Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
13. okt 2009

deni ja som neni na fb neviem. mne dneska haproval net. neskutocne bol pomaly, ale som sa nad tym povzniesla

denisocka
13. okt 2009

ju krásny prstenec

linette
13. okt 2009

janus wau to je fakt velmi zaujimave

j.a.n.u.s.
13. okt 2009

to je zajimave, ale co si myslite, ze to muze byt???

marianka79
13. okt 2009

lin ja sa nechcem lutovat napísala si tú istú myšlienku čo ja a v rovnaký čas tak to je dobré žeby to niečo značilo? ano je tam moj partner

adina22
13. okt 2009

janus - naaaadherne video,mala som z neho tak dobry pocit 😉

linette
13. okt 2009

marianka mozno to znacilo aby si si vybrala tu cestu, po ktorej ta caka stastie a laska 🙂 ved u seba musis byt na prvom mieste 🙂
nemyslela som, ze seba lutovat, ale lutovat tu prvu moznost..

adina22
13. okt 2009

janus - ten prstenec neviem 😕

linette
13. okt 2009

janus, zeby oblaky a to "blbe" pocasie? ale to asi nie.. nejake znamenie urcite 😉

j.a.n.u.s.
13. okt 2009

adi...kraasne, ze? Jak nam to ukazuje, ze svet je maly a taaak propojeny...

denisocka
13. okt 2009

ja som mala z toho pocit,že už sa len postaviť pod to a vletieť do toho a dovidenia 😵

adina22
13. okt 2009

janus - presne a nemusim poznat ani rec tej ktorej krajiny,na toto su slova zbytocne 😵

j.a.n.u.s.
13. okt 2009

prstenec....nevim, me prijde, ze meteorologove mlzi s tim optickym jevem...

...je podzim 2009 a ma se objevit dukaz o tom, ze mimozemska civilizace existuje(o tom nepochybuji)...i pro ty nejzarytejsi Sysifosy...zacina to probublavat uz delsi dobu, ale stale je to jasnejsi a jasnejsi... 😉

Vzpomente si na moje slova... 🙂

adina22
13. okt 2009

dievcata ja sa s vami rozlucim,idem do hajan..dobru noc vam zelam vsetkym a co najkrajsie sny 😵 😵

ivka144
13. okt 2009

Lin - 🙂 ...tak celkovo... (to je prijemny usmev, nie smiech, hej?)
Marianka - drzim palce...

j.a.n.u.s.
13. okt 2009

deni...presne, jako nejaka "brana"... 😎 , taky jsem mela ten pocit.

linette
13. okt 2009

ivka samozrejme, ze prijemny usmev 🙂

linette
13. okt 2009

adi dobru noc prajem 😉

marianka79
13. okt 2009

no ok budem premýšlat a prosit o znamenie v sne nech viem ako dalej a hlavne o véééla sily 😒 ale tam musí zapracovat aj partner to teda určite len...no...bude to tažké 😔

linette
13. okt 2009

ale ved dnes rozpravali na jednom madarskom programe, ze sa zjavilo UFO a teraz ten prestenec???? to neni nahoda.. janus asi to ma suvislost 😕

denisocka
13. okt 2009

😵 janus,presne si to nazvala,brana a je užasna.... ja by tam stala vyjavená a čakala,že ma vezmu hore

linette
13. okt 2009

marinak po kazdej burke vychadza slnko 😉 neboj vsetko bude dobre 🙂 uvazuj o tom, co som ti povedala. jedna sa o tvoje stastie tak sa rozhodni spravne, drzim palce 🙂

linette
13. okt 2009

som chcela napisat marianka, sorry ten preklep 😒

marianka79
13. okt 2009

idem do hajan dakujem za podporu aj to mi pomohlo a moc 😉 tak dobrú noc 🙂

ten prstenec je čarovný 😉

marianka79
13. okt 2009

lin to ne 😉 va

denisocka
13. okt 2009

ja som nejaka plna energie, škoda že ten net blbne ....

linette
13. okt 2009

marianka dobru noc ti prajem. netrap sa, mysli na vsetko pekne a vsetko to, co chces, bud v tom, vizualizuj si to a ono to pride, uvidis 😉 nemysli na to, co nechces a coho sa bojis.

linette
13. okt 2009

idem spat aj ja, pretoze mama sa tu rozkrikuje a neda sa to pocuvat 😒 dobru noc dievcata a chlapec ak si tu 😉

mywiel
13. okt 2009

Anjelské čísla

111 – Starostlivo skúmajte svoje myšlienky a uistite sa, že myslíte iba na to, na čo myslieť chcete, nie na to, čo nechcete. Táto číselná rada značí, že sa pred vami otvárajú nové príležitosti a vaše myšlienky sa rekordnou rýchlosťou stávajú realitou. Trojčíslie111 je ako jasné svetlo blesku, ktorým vás fotograf na okamih oslní. Značí, že si vesmír práve vyfotografoval vaše myšlienky a teraz ich vyvoláva do hmotnej podoby. Teší váš, aké myšlienky vesmír zachytil? Pokiaľ nie, zmeňte ich. ( ak máte problém s ovládaním a sledovaním svojich myšlienok, požiadajte svojich anjelov aby vám s tým pomohli.)

222 – Vaše čerstvo zasadené nápady začínajú prerastať do skutočnosti. Neprestávajte ich zalievať a vyživovať, a oni skoro vyrazí na svetlo, takže uvidíte dôkazy svojho zhmotňovania. Inými slovami – nevzdávajte sa iba 5 minút pred zázrakom. Skoro sa prejavia a presvedčíte sa o výsledkoch svojej manifestácie, tak nepoľavujte ! Naďalej si pestujte pozitívne myšlienky, používajte afirmace a pokračujte vo vizualizovaní.

333 – Sú vám nablízku nanebovzatí majstri a tí chcú, aby ste vedeli, že vám ponúkajú svoju pomoc, lásku a spoločnosť. Volajte ich často na pomoc, zvlášť keď okolo seba vídate kombinácie čísla 3. Medzi najznámejších nanebovzatých majstrov patri Ježiš, Mojžiš, Mária, Quan Yin a Yogananda.

444 – Ste obklopení anjelmi, ktorí vás uisťujú o svojej láske a ochote pomôcť. Nebojte sa, pretože ich pomoc je nablízku.

555 – Držte si klobúky, pretože prichádza veľká životná zmena Nemali by ste ju brať ako „pozitívnu“ alebo „negatívnu“, pretože všetky zmeny sú prirodzenou súčasťou kolobehu života. Možno je táto zmena odpoveďou na vaše modlitby, takže v sebe naďalej pestujte víziu vlastnej vyrovnanosti.

666 – Vaše myšlienky sú teraz v nerovnováhe, príliš sústredené na hmotný svet. Táto číselná rada vás žiada, aby ste svoje myšlienky delili rovnomerne medzi nebo a zem. Ako v slávnom „Kázaní z hory“ vás anjeli nabádajú k tomu, aby ste sa sústredili na ducha a službu a spoľahli sa, že vaše hmotné aj emocionálne potreby budú automaticky uspokojené.

777 – Anjeli vám aplaudujú – gratulujeme, darí sa vám!
Neustávajte v pilnej práci a vedte, že sa váš sen stáva skutočnosťou. Toto je veľmi pozitívne znamenie, ktoré vás upozorňuje, že možno dôjde i na ďalšie zázraky.

888 – Určitá fáza vášho života sa chýli ku koncu a toto znamenie vás má varovať, aby ste sa na neho pripravili. Táto číselná rada, môže znamenať, že zakončujete nejakú emocionálnu, pracovnú alebo vzťahovú fázu. Upozorňuje tiež, že sa na konci tunelu objaví svetlo. Naviac to znamená, že „úroda dozrala, nečakajte so sklizní a užite si ju“. Inými slovami, neodkladajte cestu za svojimi snami alebo radosť z plodov vašej práce.

999 – Dokončenie. Toto je koniec dôležitej fázy vášho osobného alebo celkového života. Je to tiež odkaz určený služobníkom svetla pdieľajúcim sa na liečení zeme, ktorý znamená : „ Dajte sa do práce, pretože Matka zem vás potrebuje“.

000 – Pripomienka, že ste zjednocení s Bohom a mali by ste vo svojom vnútri cítiť lásku svojho Stvoriteľa. Znamená to tiež, že určitá situácia obehla plný kruh.

Su to cisla- znamenia, ktore vam chcu nieco povedat mozu k vam prist prostrednictvom hodin (zobudzate sa v rovnaku hodinu,alebo sa pozriete na hodiny prave v tom case- napr. 00:00 alebo 22:22, alebo uvidite znacku na aute s nejakym cislom,alebo sa vam cislo prisnije, ci vas jednoducho napadne. Existuju potom este kombinacie cisiel

denisocka
13. okt 2009

baby,ktora z vás / alebo niekto tajný /založil temu Osudova laska? 😕 😵