Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
21. okt 2009

tak podte na kecat

bibula
21. okt 2009

idem citat 😀

bibula
21. okt 2009

no,aspon ste toho moc neprebrali....
myw-nestrasi v nom? vyskusala si si ho v noci?._)ak mas pokracko knihy,prosim si...
auru ma kazdy,je poriadna hlupost,ze nie je a treba vytahovat-by som chcela vidiet...
deni-pri vesteni vzdy mam zimomriavky-okrem ineho...
body-ake ohovaracky?dlhujem niekomu nieco?
mirka-muza ofukuj,ale nezabudaj,ze aj on teba 🙂

a zatial si viac nepamatam... 😀

inac kukam,ze vela podobnych tem vzniklo...nevadi,aspon sme oslobodene od tahanic....

a myw,to co malo znamenat ze filomena,ci kto....uz by som si iny nick vymyslela... 😀

dali4
autor
21. okt 2009

Ahojte všetci... 🙂
Bibula... kde si sa túlala 😅 ?

bibula
21. okt 2009

🙂 trochu som si lietala 😀

kessina
21. okt 2009

mywiel, ta kniha, ktoru si mi poslala ma este pokracovanie alebo to takto konci? 😅 😕
inac, to co som zatial precitala je uplne super, tiez by som sa to rada naucila 🙂 aj ked na druhej strane si to vobec neviem predstavit... tebe sa takto podari cestovat zakazdym? viem, ze ste sa o tom uz bavili, ale tolko som toho precitala, ze uz si to napamatam 😅

mirka1308
21. okt 2009

Dobrý večer všetkým anjelikom 😵
pred chvílkou som prišla z práce a šup medzi vás 😀
janus ďakujem 🙂
adi, ja som myslela, že sa bojím niečo skúšať hlava-nehlava 😒
deni, včera mi žiadna nevravela koľko majú rokov, ale keď si prirátaš k veku narodenie detí ako to uvádzajú, tak sú mladšie ako ja 😀 😀 ale ja sa cítim mlado 😀 😅

bibula
21. okt 2009

mirka netreba sa hrnut hned do vsetkeho ,ak mas strach ma to svoj dovod...najprv spoznaj strach,coho a preco sa presne bojis....

mirka1308
21. okt 2009

ahoj bibulka
teraz si to presne definovala 😵 neviem presne z čoho alebo z koho, ale nehrniem sa na všetko nové 😵
ja aj keď počujem o nejakých sektách či spolkoch alebo ako inak si hovoria, tak mi je špatne z nich 😠
a keď to prirovnávajú k nejakej veľkej rodine - no bŕŕŕ na čo tých ľudí ťahajú 😝

mirka1308
21. okt 2009

myw,a čo domťek?? 😕 všetko v poriadku 😨
sa pochvál 😉

mirka1308
21. okt 2009

že domťek - to mal byť domček!! 😀 😀

mirka1308
21. okt 2009

bibul - si si lietala? a to ako?? 🤐 😵

bibula
21. okt 2009

ved o to ide mirus,ze ludia sa boja a ani nevedia coho ,strach z nepoznaneho....ked definujes tu vec, strach zmizne ....nebude podstatny🙂

no zaujimala som sa o nieco ine 😀

lenorka31
21. okt 2009

🙂 ahojte,môžem sa trošku zapojiť do debaty medzi Vás kočky?

mirka1308
21. okt 2009

lenorka ahoj 😉
a kde je linet? mám rada jej otázky, lebo s veľa ozviem z vašich odpovedí 😵

adina22
21. okt 2009

ahoj lenorka - mozes 🙂 Zaujimave foto 😉

mirka1308
21. okt 2009

bibul, včera som si miešala karty a myslela na vás a túto tému a naraz mi vypadla karta diabol 😕 🙄
bola hore nohami ale som najprv nechápala čo to znamená 😒 😀 😀
až potom ma napadlo, že keď karta "sama vyskočí" a je naopak, tak to znamená opak toho, o čom karta vypovedá 😵

mirka1308
21. okt 2009

adi ahoj 🙂
tiež sa mi páči fotka lenorky, prvé čo ma napadlo, taká tajomná zahalená žena, ako Fatima 😀

mirka1308
21. okt 2009

bibul no ja viem aj definovať čoho sa asi bojím 😖
mám jednu známu, tá pracuje s kyvadielkom a s anjelmi, veľmi milá pani, ale po nejakej dobe, čo sa tomu venovala, tak mala také zvláštne reči 😨 no možno som nedozrela na jej úroveň 😔
ale keď sa niekto stratí v cudzom meste, tak mi pripadalo divné, keď si sadla na múrik, vytiahla kyvadlo a pýtala sa "ich" či nájde cestu späť? 🤐 😕
ale na druhej strane, ona bola roky pod tlakom tyransého muža a keď zomrel, tak to bola jej pomoc zhora, aby pochopila a ľahšie to všetko znášala 😔

lenorka31
21. okt 2009

xixi ďakujem kočky za milé privítanie,viete rada sa rozprávam o nadpozemských veciach,ale to sa s hocikým nedá,potom si myslia o mne,že blázon,tak som radšej ticho...trošku sa predstavím mám 31 rokov,milujem veštenie z kariet,všetko nadpozemské a anjelov. Myslím,že jeden taký ma stráži....je to môj ocko ktorý zomrel ked som mala 15 a on 39 a nie je jediný deň,kedy by mi tak velmi nechýbal....ale viem,že dáva na mna pozor 😵

mirka1308
21. okt 2009

hm, si píšem sama 😀 😀
ale aspom sa vykecám a potom pôjdem do hajan 😀 😀

mirka1308
21. okt 2009

lenorka, si zlatá 😉

lenorka31
21. okt 2009

Mirka možno takíto ludia nám pripadajú čudní,veď o tom to všetko je o tom tajomne,možno fakt má iný problém,ked si prežila ťažký život a možno je "normálna" len ludia sa na nu inak pozerajú,naša spoločnosť ťažko príjma ludí sa vymikajúcich z pravidiel... a vlastne čo nepoznáme,toho sa bojíme 😉

bibula
21. okt 2009

-nie len neverila tomu co robi, myslim,ze tu mas celkom dobru pripravu....

kessina
21. okt 2009

pekny vecer vsetkym 🙂
janus, uz som ta pridala medzi priatelov 🙂 je tam aj nejaka stranka, ktoru si mam pridat?? 😕
mirka, smiem sa opytat, ake karty pouzivas, asi mi to uniklo 😅 ja som si davnejsie kupila tarot, ale ako tu uz bolo spominane, asi mi tie karty nesadli... nejako som sa s nimi nezosobnila, preto ich momentalne ani nepouzivam, ale zaujali ma tie anjelske, asi pozriem tie 😵
inac, ja mam tiez strach, z duchov, aj ked vraj nie su zli 😉 no ja mam hlavne strach z toho, ze ked nieco uvidim, co "normalny" clovek vidiet nemoze, tak sa asi zblaznim 😅 teda v pripade, ak nebudem vediet, co to je, alebo preco to vidim, da sa ma pochopit?? 😀 neviem, ako to presne vysvetlit...

lenorka31
21. okt 2009

😀 ďakujem Miruška,aj ty si zlatá cmuk

bibula
21. okt 2009

lenorka-no ocko je ocko ,nie anjel 😉

lenorka31
21. okt 2009

bibula,viem,ale možno dúfam,že on je tým mojím anjelom strážnym...možno nie,len tomu verím a dúfam...
ako to vlastne je?

mirka1308
21. okt 2009

kess, sú to tarotové karty, ale mám len veľkú arkánu, no mne stačí 😉

twinflame
21. okt 2009

ahojte, musím prečítať pár strán dozadu, dva dni som nebola na nete.