Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
19. nov 2009

Ahojko, ja sa hlasim z postele, radosti zimy, bof, som chora, zajtra idem k dokimu, tak pekny den vsetkym. 😉

linette
19. nov 2009

dobre ranko prajem 😉 🙂

deni nemoze byt, ze si tam dala fotku, kde mas len tvar? mali by ti ist aj vlasy

dali svedci ti to 😉
ja som mavala podobne stavy ked sa moj problem zacinal a potom to este trvalo a teraz odkedy sa to snazim ignorovat je to jemnejsie. sice niekedy ma chyti plac ☹
a nemozes to mat, zeby si bola vycerpana, napriklad malo spis, alebo nenamahas sa moc po cisarskom? 😕
drzim palce aby to preslo co najskor

kessina ja ked "objednavam" nevedome, tak mi to pride. vlastne to pride aj ked objednam vedome, len raz nie a raz ano.. volakde robim chybu 😠 nemozem mysliet stale na to, co chcem, pretoze to potom zadrziavam. na vazny problem mi objednavka este nedosla.. (zrejme to bude tym, ze ked si to objednam tak v zapeti myslim na opak toho) ale malickosti sa mi dari objednavat ci uz vedome alebo nevedome.. nechapem 🙄
v tej knihe, ktoru si citala je 22 navodov vravis, a je to tam po lopatisticky vysvetlene? 😀 vies ja ked si nieco precitam, tak vzdy mi vrtaju v hlave otazky, na ktore odpovede su neni v knihe. akokeby to pre mna bolo nejasne napisane..

lienka nepomahla ti ani tato vestica? a nemoze byt, ze ty sa dopredu bojis a potom si to privolavas? vies zakon pritazlivosti.. skus mu poslat lasku ako vravi deni, to pomaha na to 100% v meditacii mu ju posielaj a on zmeni svoje spravanie a ani nebude vediet preco
este take som pocula, ze ked zapalis v byte sviecku tak ta obchadzaju duchovia, len neviem aky pocet sa zapaluje 😒 pre istotu skus kazdy den ju mat zapalenu

haniak vitaj, mozes zacat sme velmi zvedave 😉

mywiel 😔 a skusala si reiky? alebo homeo? skoro uzdravenie prajem !!! teraz je chripkova sezona, musime sa drzat !! (aj chripkova sezona je umelo vytvorena 😠 )

linette
19. nov 2009

babenky vcera a predvcerom som skusala vidiet auru. na nete pisali, ze sa to cvikom da naucit. tak som skusala. najprv som to skusila vo vani 😀 tak som si nastavila prst a cumela som. sustredila som sa na vanu, ale tak ze som videla aj prst. najprv som videla priesvitne okolo prsta, potom sa to zabielilo (bola to taka ina biela a zaujimave je, ze aj vana je biela a ta belost z mojho prsta ziarila) a nakoniec sa mi to zafarbilo na ziarivu zelenu 😵 ci to bola aura alebo klam oci neviem, ale viac ma to taha k tej aure. pretoze ked si pozeram na dlan z rozpestretymi prstami tak sa mi to vsetko zleje dokopy. ked pozeram tak, ze uplne mimo prsta tak nic. tak si to musim vsetko tak nastavit aby som to videla. zrejme mame kazda iny sposob. ked som sa sprchovala tak som sa pozerala postojacky na nohu a uplne na celej nohe som videla tu zelenu. zeby to bola aura? skoda, ze to vsetko trvalo len chvilku ☹

denisocka
19. nov 2009

😉 linet, skus ako ja som začinala,niečo šervene - trebars ja som sala vankuš oproti stene a čumela vedla,dosť skoro sa ukazala zelena okolo...a včera som chcela niečo písať a mala som červenu ceruzu na papiery a kým som dumala,čo napíšem tak okolo krásne zelene

denisocka
19. nov 2009

myw-že radosti zimy .... alebo vydlajšie učinky stresu a vypätia

j.a.n.u.s.
19. nov 2009

Denka-ja mam z tveho ocicka strach.... 😕

j.a.n.u.s.
19. nov 2009

Proste to tu musim dat....

Z práce se žena vrátila pozdě, unavená a podrážděná, když zjistila, že na ni její šestiletý syn čeká u dveří.

"Mami, můžu se tě na něco zeptat?"

"Jistě, na copak?"

"Mami, kolik vyděláš za hodinu?"

"Do toho ti nic není. Proč se mě na to vůbec ptáš?", odpověděla žena nazlobeně.

"Jen to chci vědět. Řekni mi prosím, kolik si vyděláš za hodinu?"

"Když to musíš vědět, tak je to 100 korun na hodinu."

"Ach jo," povzdechl si chlapec se svěšenou hlavou.

"Mami, můžu si půjčit 50 korun?"

Matka byla bez sebe, "Jestli ses ptal jen proto, že si chceš půjčit na nějakou pitomou hračku, nebo jiný nesmysl, tak odpochoduj zpátky do svého pokoje a jdi spát. Přemýšlej o tom, proč jsi tak sobecký. Já se v práci nedřu jen pro nějakou dětskou lehkovážnost."

Chlapec potichu odešel do svého pokoje a zavřel za sebou dveře.

Žena usedla a chlapcovy otázky ji rozzlobily ještě víc. Jak se ji může takhle ptát, jen aby dostal nějaké peníze?

Asi po hodině se žena uklidnila a začala přemýšlet: Možná, že na něco opravdu těch 50korun opravdu potřeboval. A moc často si o peníze neříkal. Žena přistoupila ke dveřím do chlapcova pokoje a otevřela je.

"Už spíš, synku?" zeptala se.

"Ne, mami, jsem vzhůru," odpověděl chlapec.

"Přemýšlela jsem, možná jsem na tebe zbytečně vyjela," řekla žena. "Byl to dlouhý, úmorný den a já si na tobě všechno vylila. Tady máš těch 50 korun, které jsi chtěl."

Malý chlapec se posadil a usmál. "Ach, mami, moc děkuju," zajásal. Pak sáhl pod polštář a vytáhl pár zmuchlaných bankovek. Žena viděla, že už nějaké peníze má a pocítila, jak se ji znovu zmocňuje hněv. Chlapec spočítal všechny své peníze a pak pohlédl na matku.

"Proč chceš víc peněz, když už nějaké máš?", zabručela matka.

"Protože jsem neměl dost, ale teď už mám," odpověděl chlapec. "Mami, teď mám 100 korun. Můžu si koupit hodinu tvého času? Prosím, přijď, zítra dřív. Mohli bysme spolu večeřet."

Žena byla zdrcena. Objala svého malého syna a prosila ho za odpuštění.

Tohle je jen kratičká připomínka všem, kteří v životě hodně tvrdě pracují.

Nenechme nám čas protéci mezi prsty, aniž bychom jej strávili s těmi, na kterým nám opravdu záleží, které máme v srdci. Nezapomínejte sdílet váš čas v hodnotě 100 korun s někým, koho opravdu milujete. Zemřeme-li zítra, firma, u které pracujeme, si za nás najde náhradu během několika hodin. Ale rodina a přátelé, které opustíme, budou cítit ztrátu po zbytek života.

lubii
19. nov 2009

Janus, to je pekné a aj smutné zároveň 😵

kessina
19. nov 2009

janus, nadherny clanok... kiezby sa dostal k ludom, ktorych sa to tyka...

linette, ono tie cvicenia su v podstate velmi jednoduche. ja som ich pochopila tusim vsetky 😀 zatial ich robim len par, tak uvidim, ako sa to vyvinie. pri kazdom tom cviceni je aj opis, ako by to mal clovek robit, samozrejme, ze clovek ma vzdy nejake otazky, ale ten zaklad tam je, takze by si to urcite pochopila 😵

mirka1308
19. nov 2009

Ahojte bambulky 😉
práve som vás dočítala, dali deje sa niečo? 😕 nemôže to byť popôrodná depresia, som niekde čítala, že sa to po pôrode stáva ☹ dúfam, že ti už čoskoro bude lepšie 🙂
myw, prajem skoré uzdravenie 😵 a hlavne veľa radosti z domčeka 😉
lin, klobúk dolu 😔 vidím že chceš vážne napredovať, čo sa vnímania týka, ja som sa k tej aure ešte nedostala, aj kd link od denisky mám uložený 😅

mirka1308
19. nov 2009

Chcela by som sa spýtať, ktorá máte anjelskú mapu?
už si nepamätám, ale niekto si ju chcel kúpiť, sa mi tuším zdá, že dali?možno bibulka? 😕
mňa by hlavne zaujímalo, či si spokojná a aký máš z nej pocit?
som ju totiž našla na mimiaukciách, tak ma to dosť zaujalo, lebo na stránke martinusu písala nejaká baba, že je to niečo ako človeče nehnevaj sa 😕 😨
a to porovnanie sa mi dosť nezdalo 😲 +
janus, ten článok o tom chlapcovi je krásny 🙂 vystihuje súčastný uponáhľaný svet 😠

mirka1308
19. nov 2009

deni, ako napreduješ s reiki?
si tuším spomínala, že si ho nedávno dávala mužíkovi? 😉

dali4
autor
19. nov 2009

ahoj mirka... myslím že poporodná depresia to nieje... Ja som ináč úplne v pohode, ani dlhodobejší plač malinkej ma nerozhádže, som kludná a mám chut do života. Akurát teraz tie posledné dni mi príde taký pocit do hlavy... to čo som vyššie opisovala... vtedy zneistím, je mi divne. Keby to bola poporodná depresia... to bysom asi bola vykolajená stále, nie? 😕

denisocka
19. nov 2009

nijak 😀

mirka1308
19. nov 2009

dali, môže to byť, že si teraz po pôrode vnímavejšia na všelijaké vplyvy okolia?
alebo je to niečo, ako si písala, že ti chce telo naznačiť, aby si možno zmenila, len ešte nevieš čo to je? 😕
Verím, že zistíš o čo ide a polepší sa ti, lebo si dosť silná a vnímavá 😉
A Mišička sa má ako? dúfam že ste inak v poriadku 😎

j.a.n.u.s.
19. nov 2009

dali...poporodni deprese se muze vyskytnout i pozdeji po porodu...mozna to neni tvuj pripad a telo te chce fakt upozornit na neco...ale to uvidis, hodne medituj, srovnavej si cakry a hodne HODNE se tul k male...je mozne, ze citis jeji nekomfort, jeji myslenky, jeji pocity...a "prebiras" symptomy k sobe-me se to takhle stavalo a nez jsem na to prisla co mi je-uplynul nejaky cas...ja zazila poporodni depresi(bohuzel), vim o cem to je...ale da se to prezit...

Neboj holcicko, vsechno se urovna...myslim na tebe, na vas.... 🙂

jinak hokly, cetli jste to???? Ja nechci rozdelit 😢 ...uz prispivam jen do tehle diskuze a jako ceska vas nechci opustit....beeeee

marianka79
19. nov 2009

ahojte moja sestra mala poporodnú depku ale dostala sa z toho rýchlo 😔

janus to by bola veru škoda aby sa to takto rozdelilo je tu aj anketa na to

marianka79
19. nov 2009

baby asi blbá otázka ale k čomu je dobré vidiet auru?viem že všetko má svoj zmysel tak preto sa pýtam toto neviem

dali4
autor
19. nov 2009

Ako sa vlastne taká poporodná depka prejavuje 😕 ?
marianka... z aury sa dajú vyčítat napríklad pocity a choroby človeka. Okrem toho, je úžasný pocit vidiet tu energiu... 😵

marianka79
19. nov 2009

ja som to ešte nevidela a ani neviem ako

teraz som pozrela na hod a bolo 0.00

dali je to nebezpečné vtedy ženská nevie čo robí može dokonca aj ublížit dietatu počula som že jedna dala bábo do pračky a zapaja ju takisto do trúby na pečenie júúúj segra si to včas uvedomila chodila psych. a bolo to všetko ok len ešte v porodnici jej zastavili mlieko čo bola chyba nikto pri nej nebol keby jej vysvetlili čo má robit tak by sa to nebolo stalo ☹

dali4
autor
19. nov 2009

marianka... fíííha, tak to je sila 😕 . No,možem povedat že depresiu takého to druhu určite nemám a verím že ani mat nebudem...

denisocka
20. nov 2009

stihla som prečitať len mariankinu orazku ku aure -tak ja len tolko, že sice sa da z nej vičitať podla farby kade čo / choroby,nalady..ale je to len taky prievodny jak,niečo je pre ozajsstných ezoterikov fakt nepodstatne

denisocka
20. nov 2009

nie dali,ty nemáš depku,nemaj boja 🙂 to by si bola utočna a apaticka k malej

bibula
20. nov 2009

marianka je to dobre na kopec veci....hlavne ,ked vies ako schopnost vyuzivat...

obcas sem kuknem,takze viem ake novinky sa tu pokusaju nahovorit ,ale verte,ze nie su ziadne...

denisocka
20. nov 2009

ja som temu aura vzdala rped nedávnom ked som zistila, že v podstate každy kto vidi auru mi povie inu zakladnu farbu . dokonca ešte aj dnes v sne som videla a jedna z "vás" mi hovorila zas niečo ine . takže balim temu aura na pozvolne sebaspoznávanie ... lebo ja vidim ine ako mi vravia tí ,čo ju vraj vidia . zaujímave by bolo opýtať sa naraz aspon troch a potom si spraviť nejaku duhu z toho 😀

dali4
autor
20. nov 2009

deni,viem že nemám depku 😉
K tej aure... tiež nechápem že mi každý povie niečo iné ohladne farieb.Viem že aura,farby sa menia,ale predsa je nejaká základná ... No,ja farby nevidím,len bielu žiaru a tak nejak mi to asi aj stačí...zatial 😵

denisocka
20. nov 2009

jj ,kebych ja videla bielu nad sebou,tiež by mi to stačilo 😀

inač, ja som mala taky smiešny sen,teda tolko postáv ,tolko dejov 😀 ježko , daždovka - ktorej sme sa bali jak hada , marťankovia v lekarni - tie cukríky , burka , aura , svagrina čo varila obed v hrnci na dvore s priemerom hadam 1,5metra , jedna z vás tam bola tiež , kamaratky zo školy a stale ked som sa prebudila a zaspala,tak to pozvolne pokračovalo .

dali4
autor
20. nov 2009

janus...ja som si až teraz poriadne prečítala to o tom chlapcovi... Mala bysom to dat mojmu mužovi,mal by si to čítat každý den aby si uvedomil... Pre neho je na prvom mieste robota ☹ potom pohodlie...potom dlho nič a potom niekde my ☹