Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
23. nov 2009

no prečo zakazuju,lebo je to viera - krestanka... alebo ina..každa ma idtial potial mantinely a musiš len to ich hlasať . ešt krestania ako tak , ale čo som čitala o jehovistoch,ta to len zbludila duša tam ostane vo viere a slepej jak patron

linette
23. nov 2009

mi mame jednych manzelov susedov jehovistov, a ked sa s nimi stretneme tak pekne sa pozdravia, sem-tam vymenia par slov.. zdaju sa byt mily. zevraj ked som sa narodila tak nam hodili do schranky casopis ako treba vychovavat dieta a mama to hned hodila do kosa.. 😀 😝

linette
23. nov 2009

inak neviem aka to je ich viera ani neviem v koho veria

filomenka29
23. nov 2009

Ahoj linette, ako sa maju vsetci? Dlho som sa tu nezastavila.

denisocka
23. nov 2009

len či by boli k tebe taky milí,keby si bola jednou z nich a neskor zmenila nazor a chcela odísť od ich viery 😉

filomena vitaj, ani si tu nechýbala ... my tebe áno? pochvál sa , čo nove si za ten čas objavila?

filomenka29
23. nov 2009

vsak sa pochvalim denisocka, ale davam si akurat kuel tak neskor, inak chybali ste mi naozaj, je pekne sa tu oobcas zastavit a pozret co je nove. 😉

filomenka29
23. nov 2009

myslela som kupel

denisocka
23. nov 2009

aby ta neklopla elektrika ked ti padne ten PC do vody

denisocka
23. nov 2009

takže,prijemy kupeľ .... ja bežim na tu jogu

filomenka29
23. nov 2009

vdaka denisocka, som si to vychutnala, na aku jogu to bezis?

dali4
autor
23. nov 2009

zdravím všetkých... 😵
lin...ano, som zo Sa. NZ sú tu za rohom, takže pouvažujem. Vrhnem sa na to po novom roku. Teraz je Mišelka ešte malinká, baští po 3 hodinách, takže nehrozí že bysom sa na pár hodín ztratila 😅 ... No potom bysme sa mohli dohodnút, a íst trebárs spolu... 😉

dali4
autor
23. nov 2009

deni... dúfam že sa dnes nebudeš dusit na tej joge 😀

mywiel
23. nov 2009

Deni 😀 😀

denisocka
23. nov 2009

no dali som už písala,tak to skopčím aj tu ! bolo na H***o . kolegyna tak brutalne chrapala,že sa proste nedalo uvolniť. ešte raz tak a končim 😝 spať može doma predsa doma . keby ju lektorka asopon zobudila , no proste som stale na nu myslela - celu meditáciu , že asi sa postavim a zaklepem jej na čelo . a´jaj , ale cvičenia boli dobre,ale čo z toho ked predtým z meditacie nič . zato adina segra bola vedla mna a po joge si pochvalovala,že jej nevadilo chrapanie,tak as len ja som precitlivela,ked je to moja kolegyna a viem ako zvykla chrápať na výletoch z roboty 😀

mirka1308
23. nov 2009

deni, takže jogu si si neužila? 😕
škoda, si sa tešila, aspom si písala a mala si očakávanie 😉
filomenka, ahoj, kde si tak dlho bola?som myslela že pre teba táto téma nič moc 😨 😕
ozaj deni, som dočítala Tajomstvo Shambaly, a super kniha 😉 ešte sa k nej v budúcnosti určite vrátim, úžasne opísaná sila modlitby a myšlienky ako takej 😔 pre mňa ďalšia super kniha s duchovným námetom 😵
mám doma od Coelho čarodejnicu..., tak snáď ma aj tá niekam nakopne 😀 si písala, že máš denník s jeho citátmi a je super, tak som moc zvedavá aká bude kniha 😉 +
dali, dúfam, že už si v poho, sa teším s tebou 😉
linet, ten test som si nedala, lebo tolko otázok sa mi nechce ťukať 😝 😝 ale sa k tomu určite dostanem, potom napíšem čo mi vyšlo 😅
bibul a kde si?? som ťa dlhšie nečítala, máš toho moc? 🤐

denisocka
23. nov 2009

ked sme 1x minule spievali že OOOOOOOOOOOOOM OOOOOOOOOOOOOOOOOOM OOOOOOOOOm a potom nejake šaty šaty šaty .... tak si vravím,že to dajaka haluz... dnes som pochopila že to šanty a nie šaty sa spieva ta mantra 😀

teodorka
23. nov 2009

deni ja Ta tu prensledujem z temy do temy 😎
inac anjeliky ahojte vsetky 🙂 🙂

denisocka
23. nov 2009

ta čo sa mi neozveš na skype ,ale ma tu prenasleduješ 😉

adina22
24. nov 2009

dobre ranko anjelske dusicky 😵 😵 😵

mirka - ta carodejnica z Portobello je super,aspon mne sa pacila velmi... precitala som ju hned dvakrat po sebe 😉 😵

denisocka
24. nov 2009

dobre ranko aj ja prajem , vychodnarky sa nedaju zahambiť - paštekarky ešte asi spia

linette
24. nov 2009

salut 😉
a kde ste vsetky? nejak je tu mrtvo ☹

deni a prestav si, ze vcera chvilu na to ako som sem hadzala ten clanok o tom, ako jedna zena na reiky rozpravala v negativnom a ze co na to hovoris, k nam klopali. doteraz neviem kto to bol, lebo som dvere neotvorila 😀 a som isla nacuvat, lebo klopali aj susede a ta im otvorila.. boli to dvaja chlapci, ktori sa predstavili a zacali: zaujima nas vas nazor co hovorite a co si myslite o tom, ze Jezis a jeho ucennici ... blablablablaaa ci si myslite, ze tak zijem? .. atd.. suseda ich hned urovnala, ze ona na toto nema cas .. tak isli klopat dalej..
zrejme to boli jehovosti alebo nieco podobne.. takze si myslim, ze mi dosla odpoved na ten clanok 😉 potvrdilo sa mi to, co som si aj myslela .. (ze ta zena sa dala ovplyvnit tymi duchovnymi.. inak do reiky ide kazdi z cielom liecit seba a druhych a funguje to uz dlho, preco by to malo byt zle? samozrejme fararom to pre isty dovod nevyhovuje) ...
ze pastekarky 😀 som sa zobudila dnes nejako skoro okolo 10:05 😀 😝

dali ja som myslela na to iste 😵 kludne ked budes vediet tak dojdi, pojdeme tam spolu 🙂 len musis ratat s par hodinami, trva to asi 3 hodiny neni som si ista.. u mna to ma cas, nesuri to.. aj tak este len vybavujem absolventsku prax a teraz musim cakat koly vianociam 😀

mirka ja som si ten test robila tusim na trikrat 😀 😀 tiez som nemala nervy to naraz vyplnovat, no ten zaver ma potesil, kedze sa mi javila zelena aj mi vysla zelena 😉 😀 😝

teo vitaj 😵 davno si tu nebola ako sa dari mm s feng suej?

filomenka aj teba sem vietor zavial, ako sa mas draha???? vypravaj 😀

linette
24. nov 2009

adi minule som na teba myslela, ze kedy sem dorazis a si tu 😉
si spominala, ze si chces kupit knizku liecenie s anjelmi.. ako sa ti pozdava? ja som moju nestihla precitat - musela som ju uz vratit, tak som ju preskenovala 😉 🙂

linette
24. nov 2009

den to santi mi je zname, ked nam davali deekshu, pustali vselijake mantry a v jednej v tej poslednej spievali santi.. take pekne to bolo.. na zaciatku isiel klavir a ta mantra bola najdlhsia.

denisocka
24. nov 2009

lin,vidiš ako pekne vieš už čítať znamenia /jehovisti/

adina22
24. nov 2009

lin - tu knizku uz mam, dorazila mi spolu s mapou.Prave ju citam,resp.kazdu volnu chvilku v nej listujem,vzdy ma nieco oslovi.Na konci su aj ciselne rady a co znamenaju,takze super 😉

deni - este som chcela k tej relaxacii pri joge.Je to prave o tom,ze by si sa mala tak nejak odputat od vonkajsieho sveta a nevnimat zvuky ''zvonku'',mas v pokoji nacuvat svojmu vnutru.Teda ani chrapanie kolegyne by ta rusit nemalo 😉 Ja si pamatam,ze ked som chodievala este na jogu do LE,tak vo vedlajsej budove na dvore cosi prerabali a bolo tam niekedy naozaj rusno 🙂 ale ona nam aj pocas relaxacie vravela, ze nas to nema rusit a sustredovala nasu mysel na hudbu (relaxacnu) ktora bola pustena a na jej hlas.Bolo to zo zaciatku tazke, ale casom som sa naucila 😉 😵

denisocka
24. nov 2009

adi
,ja viem že sa musim vedieť odosobniť,ale je to ťažke-kedže bežne takto chrápala v autobude cestou domov,tak si vieš predstaviť že 5 min po zahajeni peditacie ked som ju začula píliť ,tak sa proste nedalo .keby to bol niekto iny,tak mi je to fuk,ale proste spomenula som si na kadečo 😀

kessina
24. nov 2009

babulky a ako vam funguju tie mantry?? 😕 vytvarate si aj svoje vlastne?? ja som kdesi citala, ze si ju treba spievat min. mesiac, funguje vam to takto??
inac, z tych vsetkych informacii sa mi uz kruti hlava, snazim sa do seba vsetko dostat, ale dnes som zistila, ze asi potrebujem pauzu 😅 lebo citam vsetko zaradom, cakry, aura, astralne cestovanie, hypnoza, tarot, vizualizaica, mantry a vselico ine... a mam z toho hlavu ako balooon 😀
tak som prvykrat skusala otvarat cakry, no necitila som absolutne vobec nic 😀 😕 takze asi len sksat, skusat a skusat

denisocka
24. nov 2009

kessi , ukázem ti dačo - ododnes idem na to aj ja ! http://helar.wordpress.com/2007/07/25/relaxacna... ako píše HELAr -je tam 9. odkazov na hudbu,ale nejdu všetky,ja som si to pozliepala sama a potom helar doložila

kessina
24. nov 2009

deni, super, takze budem skusat, ktore mi pojdu 🙂 ale nefunguje to tak, ze kazda jedna cakra ma svoju vlastnu hudbu? alebo to moze byt ako celok? idem to prestudovat, ale tu hudbu si necham az na zajtra, dnes mam toho dost 😵
ale mohli by sme sa tak vzajomne doplnat, kde sa nachadzame a ako nam to ide 🙂

denisocka
24. nov 2009

ano,každa čakra ma svoju hudbu + maš tam ešte akoby uvod do toho a posledne je akoby zaver .... dokopy 7+2 krátkych meditacii. pustiš si všetky naraz - cca 65miut meditacie sama v klude,v tichu .ja nato idem o pár minut,len si čosi dopíšem