Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

kessina
25. jan 2010

mozes pocuvat 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=MAVk-iQZ-XU


myslim, ze to urcite nie je to, co si spominala 😀 😵

terez34
25. jan 2010

ahojte musim sa k vam pridat aj keby som nechcela ja sice nemam skusenosti s anjelmi ale vasa tema ma velmi zaujima verim na tieto veci aj o konci sveta a to co hovorili v tej telke ze tento rok ma byt koniec sveta ma dost rozhodilo mala som silvestra v haji sice uz ma to trochu preslo ale k inej veci som chcela. myslite ze moze niekto niekomu tak spravit zle ze cely zivot na to doplaca a este aj jeho deti

marianka79
26. jan 2010

terez može 😔 to je prekliatie ☹ stalo sa ti to?

marianka79
26. jan 2010

lin ved ja srandovala ale nepoznala som to 😉

marianka79
26. jan 2010

dali asi som to ukríkla ale........ ja sa nevzdam neni som zbabelec 😠 budem posielat donemoty
to je dobre že je malému lepšie 🙂
dnes som zase robila s tou babenou super sme pokecali aj o takýchto veciach som rada že aspon jedna osoba v práci verí takýmto veciam idem ja hajat lebo som cééélu noc makala tak papa

terez34
26. jan 2010

marianka myslim ze sa mi to stalo po svadbe /aj ked uz to bolo pred 17-timi rokmi/ som sa nastahovala byvat k manzelovi
nikdy tam nic nemohli nadobudnut myslim financne pokial tam byvala svagrina vdy chybali peniaze svokra to iste ked teraz tie dve byvaju prec tak sa maju super a mi sa tu trapime dalej a navise stale sa nam nieco kazi opravis jedno financie fuc a uz si pyta nieco ine takze sme sa aj dost zadlzili a teraz ked som na materskej je to horor penezi stale malo raz som bola u vestice a ona mi povedala ze ked tam ostaneme tak nikdy mat nic nebudeme ale kde pojdes ked dom uz bol na tristvrte opraveny
uz mi je naozaj z tho do placu.

denisocka
26. jan 2010

ahojte,tak ja sa hlásim aj s prekvapením 😝

trošku som dnes zvažovala či sa prihlásim ako som slubila,kedže som do včera ležala v nemocnici , ale hadam budu pri nás všetci anjeli a už budeme do konca bez problemov 😉 .

a ten naš druhy zazrak je naozaj ZAZRAK 😉

chcem podakovať tuna DALI ktora so mnou bola od začiatku a povzbudzovala ma od Mikuláša 2009 😉 , odvtedy to totiž baby trošku viac tajím, a ked už som si myslela,že som za vodou,tak som sa ocitla minuly týžden v nomocnici .

tiež pozdravujem Mywiel,že ma nenechala tehotnu sama a vyzývam JANUS aby brebrala štafetu Oktobroveho babatka 2010 , a potom aj ostane,možte sa pridať 😀

často tu nebudem písať,ale nakuknem stale 😉

dali4
autor
26. jan 2010

Ahojte všetky 😵 ... A teba Denisocka zdravím zvlášt 😵 😵
Dnes vám tu hodím zase jeden sen 😕 ... od kedy som prišla od liečitelky tie moje sny majú nejakú silu 😕 ...
Tuto noc som bola v nejakom 19. storočí... teda taký mám pocit že to vtedy bolo, neviem presne, s dejepisu som mala vždy 4-ku 😅 😀 ... Nosili sa dlhé šaty, s takým tým vypchatým na zadku a slnečníky 😅 . Mala som už dospelú dcéru, pamatám sa na jej až pod pás dlhé kučeravé vlasy. Strašne som ju strážila pred chalanmi, až privela. Stále som ju kontrolovala, chuderka 😅 😒 Liezla som jej na nervy. Boli sme spolu na nejakej slávnosti, vela ludí tam bolo. Prišli sme na takú ako keby záhradu a bolo tam jedno miesto kde stála sklenená tabula a za nou horeli sviečky. Ja som sa velmi zaujímala o to, či tam horí sviečka aj mojho otca 😕 ... zvláštne. Jedna tam tak silnejšie horela a ktosi mi povedal že to je ona.
To je v podstate všetko, moc sa toho neudialo a trvalo to strašne dlho, pamatám sa ako sme sa s mojou dcerou prechádzali po záhradách a ludia okolo... v tých dobových šatách...

marianka79
26. jan 2010

terez tak to by som ti odporučila odrušit dom vladne vam tam zlá energia aj moja sestra si to dala jednemu liečitelovi odrušit ale to hned ako sa nastahovali 😉

baby vy sa ale rozrastáte 🙂 a ja budem mat skorej psa ako babenko ☹ hmm asi mi to neni súdené mat dalšie 😢 a ja by tak velmi chcela

dali že by niečo s minulého života? hmmmm mne sa zase snívalo o anglicku už tretí krát bola som tam aj s mamou a bratom išli sme po ulici a zrazu jedna baba vyšla z domu a začala rozprávat po slovensky sme sa potešili že sme stretli slovenku mala dcérku v kočíku moja mama ju vybrala a pestovala ja som potom zbadala pod nami v takom podchode že sa hrali deti a jašili sa a to vsjo

marianka79
26. jan 2010

denis aj ja by som sa rada pridala už aj Patových plyšákov som obliekla do dupačiek 😀 a spia s nami v posteli ale inak som normálna......si ......myslím 😅 😕

dali4
autor
26. jan 2010

marianka... takéto sny nám určite niečo hovoria... a verím že to možu byt aj odkazy z minulého života. Je to zaujímavé, milujem sny, strašne rada nad nimi rozmýšlam, každý večer sa teším čo sa mi bude snívat 🙂 .
moja ver, že ak máš mat dalšie dietatko tak určite bude 😵 , ak nie, musíš sa naučit byt štastná aj tak... nechaj to na osud 😵

dali4
autor
26. jan 2010

baby, ak je zvačšená štítna žlaza to sa dá aj cítit ? Myslím tak, že ked človek prehlta, že to tlačí v krku 😕 ?

dali4
autor
26. jan 2010

No už som sa dočítala ☹ ... mám pocit že s nou niečo mám, musím zájst k lekárovi. Ak mi potvrdí diagnozu a predpíše lieky okamžite si nechám nasadit aj homeo 😒 . A aj k liečitelke ešte skočím, nech sa mi na to pozrie a prečistí...

denisocka
26. jan 2010

marianka , to mi je luto že sa nedarí . ja som zas pri tomto druhom pochopila,že to je všetko vo vyšších rukách, všetko príde asi vtedy ked to prísť ma , aj ako blesk z jasneho neba

dali4
autor
26. jan 2010

Chcem vás poprosit, ktorá z vás má knihu Uzdrav svoje telo, keby ste mi tam kukli, čo je pri štítnej žlaze napísané 😕 . Ja tu knižku mám ale nie doma a neviem kedy sa k nej dostanem... Dakujeeeem 🙂

marianka79
26. jan 2010

dali aj ja mám velmi rada sny rada snívam aj s otvorenými očami ale stojím pritom pevne na zemi 😉 ale nechápem čo mi chcú povedat o tom anglicku ked sa mi sníva... budem cestovat?

linette
26. jan 2010

baby pekny vecer prajem vsetkym 😉

deniiiiii vitaj 😉 som tak rada, ze si spat 😵 a to prekvapenie 😵 😵 😵 😵 musim priznat, ze som to tak trocha aj tusila, ale este vlani 😉 a ze si v nemocnici bola?? 😕 uz je ale vsetko v poriadku dufam.. drzim palce aby vsetko super dopadlo 😵 😵

linette
26. jan 2010

dali ten sen... mne sa raz snivalo nieco podobne ale nebolo to v 19 storoci, pretoze sa uz nosili aj nohavice.. a to som bola v byte so spoluziackami a s chlapcom, z ktorym sme tutututututu a potom tocili koberec 😀 😀 😀
tiez si myslim, ze to je uryvok z jedneho minuleho zivota.. 😉 neuvazovala si nad regresom?? ja by som velmi chcela ist, len najst toho praveho a nie sarlatana..

linette
26. jan 2010

terez neviem ako je to s prekliatim, no podla mna aby to preklatie bolo ucinne treba asi nejaky ritual.. a to zas nieje jednoduche.. ale nezda sa mi, zeby to bolo take jednoduche ako v telenovelach, ze staci vyslovit..
zle energie existuju a vedia ich poslat ludia ci chcene alebo nechcene.. skus si hovorit a predstavovat, ze mas velku bublinu okolo seba, ktora ta ochrani pred vsetkym zlym, skus si nejak posilnit dusicku aby si bola odolna na take veci.. a k tomu domu by som ti poradila aby si ho skusila vysvatit, ak nepomoze tak skus vykadit.. este najdolezitejsie je aby si si stale hovorila, ze si stastna a hovor si to tak casto ako vies, predstavuj si to, precituj to tak casto pokym tomu sama neuveris.. ked vysielas stastie tak sa ti aj vrati 😵 (mozes si hovorit, ze peniaze mas vzdy dostatok, peniaze prichadzaju..)
teoriu o konci sveta ani nehovor - ja sa velmi bojim vojny.. mimochodom nostradamus a mayovia predpokladaju na 2012 a vanga na 2010 tak si vyber.. podla mna to ide podla mayskeho kalendara, ktory sice konci v 2012 ale kedze je cyklicky tak aj zacne odznova.. to neznamena konec sveta, ale zaciatok novej ery pre ludstvo..

linette
26. jan 2010

marianka ten sen ti mozno nieco naznacuje.. mozno pracu, mozno dovolenku, mozno ze sa zacnes ucit anglictinu, alebo by si sa jej mala zacat venovat pretoze ju budes potrebovat.. alebo mozno tvoj syn odide do anglicka ked bude velky a zobere ta so sebou .. ked sa ti ten sen vracia tak si na to este neprisla a mala by si ho lustit dalej 😕

linette
26. jan 2010

dali stitna zlaza?? 😕 na stitnu zlazu sa viaze hrdelna cakra a tu by trebalo zrejme odblokovat alebo tam poslat riadne vela energie.. nema niekto v tvojom okoli reiky zeby ta reikoval co najcasstejsie?

linette
26. jan 2010

tieto karty si chcem kupit, ale az ked budu aspon v ceskej verzii a to tusim uz zachvilku budu 😉

https://www.youtube.com/watch?v=0Ep-XmwmW5o
linette
26. jan 2010

dali nieco o hrdelnej cakre:

Hrdlová čakra sa nachádza v jamke dole na hrdle pri štítnej žľaze.

Indické meno: Višuddha (=”úplná čistota”), niekedy aj Visuddha

Zodpovedá za: komunikáciu (hlavne zvukovú), kreativitu, sebavyjadrenie a liečenie.

Farba: svetlá modrá alebo tyrkysová

Element: zvuk a éter

Časti tela: hrdlo, krk, čeľusť, zuby, uši a sluch, ústa, štítna zľaza.

Planéta: Urán

Vibrácia: G (sol)

Bídža: Ham alebo Hum

Hrdlová čakra zodpovedá za sebavyjadrenie a naše spojenie so svetom cez komunikáciu, hovorenie a počúvanie, za schopnosť akceptovať a akomodovať názory iných, za kreativitu a za náš vnútorný rytmus. Jej element je zvuk a éter, o ktorom Indovia verili, že je to rovina vibrácie a preniká celým vesmírom. Spája nás s éterickou šablónou fyzického tela.

Otvárajú ju kyanit, modrý topás a azurit, zatvárajú ju zafír, akvamarín a tyrkys.

Liečenie: Višuddha značí očistu; očistu tela cez diétu, jógu, meditáciu a cvičenia, ktorá nám umožní vnímať jemné aspekty ostatných horných čakier. Niektorí jogíni spozorovali, že pitie vody a vyhýbanie sa tabaku a mliečnym výrobkom uvoľňuje našu šiju a ramená a čistí hlas. Navyše aj samotný zvuk je očisťujúci (pozri záznamy o toningu v kategórii Zvuk) a spievanie pozitívne ovplyvňuje celé naše telo až po úroveň bunečnú.

Nedostatok energie v tejto čakre vedie k stuhnutému krku, napätiu v pleciach, škrípaniu a zatínaniu zubov, problémom s čeľusťou, chorobám hrdla, zníženiu aktivity štítnej žľazy a strachu z priameho hovorenia. Priveľa rečí, neschopnosť počúvať, problémy so sluchom a hyperatívna štítna žľaza sú spojené s prebytkom energie v tejto čakre. V závislosti od druhu postihnutia sú vhodné rúzne strečingové cvičenia na krk a ramená, napr. ustrasana alebo setu bandha sarvangasana či halasana.

Podľa Šakta Tantry má 16 dymovo zafarbených lupienkov, na každom jednu samohlásku Sanskritu.
Centrálna oblasť čakry je buď priesvitná, dymová, biela alebo belasá a spája sa s prvkom Priestoru (Akaša), cez ktorý sa prenášajú jemné vibrácie mantier.

Okvetné lístky reprezentujú 8 mantier a 7 hudobných tónov a jedno slovo. Mantry: 1 Pranava (mantra Ong [Aum]); 2 Udgitha (Sama-mantry); 3 Hung (mantra); 4 Phat (mantra); 5 Washat (mantra); 6 Swadha (mantra); 7 Swaha (mantra); 8 Namak (mantra); 9 Amfita (nektár). Hudobné tóny: 1 nishada; 2 riskabha; 3 gandhara; 4 shadja; 5 madhyama; 6 dhaiwata; 7 pañchama.

linette
26. jan 2010

tu si vies stiahnut mp3 pre hrdelnu cakru:
tibetská miska pre hrdelnú čakru: http://muj2.edisk.sk/stahnout-soubor/64436/cakr...

linette
26. jan 2010

spisovatelka knihy uzdrav svoje telo je predstavitelkou NEW AGE.. teda aspon to pisu.. ale nechapem preco to nazvali sektou.. co je zle na tom ked sa clovek snazi uzdravit sam na zaklade pozitivnych myslienok? nebola by som prekvapena keby to cirkev vymyslela.. 😒

denisocka
27. jan 2010

dakujem za privítanie

lubii
27. jan 2010

Ahojte, po dlhom čase som otvorila túto tému a rovno na Dalinej otázke. Tú knihu mám, píšem Ti IP

Denisocka, gratulujem 😵

terez34
27. jan 2010

marianka rada by som vediet kde toho liecitela zozeniem

terez34
27. jan 2010

linette urcite si tvoje rady zobriem k srdci a mimochodom v cera v reflexe hovorili o tom majskom kalendari neaka numerologicka hovorila ze majovia kreslili kalendar ako slimaka a ked uz nemali kde slimaka zatacat tak kalendar skoncil ale ja si myslim ze je to blbost na druhej strane hovorila ze konstalacia hvieyd je velmi zla na mesiac august ze ak tento mesiac prezijeme tak ziadna vojna nehrozi ale budeme cakat ci bude ten atentat na toho americkeho prezidenta ak ano tak vieme na com sme uz aj tak mam z toho zimomriavky tak uz koncim lebo sa mi mala pokadila amoje tynedzerky chcu ist na pokec majte sa vsety krasne a prezime zvisok tohto dna ako keby bol nas posledny