Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
28. nov 2009

http://helar.wordpress.com/2007/05/07/sny-a-ich... mam pocit,že ti niečo uniká .... niečo neviem čo,ked sa nevieš dostať ku mne .... a stale ťa to hadže nazad.....

dali4
autor
28. nov 2009

deni, ty, krásna nevesta v čiernych šatách... neviem. To že som sa k tebe nevedla dostať, nad tým velmi rozmýšlam, čo to pre mna znamená. Je pravda, že posledné dni mám pocit, akoby som sa nevedela pohnút z miesta. Viem čo chcem, viem čo potrebujem ale neviem sa k tomu dostať... 🙄 . Ten horiaci dom, nebol to ten kde si ty bývala. Tvoj dom bol na kopci, tam kde boli aj tí veselí ludia a ten horiaci dom bol v doline. Fakt neviem... Ta pani... mala som z nej pocit... ano ! Teraz mi to prišlo 🙂 ... obzerala sa z mnou či za nou idem, ona chcela abysom za nou išla ale cítila som niečo negatívne, velmi sa bála abysom neišla inou cestou, ale ta jej nebola správna, a ona to vedela a tahala ma za sebou so zlým svedomím, lebo mi chcela zle. Čiže... potom som mala íst vpravo, nie vlavo za nou.
O tom psovi, už nemám pochybnosti 😉
Ináč ked som potom ešte zaspala, bola som v nejakej veľkej knihovni. Bolo tam množstvo starých vzácnych kníh... a ja... neišla som tam pre knihy ale zase som tam niekoho hladala 🙄 😒 , neviem koho a ani som ho nenašla...

dali4
autor
28. nov 2009

Ked som bola pri tom horiacom dome, hovorila som si len ,škoda, taký pekný dom. To že som čakala či odtial nevzjdu nejaký ludia, som precitovala tak chladne, akoby mi podvedomie hovorilo že tam židny niesu. Pes, ktorý sa zachránil, nebol vobec zranený ani vydesený, pritom vybehol z metrových plamenov, cítila som štastie, že sa zachránil... priatel, ...moj sprievodca 😵 ?

denisocka
28. nov 2009

ano.tvoj sprievodca. Ja mam ciernu farbu rada,a bielu vobec nemusim.akurat idem z ezo obchodu s mojimi prvymi kamienkami.mam neopracovany tyrkys,a 2x tigrie oko-kamen a naramok.boze,ja by vykupila vsetky

dali4
autor
28. nov 2009

Nooo, tak dostávam info o tebe, že čo máš rada 😵

denisocka
28. nov 2009

len kde som sa vidavala,teda zeby kam?

denisocka
28. nov 2009

už som doma,kde ste?

denisocka
29. nov 2009

tak mám toto
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...
+ tigrie oko kamen a kamienok tyrkys http://sbs-sperky.wbs.cz/kamen-tyrkys.jpg a krááásnu šatku arafatku ..... a super pocit z toho

denisocka
29. nov 2009

dali,ja som tiež dnes mala zvôašny sen. išla som niekomu na svadbu, neviem komu . tesne predzačatím som chcela isť do domu,neviem čí to bol dom,či moj či ich ... ale chcela som si dať makeup 😀 ale to nebolo podstatne. dlho som presviečala neviem koho,aby ma ešte pustili do domu, mala som pocit , že tam proste musim ešte zbehnuť. ked som vošla konečne dnu,na chodbe mačka , v izbe dalšia mačka .... a dym . na malom okienku v kuplni bola sviečka a od nej sa chytil taky podstavec ,na ktorom bola . vedla ešte bola pračka, a mala som tušim vypustiť vodu z nej,alebo niečo učite s prádlom som ešte musela urobiť . ale neviem čo. všade bol dym a ja som to išla potom na tom okne zahasiť , ten ohen .

neviem čo to malo znamena,ť , takže len píšem . ale ja som sa nevydavala ....

kessina
29. nov 2009

ahojte anjelickovia 🙂
poradi mi niekto, ako ocistit byt?? stahujeme sa a chcela by som byt ocistit od predchadzajucich energii ludi, ktori tam byvali predtym.. budem rada za uplne kazdu radu 😵 daaakujem

denisocka
29. nov 2009

kessi jak hudba? mne nejak neda,ja pri srdcovej zaspím,bo mi začne byť zima...

inač,kupila som pošuk tyrkenit a nie tyrkys - tak to vyzera. mala som v noci sen,že sa zošuchalaa farba z kamena a tympadom som vedela,že je farbeny a dnes mi to potvrdilo viac ludi že to neni tyrkys

dali4
autor
29. nov 2009

deni... nemáš pocit že tie naše sny sú si nejako podobné 😕 ? Ja horiaci dom, ty dym v dome a ohen, ja pes ty mačka, ja o svadbe ty o svadbe ... Anjeli strážni, povedzte nám čo nám tie sny naznačujú ???

denisocka
29. nov 2009

dali,dnes možno uvidime niečo ešte viac dozadu.ak to suvidi,ukazuje to dalej a dalej do minulosti

dali4
autor
29. nov 2009

uvidíme...

kessina
29. nov 2009

deni, zatial nic mimoriadne necitim 🙂 vcera sa mi podarilo prvykrat zaspat.. pri druhej a zobudila som sa az pri hrdelnej 😅 dnes to mam este len pred sebou, trosku chaos kvoli stahovaniu...
skusala som tu prvu cakru niekde na nete stiahnut, ale nenasla som ani to, stiahla som jednu a ta bola dokonca este kratsia ako ta, co si mi poslala
mne bola tiez zima, hned pri prvej meditacii, odvtedy mam na sebe deku 😀

denisocka
29. nov 2009

joj,hybaj na skype,pošlem ti ,ja hlava dubova.musiš sa mi ozvať na skype,bo ja nemam na to pamäť

denisocka
30. nov 2009

dobre ranko,tak dnes sny nič k teme,akurat som tam mala dva dievčatka,boli adoptovanie - nie moje.jedna sedela na lavičke, prišla som k nej a oslovila ju Lucka,vraví mi -Lucka je ona a ukazala prstom na sestru . takže tato bola gabika. dala som im lizatka a vzala lucku kus dalej a na nebi sa rozžiarili hviezdy-vravím pozeraj . žiarli,spojili sa do velkej žiari a osvetlili taky velky kopec,kde sa lyžovali ludia a zrazu sa to zmenilo na ôinu krainu" - krásny zelý kopec,nádherna priroda aka na zemi neni,pohodaludkovia ..... proste svet v inej dimenzii tu na našej zemi ,proste sa tu prelíname viacere svety 😉 . a potom to zhaslo. takže videla to len ta lucka a ja , jej rodičom a sestre sa to nepodarilo,boli zahladený do debaty s inými a nevšímali si nás

dali4
autor
30. nov 2009

Zdravím... 😵
Ja si z tejto noci nepamatám vobec na nič 🙄 , len viem že sa mi toho snívalo dost vela, ale čo... neviem si na nič spomenút.

macka01
30. nov 2009

ahojte dievčata,myslím,že vy ste najkompetentnejšie mi dať odpoved,čítala som články o anjeloch,ako ich prosiť o pomoc a ine,tiež aj o anjelských číslach.Tie čísla,to je neaka kombinácia datumu narodenia,alebo kde sa s nimi stretnem a budem vedieť,že mi chcu niečo povedať?dufam že ste ma pochopili,vdaka

denisocka
30. nov 2009

dnešna joga-meditacia bola super,skoro som sa nevratila na čas naspäť 😀

kessina
1. dec 2009

ahojte anjelikovia,
konecne som sa znova dostala k netu...
deni, necham comp zapnuty spolu so skypom, tak ked budes mat cas, posli mi prosim tu melodiu, dakujem 😵
inac vcera som vobec nestihla meditovat, cely den plno inych veci, myslis, ze to nieco spravi? ked som jeden den vynechala, snad nie
dali, dakujem za linky, ono je to ale melodia od merlins... nieco, jaaaj, uz si ani nepamatam, ako sa to vola 😅
tak vam vsetkym prajem pekny dnik, ja idem dalej vybalovat, normalne teraz myw ten domcek zavidim, samozrejme v dobrom 😀 my sa stahujeme z vacsieho do mensieho... urcite to bude nejaka skuska 🤐

linette
1. dec 2009

good morning 😉
ja mam este rano o druhej som vysla s postele 😀 😀 😀

nejako vas tu neni 😢 ked si spomeniem na zaciatku sme sa kolki zapajali do diskusie a debatovali, ucili sa stale nieco nove, dozvedali veci .. nejako to klesa ☹ zeby uz zbytok nasich "postupili" a uz nas nepotrebovali? 😒

deni a dali to su zaujimave sny, neboli ste nieco v minulom zivote a teraz to postupne vyplava najavo?

kessi nemyslim si, zeby to prekazalo ked si jeden den nemeditovala 😉

mne sa snivalo s mojou doktorkou, ze ma chcela pichat a brat krv a injekciu a ja, ze som dospela nechcem nic, nech mi daju papier a ja to podpisem.. (mam sopel a hrdlo ma zacina bolet 😠 )

denisocka
1. dec 2009

no stranda je ta,že dnes mi uplne nezavisly objekt povedal,že či som bola na regrese,alebo takto si "riešim" svoje minule životy ..... tak ktovie, ale podla mna sme sa určite poznali

linette
1. dec 2009

macka k anjelikom sa staci uprimne prihovorit, pozvat ich k sebe a poprosit s otvorenym srdcom, oni su tu stale 😵
a znamenia nam posielaju anjelikovia alebo "ti" hore ked vidia, ze nas nieco trapy, ked nam chcu nieco naznacit, .. a je na nas ci si ich vsimneme.. znamenia mozu poslat napriklad v snoch, alebo sa stane, ze nas nieco trapi a zrazu v radiu pocujeme pesnicku, ktora nam napovie o probleme, alebo urcitu dobu vidis nejake cisla napriklad 222 - je zaciatok niecoho noveho atd.. tych znameni je vela, staci ak mas otvorene srdce 😉 tiez ked si nejake znamenie vypytas, tak oni ti ho poslu tak aby si to ty pochopila 😉

linette
1. dec 2009

deni a vies o tom, ze aj v meditacii sa vies dostat na tu hladinu, ktoru pouzivaju v regrese? ja som o tom nevedela.

vcera som pozerala fringe a tam tu vysetrovatelku ponarali do nadrze a zacali: predstavte si, ze idete dolu po schodoch - chodte dolu - co vidite? atd..

denisocka
1. dec 2009

ja som včera v meditacii niekde bola,niečo sa dialo,skoro som sa nevratila na čas,ale vytrhlo ma to z deja a nič som si nezapamatala