Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shaden
25. okt 2009

mywiel
dakujem za mail 🙂

mywiel
25. okt 2009

Dakujem no Lucka je super. 😵

Shaden niet za co. 😉

Kupila som uzasné hracky na burze za facku, farmu Fisher Price so zvieratkami co robia zvuky, malé molitanové kresielko pre malu a plno krasnych kniziek. 🙂

denisocka
25. okt 2009

juj myw,čakam foto !!!

lubii
25. okt 2009

ahojte 😵

Ste ma potešili s tou pesničkou. Lucie Bílá je moja favoritka. a toto sa mi neskutočne páči :

https://www.youtube.com/watch?v=fF28naiCz5Q

Myw, ďakujem aj ja za mail 😵 😵 😵

lubii
25. okt 2009
ivka144
25. okt 2009

Zdravim Vas vsetky.

Mam taku otazocku do plena...
Tak nejak prirodzene si myslim, ze (okrem Mzw;) ) nemate rady az tak doktorov, teda klasicku zapadniarsku medicinu a ze uprednostnujete alternativne pomoci... Tak by ma zaujimalo, co take (ak vobec).
Viacere ste pisali o homeo - to mne uz ani take alternativne pomaly nepride, aj ked stale sa najde milion ludi, co povedia, ze je to uplny nezmysel, darmo, ze to funguje.
Myw spominala biorezonanciu... (inak o tej manzel nechce ani pocut, co sa maleho tyka, ze co to za programy do mozgu..., ja som na vazkach..., myw, nemas nejaky dobry zdroj info? aj keby v aj alebo inom jayzku?)
A co suchovne priciny chorob?
Alebo tzv. babske recepty na kadeco?
Tak ma len zaujima, co vy na to...

bibula
25. okt 2009

dik za knihu myw...
ivka ja len duchovne,alebo babske🙂/AK UZ NIECO INE NAMIESTO ENERGIE/
ja neuznavam homeo

mywiel
25. okt 2009

Ja nedam dopustit na homeo liecim tym aj kone a psy... 😉 Deni pofotim a hodim do albumu... 😵

mywiel
25. okt 2009

Biorezonancia nema s programom do mozgu absolutne nic spolocné... 😕 😨 Robi ju aj moja mama. 😉
Ja nemam rada klasicku medecinu, ja som za homeo, biorezonanciu, naturopatiu, akupunkturu... 😉 🙂

mywiel
25. okt 2009

Este mam rada Bachove kvety a chromaterapiu... 🙂 a samozrejme liecenie anjelmi. 😵

denisocka
25. okt 2009

ja som za megacečkovu liečbu , homeo , a hlavne duševna pohoda ! a verím ,že choroby suvisia s duševným rozpoložením a vela sa od toho odvíja 😉

bibula
25. okt 2009

megacecko ti nepomoze,kedze vsetko prebytocne ide von a ostava len normalna hladina-co hravo zvladas pri beznom stravovani 🙂

mywiel
25. okt 2009

Presne stres, trapenie, nervozita, zavist, zurivost to je zaciatok vsetkych chorob, najprv to zacne v psychike a potom sa to odrazi na tele, o tom nepochybujem. Treba vyvazenu zdravu stravu pokial sa da, otuzovat sa, dostatocne spat, sportovat, alebo aspon chodit do prirody a smiat sa to je najlepsi liek. 😉 😵 😀 😀 😀 A milovat. 😵

bibianna
25. okt 2009
mirka1308
25. okt 2009

Ahojte bambulky 😉
no už som dlhšie medzi vami nebola, tak som rada že nachvílu mám čas 😵
Začali ste zaujímavú debatu 😔
ivka normálne som včera uvažovala, že čo by ste mi poradili, keď mám nejaké problémy - kožné 😠
aj som bola pred 2 rokmi u jedného liečitela, ale to bol divný "pavouk", nič mi vraj nie je ale ked som mu opísala že čo, tak povedal že mám oslabené ladviny alebo nadladviny 😕 si už dobre nepamätám 😒
mi to pripadalo, že ked je problém s ladvinami, tak to sa nejako odrazí na pleti 😨
a teraz čítam o skener terapii, tak to by mi mohlo pomôcť? 😔

bibianna
25. okt 2009

mirka, určite to pomože a odhalí a odstráni všetky súvislosti. Ak máš nejaké otázky, rada odpoviem, mňa tam postavili na nohy, čo som bola po pôrode taká oslabená a chorá. 🙂 🙂

mirka1308
25. okt 2009

bib a môžem aj na IP?

bibianna
25. okt 2009

jasné 🙂

denisocka
25. okt 2009

dievčata,ktora z vas ma stranku www - judyt - moja skleroza zabudla tvoj nick ☹ ozvi sa mi do IP 😀

mirka1308
25. okt 2009

myw, chcela by som ťa poprosiť, ak si už celú knihu preskenovala, mohla by si ju poslať aj mne? 😨
Lebo tú čo mám budem musieť za nejakú dobu vrátiť do knižnice 😖

lubii
25. okt 2009

čo sa týka liečenia,tak my tiež používame homeopatiu a dospelí ešte pôsty 😉

denisocka
26. okt 2009

dobre ranko

ja odkedy som stretla svoju polocičku /duše / tak sa nam obom plne zmenil čas - teda sa spomalil hadam 5-násbobe. Chodím spať po 1.00 v noci, plus ešte kým zaspí a o 2hodiny už vstavam od nudy 😀

ale je to super, uplne ine vnímanie času mám teraz , ešte ho vedieť efektívne využívať

bibula
26. okt 2009

dobre rano

denis ty si dosla na zem ako polovicka? vemi zaujimave 😀 😕

dali4
autor
26. okt 2009

Dobré ránko prajem 🙂
Deni, to je super... aj mi to pripadá také prirodzené 😉

Ja tu dneska nadhodím sen nášho malého, ráno mi ho rozprával... vraj bol vo výťahu, ešte s nejakými ľuďmi a niekto stlačil jeden gombík, ale vraj tam nebolo číslo ale dva štvorčeky a výťah potom išiel strašne rýchlo. Pýtala som sa ho že či dolu alebo hore... vraj išiel dolu 😒 ... z toho teda nemám dobrý pocit. Potom sme to ešte tak rozoberali a zaujímalo ma ako sa cítil, či sa nebál. Vraj nie, že sa pevne držal, ale nevie či niekoho alebo niečoho. Najlepšie bolo, ked mi povedal toto ... "maminka, vieš čo je na snoch super? Že tam nemožeš zomrieť. Preto som sa nebál, lebo som vedel že je to sen a že sa mi nemože nič stať." 😲 Som myslela že ma porazí 😅. Myslím, že on aj ked si to možno neuvedomuje, tak podvedome úplne chápe kúzlo astrálneho cestovania 😵...
Ale čo by mohol ten dolu idúci výťah znamenať? 😕

denisocka
26. okt 2009

hlavne že ty si kompetna 😀

dali4
autor
26. okt 2009

K tomu liečeniu... ja nedám na homeopatiu dopustiť. Vytiahla ma z problémov, s ktorými si lekári nevedeli rady. Jediné, čo mi nakoniec vedeli predpísať, boli antidepresíva 🙄 ... Homeo... mi zachránili život 😵 Odvtedy som na chemiu alergická. Všetko liečime prírodnými prostriedkami, vela používame bylinkové kvapky, čaje a potom samozrejme anjelskú medicínu.

denisocka
26. okt 2009

dali,ja som mala tiež obdobie vyťahov .... vtedy väčšinou ide hore a hore sa otočí dole hlavou,alebo sa spuči ... alebo pride dole a niet ako vyjsť,ze som uplne v suterene

denisocka
26. okt 2009

a aka je anjelska? 😵

dali4
autor
26. okt 2009

deni, aj ja mám zážitky s výťahmi v snoch. Tiež chodievam vačšinou hore a idem až hore do tej šachty,či čo to je, kde sa výťah točí, ale nie dole hlavou. V tej šachte vždy zažívam strach. Vtedy sa zvyknem zobudiť s hnusným pocitom.

dali4
autor
26. okt 2009

anjelská medicína ? Meditácie... zamerané na telo a zdravotný stav 😵