Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
31. jan 2010

na toto chcem ist do kina, dufam, ze sa pri tom prvom nepotentujem 😀 :
http://www.cine-max.sk/detail-40/paranormal-act...

https://www.youtube.com/watch?v=QUQbmFAE5WI
marianka79
31. jan 2010

lin počula som že to paranormal activity je fakt k posraniu ale nie od smiechu 😀 ale aj ja by som ho rada videla ale no neviem ked som dopozerala nezvratný osud4 v 3D formáte tek som z kina odchadzala skoro po štyroch 😝 také som mala stiahnuté vnútornosti 😝 a kŕče jak hovado 😖

marianka79
31. jan 2010

akurát som si našla na zadku 5 velikých modrín a nemožem poriadne sediet chudatko tá moja sesternica ked musí mat korzet a má dovolené len 3 pohyby s hlavou a len nehybne leží ☹ budem sa za nu modlit nech ju andeličkovia ochranujú a nech sa z toho dostane čo najskor 😔

marianka79
31. jan 2010

lin pozrela som si to video o HAARP tak to by ma ani vo sne nenapadlo že to mohlo byt umelo vyvolané je to smutné odniesli si to nevinný ludia ☹ koli debilom 😠

marianka79
31. jan 2010

jejej 00:00 to sa mi už dávno nestalo 🙂 idem ja hajat tak papa 😔

adina22
1. feb 2010

dobre ranko. 😵 😵

lin - zatial len citam,takze je to v teoretickej rovine 😉 Ale zhanam si dalsiu knihu Carlos Castaneda Sila ticha,odporucila ju helar.Citala som uz viackrat ze ho citala a zrejme ho ma dobre nastudovaneho,tak som sa pytala ze ktorou je najlepsie zacat.A veru clovek by nepovedal kolko ma rokov...stale duchom mlada 😉

dali4
autor
1. feb 2010

Zdravím vás babulky 😵
lin 😲 henten film sú akože skutočné zábery alebo to je proste film ?
No a ten HAARP fakt sila 😒 ... to som ešte nepočula. Ináč dneska je to všetko presne o tomto... ludia ničia samých seba, nie Boh, ani prírodné zákony... ludia. Podla mna niečo takéto može aj pritiahnut k Zemi niečo čo do nás naozaj narazí 😠

linette
1. feb 2010

pekny den prajem babulkam 😉

marianka paranormal activity si vies pozriet aj na internete.. najlepsie v noci pred spanim 😅 nemam rada horory kde sa striela alebo kde sa vyvrazduju - tie by mali zakazat.. pravy horor je o tom, kde nieco strasi a kazdi sa toho boji 😉

linette
1. feb 2010

dali to nemam sajnu ci sa to odohralo naozaj, ale kedze je to made in usa tak predpokladam, ze polovica je vymyslena.. podla mna duch nemoze nieco take urobit, to by musel byt strasne pomstychstivy,.. dokaze pohnut akurat tak niecim do 21g.. a nezabudaj, ze zly duchovia su neni.. oni sa snazia nadviazat kontakt a ked si ich vsimame tak o to viac, len my sa zvycajne bojime a vysvetlujeme si to zle..

v nitre to uz davali v novembri a u nas to budu davat v stredu, len neviem koho zavolam kedze to davaju taky blby cas.. mozno dojde priatel ak nebude v robote.. totizto jeho tam chcem dotiahnut kedze neveri na take, tak nech to aspon kuka.. 😅

linette
1. feb 2010

v tom videu co som sem hadzala o haarpe ma jedna vec znepokojuje najviac a to je ta, ktorej sa velmi bojim ☹

citujem: Nesmú dostať žiadnu zámienku, aby vyvolali 3. svetovú vojnu. To chcú a to nedostanú!

volakedy som milovala ameriku, chcela tam byvat a pracovat a teraz ked prichadzam na to, kto su to v skutocnosti tak by som ich tam isla najradsej nakopat vsetkych ale to poriadne .. 😠 preco sa nestaraju o seba? preco sa musia zaparat? aj tak celu zemegulu vlastnit nemozu, tak na co to robia? .. jaaaaaj a nic s tym neviem urobit, ale nebudeme skakat ako nam oni piskuju!!! a ked vyvolavaju tieto prirodne katastrofy doplatime na to samozrejme vsetci, pretoze priroda to vrati, ved ju narusaju ☹
dali take ani zo srandy nehovor.. ved nasa atmosfera je pevna a chrani nas, nic take sem nepusti... dufam

linette
1. feb 2010

rozkaz vydat je lahke.. sa cudujem tym, ktori ten rozkaz plnia.. 😠 kebyze sa kazdi postavi proti nim a nesuhlasili by s tym, nevykonavali by tie sprostosti, tak by bolo dobre 😉

linette
1. feb 2010

adi ja by som chcela skutocnu bosoracku knihu, kde su vsetky cary popisane 😅 urcite by sa mi zisla 😅 😉
a v tej knihe je vlastne sami zaciatok ezoteriky?
inak este by som sa velmi chcela naucit teleportovat, minule som nad tym rozmyslala a v podstate to vie kazdi ked astralne lieta 😉

adina22
1. feb 2010

lin - no neviem povedat ci je to zaciatok ezoteriky,kedze som este necitala.....a neviem ci vobec taka kniha je 🙂 Ono je to toho take mnozstvo,ze treba asi citat co mas prave a tak postupne.A s tymi carami by som bola opatrna,to nie je len tak 😉

linette
1. feb 2010

adi ano je toho velke mnozstvo ze az az.. napriklad na pozitivne myslenie je plno autorov a plno knih, ktore poukazuju predsa na to iste, len tolkymi sposobmi .. ved vsetky cesty vedu rima 😉
ano s carami treba poriadne bacha, doteraz som ziadne nerobila, pretoze nemam dostatok odvahy.. tam uz treba vsetko o tom citat, nestaci len recept.. nechavam tomu volny priebeh.. v prvom rade sa ucim pozitivne mysliet, koncentrovat sa na zakon pritazlivosti, sledovat sny, spoznavat znamenia, meditovat a komunikovat s anjelmi.. neskor si planujem spravit reiky 1 a 2 a feng shui kurzy.. to vsetko planujem na tento rok.. neviem ci toho neni trocha vela 😅

linette
1. feb 2010

dali spominas ked som ti spominala, ze chcem ist na vysku? predstav si, ze mi volal byvaly spoluziak, ktory na tu vysku chodi 😉 zajtra sme si dali stretko a vsetko mi vysvetli.. ked mi volal, som si myslela, ze nieco potrebuje a ked zacal vetu ako sa mam a co noveho tak som zostala stat s otvorenymi ustami 😅
ako je ta veta? sme tym na co myslime, pritahujeme k sebe veci na ktore myslime?? 😵 v mojom motte som sa utvrdila.. vsetko pride vtedy kedy ma, vsetko ma svoj cas, nie priebeh je dolezity ale vysledok a ti hore velmi dobre vedia co robia 😵 😵

linette
1. feb 2010

inak byvala spoluziacka sa mi skoro pravidelne objavuje vo snoch a mam velmi taky pocit, ze s nou budem chodit do skoly ak ma zoberu.. 😉 zeby ma sny pripravovali do buducna? 🙂

adina22
1. feb 2010

lin - a mozno je dobre ze je tolko moznych knih,ved ako sa vravi sto ludi sto chuti,teda kazdy sa do Rima dostane cestou ,ktora mu bude najviac vyhovovat 😀 ....Inac aj na minigrimi je bosoracky receptar,ale to su veci ktore treba brat naozaj s respektom,pretoze v horsom pripade sa to moze obratit proti tebe a to uz nehovorim o strate energie ☹
Podla mna znamenia uz spoznat vies 😉 😵 a komunikacia ide tiez ak je clovek pripraveny.Ja som ani nevedela,resp.nebola som si ista ci som s nimi komunikovala az mi jedna pani,ktora s nimi komunikuje povedala ze ano.Posielali mi kopu odkazov a znameni a ja som nevedela co s nimi,az ich asi prestalo bavit ze som taka nechapava 😅 ,tak mi to 'channelovali' 😵

adina22
1. feb 2010

lin tak drzm palce s tou skolou 😉 😵 Nic nie je nahoda..

linette
1. feb 2010

adi bosoracky receptar som uz studovala ale mam stale taky pocit, ze neni cely.. akoby tam bola len cast.. raz mi jedna vestica povedala, ze s magiou by sa mali zaoberat len ti, ktori tomu rozumeju a maju s tym uz ake take skusenosti.. ale tak studovat to mozem 😅
jeeej adi to je super, ze ti to chanelovali 😵 ja som im uz tolkokrat povedala, zeby som ich tak rada pocula, co mi radia .. oni idu na to pekne postupne a kedze vsetko ma svoj cas, oni vedia kedy co a ako sa nam ozvu.. mne zatial odkazuju cez znamenia 😉 😵
dakujem adi, som zvedava ci ma vezmu uz len koly tym znameniam co snivam s byvalimi spoluziakmi a parkrat v lavici 😅

linette
1. feb 2010

ozaj adi a ako sa ti pracujem s anjelskou tabulou? 😵

adina22
1. feb 2010

lin - celkom fajn,len som mala chvilu pauzu,lebo nechceli odpovedat,stale mi vychadzalo, ze mam pockat.Tak som potom skusala cez anjelske karty no a vyslo mi studium a prave ja,tak mi to bolo jasne 😵

dali4
autor
2. feb 2010

Dobrý večer prajem 😵 ... je tu niektoooo ?

dali4
autor
2. feb 2010

Asi nie... Tak vám sem dám zopár anjelikov abyste vedeli ktorého volať na pomoc 😉
Manu - anděl osudu
Donquel - anděl lásky
Espiacent - anděl úspěchu práce
Gurid - anděl letní rovnodennosti, efektivní proti zlému oku
Haqadesh - zastavuje duševní útoky
Hod - objevuje přátele, nepřátele a tajemství mysli
TOTO JE BOMBA 😀 ... Hodniel - anděl s předpokládanou mocí léčit hloupost u mužů
Ieiaiel - anděl budoucnosti
Madimel - anděl zastavující chudobu a obavy
Malachim - anděl magie a metafyziky
Mamarao - léčí duševní potíže
Memuneh - anděl snů
Micah (božský plán) - dozírá na duchovní vývoj
Olinda - ochránce majetku
Opiel - anděl pomáhající jednotlivcům v získání lásky
😵

marianka79
2. feb 2010

ahojte 😝

lin to s tými snami to je ako s mojimi asi tiež by som sa mala dat na angličtinu niečo síce viem ale to je málo atie sny mi naznačujú aby som sa tomu začala venovat veď už 15 rokov kupujem psychowalkman keďže niet času chodit na kurzy tušim si to hned idem vyhladat 😉

marianka79
2. feb 2010

dali túto noc Hodniel bude mat vela práce 😀 😀 😀

ja asi toho Donquela Espiacenta budem 😉

marianka79
2. feb 2010

adi chcela by som vediet viac o tej anjelskej tabuli to ako robíš? idem si to pogooglit 🙂

marianka79
2. feb 2010

baby tu je pár kníh asi si objednám secret odtialto je tam aj miluj svoj život to som videla film a aj liečenie s anjelmi to tušim chcela lin

http://www.rolandsante.cz/?what=edice&lang=cz&p...

marianka79
2. feb 2010

ten link nebol správny toto je ono 😝

http://www.abcknihy.sk/Kniha/tajomstvo-the-secr...