Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
8. feb 2010

ano sklada sa z troch, priatel ma v sebe napriklad stale dost rozvinutu tu detsku cast a dokaze sa tesit aj z hluposti ako maly a vie nahodit taku detsku nevinnu tvaricku 😵 a je este aj dost hravy ale nie s hrackami ale tak na sibalstva a blaznvostva 😅
no neviem v akom jazyku su anjelickovske mena, pripadaju tak chlapsky ..

linette
8. feb 2010

v zamkoch mame jeden obchod, ktory by som najradsej vykupila cely 😅 je to darcekovy obchod a maju tam takeho vacsieho anjela, ktoreho ked das do elektriky tak hybe kridlami a strieda farby, pekne svieti 😵 skoda, ze stoji 50 euro 😒

marianka79
8. feb 2010

jééj ten musí byt krásny 😵

marianka79
8. feb 2010

akurát som myslela na to že by som si mala prevetrat moje taroty vyskúšat chcem aj anjelske karty tuto moja suseda ich má pár vecí by som potrebovala vediet asi za nou zajdem

marianka79
8. feb 2010

tie mailíky s anglinou kuknem zajtra fúha kolko toho bude to si mám stále vypínat zvuky? 😀 😀 😀 jááj mame to žiarlivých teda však dnes som mala zas taký malý výstup ☹ aj som si 😢

mirka1308
8. feb 2010

Ahojte bambulky 😵
Konečne som sa prihlásila a mám chvíľu času. Normálne vás neviem dočítať, som dlho nebola na anjeloch 😔
Dúfam, že ste v poriadku a chrípka vás obišla 😉
Dali, ako sa máte? Mišička rastie, čítam že máš strach z očkovania - pevne verím, že sa rozhodneš správne a anjelici ti v tom pomôžu 😨
Linet, ty snáď ani nespíš, stále pridávaš nové a nové stránky o ezoterike, moc rada ich čítam, len keby toho času bolo viac 😠 Ešte že ťa tu máme 😀 nemusím prácne hľadať čo sa kde vyskytuje ale to tu hodíš a len rýchlo pobehám stránky 😀
Prajem pekný večer 😵

marianka79
8. feb 2010

čo na to vravíte?

adina22
8. feb 2010

lin - a preco nie kozorozec?Skoda,ze to neakceprovali..ja som 21.1. ja som na prelome kozorozec-vodnar,ale uz som vlastne vodnar,aj ascendent mam v kozorozcovi,takze som taka ''rezana'' 😀

marianka - jeeej tak super ze sme tu dve vodnarky (teda ak nas je tu viac pardon 😉 Ozaj ake su to vodnarovske nechty??

dali - a da sa vobec odmietnut povinne ockovanie? 😨

marianka79
8. feb 2010

adi francúzska manikúra špičky mám trblietavo bledomodré a nad tým modrým mám strieborné trblietky 😉
a vodnár je dobré znamenie pre ženy hlavne 🙂

marianka79
8. feb 2010

adi odmietnut nemože len oddialit a ak je dobrá dr. tak to pochopí 😕

marianka79
8. feb 2010

Vodnár (21. 1. až 19. 2.)Horoskopy od 24.4. do 30.4.2009Vodnári sa cítia vynikajúco. Priam žiaria, vplyv Venuše im prospieva, dokážu lepšie ovládať svoj život a aj ľudí v ňom. Ale pozor - vo vás je vždy istý sklon k riskovaniu, k vyhľadávaniu nebezpečných dobrodružstiev, aj keď to vôbec nemusí byť nebezpečenstvo v džungli, či pralese. Vy viete prežívať svoj život naplno aj medzi papiermi, v kancelárii, kde sa rozhoduje o veľkých veciach. Tento týždeň môžete rátať s tým, že nikto na vás nezabudne, ani vás neobíde, dobre sa teda pripravte na vyslovenie vašich požiadaviek.

hehe dobre máme 😀 😝

adina22
8. feb 2010

marianka - len ten datum mi tam nesedi april2009?? 😅 Tie nechty musia byt nadherne,mas aj fofo.Inac ja sa ako vodnarka citim fantasticky 😀

adina22
8. feb 2010

marianka - viem ze sa neda,to bola skor taka hypoteticka otazka.Teda ci nahodou dali nezistovala ci existuje taka moznost.

marianka79
8. feb 2010

jejej to som si nevšimla sorry 😀 😅

marianka79
8. feb 2010

nie od fotené nemam ale možem a zajtra ich sem hodím na chvilku lebo aj tak to adminky zmažú

marianka79
8. feb 2010

lin aha čo som našla toto túžim mat od mojej 18-tky už som ti to spomínala

http://www.psycho-walkmany.sk/

linette
8. feb 2010

jejo ako pekne ste sa tu rozbehli 😅 kym som telefonovala 😀

linette
8. feb 2010

mirka vitaj 😵 kedze som doma tak mam casu az az az.. sice uz dlho nebudem, lenosenia bolo dost 🙄 a co sa tyka tych stranok, som rada, ze ti pomahaju 😉 zeby som sem hadzala presne to co potrebujes? 😕 😉

marianka79
8. feb 2010

tento je už správny 😉 Týždenný horoskop - Vodnár
V tomto 6. týždni sú februárové energie prírody. Luna prechádza znameniami Strelca, Kozorožca a Vodnára. Ohrozené sú predovšetkým celé dolné končatiny, kosti, kĺby, kolená, členky, chodidlá, pokožka. Cez víkend si strážte psychickú náladovosť. V nedeľu, na Sv. Valentína, potešte blízkych čokoládkou, alebo kvietkom. Zvlášť staršie partnerky sa potešia každej drobnosti, nemusia to byť len predražené červené srdiečka.

Vodnár (21.1. - 18.2.)
Vzťahy: Máte veľmi dobre vyvinuté zmyslové vnímanie. Citový nepokoj z vlaňajšieho roku vystrieda väčšia pohoda a rozvaha. Vykročte tento rok vpred, nájdite si nové hobby, pokračujte vo vzdelaní, či novú lásku. V tomto roku máte veľa dovolené.

Peniaze - práca: V pondelok budete mať naklonenú priazeň Jupitera a v strede týždňa vplyvných, vitálnych a ambicióznych mužov, čo vám môže pomôcť pri rôznych pracovných komplikáciách.

Zdravie: Predstavivosť je tvárna sila mysle. Myšlienky človeka vládnu jeho telu a tvarujú ho do predstavy, ktorú má o sebe. Pozor na bolestívnstvo, hypochonderstvo a zapíjanie žiaľu.

marianka79
8. feb 2010

lin to bol dobre dlhý hovor 🙂

linette
8. feb 2010

inak spavat chodim o pol jednej premerne, podari sa mi aj o pol druhej sem-tam.. dlhe casy travim v kupelni 😀 a pc nemozem mat nonstop zapnuty.. musi aj on oddychovat, minule som citila elektriku z neho 🙄

linette
8. feb 2010

adi vsetko najlepsie ti prajem do zivota, vela zdravia, stastia, lasky, porozumenia, napredovania a splnenych snov 😵 aj ked som to nestila v ten spravny cas.. ale si to idem zapisat aby som narok stihala 😅

linette
8. feb 2010

marianka ten psychowalkman som chcela tusim aj ja, ale tam len pocuvas texty, nie? taxusa odporucaju pustat uplne potichu a to co najcastejsie aby si to tvoje podvedomie zafixovalo..

linette
8. feb 2010

marianka rekord natelefonovanych hodin mam s najkamaratkov a to je za den vyse 4 hodin 😅 s priatelom zvyknem zvycajne dve hodiny a potom ide spinkat.. ale to len ked je v robote, teraz ma dovolenku..

linette
8. feb 2010

ze nova duchovnost, no znie to vselijako.. skoda, ze to dlhy clanok.. som zachytila len tolko, ze ked liecil, tak mu ide krv s prstov.. 😕

marianka79
8. feb 2010

ale nie je to pekné klikam na ezoteriku a doviedlo ma to k psychow... 😅

marianka79
8. feb 2010

inak dufam že mi to pojde aj do mobilu dat aby som sa mohla učit všade 😒

linette
8. feb 2010

ja si myslim, zeby to mobil mal priat .. 😉 tak to mas dalsie znamenie, aby si sa pustila do anglictiny 😵 uz ked ta tam ezoterika zavedie 🙂

linette
8. feb 2010

marianka idem ti posielat 7 lekciu, zvuky vypnute? 😅