Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
5. nov 2009

zvlaštne ... nikto nikde

teodorka
5. nov 2009

janus ,ludia su slepi lebo ich ovlada strach .,strach,strach...

dali4
autor
5. nov 2009

Prajem krásny deň 😵
Deniiii... ty si mala meninky 😕 ? Tak všetko všetko najlepšie Ti prajem 😵
Myw... očkovanie proti TBC je pekné svinstvo ☹ ... veľmi narúša nervovú sústavu dieťatka. No ale čo spravíš... ked nedáš dieťa zaočkovať, možu ťa aj zavrieť 🙄 . Od kedy malinkú pichli, volám anjelikov nech ju ochránia pred negatívnymi vplyvmi... Ja verím aj tomu, že tie problémy čo mal Mareček ako bábatko a čo má doteraz, možu byť následkom toho očkovania ☹
Tí duchovia sú super 😅

dali4
autor
5. nov 2009

Ináč... Mišelka má novorod.žltačku ☹ ... viem že to nieje nič vážne, dúfam že to ustúpi čím skor... Ale pozerať na nu... vyzerá ako pomarančík 😅 🤐 chúďa moje.

dali4
autor
5. nov 2009

Dneska sa mi snívalo... že mi padali vlasy, po chumáčoch 😒

dali4
autor
5. nov 2009

Babulky... toto je sice do inej témy, je tu taká vytvorená... ale chcem sa spýtať vás... Ohladne tej žltačky, vraj keď je dieťa kojené tak trvá dlhšie, než sa to upraví. Vraj v materskom mlieku je niečo čo tu žltačku podporuje. Čítala som že sa má vtedy materské mlieko prevárat, ale nevyvaria sa z toho vitamány ktoré tam sú? Nemáte skúsenosti? Dr. mi povedala že nemám nič robiť, len má máť Miška veľa denného svetla a častejšie papat.

denisocka
5. nov 2009

joj nič neprevaraj ! mas odkaz na skype

j.a.n.u.s.
5. nov 2009

dali-neprevaret! Jsou to povery s tim MM...prave, ze je to kratsi doba-kdyz kojis! Davas ji ty nejlepsi vitaminy-presne na miru!

bibula
5. nov 2009

davaj jej aj tekutinky,nech sa zltacka vyplavi skor /vodu ta na seba viaze/

denisocka
5. nov 2009

včera som fotila maleho,ako sa hra s legom,na fotke je jeden orb...potom tetu,čo vedla neho bola,ma stale toho isteho orba pri sebe a potom ho maju aj na spoločnej ,

denisocka
5. nov 2009

v noci som dostala na lístku odkaz

znel
- chcela si to vedieť , červeny strom , modra vaňa /alebo voda / - znamena že si zlomena / nalomena , ..nejak tak / už nepamatam ....

od rana uvažujem čo to , skusim dať presny obrazok do albumu

adina22
5. nov 2009

dali urcite neprevarat...MM je najlepsi liek ,ktory jej mozes dat 😉

mywiel
5. nov 2009

Dali neprevaraj mlieko znicis vsetky vitaminy, nejaky caj sa pije len si neviem spomenut rastlinu ktora to bola a ta ide aj do mlieka a zabranuje zltacke, lenze to sa pije pred porodom, neviem ci pomoze aj teraz... 😕

teodorka
5. nov 2009

joj veru neprevarat 😒 😒 ja neviem dakedy davali aj v kvapkach vitamin D ,teraz uz nie?

mywiel
5. nov 2009

A na Slov. nedavaju deticky pod tie modré lampy v porodniciach? 😕 U nas ked ma novorodenec vysoku zltacku tak ho daju pod tu lampu na par hodin, tu sa to meria digitalnym pristrojom ci je ta zltacka v norme a ked je tak telo sa s tym vysporiada samé, len to nesmie prevysit tu normu, tu kontroluju novorodenca kazdy den tym pristrojom. Kaya ju mala aj ked sme prisli domov, ale sestricka co k nam chodila na pravidelnu kontrolu ju vzdy zmerala a povedala ze je to ok, ze to odide samo, davaj na slniecko pokial sa da. 😅

teodorka
5. nov 2009

ale davaju mywiel aj tu ...a kym to neodide tak napr mna ani nechceli pustit z nemocnice

bibula
6. nov 2009

no ja som zacala konecne citat pokracovanie knizky od myw,som dlho nemala vytlacenu.... 🙂

mywiel
6. nov 2009

No tak to bol silny sen tuto noc... 😨 🤐 Bola som smrt!!! 😲 Nieco ako vo filme Stretnutie s Joe Blackom kde hral Brad Pitt, pritom ten film som nevidela aspon rok... 😨

denisocka
6. nov 2009

ja už o svojich snoch radšej mlčim 😎

bibula
6. nov 2009

mirka kde tulas?robis?brr...v takej zime je dobre,ze nemusim von rano vstavta...
ako pomohlo? dufam,ze hej🙂

hedunecka
6. nov 2009

ahojte babulky vzdy ma zaujimali taketo veci a hlavne ako sa mi zacali diat divne veci..jednoduxo som zacala mat pocit ze niekto tu so mnou je, teraz mam asi 2tyz.klud nic necitim okolo seba inak mam odbobie ze si nieco myslim a stane sa to par krat sa mi stalo ze sa mi nieco snivalo a vyslo to..alebo jednoduxo poviem ze toto sa stane a stane sa a vtedy citim aj okolo seba take napatie tak asi by som to mala nejako vyuzit a otvorit sa tak som sa vcera skusila spojit s mojim anjelikom sice som nemala velky klud kvoli malej ale ked som mu podavala ruky a prosila ho aby prisiel ku mne take horuce teplo som zacala citit po rukax az som si uvedomila ze ruky mam zrazu prekrizene na prsiax a taka kraaasna energia a pocit do mna isla zrazu som bola neskutocne stastna a slzy sa mi len gulali a gulali co som nexapala preco placem-sice som ho nevidela ani nepocula a verim ze sa mi to podari,v noci som to skusila ked som lezala znova a ten pocit ked pristupil ku mne sa neda popisat take horko mi ostalo na celom tele a citla som ho uplne blizko nado mnou tesne pri tvari pekne som sa podakovala a ked som sa vratila spat taka som bola stastna a urcite sa zacnem takymto veciam venovat viac
aj so svojim otcom som bola teda citila som ho opat pri sebe neviem to opisat jednoduxo som ho poprosila a nexala natiahnutu ruku a po xvilke som sa pomaly ani nadyxnut nemohla taky prival energie a pocit ze ma xyta za ruku strasne som zacala plakat od radosti a vedela som ze je pri mne a na moje otazky mi odpovedal v mojom podvedomi neviem ci je to vsetko len tak alebo sa ozaj nieco deje okolo mna

mywiel
6. nov 2009

Hudenecka nikdy sa veci nedeju len tak, ty si otvorila svoje srdce a mysel tomu... 😉 😵

denisocka
6. nov 2009

krááása 😵

mywiel
6. nov 2009

No ja chapem ten moj sen, tam neslo o smrt ako taku... 😉

hedunecka
6. nov 2009

myslis?lebo od smrti mojho otca sa mi nic take nedialo alebo som to len nevnimala? 😕
sice som este mlada/22/ale nebranim sa takymto veciam na jednej strane mam aj strax ked momentalne citim okolo seba napatie ale aj sa ukludnim ze chcem vediet a vidiet co to je ale v podvedomi viem ze nie som tak celkom ukludnena a neviem ako by som sa zaxovala keby som nieco zbadala-ja iba citim!aj vcera som iba citili ale ten pocit je nadherny uzasny krasny neda sa opisat ta krasna spokojnost co ma zaplavuje

mywiel
6. nov 2009

Tvoj otec ti urcite k tomu dopomohol... 😉

hedunecka
6. nov 2009

myslim si to aj ja..po jeho smrti sa mi opakoval zivy sen ze stala pri mojej posteli cierna postava a stale ma tahala za ruku a ked mi to potom povedala moja sestra ked spala u mna na posteli skoro som zosedivela..pravidelne sa to vracalo a striedalo sa to raz mne raz jej..jedna jasnovidka mi povedala ze drzim otca stale pri sebe aby som ho pustila-dost dlho to trvalo ale ten sen uz skoncil
a nedavno ked som bola u mami som zazrela otca taky bol spokojny len sa na mna usmieval /zrovna som tusim spravila vodicak/ze mi to pripadalo uplne samozrejmost ze lezi na tej posteli a ja idem len do svojej izby a az v izbe som zamrzla ze mi sibe ked som sa vratila uz tam nebol 😔 aj ta jasnovidka povedala mojej mame ze za mnou xodi a ze som ho videla len neviem co mozem urobit este viac aby som sa otvorila uplne

j.a.n.u.s.
6. nov 2009

hedunecka...vitej 🙂 ...jsem uplne dojata-moc hezky popisujes!

A neboj se-otevres se tomu vice-uz jsi "vstoupila"...

Holky tady vi...me taky tatova smrt "rozjela" vetsi veci okolo....

Svetlusky....sen? Ja prozivam soucasnost Denisocky! Ale do detailu...kazdou noc jsem ONA....jsme tak napojene, ze to az neni mozne-a prece, deje se to!

Ted lezim s PC na zemi, bo zitra delame podlahu...tak prijdu az v nedeli.... 😉

teodorka
6. nov 2009

deni mm bol dnes vyteseny ...nieco na sebe objavil 🙂

denisocka
6. nov 2009

teo,som rada že objavil,on je pre mna taky ten neveriaci tomáš - ktorý neverí ale rešpektuje ,,,,, 😉 že pozdavujem,dnes mam noc bez netu - tak pááá

janka - 😵 😉