Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
7. sep 2009

😝 čo ty copata 😝

dali4
autor
7. sep 2009

bibula... tak nejako som to myslela 🙂
deni ako ? Aká bola noc,neni ti už zle? Mna dneska nejako škrábe v hrdle 😒 ... ale určite to prejde,skúsim to odohnať 😅

denisocka
7. sep 2009

http://www.topky.sk/cl/10/554151/Traja-dochodco... kuknite čo sa u nas porobilo, ktovie či je niečo vo vzduchu či nás chce dakto otraviť 😅

aadula
7. sep 2009

ahojte, som prebehla túto tému ..tiež si myslím, že každý máme svojho anjela...a ako to niekto už písal, že niečo medzi zemou a nebom existuje 😉

linette
7. sep 2009

dali4:
ja mam vela teorii co je po smrti, no najviac sa bojim, ze je velke nic. vsetko ma svoj zaciatok a koniec a iste ho ma aj vesmir, neverim na to, ze je nekonecny - urcite sa niekde konci a potom mozno zacina novy zivot alebo ktovie.
mne sa niekedy dost casto zvykne zdat, ze tato a tato udalost sa stala, uz som ju prezivala, toto a toto som uz videla - co ked si tento moj zivot zijem stale dokola a nieco v nom robim zle a preto ma to stale vracia.
mozno, ze zivot nas je ocistec, nad tym som tiez rozmyslala. hovori sa, ze jeden den v ocisci trva ako jeden cely zivot. ked je zivot ocistec, tak co bolo pred nim? ved do neba postupia len ti, ktori su velmi dobri, nerobia hriechy, alebo si vsetko olutovali?
a ked mame viac zivotov a ked sa raz dostaneme do neba tak mame kolko rodicov? a co ti, ktori svoje polovicky podvadzali a su v nebi tak sa lubia a su v nebi stastni, prepacili to svojim polovickam a ziju v nebi v trojici napriklad? to su take otazky
vobec dostaneme sa niekedy do neba? raz sa zjavila neviem komu Panna Maria a ukazala mu kusok raja. takze nebo existuje a ma sa tam kazdi dobre, je tam velka laska.
mozno sa rodime stale znova a znova aby sa k niecomu priucili a ani nie preto aby sme odtrpeli co sme urobili v minulom zivote, tiez moze byt, ze sa narodime znova len preto aby si odtrpely hriechy z minulych zivotov, atd.
a co sa tyka hriechov, tak kazdi robime hriechy, ci vedome, ci nevedome, ved aj deti robia hriechy ked neposluchaju rodicov atd. tak potom sa rodime stale dokola a dokola aby sme si hriechy odtrpely? a potom mame kolko rodin? v jednom zivote velmi lubim mamu a v dalsom zivote bude moja mama mojou nepriatelkou? alebo sa mi narodi dieta a to dieta bolo v minulom zivote osobou, ktoru som velmi nemala rada? to je vsetko zahada. a regresna terapia to pomaha objasnit, teda ak sa podari.

linette
7. sep 2009

dufam, ze sa prasacia chripka nevrati, blizi sa jesen a v tv vraveli, ze na jesen cakaju naval 😲
ja mam uz par dni taku divnu nadchu - cez den v pohode a vecer bez sanorina nezaspim. ale tak ani ten nemozem vecne kvapkat, ved pridem o cuch 😝

denisocka
7. sep 2009

mne treraz písala kamoška z irska,že leži v chripke

ja ked som bola decko a predstavila som si vetu - vesmir je nekončeny a prehlbila som sa do toho,vždy sa ma zmocnilo také že - neviem to popísať - nevedela som to pochopiť že nekonečny,že nikdy nikde nie je koniec

aadula
7. sep 2009

linette, tak to sa aj mne zvykne stať, že niečo niekomu rozprávam a v duchu si uvedomuje..."túto situáciu som už zažila" 😕

mywiel
7. sep 2009

Nestiham citat a asi to vsetko ani nedobehnem, ale mozem ta uistit linette, ze po smrti nie je velké nic v tomto na vyber fakt nemame, nemalo by to vyznam dostat iba jednu sancu, jeden zivot a bud budes dobry, alebo skoncis v pekle, nie je to tak ako nam to chce katolicizmus nahovorit, ved niekedy sa predavali ocisce, cize kup si odpustenie a budes spaseny, dobre na tom cirkev zarabala takze URCITE NIK UCENY Z NEBA NESPADOL A NEBO ANI NECHCE ABY SME SA VSETKO NAUCILI V JEDNEJ TRIEDE (v jednom zivote, co by to bola za skola s jednym jedinym rocnikom?) 😅 😕 😀 😀 😉

mywiel
7. sep 2009

linette prasacia chripka nie je horsia ako bezna chripka, len robia paniku, je to biznis, na normalnu chripku tiez zomiera kazdorocne vela ludi, ale su to oslabeni ludia, starsi ludia atd. cize aj z tejto sa da normalne vyliecit, hlavne treba zachovat chladnu hlavu, ja sa ockovat dopredu nedam, aj ked planujem babo, a Tamiflu sa podava len nakazenym ludom s komplikaciami ktorych uz aj tak treba liecit v nemocke. Cize umyvat casto ruky, ziadne pusinkovanie to tu bude tazsie lebo tu sa tak vsetci zdravia a ked niekto kycha tak sa otocit, kychat do ruk a ruky si hned umyt atd.... 😉

denisocka
7. sep 2009

baby,nejdem vas čitať,je mi zle,strašne ma boli žaludok,resp. to vizera jak žlčnikovy zachvat alebo čo? len krče v žlčniku, take som mala par minut pred porodením šimona,boli to horšie bolesti ako rodiť,oni mi kazali tlačiť a ja sa sťažovala,že mi žlčník vypuči z rebier 😝

mywiel
7. sep 2009

linette ucime sa len a len na vlastnych chybach clovek si musi prezit svoje chyby ja neverim, ze sa da ucit z chyb inych... 😅 😉
Ale tu si to vystihla presne...mozno sa rodime stale znova a znova aby sa k niecomu priucili a ani nie preto aby sme odtrpeli co sme urobili v minulom zivote, tiez moze byt, ze sa narodime znova len preto aby si odtrpely hriechy z minulych zivotov, atd.
Tym ze prezijes svoje chyby na vlastnej kozi (cize si ich odtrpis v dalsom zivote a poucis sa z nich a olutujes) sa vlastne ucis. S tom karmou je to komplikovanejsie ale velmi logické napisem vam o tom...

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Po smrti je tezko cloveku, ktery neni na smrt , nebo na zivot po smrti pripraveny....samozrejme, ze existuje dal...v jine forme.
Musi se rozkoukat, zabydlet.... 😉

mywiel
7. sep 2009

Deni moja to ma mrzi, radsej zavolaj na pohotovost a porad sa ci by si nemala prist, hadam nemas dake kamene alebo co? ☹

mywiel
7. sep 2009

Len jeden uryvok...

Podle zakona karmy sobecky cin, ktery zpusobi nevyslovne utrpeni druhému, vyvola urcité kvantum zlé karmy, dluh, ktry clovek musi splatit podobnym utrpenim bud s soucasném, nebo v pristim zivote. Podobne pozitivni cin znamena urcité mnozstvi karmy dobré, kterou lze vyuzit bud k smazani karmickych dluhu, nebo se nam vrati v podobe dobra z jiného zdroje. Kdyz nové ego zacne zit lidskym zivotem, pocet posetilych nebo zlych cinu, myslenek a slov prirodzene daleko prevysuje ty dobré, a kdyby zakon karmy platil doslova, clovek by zil v ustavicné bid a trapeni, jez si zpusobiil naprosto po pravu svou vlastni vinou.

mywiel
7. sep 2009

Takovy zivot by byl neznesitelny a mladé duse by ho koncily sebevrazdou. Proto se uplatnuje ponekud mirnejsi metoda, podle niz clovek v daném zivote netrpi vic, nez muze snést, a dluhy, které nadelal svou nezkusenosti a které nebyly splaceny utrpenim nebo anulovany dobrou karmou, se prenaseji do budoucich zivotu. Vysledkem tohoto opatreni, jez lze prirovnat k bankovnimu uveru, je, ze asi tak v prvnich dvou stech inkarnaci clovek neustale precerpava svuj ucet. Po celou tuto dobu si vsak zaroven vytvari takzvany vnitrni hlas. A ponevadz tento hlas zanika teprve na zaklade zkusenosti z ruznych zivotu, je v mnha pripadech slaby a neni ho dost jasne slyset. Uvedu priklad: primitivni clovek, ktery ma hodne zkusenosti ze zvireciho sveta, ale malo z lidského, zatouzi po necem, co ma druhy. Jeho animalni instinkt mu radi, aby se toho zmocnil nasilim. Je-li dost silny, pokusi se o to, dojde k zapasu, v nemz toho druhého zabije. Zasahne svetska spravedlnost: vrah je zatcen, souzen a popraven. Jeho vnitrni pamet vsak zaznamena vysledek takového cinu a v budoucim zivote, kdyz tentyz clovek v jiném tele zatouzi po necom, co mu nepatri, jeho vnitrini hlas, zalozeny na této zkusenosti a zvany svedomi, ho varuje, ze zabije-li svého nepritele, stihne jej stejny osud. Tim zpusobem vznikne urcita zasobarna vedeni a zkusenosti, kde se zachycuje kazda vyznamnejsi udalost, aby v budoucich zivotaech slouzila jako vystraha. Z toho také vyplyva, ze clovek ktery ma citlivé svedomi a nasloucha mu, musi byt stara duse. Nemohl by je totiz mit, kdyby si nenastradal spoustu zkusenosti z predchodzich zivotu.

mywiel
7. sep 2009

nie bid ale bide som chcela napisat v prvom prispevku 😉

petruci6
7. sep 2009

ahojte,dnes som si kupila anjelske karty od Dorren Virtue,su krasneeeeee 🙂

mywiel
7. sep 2009

Baby Kaya chodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... 😵

denisocka
7. sep 2009

gratulujem kayi !!! 😵

denisocka
7. sep 2009

petroci,kde? čo stáli? hod nejake foto

petruci6
7. sep 2009

gratulujeme Kayke 🙂 😵
denisocka u nas v GA v knihkupectve,mali velky vyber,stali 16 Eur,mala som viacero v rukach,aj ciganske,ale tieto mi v nich ostali 🙂

denisocka
7. sep 2009

tak do prveho linku si občas chodím po rady 😉

bibula
7. sep 2009

deni,ja chcem vidiet ako ti zlcnik vypuci z rebieeeer.... 😕 😅

bibula
7. sep 2009

hm, moje karty som zatial nikde nenasla..... 😀

petruci6
7. sep 2009

viete co je sranda?ze ked som si vestila vyslo mi tam dalsie dieta v blizkej buducnosti a ja som bez chlapa 😀 😝

mywiel
7. sep 2009

Dakujem taka som vytesena... 😀 😵

mywiel
7. sep 2009

Petruci nikdy nevies, ani sa nenazdas a mozno hned zajtra dakeho stretnes... 😉