Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
17. okt 2009

Prvé co ma napadlo ked vidim tento obr. je LÁSKA 😅 http://www.tapetky.eu/zobraz.php?id=340&gal=128...

aj toto je krasne http://www.tapetky.eu/zobraz.php?id=404&gal=128...

denisocka
17. okt 2009

dievčata ahojte,keby ste vedeli čo prežívam vnutry,tak neuveríte. lebo sama neverím. neda sa o tom teraz písať,ale to nie je pozemskeho povodu 😉 všetkým vam dakujem !!!!

myw,krasne tapety,tu z osud.lasky som si hned stiahla..škoda ,že niesu podla tem ale kadejak

linette
17. okt 2009

dobre ranko svetluskovia 😉
vitaj body, twin, emyly
vy ste si dobre svihli, idem rychlo odpisovat:

deni
* neni som tehotna, to menstruaciu som mala (to tie hormony) 😒
* ano vsetky sme sa tu k niecomu priucili, ja urcite 😵 verim, ze to neni nahoda, ze ma vietor zavial do tejto temy prave ked mi je tazko. prisla som na vela veci, vsak sa vas aj vela veci vypitujem, tie knihy co odporucate a tie temy (vela sa nad tym vsetkym zamyslam a potom to vsetko tak pekne zapadne do seba)

janus
* kde ty chodis na tie videa?? 😀 😀 😀

ivka
* neboj, to vsetko v poriadku, mi sa dostaneme na prvu stranu a na prve miesto 😀 len by sme tu mali byt vsetky, no... a vidis to uz je to rozbehnute, nestiham citat a odpisovat 😎 😀

marianka
* uz vies carovat 🙂 to som rada, ze zacina byt vsetko v poriadku, len tak dalej, bud vesela, stastna a len pozitivne myslienky 🙂

dali
* ako ti je dobre, zachvilku sa ti narodi a mozes si ju vychutnavat 😉 malinke babatka su take zlatulinke, jemne, krehke, milucke, nevinne, vsetko zacinaju odznova.. jaj vedela by som pokracovat, ja mam velmi rada deti (parkrat som robila aj babysitterku - kebyze potrebujes, ozvi sa 🙂 ) drzim palce k dobremu bezbolestnemu porodu porodu/cisarskemu 😉
* lave oko je zenska cast a ty cakas dievcatko 🙂 tvoja dcetka zachvilku uvidi svet, nemoze to znamenat to?

myw
* mozem sa opytat kto je ten Mooji? pozrela som si video a tak sa mi to zapacilo, ze najradsej by som isla za nim, taka velka laska a radost z neho vyzarovala. az sa mi slzy vtierali do oka..
* ja mam rada lesy v poslednom case, ani neviem preco a velmi by som chcela ist do takeho s vysokymi stromami a hmlou 😉 😀 si hadzala obrazok: http://www.obrazky.nikee.net/zobraz.php?id=22&g...
* ako pekne to znie vo francuzstine, ja som sa jeden rok ucila francuzstinu, ale nic z nej neviem (ucitelka nas naucila az dve lekcie), inak vzdy som chcela vediet ten jazyk, zda sa mi taky romanticky a zaroven je taky tazky..
* 😀 😀 😀 to kolko tapiet 😀 😀 som si pozrela vsetky a mas dobry vkus 🙂 vsetky su pekne, hlavne tie lesy ..

linette
17. okt 2009

dnes som mala zvlastny sen:
v prvom som snivala, ze moj otec byval vo vedlajsom vchode a moja "svokra" s nim isla robit cirkus (neviem preco) ja som sa na nu nastvala a isla som jej vynadat a branit otca (pritom moji su rozvedeny a moj otec na mna kasle ☹ )
v druhom sne som snivala, ze vela ludi bolo pod velmi dlhym mostom a vstrede boli kolajnice ktore viedli do ondrochova (neviem preco prave tam) a boli velmi horuce a blizko bolo jazero a ja som len tak skakala cez lekna aby som sa neutopila a nedotkla kolajnic. potom v tom moste bolo vela stoliciek na ktorych sedeli ludia a ja som si sadla k nim. v tom sa postavil moj brat a volal aj mna s usmevom na tvari a ja som nesla. on robil taky prihovor o mojom otcovi a ja som plakala. (doteraz neviem ci v tom sne zomrel alebo co)

denisocka
17. okt 2009

dievčata,chcem vam ukazať aky stav DUŠE teraz prežívam 😉 http://media.photobucket.com/image/twinflame/mj...

denisocka
17. okt 2009
mirka1308
17. okt 2009

Ahojte bambulky 😅
tak som vás len čítala a ničím neprispievala 😖
dali myslím na teba a držím palčeky, aby ste boli potom obidve v poriadku 😉 a že máš depky, tak to sa ani nedivím, keď sa pozerám z okna-to počasie je otras 😒 😠
nechápem, že mi sme na druhej strane 😨 😠 s tým terba niečo robiť 😀 😀
myw ty máš opäť nové očisko 😵 ale moc moc pekné, také čarodejnícke 😕
ja mám na ploche tento obrázok http://obrazky.4ever.sk/obrazky/najnovsie/priro...

mirka1308
17. okt 2009

myw ten mooji je veľmi milý človek, má takú lásku v očiach a mne je moc sympatický ani neviem čím, či je to tou skromnosťou alebo pokojom v duši 😔 ale má moc pekné oči 😔 😉
ozaj už idem čítať 10 kapitolu, veľmi sa mi kniha páči, určite ju tak skoro do knižnice nevrátim 😕 🤐
lebo ju čítam po troche a le aj tak si niektoré časti prečítam ešte raz
moc sa mi páči ako je tam vykreslená karma a súvislosti v ďalších životoch 😕

mirka1308
17. okt 2009

twin tiež si nemyslím, že sme si už popvedali všetko 😉 vždy bude o čom 😵 veď sme ženské 😅 😀 😀
a keď nebude moc o čom, tak sa tu nejaká filoménka iste pripletie 😀 😀
mňa táto téma opäť naštartovala 😎 lebo vo svojom okolí nemám nikoho koho takéto niečo zaujíma 😔

mirka1308
17. okt 2009

hm píšem si sama tak dúfam že niekto prídete 😀
a pozerám že tú moju tapetku nenačíta, ale je to moc pekný vodopád v pozadí a naokolo krásne stromy 😵

adina22
17. okt 2009

ahojte...mne je dnes tak nejak krasne,neviem celkom opisat...taky pokoj v dusi 😵 😵 Sestra tu dnes boli na navstevu a vraj...obdivuje ma za moj optimizmus,tak mi to dobre padlo 🙂

den - musi ti byt nadherne 😵 😵

mirka - ani mne sa nepodarilo otvorit tu tvoju tapetku 😅

lin - v oboch snoch spominas otca,mozno nieco co pre teba predstavoval alebo predstavuje 😉

myw - ta tapetka co si hodila do osudovych lasok uz ju mam na ploche...kraaasna 😵

mywiel
17. okt 2009

Ten Mooji je do Janus, ta hodila prva link na neho, ja viac o nom neviem, len sa mi pacilo to dalsie video na youtube tak som ho sem dala. Ja som sama doma, mam veget, velmi sa neozyvam, lebo mam dost prace s jednym anjelom momentalne, ale zas sa objavim. Pekny vecer. 😉 😵

j.a.n.u.s.
17. okt 2009

dobry vecer babulky....

Mooji je zlaty...krasne mluvi...no guru no 🙂

mirka1308
17. okt 2009

bambulky, mi prišiel krásny mailík 😵 ak chcete pošlite do IP kontakt na vás a prepošlem 😉

denisocka
17. okt 2009

😵 takže guru,no nevedela som prisť nato,kto to je

denisocka
17. okt 2009

už spíte,no toto? 😕 mam super nabíjačku energie 😀 nepotrebujem spať,len som stale hladná

mywiel
17. okt 2009

Chcete vidiet super film? Pozrite si toto je to o osudovej laske, prave to pozeram a ani nedycham... 😲 😵
Nicole Kidman to super zahrala... http://www.imdb.com/media/rm679845120/tt0337876

nobody
18. okt 2009

nespíme

vy jste se dočista zbláznily s těma tapetama

denisocka
18. okt 2009

🙂 dobre ranko,
baby,ked mi muž odstrihne prístup na net,tak aj tak vás lubim 😀 ... body,aj teba lubim 😉 , teba vlastne lubime všetky-len každa iným sposobom 😝

adina22
18. okt 2009

dobreee ranko.......aj ja vas mam vsetkych rada 😉

adina22
18. okt 2009

myw - myslela som ze si ten film stiahnem,ale nenasla som ho 😔

twinflame
18. okt 2009

dobre rano, az som sa zarazila ked som videla obalku filmu, ktory poslala mywiel. Birth a pod tým Careful what you wish for. Prave tato veta mi vcera chodila po rozume. Spomenula som si na jednu piesen, hravali ju minuleho roku. Spieva sa tam Be careful what you wish for because you just might get it all... Daj si pozor na to co si zelas, pretoze to vsetko mozes raz dostat.
Dalsie znamenie, film si mam urcite pozriet ...

j.a.n.u.s.
18. okt 2009

Denisocka...spis ty nekdy????? A Body-ty delas nekde nocni????? 😀

Dobre ranko...
twinflame-film si urcite skoukni...rada bych ho taky videla 😉

denisocka
18. okt 2009

janus ,spím, dnes som šla o 1.15 a o 4.15 som bola vyspata,ale ešte som zaspala ,lebo čo budem robiť tak skoro rano?

neviete ako ten film pozrieť ???? neviem ho najst na stiahnutie v zrozumitelnom jazyku