Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

kessina
24. nov 2009

uplne mi zblbol net 😅 ano, ano, uz som to nasla, presne tie, co pises, uvodna, 7 a zaverecna... tak idem stahovat, dufam, ze to moj net zvladne 😀 a pouzivas aj tie kamene?? citala som tam vela diskusii, ze prave kamene pomahaju vzdy, pricom pri hudbe a meditacii to chce cas... tak neviem, ja kamene nemam, dufam teda, ze to pojde aj bez nich

denisocka
24. nov 2009

ak maš skype,pošlem ti stiahnute .kamene nemám...dokonca som mala uvod zle stiahnuty,len 9sekund,tak som utekala ešte stiahnuť a jedna je tiež divne stiahnuta,na konci ma taky sek.že idem najst lepšiu verziu.inač,asi na solare som zaspala a prebudila som sa -som myslela že som max. v hrdle a už som bola podla mp3 na korunnej 😀 takže meditacia a unava mi dožičili krátky spánok 😝

kessina
24. nov 2009

skype som ti poslala, podarilo sa mi sice stiahnut tu prvu zatial, ale mozno to pojde cez skype rychlejsie, uvidime 😵 a aj sa na dane cakry sustredis? tak ako to bolo opisane, ze aka to je a farba? mne to moc neslo, ked som to skusala, ale skusala som to dnes s inym zvukom... a ani som poriadne nevedela na co mam vlastne mysliet.. potom som citala, ze si cakry predstavovali ako kvet... tak skusim
a este jedna otazka 😝 da sa to rozoznat, kde ktora cakra konci a ktora zacina, myslim tie zvuky, ked to hra ako jeden celok... alebo je za kazdou cakrou prestavka alebo nieco take.. ??

denisocka
24. nov 2009

odpovedam už cez skype 😉

renejaarudolf
24. nov 2009

ahoj rada by som sa s vami tiež podelila o zažitok ktory sa mi stal ked som mala asi 11-12r. snival sa mi sen, bola som akoby vtiahnuta do realneho diania v jednom biblickom pribehu, bol tam Ježiš a jeho učenici a mne robil akehosi sprievodcu apoštol Ján-venoval sa mi, vysvetloval..,bol to nadherny sen, tak skutocny a zazila som tam taky pocit lasky aky sa len tazko vysvetluje.pametam si ten sen doteraz aj na ten pocit .

denisocka
25. nov 2009

krása - možno niečo viac ako sen,teda určite 😉

dali4
autor
25. nov 2009

Dobré ránko dievčatá 😵
zdravím ta renejaarudolf 🙂 ... apoštol Ján je zrejme tvoj sprievodca, chodí s tebou stále. Možeš sa na neho obrátit, ked budeš potrebovat nejaké znamenie alebo radu 😉
Predstavte si, mala som malú urieknutú 😒 . Včera sme boli na prechádzke, aj s kamoškou. Zastavili sme sa na kávu v načej oblúbenej kaviarni a potom sme sa ešte tak túlali po meste. Stretli sme štyroch známych, čo samozrejme pchali hlavu do kočíka 😠 , velice mi gratulovali, priali malej vela zdravia... Ked sme prišli domov, tak to začalo. Bola nervozna, upklakaná. Nakrmila som ju, prebalila, pomasírovala bruško... mala by byt spokojná, ale Mišelka sa stále vrtela mrnčala, potom sa dobre vyvracala. Dost dlho bola aj hore, čo som dúfala že bude unavená a aspon v noci dlhšie prespí. No... takáto nálada u nej trvala celú noc. Dokonca v jednej chvíli som sa zobudila na to že sa dusí ☹ ... zase vrackala a mala toho plné ústa, pritom si pred tým než som ju položila do postielky pekne odgrgla, som ju vytiahla s postielky a teda to trvalo než sa nadýchla ☹ ... bože to bol šok. No ja som už nevedela potom spat, stále som ju sledovala. Mišelka tiež nevedela spat, vždy si zdriemla tak na 10 minút a potom plakala. No strašná noc. Ráno mi napadlo to urieknutie. Hned som urobila uhlovú vodu... A teraz sa ukludnila a zaspala 😵
mirka... už som ako tak v pohode. Aj ked ma zmáha únava, nedostatok energie, častejšie meditujem, odhánam preč všetko negatívne, aj si doplnam vitamíny... a zatial mi tie zlé stavy, o ktorých som písala, už nedošli. A verím že už to bude ok 😵

dali4
autor
25. nov 2009

dobré ránko deni 😵

denisocka
25. nov 2009

dalinka, som rada že to pomohlo , nabuduce odporučam ako prvu vec pri nervozite toto, ja som to už robila pravidelne,maly bol nato haklivy + na ručku som mu dala červenu šnurku

dali4
autor
25. nov 2009

😵 dám... Mišelka bola doteraz v podstate kludná, ked nerátam bolest bruška. To až včera, po tej prechádzke a stratnutí s tými ludmi 😠

denisocka
25. nov 2009

my sme sa takto vracali z prechádzok pravidelne,dokonca viem zaručene o jednej osobe,ktora nam tak stale porobila,ju ked som potom videla,otočila som kočiar iným smerom,asi po polroku ma zastavila,čo zas utekám,čo mi urobila že sa jej vyhýbam ... som ani nevedela čo nato povedať

dali4
autor
25. nov 2009

deni ... hm,ved vlastne ona si toho ani nebola vedomá, že niečo také urobila

denisocka
25. nov 2009

jasne že nebola ... proste stač,ked niekto na tvoje dieťa - ježiš,aka je pekna ,joj moja, jo velmi pekna .... a už maš galibu

lubii
25. nov 2009

Ahojte dievčatá 😵

Ako sa robíte uhľovú vodu?

denisocka
25. nov 2009

dali,krásne očko 🙂

linette
25. nov 2009

pekny slnieckovsky den prajem vsetkym 😵

deni k tym znameniam - ucim sa ich citat, citim, ze jemnohmotne bytosti ich posielaju ked vidia, ze mi nieco vrta hlavou, alebo potrebujem poradit, alebo ked sa trapim, alebo ked to potrebujem, alebo ked si ich vypytam .. to ci ich vsimam je na mne.. tak sa to ucim 😉
je to take pekne ako nam odkazuju tie znamenia 😵

kess pekne napredujes 🙂 ja som si raz skusala robit totem a vtedy mi myslou prebehli hadam vsetky mozne zvierata na ktore som si spomenula 😝 a potom nervy, ze sa neviem uvolnit 😠 v meditacii je prvy krok uvolnit sa a vyhodit si z hlavy vsetky myslienky (to je u mna problem) a cakat kym sa nieco objavi..

linette
25. nov 2009

a ja, ze deni sa tu akosi rozpisuje a to tu pise aj dali 😀 tie oci 😀 a viete co aj ja si dam oko 😀 😀
mate vsetky pekne oci 😉

denisocka
25. nov 2009

mne bolo odporučane robiť totemy viac krat po sebe,viac dni, aj ked ti zvierata behaju,alebo sa menia, za nieklo dni sa ustália a budeš vidieť tie,ktore v čakre naozaj su,potom už budeš pri meditáciach ôvizualizovať" dane zviera a komunikovať s ním

linette
25. nov 2009

ja mam fantaziu siroku a dokazem si predstavovat vselico a vselijako, len aby sa mi tam ukazovali naozaj tie prave.. vravis cvicit kazdy den?

linette
25. nov 2009

myw dlho si sa neukazla ☹
ako sa ti dari v zariadovani domceku? 😉

denisocka
25. nov 2009

tak ja už ani neviem,ktorý prispevok je moj,same oči

dali4
autor
25. nov 2009

Zase jadna hláška mojho syna 😀 ... kamoška doniesla trubičky, z takého cesta ako sú vianočné oplátky. Moj malý si naložil na tanier, začal ich jest a hovorí "hmmm, užívam si život" ... ja na to že prečo, že kvoli tomu že jí tie trubičky, že sú také dobré alebo čo 😅 ? A vraj "život je taký sladký ako tieto trubičky a ja si to užívam" 😀 😀 😀

dali4
autor
25. nov 2009

samé oči samé oči 😅

kessina
25. nov 2009

deni, tak mam za sebou prvu meditaciu 🙂 len ta druha myslim je seknuta.. ale to si tusim spominala
inac necitila som nic 🙂 akurat pri tej uplne prvej melodii take mensie vibracie v nohach a pri hrdelnej teplo 🙂 no aj to neviem, ci som si to len nenahovarala... a posledne dve som uz pomaly zaspavala 😀
dali, ten tvoj maly je uplne zlatucky 😵

dali4
autor
25. nov 2009

kessi... je 😵 ... len keby si to nekompenzoval nervozitou 😒 ... ale beriem ho takého aký je 🙂 snažím sa vidiet na nom len tie dobré vlastnosti 😵

denisocka
25. nov 2009

kessi - super,zapiš si čo si ciila a stale zapisuj

mam trochu upravenu tu druhu piesen,tak ti ju prepošlem

kessina
25. nov 2009

dali, ked som si precitala tvoj prispevok, tak som si tu situaciu premietla do svojho zivota, kebyze mam momentalne dietatko a to mi pri papani povie takuto vetu 🙂 normalne by mi asi vysli slzicky, ale od radosti 🙂 ako nam ukazuje zakladne principy zivota na takych jednoduchych veciach...
a vies, z coho ta nervozita prameni??
deni, to si treba zapisovat? ok, idem na to, aj sa pripojit na tu piesen 🙂 a staci len tie pocity, co som citila, teda, co som opisala, lebo pri ostatnych som necitila nic... alebo napr. aj myslienky... ked som pri nejakej na nieco nevedomky myslela...

denisocka
25. nov 2009

myslím že stačia pocity

dali4
autor
25. nov 2009

kessi... ano, viem. Mareček žije v takom svojom svete. Velmi by chcel mat všetko dokonalé, ked niečo robí, presne vie ako to má vyzerat a chce to mat v momente hotové. Lenže vačšinou to nejde tak rýchlo a dokonale a vtedy sa velmi hnevá... Hnevá sa na seba, že to nevie urobit tak rýchlo a dokonale ako si to predstavuje. Je nadpriemerne inteligentný, v jeho hlavičke sa odohráva niečo, čo ručičky nestíhajú ... Je radost sa s ním rozprávat 😅 , ale horor pozerat ked niečo vyrába alebo sa oblieka. No netrápim sa tým. Je to s ním niekedy tažké, ale ako hovorím, som štastná že je taký aký je 😵 .Hlavne že je zdravý a múdry 😵

dali4
autor
25. nov 2009

Ked ma malý videl kojit tak mi povedal " maminka, ty si teraz taká kravička,však ? " 😀