Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
15. nov 2009

myslím v tvojom živote 😔 tak dobrú všetkým papa

linette
15. nov 2009

mona si myslim, ze ten pan bol velmi dobry a zelal ti len to dobre 😉

linette
15. nov 2009

dobru vsetkym a prajem snicky, co znamenaju len dobre 😵

denisocka
16. nov 2009

čaute , lin dik za link,ide sa skrašliť

denisocka
16. nov 2009

ale to tam ide dať aj moj xicht? bo sa mi zda že ne

dali4
autor
16. nov 2009

Dobré ránko anjelikovia 😵
Na chvíločku som sem zabrúsila... tak mi je za vami smutno. No nieje nejako času teraz 😔
Dneska som mala straaaaaaaašný sen ☹ ☹ ☹ Aj sa to bojím napísat, len rada bysom vedela čo to može znamenat. Snívalo sa mi o Mišelke, že .... som ju vybrala s postielky a nedýchala, bola úplne stuhnutá ☹, utekala som s nou na chodbu a kričala nech mi niekto pomože.... jáááj až mi zase zle prišlo. V noci som sa na to zobudila že strašne plačem.

denisocka
16. nov 2009

dali,myslim že vela matiek sa podvedome boji práve toho ,takže si si to poriešila v sne aby si to cez den zvladala - moj nazor

mona12071
16. nov 2009

ahojte-tak aj ja som mala strasny sen dnes ono skladalo sa to zvlastne z dvoch s nov a kedykolvek som sa zobudila potom to pokracovalo tym druhym-prvy sen bol ze som bola na slovensku aj s priatelom a mal tam vela prace u jeho rodicov na dome a povedal mi ze tam zostane niekolko mesiacov viem ze som strasne plakala a nemohla som sa stale utisit ked som sa zobudila a zaspala zacal ten druhy a to bol ze mna jeden velky pes napadol bol na dlhej retazi-ja som bola s brusko a skocil na mna a utekala som na pohotovost ci je malinke v poriadku lebo som mala na brusku otlacenu packu do cervena
zasa ked som sa zobudila a zaspala zacal ten prvy sen a ja som mojmu hovorila ze preco sa neozval ked som isla do nemocnice kvoly tomu psovy a stale mna velmi trapilo ze nechce ist somnou domou a stale som sa ho pytala ci urcite pride zamnou naspat a ked osm sa zasa prebudila a zaspala zasa ten pes ale tentokrat som si myslela ze ma kratku retaz ale nemal a zahrizol sa mi do ruky zacal strasne kricat ten pes potom som sa vyslobodila ale mala som nadhriznuty palec ako keby mi mal odpadnut
no hruuuuuuuuuuuuuza 😠

mona12071
16. nov 2009

linet-a este k tomu panovy ide o to ze sa nemohol objavit vo vlaku ktory prisiel z druheho konaca za 1 minutu proste je to nevysvetlitelne 😉

dali4
autor
16. nov 2009

deni ... asi to tak bude. Je pravda že o Marekovi sa mi zas sníva také že mi ho bud uniesli alebo sa mi stratil a ja ho hladám... Ked sme vonku nespúštam ho z očí, bojím sa že sa mi niekde stratí. Neviem či to je normálne alebo to prehánam ale naozaj ked ho nedržím zrovna za ruku tak na neho stále pozerám, sledujem každý jeho krok. No a pri malinkej... zatial ju stále sledujem či dýcha 😒

dali4
autor
16. nov 2009

Ozaj... ešte k tým iluminátom. Pozerala som to video. Je to sila. Ja som o tých podprahových nahrávkách počula už pred 19 timi rokmi, ked nás navštívila teta ktorá už dlhé roky žije v Amerike. Ona o tom vtedy rozprávala. Ja som mala 14 rokov. Vtedy sme to brali tak že no, niekto niečo vymyslel, hral sa... alebo že nejaká ojedinelá sekta... A bum... teraz je v tom namočený celý svet 🙄

denisocka
16. nov 2009

linet,ja som maleho sladovala ešte donedávna , už to bolo chorobne . ale je to udel matky , ťažko sa bojuje s takým strachom ked kde klikneš, všade o tom syndrome píšu- že ? ale ja som si povedala,že pre moj psychicky boj s týmto si pre dalšie dieťa určite miesto somarín kupim Angel care

dali4
autor
16. nov 2009

Angel care ?

denisocka
16. nov 2009

ta pestunka, čo sleduje dych

mywiel
16. nov 2009

Ahojte hrooooozna noc mala ma nadchu a nedalo sa jej spat, sme toho vela nenaspali.... 🙄

mywiel
16. nov 2009

Ja ho mam pouzivala som ho do 1roku malej, a ked bola nachladnuta a kaslala lebo jej zatekali sopliky tak som bola kludnejsia ze to mame. 😉

dali4
autor
16. nov 2009

Jáj... myslíš, alebo máš info o tom, že ked za včasu zbadáš že dieta nedýcha tak že sa dá ešte zachránit ?

dali4
autor
16. nov 2009

Ahoj myw 😵

dali4
autor
16. nov 2009

Lebo ja som také ešte nepočula,žeby zachránili dieta ked prestalo dýchat.

denisocka
16. nov 2009

hej, aasi hej , ked prestane dýchať tak ho proste nejak asi preberieš, fakt važne tu temu nerešim teraz ,ale určite to kupim + tie obojsmerne vysielačky,že budem pocuť či plače alebo nie,ked bude väčšie - takto som večne chodila k nemu a stale ho zobudila.ale to je fakt ešte daleka buducnost . existuju aj s vysielačkami aj s kamerou http://www.angelcare.eu.sk/angelcare.html

mywiel
16. nov 2009

mona anjely dokazu nam dat odkazy roznymi sposobmi, cakas babo takze ano boh je s tebou co viac dodat, krasne...miluju ta a su s tebou vzdy 🙂 😵

mywiel
16. nov 2009

Dali sny nie su nikdy také hrozné ako sa zdaju, filtruju nase strachy niekedy to ze sa ti sniva nieco strasné neznamena ze sa to stane, len ti to chce ukazat, ze treba sa zbavit tochto strachu, jedine vo sne mozes prezit nieco strasné aby to mozog zvladol a odstranil. 😉

mywiel
16. nov 2009

Vase podvedomie filtruje vase strachy a upozornuje vas na ne aby ste ich odstranili kazdy sen nas posuva dalej a dava sancu nas ocistit vyliecit. 😉

mywiel
16. nov 2009

Dali a vsetky tieto Haevy metalové skupiny maju podprahové nahravky, si v nich podobné odkazy a aj ked volnym sluchom ich nepocujes podvedomie to zachyti a programuje sa, vsetky tieto nahravky su na oslavu Satana... 😠 😒

mywiel
16. nov 2009

Dali ano da na to je ten Angel care on pipa az po 20ch sekundach ked dieta prestane dychat a vtedy sa da este vdychom do ust ozivit... 😉 chapem ta, ale pokial je mala zdrava nemas sa coho bat, iné je ked ma babo napr. srdcovu vadu alebo iny zavazny problém a to tvoja Miselka nema. Ak dieta spi v izbe s rodicmi tak mu to nehrozi, vacsinou prestanu dychat deticky co su samé v druhej izbe, citia sa opustené, preto aspon do jedného roku by dieta malo spat v izbe rodicov, potrebuje citit auru matky je s nou spojené. 😉

mywiel
16. nov 2009

Deni ja tu vysielacku s kamerou mam, si pomyslite ze sialenec asi 😀 ale do domu s jednym poschodim sa mi to bude hodit. 😉

mywiel
16. nov 2009

Lebo tych do tych 20sekund je to este normalne, dieta obcas zabudne dychat, ale ked je v izbe s rodicmi tak pocuje ako dychaju rodicia a podvedome ich napodobnuje, citi ich pritomnost takze vtedy na to nezabudne, vacsinou nahle umrtia su v rodine kde je matka silnou fajciarkou a babo je odlozené v druhej izbe, alebo ma nejaku vrodenu vadu, chorobu. Citala som ze napr. cumel je dobry a pomaha proti tomuto umrtiu. Ja budem mat problém aby sa Kaya toho cumla zbavila, lebo po dvoch rokoch to uz nie je dobré na zubky a ona je velmi na cumel aj cez den ho ma casto v ustach. 😅

linette
16. nov 2009

dobre ranko prajem anjelikovskym dusickam 😉 😵

aj ja som mala hroznu noc.. neslo mi zaspat a este zasa hrozny sen. asi dva alebo tri.. uz som si zvykla a to skore vstavanie. no napriek tomu som dobre zacala den 😉 vecer som poprosila anjelikov aby dnes dobre dopadlo na urade a vsetko islo ako po masle, tak im patri moje velke dakujem 😵

linette
16. nov 2009

deni ide tam aj tvoja foto, staci sa zaregistrovat 😉 ja mam uz asi aj sedem ucesov 😀 hodim sem foto, kde som ako blondina 😅 😅

linette
16. nov 2009

dali strasne sny strasia aj mna, ale beriem to tak ako to povedala myw 😉 si myslim, ze je celkom prirodzene ked sa matka boji o svoje deti, aj moja sa boji o mna niekedy az prehnane a to som uz dospela 😝 😀