Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
27. okt 2009

🙂 xiii

mywiel
27. okt 2009

fan

podstatné meno- fanúšik
nadšenec
obdivovateľ
vejár
vetrák
ventilátor
lopatka
vrtuľa

sloveso- ovievať
previevať
rozdúchať
podnietiť
fúkať
duť
trepotať sa
udrieť
vlniť sa

mywiel
27. okt 2009

rozduchat, vznietiti ohen ved je to jednoduché ako sa citis vo vnutri, nasla si druhu polovicku co rozduchala ohen, iskru... 😉 😵

denisocka
27. okt 2009

tak može byť , aj to rozduchanie ohna .... vo mne 😵 beťári ti hore teda , take meno musia dať anjelovi aby som pochopila 😀

mywiel
27. okt 2009

oni su profici ja to vzdy hovorim 😉 😵

twinflame
27. okt 2009

denisocka, mrkni sem: http://www.firewhip.com/fans.html
V anlictine, ale fire fan su vlastne take ohnove fakle, ktore sa pouzivaju aj pri brusnych tancoch.

denisocka
27. okt 2009

je twin, vieš že ja by som velmi chcela chodiť na kurz bruš.tanca ... a týchto ked vidim na ulici ,tak mi je krásne,dakujem

dali4
autor
27. okt 2009

Poznáte tohto umelca 😵 ? ... moj oblúbený. Byť na jeho koncerte je mojím snom.
http://video.filestube.com/video,6559b2063f0223...
http://video.filestube.com/video,9fd8d98a8f2c79...

dali4
autor
27. okt 2009

Aha... tak pozerám že to nejde 😒 ... počkajte...

denisocka
27. okt 2009

ja nepoznam,ja chcem isť na katku knechtovu 😀

dali4
autor
27. okt 2009

Ešte krásna skladba je Croatian Rhapsody 😵 v jeho podaní. Robí aj vlastnú hudbu... šikovný chlapec 😉

dali4
autor
27. okt 2009

Ja chcem ísť na maksima 😀

linette
27. okt 2009

pekne ranko prajem anjelickovia 😉

deni ako by si mi vyhnala strach z ihly? dufam, ze nie z akupunkturou 😀 to by som sa zblaznila (aj ked to pomaha).. neboj dam si pozor 🙂
deni si uz na vyssej urovni a myslim si, ze tomu robotnikovi v dedine si pomohla. je dobre ked niekto taky, kto sa rozumie tymto veciam ide na miesto nehody a pomaha tym dusiam pochopim to co by im trvalo dlho..

myw dakuuuuuuujem za knizku 😵 🙂 mas doma lavove kamene z havaja??? ja milujem hawaii 😵 😵 😵
nemam problem priamo z lekarmi, ale problem ked mi lekari maju nieco robit a idu na mna 😔 🙄 kebyze mam robit lekarku, vedela by som robit len koznu (asi preto, ze som mavala problemi z pletou)..
tie hracky su super, aj ja by som sa zahrala 😵 😀 😀

dali drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😵 zelam krasny porod bezbolestny .. ako pisala bib vychutnaj si brusko a potom aj malinku - ved tie deti tak rychlo rastu..
to je super s tvojim malym, ako ti je dobre, ze taku dusicku mas pri sebe 😵 on ta vie vela naucit a tiez aj ty jeho 😵 je to krasne vediet sa takto porozpravat a rozumiet si navzajom.

janus ste v poriadku? prajem rychle uzdravenie, dufam, ze sa vsetko rychlo vyriesi a bude vsetko ok

adi bilu som nemusela, ale ta pesnicka ma od nej dostala 😅

ivka ja homeo ani ostatne prirodne nepoznam, ale chcem sa na nich dat. mne najviac hovori ibalgin, ale ten je velmi nezdravy, zevraj sposobuje diery v zaludku a potom je zle.. raz sme sa v skole ucili o homeo a tam nam vravela profka, ze ked si telo navykneme na chemiu, tak homeo zabera pomaly alebo vobec. preto by som mala vsetku chemiu vysadit a postupne prejst na homeo a zvykat si organizmus.

bib zrejme tu smrt vycitits a v podvedomi sa k nej nechces priblizit, alebo to "zubata" ta drzi dalej od tych pacientov?..

ja zacinam chapat zmysel zivota a viem, ze smrt je jej sucastou a ze tie duse caka dalsi zivot alebo raj, no pre mna je z mojimi blizkymi tazko sa rozlucit, pretoze ich mam rada, som na nich citovo naviazana, proste v tomto zivote mi chybaju a velmi ☹ tiez viem, ze su este pri mne, pri mojej rodine a po case pojdu vyssie.. citim to.. chapem, ze sa s tym musim zmierit a pustit dalej, ale na vsetko treba cas.. no a smiat sa na pohrebe by som nevedela. ked si predstavim, ze ten dotycny/a umieral v bolestiach a ze uz som s nim/s nou neni, v tomto zivote je nasmu vztahu koniec tak sa mi chce len plakat.. a pritom mozne je, ze tej duse je lepsie.. a mozno na zaciatkoch este tazsie..
neviem ci som to napisala citatelne

linette
27. okt 2009

vidim, ze spominate brusne tance 😀 aj ja sa na ne chcem zapisat, tie hrkave sukne mam uz doma 😀 😀 😀

dali4
autor
27. okt 2009

Croatian Rhapsody máme s mužom ako zvonenie na mobile. Obaja z tej skladby máme husiu kožu 😵 , zvykneme si ju doma púšťať na plné pecky 😅 a ešte aj vela iných. Ked maksima počujem hrať, začne hrať všetko vo mne...
Linette... 😵 ďakujem

linette
27. okt 2009

a je tu aj jazykove okienko 🙂
fire fan.. ohnovy fanusik?? .. ventilator topeniste..
deni mas ty ale skusenosti za posledny cas a to je dobre 🙂 som rada, ze si plna energie 😵

dali4
autor
27. okt 2009

Brušné tance sú paráda 🙂 ... aj ja som na to chcela chodiť, ale tu u nás neni kde ☹

linette
27. okt 2009

v poslednom case ma lakaju indicke veci.. dokonca mi dosiel aj taky mail, ze spoznajte indiu.. zeby nahoda ?? 😵
som si jednu pesnicku vypocula a ja ze to je indicka.. a mala som aj pravdu 😀 to uz aj jazyk rozoznam?? .. asi sa budem ucit indicky jazyk.. 😉 😀 😀 😝

denisocka
27. okt 2009

že plna energie,lin 😀 mam nejak viac času premýšlať,nakolko mi myšlienky sami chodia ,nemusim vyvijať nejaku energiu,len ich triediť

vedeli ste že existuju aj ušne čakry??? lebo mne sa niečo stalo s ušami, ako neskutočne tlaky mam v nich,ale nie ako tlaky,na niečo mi reaguju,aj na niekoho 😕

linette
27. okt 2009

dali pod do zamkov, tu su kurzy.. som nad jednym uvazovala.. ale tak v blave je asi najlepsie, pretoze z tyk blavackych kurzov sa chodi aj na vystupenia 😉

linette
27. okt 2009

deni ja mam tiez plno myslienko, ale aj zlych aj peknych.. a snazim sa ich ovladat, mne sa zda, ze si taka stastnejsia, veselsia, viac energie, citlivejsia (myslim z hladiska nadpozemky) 😉

cakry su v celom tele, ja ledva rozoznam zakladne 😝

dali4
autor
27. okt 2009

lin... možno do budúcna skúsim. Teraz ked bude malinká ešte malinká 😅 , asi toho moc nepobehám, ale dostanem sa k tomu raz... určite 😉

denisocka
27. okt 2009

lin,si podarena 😉
myšlienky musiš triediť,stare zahodiť,neupínať sa na ne ! treba žiť dnes,lebo zajtra nie je

linette
27. okt 2009

v poslednom case je moja oblubena pesnicka tato, pussycat dolls ju prespievali tiez:

https://www.youtube.com/watch?v=nikw8HG8J8I


take zvlastne pocity z nej mam 😕 a velmi sa mi lubi 😵

dali4
autor
27. okt 2009

deni... ja som mala tiež niečo podobné s ušami 😕 ked som absolvovala tu dlhú kúru s meditáciami a liečením homeopatiou...

linette
27. okt 2009

dali samozrejme ked malinka bude vacsia, teraz si ju musis vychutnat kym je taka malinka 😵

deni dakujem, ze podarena 😀 ano mysliet na nove a pekne myslienky a hned je clovek optimistickejsi 😵

dali4
autor
27. okt 2009

lin... ta pesnička je dost dobrááááá 😵

linette
27. okt 2009

vcera a dnes sa mi snivalo nieco zvlastne..

vcera: porodila som na pisacom stole a uplne sama, potom som dala dieta do kocika a isla ukazat trom ludom.. nikto si moje babo nevsimal, len moja teta. ja som si vzala na ruky babatko, bol to chlapcek a velmi pekny, do tvare som mu videla a mal take bud sivomodre alebo modre oci take velke a pozeral na mna, ja som bola dojata a stale som ho objimala, ze vsetko bude dobre, velmi som ho lubila a z ruk som ho nechcela polozit. potom mi taky hlas z kuchyne hovoril, ze preco ho neskusim nakojit. a ja, ze vsak jasne ja ho krmim lyzickou, isla som kojit a on papal a tak som vsetko precitila.. neviem co to mohlo znamenat..

dnes: si velmi nepamatam, bola som na plazi pri mory a volaco sa tam dialo, bola tam priatelova sestra a dalej mam okno ☹