Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
2. nov 2009

kočky... dakujem 😵 😵 😵
K tým vakcínam... o tomto už dávno viem ☹ ... Informoval ma homeopat mojho syna pred tromi rokmi... No, len teraz mi povedzte, ako mám íst ... a dat zaočkovat svoju dcéru ☹ ☹ ... Sú tu povinné očkovania a ... zbláznim sa ked ju budú pichat... Na jedno ideme práve zajtra.

denisocka
3. nov 2009

dobre ranko,sice som tu už nakukla ale zabudla som pozdraviť

j.a.n.u.s.
3. nov 2009

Dobre ranko holky....

...krasne tam psal ten Dr. v tom rozhovoru, ze by radeji odcestoval ze zeme...odstehoval se, zmenil obcanstvi, identitu! Fakt je to na houby! ☹

Jinak v pondeli si jdu pro KARMICKE karty!!!!!
Diky denka moja zlata(za nakopnuti) 🙂

mywiel
3. nov 2009

My tiez neockujeme zatial mala len 2 tetanusy tot vsjo, neskor ked pojde do skoly ju dam proti obrne a skoncili sme. Najdolezitejsie je nic nepichat do dvoch rokov dietata a uz v ziadnom pripade kombinované vakciny, to je najnebezpecnejsie, malej davam sancu prekonat bezné benigne detské choroby teraz v nizkom veku ked este nie su nebezpecné. 😉

j.a.n.u.s.
3. nov 2009

myw...jak to myslis?...malej davam sancu prekonat bezné benigne detské choroby teraz v nizkom veku ked este nie su nebezpecné.

Ja jsem zvedava, jak to bude u nas-pri druhem...tady nikoho neznam, kdo nenechal ockovat! 😖

denisocka
3. nov 2009

janus,si ma potešila,ja som dnes urobila 3. vyklad,chce to kus ich pochopiť ,lebo pišu medzi riadkami , a hlavne aby si to každy komu vykladaš vysvetlil sam . každy v tom vidi ine a prave to,čo je potrebne aby vedel

mywiel
3. nov 2009

Myslim kiahne, rubeolu atd. 😉 Kym nejde do skoly a uz nie je novorodenec tak to nie je nebezpecné, ja som to ako dieta bezne mala a som tu, len dnes doktori strasia a pchaju ockovania vsade a este k tomu kombinované. 😠

lieeenocka
3. nov 2009

vedel by mi niekto pomocou kyvadla zistiť akú mám baktériu v tele? dakujem.

lubii
3. nov 2009

Dali, keď nechceš, tak do 6 týždňov vôbec nemusíš maličkú očkovať proti TBC. Je to zákonná lehota. Ja mám niekoľko kamarátiek, ktoré vôbec nemajú zaočkované deti a majú už 2 roky, treba si nájsť dobrú doktorku, ktorá to toleruje. Mymáme TBC a dve hexy a aj to ľutujem

denisocka
3. nov 2009

dievčata,idem sa chystať , dnes idem na koncert mojem Katky Knechtovej - držte mi palce,nech sa dostanem dnu 😀 ... juuuuj teším sa 😵

j.a.n.u.s.
3. nov 2009

uzij si to naplno moja! 🙂

mywiel
3. nov 2009

Tu sa proti TBC uz davno neockuje... 😕

j.a.n.u.s.
3. nov 2009

Dnes jsem pozadala podruhe o zasveceni do reiki.... 🙂

denisocka
4. nov 2009

dobre rano,ja ssom sice od rana hore ale triedim fotky z koncertu - bolo famozne

linette
4. nov 2009

dobre ranko babuliatka a babuliatko 🙂
jako vas tu je malinko ☹

deni vsetko najlepsie k tvojim meninam 😵 (mne to celkom vyfucalo ☹ sme sli do cintorina)

dali congratulation 😵 😵 😵 babatko je velmi pekne aj do tvaricky 😵 😵 😵 a to, ze je taka ako v tvojom sne to je super - uz ma nejake tie schopnosti 😵
zelam ti skore zahojenie rany ..

myw ja som bola vegetarianka a vydrzala som jeden rok. odvtedy som strastne prieberciva a nic moc nejem. niekedy mi nechuti to, co mi chutilo volakedy.. a maso vobec nemusim.. v nedelu sme mali pecene kur. prsia a mne sa tazko isli rozzut tak som to tam nechela. samozrejme sa doma hnevali, ze najlepsie maso takto vypitvem.. ale ja nemozem za to.. niekedy ma ide napnut ked mam maso v ustach. raz ma otec isiel nanutit na pecienku (to som bola mala) a nechybalo vela od vracania a to som len maly kusok chutnala.. ale stacilo mi na cely zivot.

linette
4. nov 2009

janus to s tym ockovanim.. nikdy som nebola za ockovanie a cely ten hrozny dlhy clanok som precitala..
ja sa ockovania bojim a este toto 😠 nechcem byt uz vobec ockovana. tak som sa tesila ked som mala 18, ze ma nebudu nasilu ockovat, ved som dospela podpisem papier a hotovo. lenze sa bojim, kym som dospela vsetko je ine a ked sa kuknem na usa, ze tam ludi nutia to je nenormalne sialene 😠 😠 😠
ked mame spominam, ze nechcem byt ockovana a nechcem ockovat ani mojich potomkov, tak mi povie, ze mam rozum maleho dietata - ona to nechape. nahovorili jej a aj inym ludom, ze ockovanie je potrebne a dolezite atd. na nej vidim ako to funguje.

ozaj chcem si pozistovat, ktore ockovania su naozaj potrebne a co si myslite o zaockovanie proti rakovine krcka maternice?? (teraz to reklamuju najviac a minule som taky dokument pozerala, kde to velmi odporucacli)

linette
4. nov 2009

deni parada si bola na koncerte velkej celebrite teda slovenskej 😵 si sa citila ako blcha v kozuchu, ze 😉 😀

denisocka
4. nov 2009

hej 😀

linette
4. nov 2009

idem vam napisat moj dnesny sen:

Boli sme v Bosne a Hercegovine a "svokra" s celou rodinou isli niekam na vylet a ja s priatelom sme tam ostali. Bolo to asi na tyzden. Potom som rozmyslala, ze preco nechodime k moru do Chorvatska. Tak nas priatelov brat zobral k moru, vzadu sedela jedna baba so strednej, ktora spominala nieco o ezoterike. Ja som v tom vykrikla, ze s tebou si budem rozumet na tuto temu 😀
Potom sme uz sedeli v autobuse a pytali si od nas pasy a ja som ho stratila. Asi na izbe padol za postel. Este som sa kupala niekde pred ubytovnou (tam mal byt bazen)..
(ja som chcela ist k moru aj ked bola zima, skoro sneh)

suvislost tu vidim iba jednu realnu. ked sme naozaj v lete boli v bih a hr tak priatelovej babicke ukradli pas.. tomu ostatnemu nechapem.
inak si uz zapisujem svoje sny do pc - microsoft outlook 😀 😀 😀 😝

linette
4. nov 2009

deni a s kym si bola? si spominala nieco, tusim s nejakou babou, ktoru si nepoznala? 😕

linette
4. nov 2009

k nasej starej teme spriaznene duse:
http://www.eugenika.vasadomena.sk/index.php?Uzi...

linette
4. nov 2009
twinflame
4. nov 2009

ahojte, linette na to video sa da povedat len tolko, ze vsade okolo nas je vela inej energie. My zijeme len v jednej dimenzii, ale okolo nas je vela inych dimenzii. Obcas sa energie z inych dimenzii prejavia aj v tej nasej.

Knizku o spriazenenych dusiach, ktoru si sem dala som citala. Je o zene, ktora mala manzela Moslima a bol to jej karmicky partner, velmi jej ublizil ale ona na zaklade vztahu s nim mnohe veci pochopila a otvoril sa pred nou novy obzor.

j.a.n.u.s.
4. nov 2009

ahojte

linette-ockovani - krcek maternice - dalsi blbost! Je to lakadlo-trosku jsem po tom sla...6 z deseti holek, co byly ockovane mely problemy(preskakovalo srdce, dokonce i zastavy srdce, nevolnosti)
zadne ockovani-dobre ockovani

je mi dnes trosku smutno ☹ ...nevim cim to...mozna timto:
"Vstoupením Lisabonské smlouvy v platnost, navzdory politickému názoru Ústavního soudu, Česká republika přestane být suverénním státem"
V.Klaus

A to nemluvim o tom, ze v italskych skolach zakazala EU povesene krize!(vsichni vime, ze Italie je z 85%bobozna)

Co ceka CR? Tak dlouho jsme bojovali za svobodu a mame co? PRD!

Zadna svoboda slova,zadne doma vypestovane ovoce....jak pise Masek: Škoda, že se toho nedožil Hitler. Ten by měl radost! Nakonec to šlo! A bez války... !

Proc jsou lidi tak slepi? ☹

nemezis
4. nov 2009

Ahojte.
To, že niečo nevidím - neznamená, že to nie je 🙂
Človek prichádza na svet s urč. zámerom. A ak to splní ... život je o tom. Ako bolo už napísané - včetko sa deje pre niečo.
Pekný dník

j.a.n.u.s.
4. nov 2009

Obsah této stránky je momentálně nedostupný

Tento odkaz na veřejnou fotku je neplatný. Možná již vypršel.

Denka-zase toto!fb nas nema rad 😲

bibula
4. nov 2009

na tom llinku od lin je zopar zaujimavych zaberov,ale asi 90 % by som hned povedala,ze su podvrh a fotomontaz 😉

denisocka
4. nov 2009

alebo nahoda 😀