Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
9. nov 2009

je to a lá google prekladač,takže treba dedukovať niektore veci,ale pochopi hadam každy

mywiel
9. nov 2009

Toto sa mi paci, ano toto je ten vyssi plan o ktorom sme hovorili... 😉 😵 Je to tak, este spolu budeme aj tu na Zemi aj tam hore. 🙂

Spriaznené duše sú duše s ktorymi sme sa stretli a žili minulé zivoty. Oni boli naši milenci, manželia, matky, otcovia, sestry, bratia, učitelia, študenti, priatelia... Máme zmluvu s týmito dušami sa vrátiť na zem spoločne pre učenie sa a rast. Tieto duše rezonuju s nami.

denisocka
9. nov 2009

ale spriaznena duša nie je ta polovica duše- či sa mýlim

denisocka
9. nov 2009

http://www.etericka.estranky.sk/ ja sa skusim tuna nejak zhrnuť ... kto bude chcieť nejake napady,temy,sem s nimi

chcela som tu davať osobne veci,ale kedže zamknuť sa neda stranka na viac ako 30dni,tak to nema zmysel

j.a.n.u.s.
9. nov 2009

Hezky receno....jen nesmime zapominat, ze i s temi-kteri nam "ublizuji"...mame tzv. smlouvu.... 😉 ... 😵

JSEM DNES NASLA...
„Vše, co dělají ostatní, má své důvody a ty se tím nemusíš zabývat, napravovat je a zabývat tím svoje myšlenky. To, co je důležité, jsi ty sám, tvoje vlastní problémy.“

bibula
9. nov 2009

polovica duse nie je,kazda dusa je celok

denisocka
9. nov 2009

janus !!! tak

dali4
autor
9. nov 2009

Krásny dobrý deň prajem všetkým... 😵
bibula... to si už hovorila 😅 , ale nejako s tým nikto nesúhlasí... či ?
Tak som sa dnes trochu venovala sebe... ostrihala som sa, urobila manikúru, hodila som na seba chir.oceľ, ktorú milujem 😅 a zajtra sa vrhnem na byt... spravím si také vačšie upratovanie a príjemnú atmosféru ...
Už to na mna zase ide 😅 ... aj po malom som chytila takú chuť do života 😵 ...

dali4
autor
9. nov 2009

myw, deni ... ja ked spomínam na moju babku a dedka, vždy si pripomínam ich narodeniny. Poriadne si ani nepamatám aký dátum bol ked zomreli 😕 ... Nikdy mi to nepripadalo doležité.

denisocka
9. nov 2009

dali ahojky 🙂

inač,idem o hodinu na jogu - ked nejde mohamed k hore,musi hora k nemu .... a dnes sa mi dostalo,že mame jogu tuna 2km pod nosom,tak tam idem.je to to iste ako to,de som chcela cestovať 20km 😀 a tešia sa že maju dalšiu ........ a tešim sa aj ja ........ len najsť karimatku 😝

mywiel
9. nov 2009

Jééj Deni super tak si to uzi. 😉

denisocka
9. nov 2009

dakujem 😵 jj, som napäta čo ma tam čaka,tešim sa na tu meditaciu ....

mywiel
9. nov 2009

Bude to super uvidis, super to harmonizuje telo a dusu. 😉

denisocka
9. nov 2009

som s5 ... chodi aj adina segra , škoda že nie aj ada . nevadí .... taka pikoška,kolegynka v polke meditacii,ked som už bola pekne v hladine alfa a nutila vyskočiť z tela dušu .... a už už som vnutorne vidbrovala .... začala chrápať 😀

mywiel
9. nov 2009

Tak sa fajne zrelaxovala... 😀 😀

j.a.n.u.s.
9. nov 2009

denka 😀 😀 😀 😀 ...jak by rekl klasik:"By te jeblo!!!" 😀 😀 😀 😀

Super, ty uz vis, ze ja se na to tez chystam...ale nak mi vlezla nemoc do mych planu...neco mi sedi na plicich...a to doslova...boli me plice...ale bude lip...

Jinac-mam je!!! Mam karmicke karty-takze uspim El a jestli nevytuhnu-vrhnu se do nich!

A jeste-mi dnes vypl net a zapnul se ted nedavno! 😉

denisocka
9. nov 2009

je janus,a už si ich odbalila??? pačia sa?

adina22
10. nov 2009

dobre ranko anjelske dusicky 😵 😵

deni - ako sa ti pacilo???Ja aj keby som chcela nijak by som to nestihala ☹ ,LE mi je blizsie lenze to je zas problem so spojmi.Ale aj tak si myslim,ze nie je nad jogu v LE teda pokial ju cvici Dudinska 😉 Bola som som par krat aj v SP,ale neratalo sa mi to tak ako v LE. 😉

Inac vcera mi zavolal po dvoch rokoch (dusa spriaznena 😵 Nevedela som ani v ktorej je krajine,co robi,ci este vobec funguje na starom cisle a tu scista jasna on...no vibrovala som este dlho po tom ako som zavesila 😵 Tak ma to prekvapilo 🙂

janus - gratulujem ku karmickym,tak si mozte s Deni vymienat skusenosti...inac su nadherne tie karty.Ja cakam kazdu chvilku tu mapu najelskych znameni,uz to bolo expedovane,tak hadam kazdu chvliku 😵

denisocka
10. nov 2009

adi hej,pocula som ze dudinska je dobra.ale toto mi zatial staci,ked zacnem robit,levoca bude blizsie. A co mapa,dosla?a gratulujem k twinflame

adina22
10. nov 2009

deni - este nie...som na cakacke 😀 Teda na nete som pozerala,tak to uz vraj bolo expedovane,tak to cakam kazdu chvilku 😉

j.a.n.u.s.
10. nov 2009

Karmicke karty byly v celofanu...zapecetene! Takze vonely fakt nvotou...nadhera, uplne mi sedly do ruk...a uz nejake veci "povedely"...

denisocka
10. nov 2009

je januš 🙂 tak som rada a prid na skype,že napíšeš

j.a.n.u.s.
10. nov 2009

denka...jdu uspat malou a pak dondu 😉

denisocka
10. nov 2009

bože,ja som sa teraz tak nasmiala a poplakala 😵 - niečo aj pre linet
http://angelarium.wordpress.com/2009/10/26/uzza...

linette
10. nov 2009

bonjour humains 😉

deni neskoro k niektorym veciam som myslela tak, co sposobila ta osoba cez mna.. kebyze viem vratit cas tak sa nenachytam ☹
to mi je luto, co spravila tvoja teta, no nakoniec sa vam vsetko dobre obratilo, bavite sa spolu a uz sa nehnevate. trvalo to dlho, ale skoncilo to dobre. (dobre sa radi ostatnym ale je to tazke urobit vo vlastne kozi, myslim tym ten prvy krok, ked sme neni na vine)
mas velmi sikovne spravenu stranku 😉
k tej joge, ze zachrapala 😀 😀 😀 ako prebieha taka joga? nieco ako meditacia?

dali babatko je velmi peknucke a take malinke ako babika 😉 😵
to je super, ze si zmenila image, ved zmena je zivot a citim, ze ti to dodalo vela energie, len tak dalej 😵 😉

mirka ty mi mozno trocha rozumies (ohladom neodpustenia), sice ja nehovorim, ze co je vo veci. ono je to velmi tazke ked niekto ublizi odpustit, viem, ze odpustenie je liek a mala by som to urobit co naskor ale ...
dakujem, to je inak mikulasska ciapka 😀 len ju nevidno a miri nevyzeras ako strasidlo, to nikto ako strasidlo nevyzera, strasidla su len v rozpravkach

mywiel tak pekne si to popisala a veru, ze mas aj pravdu. ja od problemov som sa velmi natrapila aj sa trapim, moja psychika to velmi dobre pozna, tiez aj fyzicke telo.. pri vyske 160 cm som schudla na 46 kg (to som sa vcera vazila najedena) 😖

linette
10. nov 2009

deni som si to precitala a tam pisu, ze odpustit a zabudnut. vsetko som pochopila, ale ked to vsetko dam do mojho problemu tak mi z toho vyjde taky kolotoc. ked odpustim, tak zabudnut neviem. a zabudnut neviem bez odpustenia.. je to velmi komplikovane. asi dneska zapalim sviecku a prihovorim sa anjelikom 😵 mozno mi budu vediet pomoct a ked nie, tak sa aspon vyrozpravam.

denisocka
10. nov 2009

linet,chvílku sme meditovali a uvolnovali a ked som bola už na dobrej cete,kazali sa prebrat a cvičiť ...na konci sme si dali palce do čela a jeden do nosa a dýchali cez jednu nosnu dierku,skoro som sa zadusila,švindlovala som a pocuckavala vzduch cez kutik ust,potomčosi spievali a nakoniec oooooooooooooooooooom ooooooooooom ale nato mi nestačil dych,takže ja som len ooom om hovorila 😀 inač mam svalovku na ruke,čo som nou držala tu nosnu dierku 😝

dali4
autor
10. nov 2009

Ahojte babulky 😵 ...
😀 deni ... tak to je paráda... Kedy ideš zase ?

dali4
autor
10. nov 2009

linet ... hovor si každý večer pred tým než zaspíš " chcem a viem odpustiť, chcem a viem odpustiť ... " 😉

dali4
autor
10. nov 2009

... ste ma navnadili s tými karmickými kartami 😕 😅 ... Hned ako si našporím tak si ich pojdem niekam do obchodu ochytať 😅 ... a kúpiť.