Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
18. okt 2009

inášč,zistila som ,z čoho ma bolí hlava- zo sesternice , uplne ma už 3den vyciciava !!! maly sa jej tak bojí,že sa jej vytrhava z ruk,pritom ju zbožnoval . odkedy nám v pubertalom amoku vynadala a vyhnala nás z ich domu, tak sa to deje,ale pochopila som to až včera,ked išla nasrať mojho muža do garažu a vytiočila ho tak,že že 10 minut nato mu spadlo auto zpo zdvohaka a kus ho spučilo,potom zhorela 3xžiarovka,2x vybilo poistky a zhorela mužovi lampa - po 5 hodinach od toho došiel hore s tým,že SESTERNICA ho asi prekliala,že odkedy došla k nemu a vytočila ho,všetko sa mu posralo. ja som už v tej dobe o 20.00 padala z noh,bola som jak po preflamovanej noci a maly bol nervozny jak čert .

nato som dostala ochranu z hora od Neho a ludia,za 5 minut som bola fit , a o polnoci som musela nechcene odisť od netu . takže , fungujem medzi ezoterikmi bez ochrany

ináč dievčata ... idem sa dať zasvätiť do Shamballi , asi - zrejme, prišla mi ponuka, tak musim zvažiť

nobody
18. okt 2009

j.a.n.u.s. - nevím, co je to noční ...jo, to jakože chodíš v noci do práce ... já pracuju, i když spím, takže to je jedno

pěkný ráno
Deni, aj mě? 😀

denisocka
18. okt 2009

čo aj teba, či ta lubim? jasne 😉

denisocka
18. okt 2009

dnes v noci som mala pocit / sen / že som dostala knihu

lanczi
18. okt 2009

ahoj dievcata,

citam vas pravidelne,mam otazku co znamena ak sa mi snivalo ze sa mi stratila dcerka? strasne mi je z toho sna..

denisocka
18. okt 2009

LUBII

nechodiš nahodou aj na forum reiki? 😎

mirka1308
18. okt 2009

Ahojte bábiky a bábik 😀 😀
No deni to čumím, čo teba nabíja?? 😀 😀
adi poslala som ti mailík, dúfam že sa bude páčiť, mňa hneď ako som ho dostala napadla táto téma a kniha od myw 😕 😵
inak čo celé dni robíte?? čítate knihu od myw 😎 a páči sa? 🤐
jua so ju dnes dočítala ale dám si po pár dňoch repete 😅

denisocka
18. okt 2009

ahojte,tak my sme sa vrátili zo slovenskej víkendovej dovolenky a la nakupne stredisko... ja sami endorfín 😀 a stretla som tam tolko známych,že mi oči vyskakovali,kde sa tam všetci nabrali .... a zvyšok, koho som nepoznala, na mna tak divne pozeral 😀 😝

denisocka
18. okt 2009

myw- skenuj moja plís , kniha ma uplne dostala 😅 🙂

dali4
autor
18. okt 2009

Ahojte dievčatá a chlapče 😉 ...
Došla som len nakuknút a dočítať... Som dočista ochorela ☹ ráno som vstala s bolesťou hrdla a je to stále horšie, zatial. Nasadila som si homeo tak dúfam že to prejde. Za chvilku idem pozerat superstar, no musím odohnať syna od TV, lebo pozerá už asi 50 krát Tajomstvo 😅 ...
Deni, aj si si kúpila niečo pekné 😉
lanczi... takéto sny aj ja mávam velmi často ☹ . Bud sa mi syn stratí alebo ho unesú a nie vždy ho nájdem... Raz mi niekto povedal že je to len prirodzená obava o naše deti a vo sne sa to prejavuje takto... ako, podla mna úplná katastrofa 😒 .
No neviem... mywiel, čo ty na to 😉 ?

denisocka
18. okt 2009

dali ,sprej na topanky - vodoodolny 😀

dali4
autor
18. okt 2009

deni... paráááda 😀

dali4
autor
18. okt 2009

Tak ja idem... ahoooj 😉 ... zajtra som tu.

denisocka
18. okt 2009

moaj,alde teším sa že som kupila,u nas v dedine nemaju nič 😅

inač, a čo ten sen čo si mala so mnou? a bazenom? si dospela k vysvetleniu?

dali4
autor
18. okt 2009

deni... pravdu povediac, zatial asi ani nie 😕 ... ved to sa ešte ukáže čo to malo znamenat 😉

lubii
18. okt 2009

Ahojte 😉
Deni, nie,nechodím, ale reiki ma dosť zaujíma 😉

Aj mne sa asi pred 3 dňami snívalo,že mi ukradli dieťa ☹

denisocka
18. okt 2009

pretože jedna lubi tam je 😉

mywiel
18. okt 2009

Svetluskovia nezabudam na vas, len nemam co pisat, nejaka som z toho netu vycucana v poslednej dobe nemam inspiraciu, ale citam vas, aspon vas pozdravim. Pekny vecer 😉 😵

denisocka
18. okt 2009

a skenuješ zlatko?

mywiel
18. okt 2009

Deni pre teba vsetko... 😉 😀 som rada, ze si sa chytila tej knihy aj ty. 😉

nobody
18. okt 2009

čaute

já jsem zas vytočený

denisocka
19. okt 2009

čo sa tolko vytáčaš ??? 🙂

denisocka
19. okt 2009

obre ranko baby,ja som tak šťastná .... len to som chcela povedať .... páá

denisocka
19. okt 2009

dievčata, dostala som odpoved na na moje sny,pochopila som, uplne, presne až to je neskutočne ...

adina22
19. okt 2009

Dobre ranko moji 😵

myw - ja sa uz neviem dockat,kontrolujem kazdy den mail ci nahodou 😀

body - nenechaj sa vytacat 😉

den - aku odpoved? 🙂

mywiel
19. okt 2009

Dobré ranko, idem vymenit gumy na aute a tak sa mi nechce do tej tmy a zimyyyyyyyy... 😝 😀

denisocka
19. okt 2009

kurnik,myw,ty aj gumy vieš vymienať? 😀

mywiel
19. okt 2009

No vedela by som ved som sa to ucila ked som robila vodicak ale teraz idem do garaze, lebo mi auto nebrzdi tak musia skontrolovat aj to. Inac stalo to za to tak skoro ist von, vidiet z balkona ruzové biele Alpy ako vychazda slnko nad nimi bol zazitok, toto casto nevidim kedze vacsinou som este pod perinou. 😅 😀 😵

lanczi
19. okt 2009

dakujem dali za odpoved,trosku si ma ukludnila,a ako vidim niesom jedina komu sa daco take sniva..no horor,ne´dokazem si predstavit co preziva matka ktorej sa to naozaj stane🙂

mywiel
19. okt 2009

U nas sa este chrni tak idem aj ja nachvilku. 😉