Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
24. jan 2010

kess v outlooku mas maily, kalendar (tam si to ja zapisujem), kontakty, ulohy, postu..
dnes mala 6 snov 😕 vzdy ked ich snivam a som este v postely si ich zopakujem a zratam, potom som zaspala na chvilku a pamatam si len 4.. tie som si uz zapisala..
to, co som snivala vcera sa splnilo, ale neni to vobec dobre ☹
velmi by som uz chcela rozoznat tie sny kedy snivam, co sa stane a kedy nie.. sice je pravda, ze predvcerom som prosila o znamenie a dosla mi ta situacia do sna..

linette
24. jan 2010

dali wau 😵 myslim ten postup a to napredovanie 😉 deniska mala raz nieco podobne ked videla havariu.. tiez to videla ako film..
to myslis vazne, ze si bola vcera v nitre??? a o kolkej? ja som tam isla s priatelom, lebo sme sa chystali na avatara 3D kedze v zamkoch 3d neni.. a vsetko mali vypredane, tak sme si kupili listky na dnes a tie uz tiez boli skoro vsetky vypredane.. a potom sme sa plantali este v mlynoch.. chcela som si kupit velmi pekne tricko za super cenu a ja som z nervov tak schudnuta, ze XS mi bolo velke ☹ vlastne mi odstavalo kedze pas skoro ziadny nemam.. uz si hovorim, ze som pribrala pat kil od dnes ..

linette
24. jan 2010

marianka to je nadherne 😵 a to si videla na vlastne oci, alebo si to pozorovala cez tretie?
mandala je kruh, ktory si hocikde zavesis tak vplyva na teba.. ked ides do chramu jednoty v indii tak pred kazdymi dvermi mas taku mandalu na zemi nakreslenu a cez nu prejdes ale bosa.. zevraj to ta ocistuje 😉

linette
24. jan 2010

baby co hovorite na sektu NEW AGE???

dali4
autor
24. jan 2010

lanczi, to by bolo úplne super 🙂... budem na tom pracovat, samozrejme... ale nič nebudem siliť 😵 ... musí to íst prirodzene, pomali... nechat k sebe prísť len to, čo prísť má.
lin asi od 13.45 som bola v Maxe, o 14.20 hrali ten film a potom sme boli ešte v McDonalde 🙂 ... To by bola sranda keby že sa tak niekde stretneme... možno aj to bude lebo v poslednej dobe je velmi vela "náhod" okolo nás.

dali4
autor
24. jan 2010

New Age ? Ako keby tam bolo o nás písané 😅 😝

dali4
autor
24. jan 2010

Myslím v tom článku ktroý si sem dala lin 😉 ...

dali4
autor
24. jan 2010

Ináč podla mna može byt sektou ktorá kolvek skupina, komunita... ktorá z viery v niečo urobí fanatismus. Takže nejde tak o to, čomu ludia v sekte veria, ale ako sa k tomu postavia a ako sa správajú k druhým.

marianka79
24. jan 2010

ahojte

lin co chceš do sekty?

neviem ako sa vidí cez tretie ja som to videla fakt som nechápala videla som ho ako leží na posteli a ten lúč šiel rovno donho

dali my sme neni sekta??? 😀 😀 😀 😕 😲 😝
inak máš ohromný dar bola by škota ho nerozvíjat 😉

marianka79
24. jan 2010

lin ja si idem vyrobit takú na sklo bude žltá ako slnko lebo aj izbu mám žltú a ked mi svieti slnko tak sú stenytaké žiarivé 🙂 aj teraz svieti už len mandala mi chýba 😔

marianka79
24. jan 2010

to ste tu nik neboli? 😕

dali4
autor
24. jan 2010

marianka 😀 😀 😀

kessina
24. jan 2010

babulky, mna dnes strasne bolelo tretie oko 😕 a to nebolo pri ziadnej meditacii... len som pocuvala jednu mantru a pri tej som miestami citila strasny tlak v hlave 😅 tak som zvedava, ci sa to bude opakovat

marianka79
24. jan 2010

čaute ste tu?

dali4
autor
24. jan 2010

Ahoj... ja som ale neviem do kedy 😕 ...malý mi ochorel. Celý den som behala okolo neho, mal horúčky...som mrtva, ale spat asi nepojdem lebo ho stále napína na vracanie... teraz aj behat za malou do druhej izby 😅 ... nočné maratony

marianka79
24. jan 2010

no tak to mi je lúto neni nič horšie ako ked je dieta choré ☹

marianka79
24. jan 2010

ja som postrehla trochu zmenu v správaní mojho priatela je akýsi "iný" neviem či to robí to posielanie lásky 🙂 ale je to ok snad to neukríknem zobrala som to pevne do svojich rúk nedam mu pokoj aj ked som ho už pár razy nehala ale práve to ma posunulo dopredu len asi by som viac mala myslet na mojich bližších akosi som sa nehala uniest svojimi citmi 😕

marianka79
24. jan 2010

a kde je lin sektuje alebo se...e 😀

dali4
autor
25. jan 2010

Ahojte 😵
marianka tak to je super. Posielanie lásky robí zázraky... Aj ja na tom teraz pracujem 😕
Ináč malý je dnes úplne fit 😲 😵 Je taký pobledlý kruhy pod očami ale sa nečudujem, včera zjedol len jeden bebe keks a len pil. Ešte aj zajtra som ho zo školky vyhlásila pre istotu ale asi bude ok a v stredu pomaže so školky 🙂 . Včer si ma zavolal a poprosil ma či bysom mu zavolala anjelov. Tak som ho chytila za ruky a spolu sme ich zavolali na pomoc 😵 A dnes 🙂 😵 🙂 😵 už je dobre...

dali4
autor
25. jan 2010

A čo sa mi zase stalo ! Dneska v noci sa mi snívalo o nejakom bábatku, bol to chlapček, Peťko. Ale ani neviem či to bol človiečik alebo som vnímala len dušičku... A dneska mi píše kamoška že jej sestre sa dnes ráno narodil chlapček a volá sa Peťko 😵

linette
25. jan 2010

ahojte babulky, som tu, dobre ranko prajem 😉

marianka ja vobec nechcem do sekty.. este tak to by chybalo 😖 som bola len zvedava ci poznate new age, lebo to je sekta a je podobna "nam" .. ale my sme neni takze sa bat nemusis 😉 anjeli vobec nesuvisia so sektou a ani posielanie lasky a myslenie na dobre veci 😵

linette
25. jan 2010

marianka potom odfotis tu mandalu aby sme sa mohli kuk? 😉

linette
25. jan 2010

kess a nebola to nahodou mantra flower of life??? mne sa ta mantra paci a ked som ju pocuvala tak ma na druhy den trocha bolelo celo.. asi som odolna voci takym 😒 viackrat som pocuvala a zatial nic take sa mi nestalo..

linette
25. jan 2010

dali v maxe sme boli o pol siestej.. sme sa minuli ☹ vcera sme to dobre, ze stihli.. avatar bol uzasny, aj som sa smiala, skoro mi aj slzy vysli (v poslednom case som citliva), aj hnev som citila voci tomu zlemu kapitanovi, ktory to tam vsetko nicil.. viem, je to len film.. ale krasny a ta priroda a kopce a tie farby.. co ten pocitac nedokaze 😀

linette
25. jan 2010

dali 😵 😵 😵 😵 😵 😵
aky je marecek zlaty 😵 za mnou len babka dosla aby som povedala anjelom ze ju boli hlava aby ju prestala.. som jej povedala, ze to v prvom rade ona musi a na to mi povedala, ze najprv ja a potom ona, lebo je zvedava ktore sa splni.. tak trocha ich skusa a som sa jej to snazila vysvetlit..
a ten sen dali 😵 😵 😵 nadherne 😵 😵

baba77
25. jan 2010

dali4,je podla teba mamaka este pri mne?ja bi som potrebovala silu,mazelstvo je na .....je na dne...ale mam strach az tak nie len pomoc a energiu,aby som slova nasla pri rozhovore,ale on vobec len krik.....

dali4
autor
25. jan 2010

baba77... myslim že nieje. Jej duša už odišla. Netráp sa moja, je v poriadku tam v druhom svete. V duchu sa s nou rozlúč a povedz jej že ju lúbiš a že si aj ty v poriadku. Neviem aké problemy máš v manželstve, či muža lúbiš alebo nie... ako žijete... takže tažko povedat ako si dobit energiu a tú zlú ako odbúravat.. Ale neber to ako otázky, ak chceš o tom hovorit napíš mi ak nie, v poriadku 😵 . Vedz že všetko sa dá vyriešit, nech je priebeh akokolvek tažký... ale zvládnut sa to dá a hlavný je výsledok 🙂 . Túto vetu mi raz povedala jedna z tu prítomných dobrých duší... a aj ja sa toho držím lebo je to svatá pravda 😉

dali4
autor
25. jan 2010
alfomilka
25. jan 2010

ajeje, ja sem pridem tak raz za 3 dni a to reagujem na nieco 3 strany dozadu 😎 .

Myslim si, ze pisat viem dobre, len sa na to potrebujem uvolnit a nechat, nech sa to pise samo, ako to citim. Pisala som napr o jednej vizii, co som zazila na jednom seminari a ludia hovorili, ze mali slzy v ociach, do kelu, teraz sa ale chvalim, co? 😲
Pri 2 detoch je to tazsie, kedze jeden ide spat tak o 21 h, druhy tak o 0.00 a vstava sa kazdu 1,5 h a rano od 7.30 zasa od zaciatku 😒 . Ale nadej umiera posledna, raz sa k tomu dopracujem.