Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
1. dec 2009

deni jejo, zeby si sa vratila dozadu? skoda, ze si nepamatas .. a spominala si to tej, ktora to robi? mozno nabuduce si zapamatas 😉

linette
1. dec 2009

ozaj a ako zvyknete meditovat?
pustaju vam mantry a mate zavrete oci, alebo aj to aj to plus vam hovoria predstavte si jazierkok.. co v nom vidite? atd..
ja ked som skusala meditovat, tak same myslienky.. ked som ich konecne vyhnala z hlavy tak som si predstavovala luku, kvety, vodopad, rieku, zvierata, vily.. ja si viem vselico predstavit. a ked nechaju meditaciu len tak plynut, tak neviem na co mam mysliet a vtedy mam v hlave vsetko 😒

marianka79
1. dec 2009

ahojte! dali dala som si to na pozadie pekné farby budem sa ukludnovat ked prídem z roboty 😉

marianka79
1. dec 2009

mna dnes budili moji anjelikovia bolo to zvláštne večer som si nastvila budíka o 10 min. skorej ako obvikle(vstávam 4.30) lebo som chcela sa ešte stihnút ozmývat pred robotou no budíz zvonil ja som ho vypla a ešte chvílku si lahla no ale som ešte zaspala a prisnilo sa mi že som sa pozrela na mobil a tam kde mi má ukazovat čas bolo napísané 2x kontakt s anjelmi a pri každom nejaké ženské menotie som si nezapametala a pod týmito názvami ešte dalsie meno tiež neviem aké vtom som sa strhla a prvé čo bolo som schmatla mobil a bolo presne 4.37hodten sen bol tak živý že mi chvílu trvalo kym som sa spamatala no to nie je všetko moj syn vstal za pol hodinu s tým že už musí do školy a ked som mu povedala že je ešte skoro tak sa ma spýtal že prečo som ho budila že on cítil že ho chytám aby vstal a pritom som pri nom ani nebola tak som mu povedala že sa mu to asi prisnilo a ešte zaspal. Čo k tomu dodat.

denisocka
1. dec 2009

lin, naša hovori -uvolnite sa,od palcov k hlave,,,, a bla bla

marianka79
1. dec 2009

lin máš pravdu predtým to tu viac frčalo raz tu myw písala o uponáhlanej dobe asi aj túto tému to zastihlo a zrovna ked som si našla čas tak tu nik nieje 😒

denisocka
2. dec 2009

dievcata,zhorel mi harddisk ako dalin dom v sne.citila som,ze to pride a aj tak som neurobila zalohu dat.zas som nepocuvala svoje VJ.TAK SA NAZATIAL LUCIM

dali4
autor
2. dec 2009

deni, vidíš... mi nenapadlo dat do súvislosti horiaci dom s harddiskom 😕
Nabudúce ked zacítiš... tak konaj 😉

dali4
autor
2. dec 2009

marianka, tiež to mám na pozadí. Moj muž ked to včera zbadal, že aký obrázok, tak zvláštne na to pozeral, nevedel odtrhnút oči, vraj paráda 😵

linette
2. dec 2009

pekny dnik vsetkym zelam 😉

marianka jeeej aky pekny odkaz ti poslali 😉 veru doba je uponahlana, len ja mam teraz vela casu .. to je asi tym, ze nerobim ale aj ked budem robit, tu si cas najdem vzdy, pretoze toto je tema kde mi je najlepsie a navyse vas mam vsetky rada 😵 a veru, ze mi chybaju tie casy ked som vas nestihala docitavat..

kde su ivka, adi, bib, certi, janus, teo, myw, mirka, lubii, body a ostano? 😢 viem, ze myw teraz zariaduje domcek, tak ma menej casu ale co ostatni? ani sem uz nezavitaju ☹

deni takze vam povie uvolnite sa a aj to co si mate predstavovat alebo tu predstavivost necha na vas?
juj hardisk, v tom som veru neni doma.. neboj deni vsetko sa napravi a dufam, ze uz za par hodin tu budes s nami klabosit 😉

dali je to ozaj pekny obrazok, lenze ja na plochu neviem dat ziadny 😠 moj pc je taky "invalidny" a pomaly ☹ pripomina mi auru, zeby to aj bola aura?
v piatok ukazem ten obrazok priatelovi, som zvedava co na nho povie 😔

linette
2. dec 2009

dnes som v sne bola v chorvatsku s mojou rodinou a priatelom. isli sme do mora a v mori boli pohare, hrnceky, misky, taniere a ja ja som sa tak snazila vybrat take pekne nam aj babke, vsetko som sa snazila poparit. dokonca boli s nami aj cigani z tej telenovely ciganske srdce 😀 a ja len ja budem prva, musim byt prva, povyberat pekne veci aby nam nezostali tak olamane vyradene kusy. potom sme sa balili domov a isli autobusom a ostatne si nepamatam ..

mirka1308
2. dec 2009

Ahojte bambulky 😉
lin, ja moc nechodím, občas prečítam ale mám veľa povinností tak mám menej času 😵
naposledy mi bolo oznámené, že som zišla z cesty - no dosť dobre som nepochopila z akej 😒 , tak si teraz čítam rôznu literatúru a "hľadám"pre seby to pravé - orechové 😀
Mne pomohlo, aké tu dali kočky knihy a čo všetko preštudovali, tak som si niečo popísala, niečo stiahla z netu niečo požičala z knižky a pár vecí kúpila, tak mám čo objavovať 😅
Všetky Vás pozdravujem, prajem pekné predvianočné zháňanie, dali aby mala malinkú v poriadku a hlavne pozitívne myslenie a nech nás anjelikovia ochraňujú 😔 😵 cmuk 😉

denisocka
2. dec 2009

baby,lucim sa nazatial. harddisk by som nemala mat poskodeny,ale problem je inde.najskor o tyzden sa mi nato pozrie znamy. Drzte sa,ja sa tesim tej pauzy od internetu .pa

dali4
autor
3. dec 2009

Ahojte babulky 😵 ...
No, čo sa tu všetky rozlúčime ☹ ...

dali4
autor
3. dec 2009

Teraz je pred nami obdobie Vianoc, bude to asi chaos 😔 ... ale nenechajme sa stiahnut do toho zhonu. Baby pamatajte, raz to tu aj deni spomínala... čím viac sa ponáhlame, tým viac nestíhame a naopak. Je to svatá pravda... Tak tie, s ktorými sa tu stretneme neskor 😵 pozdravujem, prajem vela pohody a štastných chvíl 😵
Mirka... malinká je v poriadku a ja sa pomali dostávam do starých kolají - pozitívneho myslenia 😉
Lin... treba napísat ježiškovi o nový pc 😅

dali4
autor
3. dec 2009

A samozrejme nech stoja anjeli pri každej z nás 😵

dali4
autor
4. dec 2009

sk.srichinmoycentre.org/...meditacie/nauc-sa-meditovat-on-line

dali4
autor
4. dec 2009
dali4
autor
4. dec 2009

Gaia ... dneska spravia videohry na všetko www.sq-nox....

dali4
autor
4. dec 2009

Si tu sama píšem... 😅 ale nevadí...

linette
4. dec 2009

ahojte vsetci, ahoj dali 😉

deni drzim palce aby ti pc uzdravili co najskor, aby si sa sem vratila, uz je tu aj tak prazdno a smutno ☹

mirka neboj ty sa najdes 😉 a nezabudaj ze anjelickovia su aj pri tebe a pomahaju ti, staci mat otvorene srdiecko 😵

dali super linky, prvy a posledny mi nejde 😠

ach jaaaj nas je tu uz velmi malinko, dufam, ze po sviatkoch sa sem kazdi vrati a bude sa tu pisat ako o preteky 😉

prajem aj ja kazdemu pekne, carovne, antistresove, pokojne, laskyplne prezitie predvianocneho zhonu 😵

linette
4. dec 2009

dnes som mala sen, ze som bola na smykalkach a jedna bola taka velmi velka a vysoka, drevena a kamaratka mi hovorila, ze smykni sa a ja jej, ze je tam velka medzera neviem to preskocit a ona stale len smykni, smykni.. tak som sa otocila a zliezla dole a hovorim ved sa tam zabijem nesmyknem sa.. ako vobec mozu take nezmyselne smykalky vyrabat a co tie male deti? tak sme isli na luku a tam sme sa smykali a tam bola nedokoncena smykalka ..

asi sa mi cnie po detstve kedze sa smykam vo snoch 😀

denisocka
4. dec 2009

ja som v sne dnes utekala s kuponom do t-mobile a pred zaverecnou este vyprosila najlepsi telefon z akcie,podpisala zmluvu a zrazu rana pod pas-telefon bol sice krasny,ale smejd,plasty na nom lacne,recenzie mal najhorsie,proste bol to velky nepodarok a ja som prosila predavacoch,ze chcem iny.ale zial,zmluva bola podpisana,doplatila som na svoju chamtivost,,lebo som chcela za najnizsiu sumu,akciu nieco velke,najlepsie.tak,poucenie z toho chapem,hadam neslapnem do hovna ked som mala take upozornenie

kessina
4. dec 2009

pekny vecer vam prajem,
k snom, mne sa v poslednej dobe sniva s jednou ososbou, rozne sny... dnes sa mi snivalo, ze som sa s tou osobou lucila ☹ vobec netusim, co to znamena, a ci to vobec nieco znamena...
dali, idem tiez nastudovat tie linky, co si nam tu hodila 😵