Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
25. dec 2009

Pozor na to čo si želáte, aby to takto nedopadlo 😀
http://www.wtf.sk/video/ucinna-meditacia

kubaka
25. dec 2009

dali 4 - krásné desatero popsání lidí s negativním myšlením. Také jsou dobré způsoby jak se bránit (většinu jsem praktikovala i intuitivně)- jenže vidím velký hák: co dělat, když je takovým "upírem" můj vlastní manžel? 😖 😖 Přesně tohle zažívám už pár let, snažím se ho donutit k nějaké akci, terapeutovi, změně postoje, vysvětluju, co kolem sebe doma šíří a že jsem fakt nespokojená. Výsledek je, že mě odbyde, že on problém nemám, a co jako chci.Když si od něho držím ten "odstup, nepouštím k tělu, dělám si svoje a pracuju na svém" - tak mě vyčte, že ho ignoruju a neberu vážně jeho problémy.
Chová se úplně čítankově jako v tom desateru. Byl v podobném vychován a je to jeho životní postoj.. Včetně vyčítání 20 let starých chyb, kterých jsem se dopustila. 😅 Fakt bžunda...
Je na tohle nějaká strategie? U cizích to není problém, to dokážu docela dobře zvládnout , ale co s partnerem? 😢 "Neatraktivní" se pro něho těžko mohu stát, že...

dali4
autor
26. dec 2009

kubaka... takúto vec riešit so svojim partnerom je vždy tažšie ako s cudzím, to je jasné. Myslím že tvoja duša je vyspelejšia ako jeho. Ste spolu aby ste sa jeden od druhého niečo naučili, on sa musí naučit mysliet pozitívnejšie a neriešit stále dookola už vyriešené veci. Zrejme si s tým velmi nevie rady, nevie ako na to, musí sa učit ešte strašne vela a preto má tendenciu oberat ta o energiu, lebo to ináč nevie, zatial. Myslím že tebe nezostáva nič iné ako zachovat si optimismus, pozitivne mysliet nadalej a naučit sa... ked zas tvoj partner začne vytahovat staré veci tak jedným uchom dnu druhým von. Len nebolo by od veci si tu energiu, ktorú si neuchráníš, dobíjat meditáciami s anjelmi, treba čistit a vyrovnávat čakry a posielat mu vela lásky. Ale mne sa tak zdá že ty týmto veciam veľmi neveríš... či sa mýlim 😉 ? Neviem... Ja len možem potvrdit že to funguje. A asi nie len ja ale všetky čo sme tu 😵

kubaka
26. dec 2009

na anděli nevěřím, pamatuješ se dobře 😉 - dobíjím se všelijak, s kamarádkami, se kterými je mi moc dobře, to jsou mí andělé 😵 ,ale tohle negativní myšlení, pesimismus je fakt drsná realita, citový upírismus, takže na to věřím rozhodně. V tom jsem s vámi zajedno.

Ono jde bohužel i to, že ho někdy mám už plné zuby a říkám si, proč s takovým člověkem, co mě stahuje a jen si stěžuje je nutné být. No samozřejmě , máme děti, byt na hypotéku atd. Jsou to jen úvahy, "co kdyby". Ona mu totiž ta moje energie a optimismus i vadí - tak se mě snaží srážet a vlastně i urážet. Jak se píše v tom článku: on nehledá změnu, jen střílí okolo sebe. Hm - a jak z toho ven,že... 😢

marianka79
26. dec 2009

ahojte fuha dali ty si sa rozpisala pojdem si to prečítat chcem sa spýtat spominala si o vyrovnávaní čakry a posielaní lasky ako to mam spravit potrebujem to vysvetlit bližšie ak to funguje tak to musim vyskúsat 🙂

marianka79
26. dec 2009

jááj to vzájomné prepojenie vidis ani som nevedela že si tu take niečo písala a zrovna včera sa mi to stalo priatel rozprával a rozprával a ja som sa mu tak zapozerala do očí vnímala som síce o čom vraví ale myslela som na to čo nás vlastne spája ked sme taký rozdielny on má iné predstavy o živote ako ja a tak som ho len počúvala a rozmýšlala o nás

dali4
autor
27. dec 2009
dali4
autor
27. dec 2009

ANDĚLSKÉ ČIŠTĚNÍ ARCHANDĚLA MICHAELA

Když máme o někoho strach, viníme se z neštěstí jiného člověka nebo když masírujeme někoho, kdo se trápí emocionální bolestí, můžeme ve snaze pomoci omylem převzít tuto negativní duševní energii. Dělá to každý, zejména ti služebníci světla, kteří se příliš snaží pomáhat ostatním a často na svůj vlastní úkor. Proto nám andělé ukazují tyto metody, jak při službě ostatním zůstat vyrovnaní. Chtějí, abychom pomáhali, ne však, abychom si tímto procesem ubližovali. Musíme proto zůstat otevřeni pomoci od ostatních, včetně andělů. Mnozí služebníci světla jsou výjimeční v poskytování pomoci, ale už ne tak dobří v jejím přijímání. Toto je způsob, jak tyto tendence uvést do rovnováhy.

Abyste mohli být s pomocí andělů očištěni, řekněte v duchu: "Archanděle Michaeli, volám tě nyní, abys ze mě odsál následky strachu." Poté v duchu uvidíte nebo ucítíte velkého anděla.

Je to archanděl Michael. Budou jej doprovázet menší andělé známí jako Skupina milosti. Všimněte si, že Michael drží vysávací hadici. Dávejte pozor, jak hadici prostrkuje skrze vrchní část vaší hlavy (nazývané korunní čakra). Musíte se rozhodnout, zda chcete rychlost vysávání nastavit na extra vysokou, vysokou, střední nebo nízkou. Také mu ukazujte, kam má hadici během očišťovacího procesu směrovat. Navádějte v duchu vysávací hadici svojí hlavou, svým tělem a nechte ji objet také všechny orgány. Vysajte každičký kousek těla až po konečky prstů u rukou a nohou.

Možná uvidíte nebo ucítíte, jak hadice nasává chuchvalce vaší duševní špíny., stejně jako když vysáváte zaprášený koberec. Všechny bytosti, které projdou hadicí, se na druhé straně ocitnou ve vlídné péči skupiny milosti, která je doprovodí ke světlu. Pokračujte ve vysávání, dokud hadicí nepřestane proudit duševní špína.

Jakmile jste očištění, archanděl Michael přepne na opačný chod a z hadice začne proudit husté, zubní pastě podobné bílé světlo. Jde o jakési "vyplňování" míst, jež předtím zadržovala duševní špínu.

Technika vysávání je jednou z nejúčinnějších metod, jakou jsem kdy vyzkoušela. Můžete ji použít i na jiné lidi, ať už budou procesu přítomni nebo jej provedete na dálku. Stačí pouze myslet na to, že na ně chcete tuto metodu uplatnit a jde to. I když během tohoto procesu nic nevidíte ani necítíte, i když si třeba říkáte: "nenamlouvám si to snad?", výsledky budou nezpochybnitelné. Většina lidí pociťuje po vysátí odpadu okamžitě zmírnění deprese a přestává se zlobit.

dali4
autor
27. dec 2009

kubaka... tak to ti možem len popriat pevné nervy a veľa šťastia 🙂

dali4
autor
27. dec 2009

marianka... k tomu posielaniu lásky... neskor sa k tomu vrátim, idem si ešte zdriemnut 😅 potom napíšem.

marianka79
27. dec 2009

dali tak to znie lákavo to čistenie to by som vyskúšala skor na druhom ako na sebe a aj viem na kom 😝 len pri tom potrebujem zrejme klud a ten teda teraz nemám máme návštevu až do utorka tak jedine potom

marianka79
27. dec 2009

dali mna sa týka tá ohnivá č. 😖

mirka1308
28. dec 2009

Ahojta bambulky 😉 tak ako po sviatkoch? Ja som total prejedená 😀 , už sa teším do práce 😀 😀
Dali, neuveríš, ale práve dnes som si vytlačila knihu Moc prítomného okamžiku a rozmýšľam, že najbližšie ju prečítam 😵 Pred pár dňami som dočítala od Redfielda Celestínske proroctvo, moc moc dobrá kniha, vrele odporúčam na prečítanie, určite sa k nej ešte vrátim 😵
Dnes som začala čítať Desiate proroctvo tiež od Redfielda. Je to niečo ako nepriame pokračovanie Celestínskeho proroctva, len dej sa odohráva inde.Už teraz vidím, že si neskôr pôjdem knihu kúpiť, lebo táto je požičaná z knižnice a budem musieť vrátiť 😖 Sú tam úžasné myšlienky, preto chcem knihu doma a občas do nej nakuknúť 😕 A ešte stále som nevrátila knihu o ktorej tu písala myw a ktorú nám prefotila 😅 Najradšej by som si ju nechala keby to išlo, ale neviem, či sa bude dať nejako od knižnice kúpiť akože stratená 😨 😒 nerada čítam na obrazovke, bolia ma potom dosť oči a nechcem za nejakú dobu nosiť popolníky 😀 😀
linet, ak ti môžem doporučiť, prečítaj si tieto knihy od Redfielda, mnohé vysvetlia a dokonca Desiate proroctvo opisuje určité veci ako kniha od myw 😵
Som moc rada, že ste tieto knihy doporučili na čítanie, kto čítal, tak vie o čom píšem. 😎

dali4
autor
28. dec 2009

Ahoj mirka, tieto knihy som čítala 😵 sú fakt dobré. Celestýnske mám aj film, s malým to pozeráme každú chvilku. Čo sa týka toho prejedenia... ani nehovor, ja som ešte nezhodila všetko po porode a teraz mám ešte kilá navyše 😅 🙄 necítim sa dobre. No začínam cvičit a končím s večerami.

mirka1308
28. dec 2009

Ahoj dali 😉
no ja som čítala knihu a som z nej unesená 😵
film nemám - škoda,ak je taký dobrý ako kniha tak si ho určite zoženiem 😅
Na to cvičenie sa tiež chcem dať, len by som chcela začať chodiť na zumbu tu v Tn, no samej sa mi nechce 😀
A k tým večeriam - no ja by som bez večere nevydržala 😀 😀

dali4
autor
28. dec 2009

Kniha je lepšia 😉 , vždy je kniha lepšia ako film.Ale za pozretie to stojí. zumba sa mi straaaašne páči 😵 , ale tu u nás nikde na okolí sa nacvičí ☹

linette
29. dec 2009

dali podla komentarov je to super kniha, ked ju vsetci tak vychvaluju, pisem si ju na zoznam knih 😵 😀 😀 ktory prekrocil cislo 40 😕 😀

mirka celestinske proroctvo mam stiahnute v pc, som ho videla dvakrat 😉
dakujem si zlata, ze si na mna myslela 😵

linette
29. dec 2009

dali objavila som knihu na ktoru si davala link a uz som ju aj stiahla 😵
http://www.bookworld.wbl.sk/Ine_knihy.html

linette
29. dec 2009

nasla som jednu zaujimavu stranku: http://www.konchedras.com/ pise o dost vela veciach..

alfomilka
30. dec 2009

dali4 : super clanky, dakujem
citam vas pravidelne, len sa nepripajam, ja som skor taky citatel. 😀

marianka79
30. dec 2009

tie komenty k tej knihe co sem dala dali ma presvedcili ze si ju kupim
Je aj v knihkupectvach dostat???

linette
31. dec 2009

ahoj marianka, nasla som net. stranku kde si mozes tu knizku stiahnut, ja som si ju stiahla a zacala som citat 😉
http://www.bookworld.wbl.sk/Ine_knihy.html

linette
31. dec 2009

baby v noci na silvestra mal byt modry mesiac.. 🙂
http://slovak.ruvr.ru/2009/12/31/3373408.html