Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
4. dec 2009

lin... úplne prvý nejde ale pod tým je druhýkrát zkopírovaný a posledný... myslíš ten nedokončený? To je ten dnes 10.28 🙂

marianka79
6. dec 2009

aj tu je kríza? 😀

marianka79
6. dec 2009

alebo vyčína pras.chrípka 😕

dali4
autor
7. dec 2009

marianka... o pras.chrípke ani nehovor ☹ ... desí ma to očkovanie, zatial nepovinné. Dúfam že tak aj zostane 🙄

dali4
autor
7. dec 2009

No, som nás vyhodila zase na chvilku na 1. stranu 😅

linette
7. dec 2009

ahojte babusky 😉

predstavte si, ze sen ktory sa mi snival 2 prosinca (som ho sem pisala) /ked som bola v chorvatsku a hrabala taniere z mora a chcela som byt rychlo prva aby to iny nevyhrabali/ bolo varovanie. v ten den totizto dostali v jysku tovar a tam som chcela kupit darcek priatelovi na narodky a ja som nesla v ten den ale az v nedelu. a uz ten darcek nemali ☹ ja som si ten sen aj tak vysvetlovala, ze mala by som to ist hned kupit, inak sa to minie, lenze som nesla. taky pekny odkaz mi poslali a ja som to nechala tak ☹ 😒

dali ten odkaz pod tym prvym, ktory je vlastne ten prvy mi nejde otvorit.

linette
7. dec 2009

a dneska som mala tri sny a z toho jeden napisem:

Sme isli do nemocnice a tam sme prechadzali takymi chodbami, kde sedeli chory v zupanoch a bolo ich velmi vela. Nemocnica bola komplikovana, pretoze z chodby chodba a dvere a zasa chodba a chodba a dvere vsade.. Prechazali sme z miestnosti do miestnosti cez sklenene dvere. Dala som hore hlavu a citam nad sklenenymi dverami, ze infekcne oddelenie a my sme vosli. Ja som sa aj nadychnut bala aby som sa nenakazila. nechapala som co tam robime, ked sme zdravi. Ked sme vosli tak chory tam sedeli na kozennych stolickach v modrych zupanoch a vyzerali choro. Taky usopleny boli asi, z cervenymi tvarmi, mastnymi vlasmi. V strede miestnosti bolo lozko ale vyzeralo ako oltar taky velky obdlznikovy. Tam lezala jedna zena na bruchu z rozkrocenymi nohami a lekar ju vysetroval tak, ze jej prst strcil do riti. Ja som sa pozerala na vyraz tej zeny a ani necekla. Vysetroval ju oblecenu zevraj na nohaviciach mala dieru. No my sme isli sadnut. Nechapala som, ze preco ked tam sedia chory a my sme neni preco si tam ideme sadnut. Tak sme si sadli. Velmi dlho sa cakalo aj cely den. Ja som sa bala, ze co ked nas zavolaju na ten stol ci oltar ci co to bolo a ze do nas budu pchat prsty. Ja by som bola velky cirkus tam spravila aj ked tam bolo plno ludi a ja by som sa hambila. Mali sme stastie, lebo vykricala sestricka, ze mozme dalej. Tak som vosla dalej sama. A tam bola nie sestricka ale bracek. A ten sa ma zacal pytat aky som mala vztah s preslym a inymi celebritami ktori su uz mrtvy a potom sa ma pytal, ze ktory z nich je moj partner. Ja na neho pozeram ci mu sibe co sa ma to vypytuje a on, ze to vysetruje ci som v poriadku. Potom ma previedol takou malou chodbou k lekarovi. Ten lekar dosiel na chvilku a tam som si sadla a on hned odisiel, ze ma prednasku. Ja som isla za nim a tam v dalsej miestnosti lavice take moderne a stolicky a tabula tiez moderna na ktoru sa fixkou pise. A v tych laviciach dvaja ziaci. Potom ma zavolal na chodbu, ze ma ide pozriet. Isla som za nim. Bola to uplne uzka chodba taka dlhsia z ktorej sa dalo vidiet do cakarne, kde sme cakali. Chytil do ruk nejake cudo a isiel ku mne, ja som pred nim utekala, ze co chce robit, ja mu to nedovolim. Prisiel blizsie a to bola lampa v tvare srdiecka, svietila slabo na modro, bolo uz velmi stara a mal ju na retiazke. Chytil mi hlavu, nastavil mi lico a ze ide peelingovat lico moje, ale ze to nejde uz je ten stroj stary. Potom som sa zasa ocitla v cakarni, a tam boli vsetcia ti, ktori uz po tom vsetkom presli co ja. Sedeli sme v takom ovale.. A sedel tam aj doktor. Vedla mna si sadol nejaky cudak, ktory si ma obzeral a chcel mi dat pusu a ja som sa od neho stale odklanala.. Doktor medzitym na mna tak pozeral akoby ma chcel zbalit. Ked zbadal toho cudaka co robi, tak si s nim vymenil miesto. Cudakovi sa to nepacilo. A potom lekar ma chytil a dal mi bozk a ja neviem preco som mu ho opatovala. Potom sme stastne isli do jeho ordinacie a tam som sa ho pytala, preco to vsetko tak dlho trva a preco nezavola uz konecne moju babku.. A tak sa sestricka postavila a zavolali ju.
(boli sme tam ja, babka, krsna a mama)

hrozny pocit mam z toho sna, neviem co sme tam robili, naco sme tam boli, kebyze je taka situacia tak ja tam taky cirkus spravim, ze to noviny pisu.. nemam rada lekarov a ked nasilu vysetruju alebo ockuju..

linette
7. dec 2009

dali pozerala som par minut tu prednasku a je to hrozne. nechcem ziadne ockovania 😠 😠 😠 , nech nam daju pokoj.
bola by som zvedava kto stoji za tym vsetkym, kto o tychto veciach rozhoduje a ze preco v novinach nehovoria pravdu a masivne ovplyvnuju ludstvo ..

linette
7. dec 2009

jeeeej ahoj dali, chcem sa ta spytat ohladom kamienka. dala som ho na "prirodnu" retiazku, ktora bola na inom privesku. podla teba si mam kupit radsej novu retiazku s prirodneho materialu alebo mozem nechat tuto? a co krystalik mam ho znova ocistit?...

dali4
autor
7. dec 2009

http://dolezite.sk/Ring_of_Power_X_CZ.html
ahoj lin. Podla mna možeš nechat tu retiazku a kemienok očisti. Mal by sa aj tak priebežne čistit takže... 🙂

dali4
autor
7. dec 2009

http://dolezite.sk/video/
Ja normálne žasnem ... 😒

linette
8. dec 2009

dali dakujem, idem si ho teda ocistit 🙂 ale teraz prsi a v dazdi sa asi nema nabijat 😖 alebo mam radsej pockat do splnu?

linette
8. dec 2009

pozrela som si videa ☹ 😠 😢

vies co ma napadlo, ale to bude sprostost. co ked to "ti" ludia vytvorili to hnutie, ze pridajte sa k nam a ked sa k nim pridame tak nam spravia zle?
inak vsetko co je tam je pravda
dali je to super pravdiva stranka, dolu klobuk, kde si ju nasla? ked ju ukazem priatelovi, tak ho ani neodtrhnem od toho, jeho totizto tieto temy velmi zaujimaju a uz davnejsie mi tvrdil tieto veci a ja som tomu nechcela uverit, je to hrozne co sa deje vo svete ☹

linette
8. dec 2009

ozaj baby, zajtra mam ist na pohovor do ba a neviem preco ma kazdi odhovara koly tomu, co sa tam teraz deje. nemoze byt, ze to sa tam aj dialo, len teraz to dali media aby odputali nasu pozornost? ja sa pri tom tak tesim na ten pohovor a teraz toto.. mam ja ale stastie.. mala by som to odvolat podla vas?

linette
8. dec 2009

minuly tyzden volaktori den som snivala, ze som bola v ba a pod schodami boli ti ketaminovi a robili interview s policajtmi.. a dneska som snivala, ze som plavala v mori a stretla som delfina a ked som vysla z mora, som utekala domov, lebo som sa bala, ze ma chytia, ale ze kto neviem.. mam to vsetko brat ako znamenie, aby som nesla do ba?

linette
8. dec 2009

nieco pekne, ten malinky je taky zlaty 😵

https://www.youtube.com/watch?v=eKG08z85DtY
kessina
8. dec 2009

no babulky, tu si uz pise pomaly kazda so sebou 😅
ja som meditaciu momentalne zrusila, tusim musim najst nejaku inu hudbu alebo nieco ine, pretoze s touto mi to moc nefunguje
tie odkazy som este nepozerala, priznam sa ani sa mi do toho moc nechce...
lin, ja tiez uvazujem ako s pracou, co robit, asi musim poprosit o nejake znamenie, lebo sa neviem dostat z kruhu von

linette
8. dec 2009

vitaj kess 😉
ja mam mat v january absolventsku prax, minuly tyzden som skusila podat zivotopis na jednu ponuku v ba a odtade mi pisali, ze ich moj zivotopis zaujal a ze mam ist na pohovor. sme sa v telefone dohodli na zajtrajsok, lenze. kedze vodicak nemam tak by som vedela ist len vlakom a to sa mame nelubi, ze sama a vlakom a teraz ked su tam ti ketaminovi maniaci. ja som sa ich nebala ved kde je napisane, ze budem dalsia.. podla mna v ba vzdy taki boli su aj budu, len teraz to zverejnuju a kebyze ich policia chce chytit naozaj tak by ich uz mala. ked som vcera isla babke, hned jak som vosla v spravach o tom rozpravali. zeby znamenie? nemam ponatia.. iste je, ze ma moji tak vyplasili, ze som pisala spolocnosti ci sa to da prelozit o dva tyzdne (vtedy bude mat cas priatel a ten ma tam zobere) a zatial nereaguju.. mozno mi uz neodpisu vobec ☹

linette
8. dec 2009

kess a ty si z akeho mesta? 😉

linette
8. dec 2009

baby kde ste vsetky??? .. mam pre vas novu temu na debatovanie.
poculi ste o palmovych listoch v indii?? zevraj skoro kazdi z nas ma na nich napisany osud.. a je tam aj osud ludstva.
http://magazin.atlas.sk/technologie/priroda/254...

kessina
8. dec 2009

lin, neboj, vsetko je tak ako ma 🙂 pokial to bolo to spravne, tak ti urcite napisu spat
mesta 😀 ja zijem v takej malej dedinke vo svajciarsku, ale planujem sa vratit spat na slovensko, len to trosicku trva 😕

linette
8. dec 2009

kess vo svajciarsku byva aj mywiel, je to pekna krajinka, tam by som vedela fungovat aj ja a predsa je to slobodnejsia krajina 😉 😵
predstav si, ze mi odpisali, ze sa mozem dostavit na pohovor o dva tyzdne a to som si myslela, ze ma nechaju tak.. teraz som cela happy 😵 a dakujem anjelikom samozrejme, pretoze som ich o dve, tri veci ziadala v tejto situacii a splnilo sa 😵 😵 😵

linette
8. dec 2009

a mna india pritahuje, zeby nahoda?? 🙂 😅

kessina
8. dec 2009

ano, viem 🙂 no slobodnejsia... zalezi na tom, v com 😵 niektore zakony su tu uplne na hlavu postavene, ale ako vsade, vsetko ma svoje vyhody a nevyhody
no vidis, a ako rychlo sa to podarilo, tak ti budem drzat prsty 🙂

linette
8. dec 2009

dakujem kessi 😵
pocula si o palmovych listoch? hodila som sem taku stranku, aspon trocha tam nakukni 😉 mohlo by sem viac ludi pisat svoje nazory na to - aspon by sa tato tema po dlhej dobe rozbehla 😅 😵

linette
8. dec 2009

http://www.ta3.com/sk/reportaze/139215_dalsi-pr... 😠 ☹ 😢 😢 to nemyslia vazne ☹
a to, ze laboratorne vysledky to potvrdili, nazor: ked lekar odoberie krv u pacienta s priznakmi chripky, hned jeho reakcia je to co leti v mode cize prasacia, posiela vzorku do laboratorie, kde vykonaju testy len na prasaciu a kedze prasacia ma rovnake priznaky ako obycajna chripka hned urcia diagnozu. a ktovie ako to potom liecia.. ach jaj kam to spejeme ☹