Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
8. sep 2009

myw...ako je to s novými dušami? Kde sa berú ? 😅

linette
8. sep 2009

dali4:
jako pekne si to popisala 🙂
ja sa teraz obraciam za anjelikmi a je mi luto, ze som ich skorej nevnimala (zatial s nimi skusenost este nemam ☹ ) - vo vitrine som si ich postavila vedla seba a zacinam sa k nim rozpravat, aj niekolkokrat za den sa k nim postavim a prosim ich o pomoc, tiez pred spanim, niekedy aj v noci ked sa zobudim a rano. neviem ci to robim spravne, no pridem ku nim a prihovaram sa im tak menej hlasno, niekedy aj v myslienkach. chcem si ku nim najst cestu, zatial ale neviem ako.
mne sa obcas stavalo, ze vsade okna zavrete ziadny prievan nebol a na ruke som citila take akokeby mi nou niekto presiel, zeby duch? a ked rozpravam o nadprirodzenych veciach tak ma zvykne vytriast a minule som mala z nicoho nic zimomriavky, ktore rychlo presli.

bibula
8. sep 2009

ciatko-no ja s tym nesuhlasim 😖
takze suhlasim s denisockou 😀

dali4
autor
8. sep 2009

linette... ak sa prihovárame k anjelikom, hociakým sposobom, myslím, že nikdy to nemožme robiť zle. Každý si nájde svoj sposob a oni nás vždy vypočujú. Stačí ich spomenúť alebo na nich pomyslieť a sú hneď pri nás. Len ich treba požiadať o pomoc a poďakovať 🙂 a čím častejšie na nich budeme myslieť a častejšie sa spoliehať na ích pomoc, tým častejšie sa nám budú hlásiť. Potom aj sami od seba sa pripomenú 😉 .
S tým vánkom... neviem ako to je 😕 , tiež som to párkrát zacítila ale vtedy nemávam ten pekný pocit 😕 Ani zlý...ale neviem čo si mám o tom myslieť.

dali4
autor
8. sep 2009

bibula... ja furt kukám na tu tvoju fotku 😀 si strašne zlatá 😀 😀

denisocka
8. sep 2009

no,bibula,som rada že so mnou aspon sem tam suhlasš 😀

dali4
autor
8. sep 2009

Baby s tými zvieratami... pred pár dňami som bola s malým vonku,on sa bycikloval a ja som sedela na lavičke a pozerala ho. Bola tam jedna mačka, ktorá tam na tom mieste býva často, je celkom fajn, aj keď ja mačky tiež moc nemusím 😒 . Bola prítulná, vyskočila za mnou na lavičku a dobrých 20 minút mi chodila za chrbtom a obtierala sa o moje kríže 😀. Ináč mám problémy s krížami, bolia v jednom kuse, celé tehotenstvo 😒 Bolo to príjemné, taká mačacia masáž 😀...prečo to robila ?? Že by nejaký liečiteľ 😀 ? Ináč tá mačka je tiež v tom 😀 už bola jak balonik...

denisocka
8. sep 2009

vidíte ako sa nám linette pred očami mení? 😉

denisocka
8. sep 2009

ja viem,že mačka vyťahuje zlu energiu,naším zdochli asi 7 mačky za sebou kým teraz ta posledna žije už relatívne dobre. Predtým tie mačky ani nerastli,boli male aj pol roka

denisocka
8. sep 2009

sme sa smiali,bo naši sa stale hadaju,že tie mačkky sami pachali samovraždy 😅 bo furt ich dačo prešlo abo roztrhalo

dali4
autor
8. sep 2009

deni... 😀

dali4
autor
8. sep 2009

Ináč može byť,lebo také to mačacie obtieranie ja fakt nemusím a teraz mi to došlo aj také príjemné 😅

ciatko
8. sep 2009

tak ja sa este vyjadrim k tomu mojmu kopirovanemu clanku: ide o interview s lamom Ole Nydahlom, v ktorom nasledovala otazka, ako to moze vediet, ze sa to deje tak, ako opisuje. Hovori, ze patri medzi ludi, ktori maju nezavisle dokazy spomienok na svoje predchadzajuce zivoty a rovnako ho navstivilo viacero ludi potom, ako zomreli a vsetko, co zazili po smrti suhlasilo s tymto nazorom. tak neviem, je to jedno z moznych vysvetleni, kazdy sa raz presvedci a mozno este budeme vsetci prekvapeni.

a suhlasim s nazorom ivky , ze ludia, ktori su "pripraveni", tak pre nich to nebude nic sokantne 😉

dali4
autor
8. sep 2009

A prečo keď človek zomiera, tak vie že ta smrť prichádza a cíti to ako niečo krásne?

dali4
autor
8. sep 2009

A to cíti každý pred smrťou...

ciatko
8. sep 2009

Fakt? 😉
neviem, ci to plati pausalne. co takto smrt pri autonehode?

denisocka
8. sep 2009

tak jasne že pri autonehode je to ine, nie ako ked umiera stary alebo chory

dali4
autor
8. sep 2009

No,ani pri autonehode človek nezomrie v jednej sekunde... Akurát neviem ako je to,keď upadne človek do bezvedomia...
Ale o tomto možme ozaj len polemizovať 😉 ... veď sa raz presvedčíme ako to vlastne je.

ciatko
8. sep 2009

presne, len polemizovat.

denisocka
8. sep 2009

mne vravel kamarat /šaman/ že duše pri autonehode ostavaju na tom mieste dlho a nevedia čo sa stalo vlastne , alebo ked ostanu v kome a duša trebars sedi na obrubniku kde havaroval a čaka, bo nevie čo sa deje

dali4
autor
8. sep 2009

deni... tiež som počula to isté.Mne to vravela jedna liečiteľka.Vraj takým dušiam treba pomoct odísť...

bibula
8. sep 2009

dali- no dik 😀
a ta macka "vas" mozno chcela adoptovat 😉

ja sm minule obdivovala cinsku kacicu na nahrobnom kameni,nechcela odletiet 🙂

co sa smrti tyka,v tom mam celkom jasno..... 😀
nejde o to ako zomries,lebo niekedy ,teda na 99,9% si aj to vyberame,aj ked to niekedy v poslednej hvily vzdame 😅 ...ide skor o to ako je dusa vyspela a ako naplno vyuzila svoj doterajsi zivot....

nizko vyspele duse- biele,zlte...ked zomru rychlo,ze su vypudene z tela,tak si ni neuvedomuju,ze su mrtvi a ich pozemsky zivot skoncil,vtedy prichadzaju sprievodcovia....

vysoko vyvinute duse-modre,fialove-vedia,ze smrt prichadza,su snou zmiereny,dokonca ju vitaju odidu z tela skor ako telo umrie fyzicky....

.....ked je clovek v bezvedomi,dusa odchadza,ale je spojena s telom, vtedy moze byt na rozhrani,ci opusti telo,alebo sa don vrati ,alebo dokonca sa pokusi telo "zobudit"...niektory ludia,ktory si uz spnili ciel zivota "ziju" bez duse,alebo ludia tauko chory pre dalsie plnenia cielou odchadzaju....nie su viazane s telom ,ktore im uz nemoze posluzit atd...

denisocka
8. sep 2009

ano,a kaoš vravi,že on ich čosi vezme do kryštalu,du dušu a odnesie odtial /// to hovoril o dušiach a ludoch,čo su v kome

dali4
autor
8. sep 2009

Kto vie ako je to s interupciami 😕 ? Brr...ale to mi tak teraz preletelo hlavou 😒 ... to nieje príjemná téma ☹

bibula
8. sep 2009

😀 dali no /asi/ tak,ze je to len fyzicka schranka,bez dusicky.-)

dali4
autor
8. sep 2009

Človek má ale dušu od počatia...

denisocka
8. sep 2009

ja neviem,mne sa nezda aby mal dušu od počatia,do mna vošla až v 12tt

denisocka
8. sep 2009

a tiež mi moj známy vravel,čo už je hodne predomnou,že dusa vchadza fak neskor,aj okolo 16tt ,takže určite nie od začiatku. sama viem ako som ju citila mimo seba nie dnu a ako sa rozhodovala

dali4
autor
8. sep 2009

No neviem... Ja som raz potratila v 6tt a potom som bola u jednej liečitelky,ku ktorej chodím už dlho a ona mi povedala že to "dieťa" ktoré som potratila malo dušu muža,ktorý sa v minulom živote zabil,ale v podstate on mal onedlho zomrieť prirodzenou smrťou,preto si vybral prísť na svet ale len na tu dobu ktorá mu chýbala a vybrala si preto mna. 😕 A teraz,ked som otehotnela znova,tak hneď na druhý deň som vedela že som tehotná a že je to dievčatko... Tak neviem 😕

denisocka
8. sep 2009

no to neviem tiež, je to cele divne, ja som 2xpotratila a sama mam v tom chaoz