Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
20. jan 2010

lin ty maš tušim tu knihu liečenie s anjelmi nie?

dali4
autor
20. jan 2010

kočky idem spat... strašne ma štípu oči. Tak dobrú nocku 😵 😵

marianka79
20. jan 2010

baby ale neviem či to ma nejaký význam ale v mojom okolí teda rodina mame vačšinou v datume narodenia jednotky a dvojky neviem či to niečo znači 😔

marianka79
20. jan 2010

dobrú dali

marianka79
20. jan 2010

jééééj konečne som na to prišla lin toto som chcela vediet 🙂 😉

kessina
20. jan 2010

marianka, mne sa tiez stava s cislami 00.00 a to dodnes 😕 inac v poslednej dobe vydavam rozne cisla...
lin, tie znamenia ma pekne zmiatli, ale tak aspon viem, ze to znamenie je 😅 a myslim, ze mi neostava tiez nic ine, iba si to vysvetlit po svojom

marianka79
20. jan 2010

viete čo sa mi stalo?bola som cvičit a ked som mala po cvičení zaplatit som zistila že mi chýba 5 centov kedže všade platím kreditkou penazí moc pri sebe nemam hladam a hladam nikto ako na just mi nemal požičat a vtom mi zrak padol na zem a čo tam nevidím -5centov tam svietilo ako slniečko tak som ich dvihla a zaplatila 😀 😀 😀 no to určite nebola náhoda akokeby anjelikovia vedeli že aha jej bude chýbat 5centíkov tak jej ich podšupneme 😉

linette
20. jan 2010

dali sedi a je to pravda, naco sa vzdavat pred cielom? je to znamenie 😉
ip odpisane, neviem koho roman je dlhsi 😅

linette
20. jan 2010

marianka mam ju odskenovanu, mala som ju pozicanu 🙂

linette
20. jan 2010

marianka vidis to aka si sikovna 😉
to je ake pekne ako ti anjelickovia pomohli, oni pomahaju stale, staci mat oci otvorene 😵 anjelickovia nas velmi miluju a vela ludi si to neuvedomuje...

marianka79
20. jan 2010

ja sa k nej určite dostanem tak ako ku všetkému o čo požiadam mojich strážničkov pomocníčkov 😉

linette
20. jan 2010

kessi skus sa anjelikov opytat ako to mysleli a vypytat si dalsie znamenie, oni vedia co robia 😵

00:00
Volání z jiných sfér, informace, kterou byste se měli dozvědět,
ale asi ji ještě nejste schopni porozumět.
Přijdou další pokusy o kontakt.

linette
20. jan 2010

ja uz musim ist, majte sa pekne a dobru noc vam prajem papaaa

marianka79
20. jan 2010

no ved škoda že si to neuvedomujú alebo to pripisujú náhode ☹

marianka79
20. jan 2010

tak ahojte idem aj ja 😔

marianka79
20. jan 2010

ešte niečo kessina stým človekom zrejme nemaš niečo vyriešené a preto sa ti priplietol do cesty tak to skús zistit 😉 drž sa toho čo ti poradila linette

kessina
20. jan 2010

marianka, ja viem, ze s tym clovekom nemam nieco vyriesene... zial, problem je v tom, ze nevidim ziadnu cestu, ako to vyriesit, resp. doriesit ☹ a to sa taha uz roky... ono je to strasne komplikovane a hlavne aj sukromne 😕 ale ako pise lin, skusim ich pekne poprosit, aby mi dali dalsie znamenie, pripadne nejake vysvetlenie.. 🙂
alebo musim byt len trpezliva a vsetko sa mi vykresli v ten spravny cas
aj vam dobru noc 😵

linette
21. jan 2010

kess marianka ma pravdu mas nieco s nim nedoriesene a dovtedy sa ti budu diat tie veci, kym si to nedoriesis.. o tomto by deniska vedela dobre poradit.. ona poradila aj mne, aj som si to uvedomila a som to tak este nespravila.. treba to robit so srdca aj ked je to tazke a nie rozumom.. neviem co to je za problem, ale napriklad ak ti ta osoba ublizila tak tvojou ulohou je srdca odpustit a zacat mat rada tu osobu (sama dobre viem, ze to je velmi tazke).. navyse je to uz minulost ktora ti vyplavala na povrch preto, lebo sa potrebuje doriesit a uzavriet 😉

linette
21. jan 2010

kess vsimla si si co znamena cas 00:00??? mas v nom ukryte znamenie 😉 😵

kessina
21. jan 2010

linette, vsimla 😀 cakam na dalsie znamenie alebo teda na dalsi kontakt 🙂 posledne noci sa mi stale sniva s urcitymi ludmi, tak som zvedava...
idem ti poslat IP 😉

alfomilka
21. jan 2010

jeeej, no super. podla numerologie som cislo 5, narodena v maji, cize 5 mesiaci, 1975 roku, v piatok, a okolo mna su cely zivot paetky. a mam stale silny pocit, ze mam tvorit, pisat, malovat, ..... strasne ma to laka, len sa k tomu neviem akosi dostat. 😒 Asi by som uz mala napisat tie moje knihy, co sa uz cele roky chystam 😀 😀 😀

marianka79
21. jan 2010

ahojte dnes som kukla na hodky ked ukazovali 4.44 ten vyznam tych stvoriek sa mi paci 🙂 uz sa tesim co ma caka

marianka79
21. jan 2010

vidis kessi mne sa to uz nestava s nulami uz som zrejme o nieco dalej 🙂 ja som uz porozumela 😉

linette
21. jan 2010

kessi mozes citat 😅
davaj pozor na sny, pekne si ich zapisuj, su to znamenia, ktore su bud jasne znamenia alebo ich treba len spravne pochopit..

linette
21. jan 2010

alfomilka som ani nevedela, ze ty taka umelecka dusicka 😵 knihu?? zeby spisovatelka? 😉

linette
21. jan 2010

marianka nova foto - vyzeras mladucko 😵

marianka79
21. jan 2010

dakujem lin ja sa tak aj citim len ten rok narodenia mlado nevypada 😝

marianka79
21. jan 2010

ja mam tiez v hlave knihu dnes v praci som nad nou uvazovala mam veeeee 😉 la planov ktore by som chcela uskutocnit