Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
14. nov 2009

miruška- hej , nepísala som o tom,žeby som mala byť tehotna , ale že z toho stretnutia niečo vzijde - možno poznanie , nejaka mudrosť ... neviem 😉

mirka1308
14. nov 2009

deni, mala by si sa tomu písaniu podľa mňa viac venovať 😉
dávaš na papier to, čomu veríš a čomu rozumieš 😔

mirka1308
14. nov 2009

deni, no práve som prežila šok!!
pozerám a v IP mám poštu, tak otvorím, tam mi nejaký sobek555 píše že sa chce zoznámiť?? 😠
Dnes sa zaregistroval, ale zrejme si pomýlil pokec s MK 😀 😀
Mi to pripadá choré 😎

denisocka
14. nov 2009

idem akurat písať mirka to iste 😀 že otvorím poštu a sobek - ahoj, ja sa volam jozef 😀 tak ja že " a čo ma byť" a uvažujem,že si zmýlil pokec s MK a tu otvorím,a ty to iste 😀

mywiel
14. nov 2009

Ahojte Svetlusky, tak som mala zivy sen a mam z neho zmiesané pocity... 😕
Videla som zeny co mali 30 rokov a boli choré na chripku, nebolo isté ze mali H1N1 ale tie zeny proste policia dala nasilim do karantény, boli skoro ako vazni. Ludia panikarili teda len niektori a ku chorym sa spravali ako keby boli malomocni, velmi sa ich bali. No a bola druha skupina, ktora nesuhlasila s nasilnym ockovanim a s tym ako sa zacalo zaobchadzat s ludmi a vznikali velké manifestacie a armada ludi rozhanala slznym plynom a pod. V tej manifestujucej skupine som bola aj ja a manzel (sa necudujem ked sme obaja manifestatori 😀 ). Niekto hodil do podzemia bolo to nieco ako metro dymovu kapsulu a ludia behali a snazili sa dostat von, lebo nevedeli dychat, ja som tiez hladala unik ztade a samozrejme sme sa s manzelom stratili, ja som rozbila nejaké sklenené dvere aby som sa mohla nadychnut... potom ma zobudila uz mala takze to bol koniec, ale co si este pamatam bolo slovo Ibalgin, zatial tym liecili ludi kym boli v karanténe a nevedeli co im je. 😕

denisocka
14. nov 2009

no neviem myw , vieš , do sna ti chodia aj veci,ktore bežne riešiš, sa tomu snu ani nečudujem .

denisocka
14. nov 2009

su sny ktore su akoby prorocke a su sny,ktorými proste davaš do rovnováhy mysel a realitu.. je jasne že tema chripka / očkovanie.... je aktualna,a jasne je,že to riešiš doma , riešiš to aj tu . a proste tvoja mysel , to musela poriešit v sne , tak sa to robí , aby si z toho neošalela

asi som napísala tak divne , ale aj ja som mala sny kadejake poslednu dobu a už som sa videla hadam ako rozvedena či vdova ,a nakoniec vyznam je niekde uplne inde

mywiel
14. nov 2009

Ved jasné ja to tak tiez beriem... 😉 ale toto bolo ako civilna vojna a z toho som bola mimo ked som sa prebudila, ze co to ma znamenat. Lebo tie krajiny co vyvalili toko penazi za tie vakciny ich chcu minut a zatial je len velmi malo ludi co sa islo dat ockovat, a v telke len strasia nic nepocujem len kazdy den kolko mrtvych na chripku zase, na nervy uz to vypinam. 🙄

mywiel
14. nov 2009

Len sranda ze o Ibalgine som nevedela az teraz som kukla na nete na co ten liek je.... 😅

denisocka
14. nov 2009

vieš,hrozne je to,že taketo sny o novodobej vonje obdobným spôsobom mávame viaceré

denisocka
14. nov 2009

Ibalgim tu často spomínala linet,tak sa ti vybavil z podvedomia

denisocka
14. nov 2009

😅 a pri chrípke su teploty,tak davali ibalgin,ked nevedeli čo maju davať

denisocka
14. nov 2009

http://www.jewel.sk/forum/index.php včera som dostala tento typ,tak posuvam aj vam

mywiel
14. nov 2009

Jasné ja to tak aj beriem ako "filtrovaci" sen, tak ich volam ked sa triedia v mozgu info zo dna. 😉

lieeenocka
14. nov 2009

baby, mám porobené, stále sa mi nepodarilo vyčistiť byt od tých energií, aj viem kto je za tým. ☹

mywiel
14. nov 2009

Deni ako si ten sen vysvetlila tak jasne, ja som mala nieco podobné pred rok a pol tiez to bolo uplne jasné, tie sny su parada, tolko sa mozme z nich ucit a dozvediet sa o sebe. 😉

lienocka to ma mrzi, ale na vsetko je riesenie, verim, ze ho najdes...

mywiel
14. nov 2009

Ten stary mudry pan mi pride ako tvoj ucitel, vodca, Boh, ci podstata vsetkého... 🙂

bibula
14. nov 2009

http://www.ceknito.sk/video/327621

mal by to byt cely film, neviem,nepozerala som- ja tomu neverim ,ale mozno to niekoho zaujme...

mywiel
14. nov 2009

Ja tomu neverim, ak sa clovek znici tak to len pretoze kasle na ekologiu, alebo sa znicime vlastnou sprostostou, teda tuzbou po moci, ved jadrové zbrane stale su, takze si myslim, ze koniec sveta by mohol nastat hocikedy, co je isté dalej takto zit nemozme kaslat na vsetko, lebo vycerpame vsetky zdroje a Zem nam uz nebude mat z coho davat, takze obrat v mysleni ludi uz zacal. Ten proces je uz nacaty, ze sa nam oci otvaraju, nejdeme sa dat ockovat ako ovecky, ale najprv si to premyslime, triedime odpad (teda aspon ja) 😅 😀 , vsade mam ekonomické ziarovky, nenecham tiect vodu atd., kupujem bio kozmetiku, bio ovocie-zeleninu a sezonnu a co najviac od tunajsich pestovatelov, proste vyberam kvalitu aj ked je trosku drahsia, je to investicia pre nase zdravie. 😉

mywiel
14. nov 2009

A nekupujem mineralnu vodu max. neekologické kupovat si vodu ked staci otocit kohutik doma, mam filter Britta a robim si doma sodu. 😀

lieeenocka
14. nov 2009

mywi, diki, vždy ked sa snažím o odstránenie, napr, zapálim vonnú tyčinku, ešte viac to zosilnie. už byt čistili 4 ludia nadiaľku, nepomohlo. naposledy som bola pred včerom u jedného pána, očistil ma aj byt na diaľku, opadlo niečo so mňa, no počkalo si ma to v aute. Ako som sadla do auta nalepilo sa to na mňa ešte silnejšie a ničí ma kúsok po kúsku. Už strácam nádej, že sa ten byt vyčistí. Ešte v utorok príde jedna veštica urobiť odrobenie, ochranu a vyčistiť byt osobne, ak už ani to nepomôže, neviem 😖 ☹ 😕

marianka79
14. nov 2009

ahojte aj my by sme asi potrebovali to čo ty lieeenocka ale očistit naše životy smola sa nám všetkým lepí na paty ☹

marianka79
14. nov 2009

včera som sa totiž rozišla s priatelom a to ma láme 😢

s linnet som to prednedávnom rozoberala ktorou cestou sa vydat radila mi íst tou trnistou ale ja som to už nezvládla a vybrala som si tú druhu kde ma čaká samota bez neho ale mám syna a musím sa koli nemu pozviechat

prosím anjelikov o silu na tejto ceste o energiu v tarotoch mi to vyšlo všetko toto čo sa stalo ☹

a stále stále ho velmi lúbim 😢 ☹ velmi

a zas plačem 😢

musím byt silná

lieeenocka
14. nov 2009

marianka, to mi je ľúto, ja mám tiež slabú chvíľku a hľadám útechu u anjelov na tejto stránke.
http://www.duchovnipomoc.estranky.cz/clanky/pro...

lieeenocka
14. nov 2009

a čo sa stalo, ako dlho ste boli spolu? Nedá sa to ešte zachrániť?

denisocka
14. nov 2009

ukažem vam,ako si niekto robí zlu karmu,ako dokaže ovplivniť okolie, rodinu,priputať si deti k sebe ....a ako sebe a aj druhým ničí a ako to vizera , ked sa dcera vzburi , ked dostane rozum + druha časť

https://www.youtube.com/watch?v=3VRL1SHggYw
marianka79
14. nov 2009

4a polroka a záchrana?musel by zmenit svoje myslenie pretože to čo má v hlave to ma ničilo trápili sme sa tým obaja

denisocka
14. nov 2009

ta matka je naozaj hrozna,nevidi čo robi a syn ako psík .... Jirko,dej mi nitrák .... uplne,jak vyšitý prípad a príklad a to prekliatie uvalene na dceru a jej deti,ach

marianka79
14. nov 2009

deni to som vtedy pozerala ale videlo sa mi to ako nahrané

lieeenocka
14. nov 2009

to je hrozné, také prekliatie.už som to videla aj v telke, hrozné.