Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
8. feb 2010

Očkovanie sa pokúsim oddialit. Len naša doktorka... neviem neviem, ona je dost taká vyklepaná, bude ma nútit, kvoli sebe aby z toho ona nemala problémy... teda myslím si. A možno sa mýlim. Uvidíme. Minulý týžden sme boli v poradni a vtedy malej pozerala očkovanie /TBC/ a povedala že to má ešte trošku zdurené tak s dalším počkáme, ale nič viac sme sa o tom nebavili. Teraz ideme 24.2. tak som zvedavá. Ak už bude chciet očkovat tak teda poviem že ja ešte nechcem aby ju zaočkovala.
Teraz som čítala aj taký článok, kde sú postupy a zákony, ked chcú rodičia úplne odmietnut očkovanie svojich detí... dá sa to, je to možné, ale ... to nezvládnem ☹. No, bola bysom rada keby že sa to dá posunút minimálne na taký rok, rok aj pol a pritom brat tie homeopatiká ktoré rušia tie následky z očkovania...

linette
8. feb 2010

dali co si to povedala????? akoze nezvladnes.. to si ale rychlo vyhod z hlavy.. len v tom musis byt priebojnejsia kedze lekarka na teba bude tlacit, treba sa na to dopredu pripravit.. ked si tie veci okolo odmietnutie respektive posunutia dobre prestudujes, povies to lekarke, das jej dokonca nejake tie dokazy, nic ti nemoze.. maximalne ta uda na socialku.. s tym treba ratat, ale ked jej to pekne vysvetlis, ze mas obavy a chces to ockovanie presunut, tak by to mala pochopit.. a ked bude "blba" tak prejdi k inemu..

marianka79
8. feb 2010

Život píše rôzne príbehy, len musí byť snaha spolupracovať. Na našom trhu sa nachádza toľko prekrásnej literatúry, ktorá nám všetkým dokáže pomôcť v zoradení naších myšlienok, aby sme pochopili princíp života karmických dlhov. Každý jedinec, ktorý nám vstúpi do života nie je náhodný. Všetko čo sa tu okolo nás deje máme predurčené. Len vlastnými myšlienkami a vlastným konaním dokážeme túto našu cestu - buď skrášliť, alebo pošpiniť. Preto by sme mali všetci konať len pozitívne, aby sme dosiahli krajší a radostnejší život.
Nezabudnite: čo vysielame, to sa nám aj vráti. 😉

marianka79
8. feb 2010

dali ale nezabúdaj že strachom si privolavame to co nechceme skús mysliet pozitívne čo sa má stat sa stane a napkon všetky deti sú nie postihnuté 😉 ale každopádne chod si za tým čo ty cítiš ale nemaj z toho až taký strach moj malý si to teda odniesol ale ja sa utešujem že sú aj horšie prípady 😉

marianka79
8. feb 2010

chod na lekárku trochu psychologicky a povedz jej osvojich obavách ak je čo i len trochu citlivejšia musí brat ohlad na tvoje argumenty

marianka79
8. feb 2010

lin už som vypala 😀 ale koli malému aby ho to nebudilo priatel je na opačnom konci mesta 😝

marianka79
8. feb 2010

lin a kolko je tých lekcii?

dali4
autor
8. feb 2010

Ja som povedala že nezvládnem to odmietnut úplne. Sú tam velké pokuty za to, chodia kontroly z roznych úradov, sociálka... chápete ? Ja to budem odsúvat čo najdalej sa bude, to je úplne jasné, zas taká slaboška niesom 😅 , kludne dr. budem aj podplácat ak sa nechá... 😉 takže tak.

linette
8. feb 2010

marianka ako pekne si to napisala 😵 😵 skoro az zimomriavky mi vysli a je to pravda 😉

dali4
autor
8. feb 2010

Okrem toho ked nieje dieta zaočkované, ked sa to podarí niekomu odmietnut tak nechcú brat deti do školky a potom aj v škole sú s tým problémy 🙄

linette
8. feb 2010

marianka v kazdej lekcii je zopar nahravok (niekde 14 inde 16)..
ANGLICTINA BEZ KNIHY A BEZ PERA (patria sem len nahravky)
TAXUS ENGLISH (patria sem tieto priecinky):
- cd dialog (1,2,3)
- cd dialog (4,5,6)
- lekcia 1
- lekcia 2
- lekcia 3
- lekcia 4
- lekcia 5
- lekcia 6
- lekcia 7
- lekcia 8
- lekcia 9
- opakovacie dialogy 3
taxus english book - slovak

dali4
autor
8. feb 2010

Baby ale máte pravdu... ja viem... treba mysliet pozitivne a strach úplne treba vymazat zo života. Ďakujem, ste zleté... moji anjelikovia 😉 😵

linette
8. feb 2010

dali ja viem, ze si silna a mudra a samozrejme chces pre svoje deti to najlepsie, to je jasne aj doktorke.. ak to posunies a poskytnes jej dostatok info tak aby to pochopila tak to pochopi.. ako hovori marianka skus ist na nu psychologicky.. neboj sa vsetko bude v poriadku a navyse nech sa deje cokolvek ma to tak byt.. a aj ked miselku zaockuju tak si predstav, ze miselka ma okolo seba taku silnu ochrannu bublinu, ze to ockovanie je nic pre nu.. (mne pomaha ked si predstavujem okolo seba bublinu).. ved miselka je silne, zdrave, imunne a odolne dietatko ci z ockovanim alebo bez.. mam pravdu?

marianka79
8. feb 2010

lin lin to ja nie 😉 to sú nie moje slová ale velmi sa mi to tiež páčilo tak som to sem šupla 🙂

marianka79
8. feb 2010

a to ako vedia v školke že sú deti neni zaočkované 😕

marianka79
8. feb 2010

baby ja sa ale teším ked si pojdem zajtra vyzdvihnút na poštu tú knihu júúúj 😵

linette
8. feb 2010

veru tak dali nad zlymi myslienkami nelamat hlavu, hned prejst na pekne 😉 kebyze zacnes vetu co ak miselka bude mat nasledky po ockovani (myslis na ne, hned sa odorientujes na ine a doplnis) dobre, skvele, vyborne, bude este zdravsia, imunnejsia...
a doktorka to vezme v pohode ved aj ona ma deti, ci nie?
vsetko bude dobre 😉 😵

dali4
autor
8. feb 2010

marianka... majú info od lekára. Lebo vraj, ak dieta nieje zaočkované tak lekár je povinný to škole nahlásit 😒

dali4
autor
8. feb 2010

linetka 😵 😵

linette
8. feb 2010

marianka system je spinavy, naruseny.. oni si dokazu zistit vsetko.. neviem ako je to v skolke ale napriklad na prihlasku na vysoku (ak si to skola ziada) musi dat suhlas lekar..

linette
8. feb 2010

dali ockovacie systemi sa menia z roka na rok a este k tomu som take cosi citala, ze uz ti nebude chodit pozvanka od lekara, ale si to ockovanie musis ustrazit sama.. takze sa vies vyhovorit, ze si zabudla .. no trebalo by to presnejsie zistit

dali4
autor
8. feb 2010

lin ano, aj napríklad v školke to je. Teda ja ked som malého prihlasovala do školky, tak chceli papier od lekára a bolo tam aj napísané že lekár potvrdzuje že dieta je riadne zaočkované.

dali4
autor
8. feb 2010

Jaj dobre, už podme od toho lebo nás admini prestahujú do témy "očkovanie pre a proti" 😀

dali4
autor
8. feb 2010

marianka pre akú knihu si to ideš? Tajomstvo ?

linette
8. feb 2010

miselke hovor casto, ze je zdrava, imunna a odolna aby to pochopila a verila tomu (hoci to znie trocha sebecky, ale ked si je toho ista a veri tomu, tak si to aj privola) 😉
mi mame taku skusenost, ze moj priatel si stale hovori, ze ma rusku krv (co aj ma) a on vydrzi vsetko, navyse je chlapec z dediny a je imunny.. ked k nam este vlani chodil v zime len v tricku a v mikine mama mu hovorila, kde mas chlapce kabat, ved prechladnes, nemozes takto chodit v zime.. on si to k sebe zrejme pripustil a ochorel.. a teraz mu stale tlacim do hlavy, ze je imunny a zdravy a veruze zatial chory nebol (klop klop klop) .. nosi kabat podla toho ci mu je zima alebo nie..

marianka79
8. feb 2010

Ako súvisia jednotlivé karmy
V šiestej časti video seriálu o karme s archetypologičkou Somezedou sa dozviete odpovede aj na nasledujúce otázky: Existuje suvislosť medzi karmou rodičov a karmou detí? Ak áno, prečo je to tak? V akých prípadoch táto náväznosť neexistuje?



linette
8. feb 2010

dali a nemoze to lekar potvrdit, ze sice nieje zaockovane ale je zdrave? teda pri vysokej sa pise je shcopny vykonavat studium a blablablaa..

marianka79
8. feb 2010

jaj no tak nepodarilo sa mi dat sem to video 😒

linette
8. feb 2010

marianka mne nedava zmysel, ze ked nieco zle vykonam aby na to moji blizky doplacali, to nieje poucenie pre mna.. ved ked nieco vykonam tak sa to vrati mne a to tak isto (aby som bola poucena), nie?

dali4
autor
8. feb 2010

marianka 😕 to čo ? Aký seriál? Kde ? Kde? Kde?