvala tam, kde sme isli na vylet. viem, ze som fotila kazdeho a aj ju.
dnes rano si citam sms a napisala mi spoluziacka so strednej 😉 🙂 🙂