Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
12. okt 2009

No ja som to zazila, ale presvihla a ja som ho aj milovala a on mna, ale to je na dlho... 😉

adina22
12. okt 2009

myw - u mna to bolo podobne ale asi sme si odovzdali co sme mali a pohli sa dalej 😵

twinflame
12. okt 2009

denisocka, ja som momentalne sama a myslim ze aj ostanem. Aspon nejaky cas.
Nie sme teraz ani v kontakte. Ja ho nevyhladavam a on mna tiez nie. "Komunikujeme" v snoch.
Ked sme sa stretli, bola som vydata, nemohla som dovolit vztah s nim.
Teraz ked som volna je, je zenaty on. Takze happy-end za zatial nekona.
Citim to ale tak, ze to vsetko je tak ako ma byt a ze sa jedneho dna k sebe priblizime. Ak nie v tomto zivote, raz urcite.

S istotou viem povedat ale jedno. To ci svoju polovicku v tomto zivote stretnes alebo nie nezalezi od teba, riadia to vyssie sily.

twinflame
12. okt 2009

adina, ak vies po anglicky, k anjelskym znameniam a cislam ti odporucam stranku http://www.1111angels.net/content/view/11/25/

adina22
12. okt 2009

twin -vdaka 😵 😵 😵 nejake zaklady mam a co nezvladnem,zvladne prekladac 😅 😉

linette
12. okt 2009

twin to znie akoby si sa zalubila - to co opisujes 😵
moze sa stat, ze ta spriaznena dusa bola v predminulom zivote, v minulom zivote moj priatel a je aj teraz?
ja k svojmu priatelovi citim nieco neobycajne velke - volam to laska, ale podla mna to je viac (od prvej chvile co som ho uvidela neviem opisat co mnou prebehlo, akoby ma trafil amorovy sip alebo ja neviem). zeby bol on mojou spriaznenou dusou? alebo si pletiem pojem spriaznena dusa a laska zivota. 😕

linette
12. okt 2009

twin ty vravis vyssie sily a co ked je to sila pritazlivosti?

mywiel
12. okt 2009

Twin presne viem o com hovoris, u mna to bude v buducom zivote. To je isté. 😉

denisocka
12. okt 2009

ja som hlavne chcela vedieť,či spriaznena duša ma byt náš priatel,naša polovička,alebo nemusí ....

linette
12. okt 2009

myw a ako vies, ze to bude v buducom zivote? 😕 😉

mywiel
12. okt 2009

Lebo sa o to snazime uz viacej zivotov byt spolu, ale nejako to vzdy presvihneme... 😉 😅

denisocka
12. okt 2009

myw,aj si uvedomujete,že ste to prešvihli?

linette
12. okt 2009

deni to zaujima aj mna. mam pocit, ze si pletiem pojem spriaznena dusa a laska zivota.
twin opisujes: Kto je stara dusa, presiel mnohymi lekciami a mnoho pochopil, ma sancu stretnut svoju najvyssiu spriaznenu dusu - druhu polovicku svojej duse. to znamena, ze moja dusa je rozdelena na dve casti??? alebo spriaznena dusa je nasa konecna laska, ktoru budeme milovat v raji? (to by vysvetlovalo moju otazku, ze ked sa clovek zalubi v zivotoch a mam 500 lasok, ci aj v raji sa lubi potom tych 500 - znie to divne, no ja som plna otazka)

linette
12. okt 2009

myw takze to ma byt tvoja prava laska z ktorou sa budes lubit aj v raji? 😕

mywiel
12. okt 2009

Deni ano. 😅 Linette to neviem ci aj v raji? To ma ani nenapadlo... 😅

denisocka
12. okt 2009

a vie to aj on?

mywiel
12. okt 2009

Vie 😉

twinflame
12. okt 2009

Spriaznena dusa a druha polovicka nasej duse su dva rozdielne terminy.

Spriaznene duse su ti, s ktorymi sa stretavame kol dokola v kazdom zivote. Su to ale ine duse, nie nasa vlastna.

Druha polovica nasej duse je len jedna. Je len jediny takyto clovek na svete. Preto hovorim, ze toto stretnutie neriadime my sami, je predurcene. Ucely stretnutia su rozne ale vacsinou ide o velky progres vo vyvoji duse. Je to obrovsky posun pre cloveka. Je to ale zaroven velmi tazke, pretoze pravdepodobne spolu byt nemozete. Povedzme sa stretnete v case, ked obaja uz mate zavazky.

Az pri stretnuti s druhou polovickou clovek pochopi co je laska. Je to taka laska, ktora tu stale bola a stale bude. Stoji pred vami cudzi clovek, neviete o nom vlastne nic ale vsetko co mozte povedat je, ze k nemu citite lasku. Taku ktorej sa netreba ucit, ona tu je, nehladate ju viac, lebo ju precitujete. Milujete toho cloveka takeho aky je, jeho chyby vam pridu prirodzene, nemate voci tomu cloveku vyhrady, respektujete ho. Bezpodmienecna laska sa tomu hovori, nieco podobne ako vieme citit ku nasim detom ale iny druh.

denisocka
12. okt 2009

no tak neviem potom ... ja som prosila o človeka,ktory mi je sudeny,o človeka ktorý ma byť mojou polovičkou,chcela som ho stretnuť a aj v kartách mi vyšlo http://www.andele.info/andele/karty/22.htm viac menej som sa toho zlakla,mam vzťah,dieťa - nie,ja to nechcem meniť ..... a vravím , po stretnutí "možno" druhej polovoce mojej duše,možno to je len niečo nedoriešene z minuleho života ma napadlo len jediné - že sme to prešvihli,tak nabuce " a prišlo mi to normálne, to nabuduce som chapala ako v buducm živote 😉

linette
12. okt 2009

twin to je zaujimave. som o tom este nepocula. ved lasku citime k cloveku ktoreho lubime. (priatel/manzel). ty rozpravas o inaksej laske, ktoru citime k druhej polovice duse. to moze znamenat, ze v minulom zivote sme sa napriklad lubili a teraz nevieme lebo mame zavazky a predsa sa lubime? tak nadprirodzene. ja to asi nechapem 😒

linette
12. okt 2009

deni, zeby si vedela kto bude laskou tvojho buduceho zivota? 😉

denisocka
12. okt 2009

neviem,neviem či to ma byť laska? kus som nepochopila ....

twinflame
12. okt 2009

linette, je to laska duse k dusi, neviem to lepsie popisat. Vsetci vieme ake to je niekoho spoznat, zapaci sa nam jeho vyzor, imponuje nam jeho spravanie, to co hovori. Zalubime sa, priblizime sa k sebe, snazime sa spolu dobre vychadzat, naucime sa jeden druheho lubit.

Toto je ale laska, ktora nema tieto fazy. Je Ti jedno ci je ten clovek cierny alebo biely, ci je vysoky alebo nizky, ci vobec hovori recou, ktorou hovoris ty. Zbadas toho cloveka a nieco sa v tebe pohne. Hovoris si pozname sa, viem o tebe, nepotrebujes sa pytat samej seba ci si stastna alebo nie, ci to co citis je laska alebo nie. Lebo v tom momente vies ze si stastna, ze to co citis je laska. Znie to divne, ja viem. Keby som nezazila, neuverim. Ved sa pozrite ako o tom pisem, pritom som pragmaticky clovek, ziaden romantik, idealista.

Este jedna vec. Srdcova cakra sa tymto stretnutim navzdy otvori. Normalne citis ako prudi energia v tebe okolo srdca. Ini ti mozu ublizovat, ale ty uz nezatrpknes.

denisocka
12. okt 2009

😵 bože twin, mam take zimomriavky po tele ... ale stale neviem .... netrufam si tvrdiť čo to bolo 😕

linette
12. okt 2009

twin, ja ti verim, ze si to zazila a vies to pekne opisat. vyzeram ako nechapava.. asi preto, ze som to nezazila, alebo si to stale pletiem so skutocnou laskou, ktoru citim k svojej laske. no to co si popisala sa mi zdaju ako slova zalubenej osoby, hoci viem, ze to neni taka laska ako medzi dvoma ludmi ktory su spolu.. len to tak vyzera. ja som si raz predstavila priatela bez tela a prisla som na to, ze ho lubim jeho dusicku a kebyze je jeho dusa v inom tele, tak by som to spoznala (laska dusi) neviem ci to je to iste. mne sa to zda take neuveritelne, hoci viem, ze zazraky neexistuju, a v tejto teme stale pridem na nieco nove.

linette
12. okt 2009

trocha od veci. vypocujte si:

https://www.youtube.com/watch?v=LkWTF52SEZ0


je to remix piratov, ale brutalny.. hravaju to v ministry of fun v bb

filomenka29
12. okt 2009

Zda sa ze naozaj nemate co robit, ked sa zamyslate nad takymi nepodstatnymi problemmi......Co tak sa vratit nohami pevne na zem a zacat riesit veci, ktore naozaj stoja za to.

denisocka
12. okt 2009

filomena, si vrať sa odkial si prišla

denisocka
12. okt 2009

a ked už ideš niečo kritizovať,vystupuj pod svojím pravým nickom 😉

linette
12. okt 2009

filomenka a ty mas co robit?? vidim, ze nas citas... 😉