Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
28. aug 2009

Murcos aké akcie? Ja som v zahranici tak neviem... 😅 😕 😀

bibula
28. aug 2009

joj myw,urcite aj vy mate vela vseliakych "zarabacov" na hlupostiach 🙂
a hlavne na ludskej hluposti.

mywiel
28. aug 2009

Aha chapem... 😀 ☹
Aha co som nasla... 🙂 http://minigrimifaq.wordpress.com/about/anjeli-...

mywiel
28. aug 2009

Dali a ty nejaké skusenosti mas? Lebo vidim, ze neprispievas, tak len ta to zaujima? 😕

womenne
28. aug 2009

wow mywiel to čo si napisala na prvej strane je užasne 😵 😵 😵 ja tiež na nich verim.Jedneho anjela stražneho mam už v nebi 😔 ale dava na mna a moju rodinu pozor mam taky pocit proste citim ho snami ked je zle...

mywiel
28. aug 2009

Som rada, ze je tu par znamych tvari, este tu jedna chyba, viem, ze nie som jedina, co tu skusenost mali a vela dalsich aspon tu sama neposobim ako z blazinca. 😉 😀

denisocka
28. aug 2009

ja som sa tiež stretla so svetlom,laskou ........... neda sa to opísať ,možno to bol anjel ,neviem 😵 ale je to moj zažitok, moja nádherna skusenosť ktoru mám vritu hlboko v srdci. stalo sa mi to niekedy v 3 mesiaci tehotenstva a od toho okamihu som vedela,že moje dieťa donosím v poroadku ..... medziým som mala jeden prorocky sen,kde som si svoj porod prežila v sne s ozajstvou sestričkou z gyndy, ktora prave v tu noc,možno v tu chvílu v službe v nemocnici práve zomrela . najprv som sa strašne prelakla,ked som jej parte našla na druhy den na meste ,ale pri porode som pochopila ake indície mi tým dala..........ale to už je asi mimo temy anjely

mywiel
28. aug 2009

Pekny vecer vsetkym nadcencom Anjelov, dufam, ze prispeje aj niekto iny so zazitkami, ked tu uz takato téma vznikla. 🙂 😵

womenne
28. aug 2009

neviem možno to stym nesuvysi ale ked bola moja mama v kome videla nejake postavy a svetlo,už neviem presne či ju to tam tahalo alebo nie ale počula nejaky hlas ktory jej kazal sa vratit že ešte nieje jej čas.Tu komu mala nasvedomi jedna lekarka pochybila 😔 naštastie je mam v poriadku.

mywiel
28. aug 2009

Denisocka ukazali ti dopredu co sa stane, mne sa to tiez stava a dost casto, ale ako som pisala prorocké sny sa tykaju len mna, nesnivam o susedke, ci kolegyni atd. Oni mi vo sne ukazuju na com mam pracovat, co mam vo svojom zivote zlepsit, nie vzdy chapem co mi chcu tym povedat, ked sa rano zobudim, tak mozem moj sen rozpravat ako film niekedy by na to ani hodina nestacila. Napr. som dopredu videla, co sa stane v mojej praci, tyka sa to mojej séfky a mna, co ma caka, rano som sa zobudila a divila som sa, ze aky cudny zivy sen som to mala, co to malo znamenat? A v ten den som v praci pochopila, bola to vystraha a presne sa to odohralo ako mi v tom sne ukazali, lenze kedze som vsetko nevedela pochopit, tak napriek varovaniu som sa nechala nachytat na sladké recicky séfky a doplatila som na to....nevadi, musim na sebe pracovat, aby som vedela, ze co mi ukazuju co tym chcu povedat, je to vsetko také symbolické, komplikované a pritom jednoduché, ukazuju mi to ako ked dietatu ukazujete knizku. Len este nie som tak vyspela aby som vzdy rano pochopila, ale ucim sa. 🙂

denisocka
28. aug 2009

😉

mausy21
28. aug 2009

naskakuju mi zimomriavky ked si vas tu čitam....

mywiel
neviem si to anilen predstavit,asi by som sa bála takeho stretnutia

mausy21
28. aug 2009

ale zažila som stretnutie alebo ako to nazvat s mojimi mirtvymi starymi rodičmi.....hrúúúúza,dufam e už nikdy viac

berenika39
28. aug 2009

mywiel, prosím, jen v dobrém: nemůže to být tak, že prostě: v práci se něco děje, ty na to myslíš. variant, co se semele, je hodně. přemítáš o nich. jedna z nich je nejpravěpodobnější. na tu myslíš nejvíc. proto se ti o ní zdá. a v reálu pak nastane. prostě běžná věc. to se mi stává taky, ale má to naprosto prozaické vysvětlení. to nebyl anděl.

mywiel
28. aug 2009

Ved hej, ale ako som mohla mysliet na variantu, ked som vobec necakala, ze mi navrhne zmenu prac. doby o tom som netusila a ani vobec, ze nejaka zmena v praci nastane, o tom sa da rozmyslat ked clovek nieco tusi... 😕 😅 Berenika je to jedno co to bolo, ale isté je ze som to jasne videla dopredu. Inac nechapem o co ti v tejto téme ide, nazov je kontakt s Anjelmi, tak ked ho nemas, preco vyvracias nazory druhych? Ked to nemozes vo svojej logike prijat tak nechaj druhych nech maju pravo citit co citia. Intuicia tym sa casto riadim, na to nie je logické vysvetlenie, len nechapem preco ma chces presvedcit, ze som nic také nevidela, ked ja jasne viem co sa mi prihodilo? 😀 Nie je to proti tebe, fakt nic v zlom, ale s cim sa chces podelit? 😅

bibula
29. aug 2009

mausy- zazit "dotyk" anjela je uplne ine ako stretnutie s mrtvymi 😉

berenika39
29. aug 2009

dobře, nebudu už reagovat, jediné, co jsem tím oponováním chtěla naznačit bylo to, že na tuhle věc se dá koukat z opačného pragmatického pólu, aby se někdo, kdo na to nemá zatím žádný názor, nespolehnul třeba v nějaké kritické chvíli "na anděly" a zapomněl u toho přemýšlet a jednat. nic víc.
neberu ti tvoje přesvědčení a rozhodně není za mými příspěvky nic zlého. to mi věř. budu číst dál a stejně tak zůstanu u svého racionálího pohledu na život a svět kolem nás.
přeji jen zdravé děti 😉 😉

tictac
29. aug 2009

berenika, verim, ze kdo ma, nebo veri v kontakt s andeli, tak ma zaroven silne vyvinutou intuici a v tom pripade se v krizovych situacich ridi prave intuici, coz je podle meho nazoru nejjistejsi 😉

bibula
29. aug 2009

presne o to ide- niekde som citala vetu - anjely neklopu - otvor im dvere a oni vstupia...

simona55
29. aug 2009

tato tema je zaujimava,este v roku1985,sa zenil, mamin brat, mi ako deti sme boli doma nechcelo sa nam zabavat,itak bol unas smutok,alebo pred svadbou zomrela,zenichov ho brata 4rocna dcerka bolo to tyzden pred svadbou,ale svadba bola iba o veceri a trosku sa spominalo,no a my sme mlady zostali doma a spali kto kde zaspal ,no ja som si lahla na zem,hodila vankus a bolo, zhaslo sa svetlo ze uz kazdy spi, ako by mi niekto sepkal ze pozri sa sem, a ja zrazu som zdvihla hlavu, a oproti sebe vo dverach som vydela biele saty dlhe az po zem, a bola to taka mala tlstucka postavicka,ako to dievcatko ktore zomrelo pred svadbou,rychlo som zapla svetlo, a posadila sa, a osttnim vravim videli ste co ja? oni ze a co si videla? a povedala som co om vydela ze postavu ktora rychlo zmizla,neviem ci mi verili ci nie ale aj mamina mi vravela ze aj jej vypadlli pohare na zem ked ich niesla hostom,a aj ona myslela na tu osobku,ta mala vemi cakala tu to svadbu,stale onej rozpravala a podla mna jej bolo luto,ze ona tam nemohla byt,skutocne,a takto nam to davala najavo ☹ 😉

kubaka
29. aug 2009

já mám poměrně hodně vyvinutou intuici - někdy víc než je milé, protože mi říká něco jiného než rozum, tudíž si to musím dobře probrat a promyslet - ale zároveň na žádné nadpřirozené bytosti a síly nevěřím, ani mě nenavštěvuji - akorát se mi často zdá o matce se kterou se dávno nestýkám. To se mi teda nelíbí, a chystám se ty zbytky traumatu z ní ze sebe smýt u terapeutky, aby mi pořád nelezla do snů 😝 Moje matka má do anděla hodně daleko 😅
Sny fungují jako odraz toho, co žijeme nebo jsme žili, čím se zabýváme, na co myslíme a trápíme se, navštěvuje nás naše podvědomí... Takže intuice s vírou v nadpřirozené věci nijak nesouvisí. Kdo ji umí poslouchat, je to bezva, s tím souhlasím rozhodně.

tictac
29. aug 2009

podle me je uplne jedno, jak tomu rikame, jestli intuice, andele, duchovni radce, Buh....podstata je podle me stejna. Ja osobne v andely nevim, jestli verim (verim v Boha, takze v andely asi taky, ale ne ve smyslu, ve kterem je tahle debata...ovsem nepopiram, ze to existovat muze 😉 ) Ale nemuzu rict, ze je to blbost a ze to neexistuje, kdyz jsem to ja sama nikdy nevidela/nezazila 😉

roasha
29. aug 2009

kubaka,tak to mozno bude tym,ze mate medzi sebou "vztahy"ake mate.... 😝 ---mozno z teba "razi "zatrpknutost" 😝

my sme mali krasne vztahy /dieta-rodic,surodenci.../ 😵
nechodim do kostola,dieta som este nedala okrstit/ale raz ju urcite dam,pojde uz do skoly/,tak nie som ani nabozensky zalozena,ale su veci medzi nebom a zemou,ktore zdravy rozum vysvetlit nedokaze.

cudujem sa vam,ze vas,ktorych sa tema netyka sa vobec unuvate.... 😝

mywiel
29. aug 2009

Berenika ja tiez jednam racionalne a tiez pri kazdom probléme neziadam o pomoc, len pri takom pri akom si neviem rady, tiez nemam potrebu chodit do kostola a tak, ale ked ju niekto ma nech to robi, to neznamena, ze zabudol rozmyslat a na vsetko sa spolieha, ze mu vsetko Boh vyriesi a da bez akéhokolvek pricinenia, ako sa hovori pomoz si clovece aj Boh ti pomoze. Tak ja sa riadim tym, ze pomoz si clovece aj nebo, Anjeli, a duchovni ucitelia ti pomozu ked o to uprimne zaziadas. Vies Berenika na vsetko nie su dokazy, ale zazila som to a je tazké to vysvetlit niekomu co to nikdy nepocitil. Tymto koncim, lebo ja som sa sem neprisla obhajovat ale podelit. Pekny den. 😉

ivka144
29. aug 2009

Mywiel, pekne si to napisala, s tou obhajobou.
Ja si zelam, aby som raz bola tiez pripravena🙂 Lebo myslim, ze to vnimam vsetko podobne ako ty, podla toho, co pises, ale nemam tu hlbku zazitku, len mam proste pocit, ze "viem, ze to tak je" ale asi by som nemola napisat, ze "citim, ze to tak je"..., alebo neviem.

Inak viete, co sa mi zda zaujimave? Poznam viacero ludi, ktori maly ten hlboky zazitok - niekto povie, ze spoznal boha/Boha, niekto to nazve stretnutie s anjelom, niekto ze k nemu prisiel Kristus, niekto osvietenie, kadejako a pritom mto bude to iste. Len mi nie je jasne, ze preco sa v tych presvedceniach alebo nabozenstvach zdaju byt take rozdiely. Nieco je vecou pomenovania mozno, alebo vec pohladu, ale niektore su proste protichodne, aspon v mojej nedokonalej hlave tak vyzeraju. Pritom ja som mala tendenciu si mysliet, ze vsetky nabozenstva su to iste,len z ineho pohladu, vyvinute v inej kulture, ovplyvnene inymi vecami..., ale dakedy uz neviem...

A mywiel, to sa ti stalo zrazu len tak? Lebo mnohy to pride vo velmi tazkych chvilach - co je pomerne logicke, kedze vtedy je clovek schopny tych najuprimnejsich citov, prosieb atd a vtedy vie viac selektovat, co je vlastne v zivote podstatne a vie sa viac odosobnit od materialnych potrieb...

denisocka
29. aug 2009

ako cítite dotyk anjela? no okrem toho tepla a lásky 😉 može to cítiť aj ako "chvenie " ako vánok či zimomriavky? 😎

diddi
29. aug 2009

no vidim Kubaka, ze aj v tejto teme ta miluju 😀 😀 😀 S tym Antikristom si trosku mimo...najpr si zarad knihu do casoveho obdobia Nietzcheho, potom ju ber ako fakt, alebo sa s tym stotoznujes..no potom ta len lutujem, tak ako toho nadcloveka nechapem, preco ty vsade musis brat babam ich presvedcenia a ponizovat ich za to, ze sa nestotoznuju s tvojimi predstavami.... niekdy nevies, kedy budes potrebovat pomoc anjelov...tak by si im mala byt dopredu vdacna a ospravedlnit sa za to, ako reagujes...anjeli casu zariadili tvoj prichod na tento svet a opat budu riadit tvoj odchod...tak si davaj sakra bacha, aby ta niekde inde nehodili za tvoje reci....

janemari
29. aug 2009

Ahojte.Nasla som teraz tuto temu a je to zaujimave.Anjeli urcite su a pomahaju nam.Kazdy mame svojho anjela a ked mu budeme dakovat a prosit o ochranu urcite nam bude pomahat.

berenika39
29. aug 2009

didi, tohle snad není třeba. jen máme jiný názor. a k tématu o andělech už se nepíšu, jen čtu. můžu? 🙂

mywiel
29. aug 2009

Ivka ved prave nie som jedina, co nieco nadprirodzené zazila a pritom som nemala halucinacie, alebo to nebol vyplod mojho mozgu, je viacej takych ludi. Problém je v tom ako to vysvetlit, ked zazijes nieco co nepoznas, jednoducho na to nie su slova, neda sa ten pocit pomenovat, je to nieco co este nevieme dobre chapat, ale citime, ze je nieco vyssie nez len tu my ludkovia. Sme len mravceky vo velkom vesmirnom mravenisku. Ivka napisem ti do IP moj zazitok, ale mam ich viac. 🙂