Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
3. feb 2010

marianka - nie je to tazke.Je to herny(akoby) plan k tomu su styri figurky anjelikov a dve krystalove kocky.Ked uz vies presne sformulovat otazku,vezmes do ruky kocky ,hrkas s nimi a sustredis sa na otazku potom hodis a podla suctu cisel postupujes figurkami.Dolezite je ale dopredu vediet pod aky stlpcek bude spadat odpoved (su tam tieto: Zivotni ukol, Deti, Rodina a pratele,Zdravi,Duchovni cesta, Rozvijeni jasnozrivosti,Ano ci nie,Kdy se to stane,Domov, Laska, Penize a Kariera.)No a podla toho co ti vyjde si este precitas v knizke podrobnejsie.Da sa kombinovat aj s anjelskymi kartami. 😉 😵

adina22
3. feb 2010
terez34
3. feb 2010

http://angelarium.wordpress.com/2010/02/02/post...

myslim ze toto uz poznate ale dufam ze to nevadi 😎 🙄 😲

dali4
autor
3. feb 2010

Tip na zdravé liečenie ale aj prevenciu proti chorobám a detoxikácia. Je to trošku drachšie ale výborné... mám odskúšané 😵 http://www.energy.sk/sk/menu_x1096x.asp
Práve mi prišiel Fytomineral. Objednala som pre malého, na kosti, aby bol pevnejší. Už to raz bral, vtedy mu to pomohlo.

dali4
autor
3. feb 2010

Idem to brat aj ja. Vyrovnáva to hormonálnu hladinu, dobíja energiu a ešte plno iných vecí, prečítajte si http://www.energy.sk/SK/menu.asp?id=1140

marianka79
3. feb 2010

adina fuha to je dost penazi 😕

adina22
3. feb 2010

marianka - ja som to kupila lacnejsie,martinus bol najdrahsi 😎

dali4
autor
4. feb 2010

Dobrý večer babulky... 😵 Nebudem tu moct teraz sediet ale boli sme až na tretej strane tak som nás zas trochu vyhodila vyššie 😀

linette
4. feb 2010

ahojte babulky nebola som tu tri dni, no vela ste toho nepopisali.. 😒

za par dni sa mi udialo nieco velmi zaujimave ani neviem kde zacat.. takze pred par mesiacmi som si velmi zelala mat pracu v nz a dobre platenu.. hadajte co chcel ten spoluziak? som sa s nim chvilu rozpravala o vs a potom mi ponukol pracu.. kedze v dnesnej dobe ako absolvent som sa nikde nevedela zamestnat tak som sa potesilo, ze mi to len tak spadlo z neba..
- zobrali ma tam bez pracovneho pohovoru a dnes som bola na vstupnom skoleni (ta praca je samostatna zarobkova cinnost, oblast financny trh - co som v skole nemusela, flexibilna pracovna doba, kopec skoleni a nadstandartny prijem.. a to vsetko sa da robit aj popri skole, praci atd.. )
- lenze si horko tazko vybavujem absolventsku prax a teraz chyba k tomu len krocik.. (neni som si ista ci sa to da aj pri praxe kedze to hradi stat, zajtra sa idem poinformovat)
- to vsetko sa priatelovi nelubi.. doteraz som bola len doma a on ked dosiel tak ja samozrejme som mala cas.. teraz ked sa zamestnam nebudem mat az-az tolko casu a navyse mu prekaza, ze su tam aj chlapy.. ale tak v ktorej robote su neni zastupeni muzi?? .. 😕 prve skolenie je v sobotu v nitre na styri hodiny a on mi povedal aby som tam nesla.. skolenia su neni povinne ale malo by sa tam chodit.. ked zamestnavatel povie, zeby sa malo, tak by som mala a ked nepojdem teraz na zaciatku tak to uz akoby som flakala.. a on to nevie pochopit.. este toto mi chybalo 😕

linette
4. feb 2010

dali od tade som mala gynex ked som mala problemi s nepravidelnou menstruaciou, lenze som ho nedobrala kedze som uz isla k lekarovi a ta mi dala vyvolavacku 😝 a potom sa to pokazilo takze to skoncilo v kosi.. inak su tam dobre vyrobky 😉

linette
4. feb 2010

marianka ja som analfabet z anglictiny a za 9 rokov ucenia ang. som sa dostala na mierne (slabo) pokrocily 😀 a to mam doma slovniky aj pre samoukou a taxus learning .. ten vychvalovali, ze je velmi skvely a ako rychlo sa to da naucit a mne to vobec nepomohlo.. podla mna na jazyky ma kazdi svoju techniku.. ked chces preskenujem taxusa a poslem ti ho 😉 😵 skusim aj to cd, len neviem ci to posle cez email..

linette
4. feb 2010

ozaj baby ked som bola na vstupnom skoleni tak veduci ako vysvetloval som sa na neho pozerala a hned som videla par cm okolo neho take huste priesvitne az to islo do zlta.. nieco take ako v kostole len tu som to videla okolo celeho tela 😕 zrejme mi dopomohlo nie velmi silne svetlo a biela stena 😅

marianka79
4. feb 2010

ahojte lin ja cítim že na to mám mna to baví a teším sa ked si dokážem preložit napríklad text piesne ktorá akurát hrá a to som sa neučila anglinu v škole ale ja sama doma 😉 oki ak by sa dalo tak pošli čo máš len si treba nájst čas sa do toho pustit lebo sa mi o tom stále bude len snívat 😀ja musím ale konat 😠bože čo ja mám vsetko na plane čo by som chcela fúúúha 100rokov mi je malo na uskutočnenie mojich snov 😀

no to s touprácou super priatel je zrejme žiarlivý tak ako moj 🙄

linette
4. feb 2010

ahoj marianka, idem teda skenovat .. 😅 najprv si ale pozri co ten taxus vobec je: http://www.revolucnaanglictina.sk/ to si velmi sikovna ked si sa to sama dokazala 😵 to je akoby znamenie, ked mas na to, tak to skus 😉
aj ja mam plno veci na plane a zatial vyuzivam vesmirny katalog 😵 😅 na tvoje nestaci sto rokov ale na moje ani sto zivotov 😅 😝
priatel zrejme bude.. totizto ja mam pocit, ze v nasom vztahu niekedy som ja ten "chlap" a on ta "zena" .. ja s nim uz velmi chcem byvat a vsetko okolo toho a snazim sa aj s pracou, aj na vysku si trufam a on mi zahlasi, ze nemam.. dokonca raz sa mi preriekol, ze ani do skoly nemam ist.. a potom sa ho pytam, ze z coho si kupime potom byt? a on, ze nevie a tym je to uzavrete.. ked je mierne ziarlivy to je dobre, lenze uz to trocha zacina prehanat a po novom to vyvrati, ze nieje.. 😒 ja som od skoncenia skoly doma a uz by som isla velmi rada robit, neviem si predstavit, ze by som cely zivot bola doma.. samozrejme vsetko treba z mierou..

marianka79
4. feb 2010

jajaj to je ako moj príbeh len mu nepolavuj ja som koli chlapovi nehala skolu a banujem koli dalšiemu som sa vzdala tiež dost vecí ale už sa nedam ovplyvnovat nikým budem si robit tie veci čo mi niečo do života prinášajú samozrejme že v rozumnej miere 😉

lanczi
4. feb 2010

linett,moja urcite by si mala prijat tu pracu,ze to nevie priatel prijat to nech si v sebe vyriesi on sam..dobra praca
je dnes vzacnost,a ked ta lubi mal by chciet to co ta robi stastnou,nie?
laska by nemala omedzovat,ta ja nezistna..
mala by si to snim prebret este hned na zaciatku,inak ta cakaju problemy..
da tej roboty urcite chod,ved to nieje nahoda ze sa ti pritrafila,a on nech sa zmieri ze nie ti urcitu slobodu dat proste musi..

marianka79
4. feb 2010

lin je to zaujímavé hlavne ten doslovný preklad 😀 musela som to lúštit ale super len to dost rýchlo vravia ale treba si to viac krát pustit a pojde to 😉 verím tomu že hej

linette
4. feb 2010

baby dakujem za radu, ja tu pracu som uz kvazi zobrala uz len potrebne doklady k tomu vybavit.. 😉
priatel je velmi trpezlivy a dobry clovek, co musim odklopat, len ta ziarlivost.. som pocula, ze ked je moc silna tak to vobec neni dobre.. a on si este k tomu dost veci v sebe aj dusi a to tiez neni dobre .. nechcem aby raz vybuchol a volaco sa stalo.. ja som si s nim na zaciatku vztahu ujasnila, ze vzdy budeme k sebe uprimny aby sme si vedeli doverovat..

linette
4. feb 2010

marianka prvu lekciu som uz aj odskenovala a budem ti to posielat postupne, ok? aby sa to zmestilo do emailu 😉 som zvedava ako to pojde s tymi cd..

linette
4. feb 2010

je to sranda doslovny preklad, len aby ta to viacej nepoplietlo ako mna 😒

marianka79
4. feb 2010

najprv preložím slovenčinu do slovenčiny 😀

linette
4. feb 2010

trnavcinu do bratislavciny? 😅 🙂

marianka79
4. feb 2010

lin 😀 😀 😀

linette
4. feb 2010

uz posielam lekciu 1A 😉 audio nahravok je velmi vela a cely priecinok neviem poslat.. spravim to ta, ze do emailu ti vzdy napisem do ktorej lekcii co patri aby si si v tom vedela spravit poriadok a spravne vytvorit priecinky a vlozit do nich 😉

linette
4. feb 2010

jaj a nahravky ti viem poslat skor, lebo ich mam ulozene v pc, len na text treba cakat kym preskenujem..

linette
4. feb 2010

marianka predstav si, ze tu knihu mam v pc a vsimnem si ju teraz az ked som to odskenovala 😀 😀 😀 teda ja viem vyuzit svoje oci 😀 😀 teraz ti budem len nahravky posielat 😉

marianka79
4. feb 2010

dakujeeeeem dufam ze mi to pojde otvorit lebo niektore veci mi nejdu ak je to v inom formate
Idem ja do hajan tak pa 😉

linette
4. feb 2010

ked si kliknes na subor, kde ma byt nahravka, tak si daj ulozit potom sa ti to ulozi a mozes dat otvorit v programe (napriklad winamp ten pouzivam ja, alebo media player..) a uz by to malo ist 😉
takze ti to doslo? nemas za co aj nabuduce 😉

linette
4. feb 2010

dobru 😵
potom rano sa neprekvap ked budes mat 10 emailov 😀

dali4
autor
5. feb 2010

Ahojte kočky 😵 ... lin, tvoj priatel je aj žiarlivý, ale myslím že aj dost tažko nesie to, že by si mala byt úspešná a schopná zvládat školu, prácu a ešte aj vztah, rodinu ... lebo on by to asi nezvládal a na to je tak trošku nahnevaný, v podstate sám na seba a preto nechce aby si bola "lepšia" ako on 😉 Ja ho samozrejme nechcem nijako podcenovat, vobec ho nepoznám ale hovorím to preto, lebo viem že muži rormýšlajú takým to zposobom... Ja som tiež toho názoru že netreba polavovat, rob to, čo chceš robit, samozrejme treba s ním stále komunikovat, vela sa rozprávajte, myslím že časom si uvedomí že chceš len to najlepšie pre vás oboch a nakoniec aj zistí že sa nemá čoho bát 🙂 , začne sa aj tešit a byt hrdý na teba ! 😉 Toto je skúška pre vás oboch.