Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

j.a.n.u.s.
24. okt 2009

Dobrou sobotu preji...

bibula, ma nazev ta tvoje technika?

bibula
24. okt 2009

😀 deni neleziem do aury....a odliepam sa vzdy a cela a nic si ani neodnasam....mozno len dobry pocit z dobre vykonanej prace

janus- neviem ci ma -nezistovala som to...staci sa pocuvat a funguje to...kedze "svedkov" mam viac nez dost....

denisocka
24. okt 2009

majte sa , idem sa venovať sebe .... na obed som mala zeleninovu polievku a granadír

bibula
24. okt 2009

.-)
kde mas dietko?

mywiel
24. okt 2009

Ahojky, Janus super foto tu masaz s kamenmi robim, mam ich doma lavové kamene z Hawaia. 😉
Mala som uzasné sny tuto noc, bola som sa poprechadzat v noci v nasom dome. 😵

mywiel
24. okt 2009

Vcera sme bastili Indicku kuchynu, milujem to mnam. 😝 😀

mywiel
24. okt 2009

Linette vidis ja to mam naopak, mna doktori pritahuju... 😅 😀 asi pretoze cela moja rodina robila a robi v nemocnici... 😅 😕 Pacilo by sa mi zahranovat zivoty a pomahat ludom, ale teraz je uz neskoro studovat skoda ze som si to nevybrala skor.

dali4
autor
24. okt 2009

Dobrý večer prajem babulky ... tak ja som dneska celý deň prespala 😝 Strašnéééé
Nepozerali ste na ČT1 film Pod toskánským sluncem ? Nádherný film, moj oblúbený, už som ho videla párkrát a pozriem si ho zas 😵

dali4
autor
24. okt 2009

Pardon, stihla som ešte navarit a kuknút ten film... 😀 ale ináč som dnes nevedela o svete...

mywiel
24. okt 2009

Dali nejde ti poslat kniha mas preplnenu schranku... 😅

dali4
autor
24. okt 2009

Jééé myw... teraz som si vyprazdnovala... skús ešte raz prosím 😵

adina22
24. okt 2009

myw - neuveris otvorila som si tvoj druhy odkaz a kedze tu potichucky pocuvam radio.hralo mi to dualne 😀 teda presne ta pesnicka sla prave v radiu 😉

denisocka
24. okt 2009

čaute banda,myw vdaka za knihu,to už je koniec?

mywiel
24. okt 2009

Adina dvojca 😀 😝 Deni ano. 😉

denisocka
24. okt 2009

myw,čo maš zvyšok tela janus? 😀

mywiel
24. okt 2009

Janus ma moje cierne masazne kamene... 😉

denisocka
24. okt 2009

😀 heeej a záda

j.a.n.u.s.
25. okt 2009

Ahoj.... ☹

Jsem smutna....s Elishkou se neco deje 😖 , ale my se nedame-my nad tim vyhrajeme!!!!

Akorat mam aji pocit, ze mi nekdo "vycucl" moji schopnost cestovat v noci! Ale hlavne-pamatovat si to!
Sny se mi zdaji porad, ale jakoby hned v tom snu zapominam co to bylo! A rano nevim vubec nic! ☹

Uz je to par dni....nejaka rada?

adina22
25. okt 2009

dobre ranko anjelske dusicky🙂 😵 😵 😵

janus - to sa da, ze ti to niekto vycucol? 😨 To som ani nevedela...nebol to ten tvoj nocny navstevnik? 😔 S Elishkou drzim palce,nech ju to obide.

j.a.n.u.s.
25. okt 2009

adi...diky...ja uz nevim co se deje...kdyz na tebe hodi nejakou kletbu tak se ti muze "zbabrat"i vic 😔

j.a.n.u.s.
25. okt 2009

myw...ja taky zerem Morcheeba 😵

denisocka
25. okt 2009

janka,neboj , už sa to zlepši 😉

adina22
25. okt 2009

jani - mas pocit,ze by to mohlo byt nieco podobne?Ja dufam,ze bude vsetko zase dobre 😵

j.a.n.u.s.
25. okt 2009

adi, jak to myslis-podobne?

adina22
25. okt 2009

myw - pesnicka o elfoch,vznikla este v roku 1992 😉

https://www.youtube.com/watch?v=whLQz_zdL_M
adina22
25. okt 2009

janus - si pisala nieco o kliatbe

j.a.n.u.s.
25. okt 2009

adi-krasna pisnicka, znam ji, ale nikdy jsem ji nevidela a jeste v tomto provedeni!!!! Skvele.

adina22
25. okt 2009

janus - ja ju tiez poznam uz dlhsie,minule mi zase v nejakom kvize vyslo ze som elfka a tak ma napadla tato pesnicka 😵 a samozrejme myw 😀