Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
13. okt 2009

deni - nie dik 😵 😉

adina22
13. okt 2009

lubii - kolko je tam tych kariet?Ako sa ti s nimi vesti? 🙂

lubii
13. okt 2009

36 ich je. Ja ich až tak intenzívne nepoužívam 😉 , ale je pravda, že už mi párkrát veľmi pomohli. Mám ich rada, ale používam ich len pre seba. Pre iných sa neodvážim 😉

lubii
13. okt 2009

Odfotila som ich všetky,len sú trochu rozmazané, lebo som fotila mobilom

linette
13. okt 2009

adi dik za radu 😉 ja mam krystal na bizuterii - "striebornej retiazke", pretoze je cistejsia ako strieborna. no prirodny material nemam. moc kozenkove retiazky nemusim, ale ked si to krystalik vyzaduje tak pojdem pokukat nejake...

linette
13. okt 2009

deni jeeeeej to je super 🙂 a mala si ich objednane? ja len ci to moze byt zakon pritazlivosti.. ja pracujem v poslednom case s myslienkami

linette
13. okt 2009

lubii a tie karty su na vykladanie osudu alebo len oznacuju danu situaciu a mozne vychodisko?

adina22
13. okt 2009

lubi - ja vestim podobne 😉 Teda sebe vylozim i ked sa to vraj nema,ale druhym nemam odvahu,sem tam kamoskam ked ma poprosia,ale pozname sa takze vedia ze nie som nejaka skusena vestica 😵 Zvlastne, ze niektore karty maju vyssi pocet kariet a niektorym staci na vyklad menej. 🙂 ....mas krasne deticky 😉

adina22
13. okt 2009

lin - ak ti nevyhovuje koza vyskusaj trebars nejaku peknu bavlnenu snurku 😉 Ja som to pocula vraj na retiazke to nie je dobre,inac koza ma podobny ucinok ako krystal teda saje negativnu energiu.Po case ked je uz velmi pokrutena tak menim za novu 😵

linette
13. okt 2009

adi vidim, ze mas skusenosti s kozou 😉 to som nevedela, ze saje negativnu energiu. myslis, ze v ezoterickom obchode by som zohnala taky nejaky material?

lubii
13. okt 2009

Adina,ďakujem 😵
Linette, myslím,že ti povedia to, na čo sa ich pýtaš. Je tam aj v knihe viac spôsobov ako ich vykladať 😉

linette
13. okt 2009

lubii nieco na sposob ako anjelske? raz mi jedna teta vestila vlastne vykladala ale neviem ake. tie karty ukazovali situaciu a priblizne riesenie. a musim povedat, ze sa do mojej situacie uplne trafili. (sama som si tahala tri)

linette
13. okt 2009

mirka dnes nam dosiel taky letak s knihami do schranky a vies co tam je? anjelske karty harmonie (modre farby) s kartami. zeby tie ktore si videla v knihkupectve? su za 14,90 €

linette
13. okt 2009

teda kniha s kartami

lubii
13. okt 2009

anjelské nemám,ale chcem si kúpiť 😉 .

linette
13. okt 2009

dnes sa nam pokazili nastenne hodiny. vsimla som si to, ked tam bol cas 19:03.. zeby dake znamenie? idu o cca pol hodinu dozadu 😒

linette
13. okt 2009

lubii aj ja si chcem kupit anjelske. tieto: http://www.martinus.sk/?uItem=39011

mirka1308
13. okt 2009

ahojte babulky 😀
lin myslím že to sú tie, čo som videla v obchode 😨 😵
doteraz som vás čítala, lebo nejako nestíham 😔
bibul je asi chorá ked nepíše myslím že naposledy niečo spomínala, že nie sú moc fit doma 😒
twin, to čo píšeš je moc zaujímavé, aj nejaké knihy od Coelho som si kúpila, no mám doteraz nedočítané od myw a aj z knižnice, tak sa zatiaľ na ne nehrniem 😉 lebo ja potom dosť rýchlo čítam a mám zo všetkého guláš
denis a tie karty karmické si aj videla? 😕 nevieš kde ich majú v ponuke, žeby som na ne kukla a potom sa rozhodla, aké si vlastne kúpim 😔 mám len také z časopisu Emma sú pekné ale doposiaľ som s nimi nič nerobila tak neviem, či keď kúpim nejaké tak budem mať čas sa im venovať 😅
ja som si totiž pred asi 10 rokmi kúpila jedny, aj som sa tomu dosť venovala ale potom prišli iné veci a karty sú dobre uložené v skrinke 😠 tak aby nakoniec nedopadli tak aj nové karty 😎 😖

marianka79
13. okt 2009

ahojte som tu nebola ajajááj mám taký pocit že niekam unikám a neviem kam ☹ akoby ma všetka sila a energia opustila ☹ koho mám volat do nebíčka 😢

linette
13. okt 2009

marianka nebud smutna, co sa stalo? skus poprosit anjelikov aby ti pomohli, dodali energiu

marianka79
13. okt 2009

zvláštne vidím stále špz-tky s číslami 333, 666 a 999 má to zrejme nejaký súvis s tým čo prežívam dost často ich vídavam

marianka79
13. okt 2009

lin proste akoby som to nebola ja ale niekto iný ja to neviem ani opísat bývala som veselá štastná a zrazu som niekto iný

marianka79
13. okt 2009

a píšem jak blbec 😒

marianka79
13. okt 2009

lin anjelské karty slúžia na veštenie?

denisocka
13. okt 2009

lubii dik,ja ich vezmem,vždy som chcela ciganske karty, a s anjelskymi sa neda veštiť ako s takými ext vešteckými.... marianka, http://www.martinus.sk/?uItem=47410 su to tieto,u nas mi ich objednali za 13,20€ myslím,ešte ich nemám. potom podam hlásenie

marianka79
13. okt 2009

prečítala som si link čo si sem hodila o tých kartách hmmm tie komenty hovoria za všetko 😉

linette
13. okt 2009

marianka prepisem ti sem co sa pise o tych cislach v knihe liecenie s anjelmi od doreen virtue:

333
su vam nablizku nanebovzati Majstri, a ti chcu, aby ste videli, ze vam ponukaju svoju pomoc, lasku a spolocnost. volajte ich casto na pomoc, najma ked okolo seba vidite kombinacie cisla 3. medzi najznamejsich nanebovzatych Majstrov patria Jezis, Mojzis, Maria, Quan Yin a Yogananda.

666
vase myslienky su teraz v nerovnovahe, ste velmi sustredeni na hmotny svet. tento ciselny rad vas ziada, aby ste svoje myslienky delili rovnomerne medzi nebo a zem. tak ako v znamej Kazni na hore, aj vas anjeli nabadaju k tomu, aby ste sa sustredili na ducha a sluzbu a spolahli sa, ze vase hmotne aj emocionalne potreby budu automaticky uspokojene.

999
dokoncenie. toto je koniec dolezitej fazy vasho osobneho alebo celkoveho zivota. je to tiez odkaz urceny sluzobnikom Svetla podielajucich sa na lieceni planety, ktory znamena: "dajte sa do prace, pretoze Matka Zem vas potrebuje. "

linette
13. okt 2009

marianka anjleskymi sa neda vestit. ten pocit poznam, aj ja som byvala stastna a vesela a jeden problem (z ktoreho sa odvija dalsich x) ma zmenil ☹ teraz bojujem s myslienkami, pretoze s myslienkami si utvarame svet. spomen alebo mysli na to, co ta robi stastnou a bud v tom. nedovol pochnurnym myslienkam aby sa dostali do tvojej pamate.

marianka79
13. okt 2009

ktoré sú teda také najvhodnejšie? tie anjelské neukazujú budúcnost...no to by som ani nechcela vediet ale chcem skor vediet ako mám reagovat na určité veci čo sa dejú okolo mna proste nájst ten správny krok 😔

adina22
13. okt 2009

lin chcela som napisat to iste pre marianku 😀 😉