Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
21. feb 2010

dali dakujem za stranky 😵 uz som si par veci aj pokombinovala ale tie ceny .. 😖

linette
21. feb 2010

terez tesim sa tomu a zelam vsetko dobre 😵 vidis to anjelickovia pomahaju 😵 😵

linette
21. feb 2010

marianka jeeejo mas novu foto imikimi, ze? 😉 vidim tam tvojho maleho ked bol este maly 😉

linette
21. feb 2010

dali podla mna miselka ta pekne vnimala a kedze nechce chodit na neprijemne cviky tak sa posnazila 🙂 este je malinka a uz sikovna, mudra a vnimava 😵 😵
ja idem zajtra k zubarovi a podat prihlasku ...

kessina
21. feb 2010

ahojte babulky, ja len na skok 😵
lin, kniha stiahnuta, podarilo sa a zistila som, ze sa cez ten odkaz da stiahnut aj film, len to trva 😀 vcera mi tam vypisovala 22 hodin 😝 😅 tak to skusim niekedy v noci, mozno sa podari 🙂
a kyvadlo mam len take urobene, len zacinam, takze zatial mi staci to 😵

marianka79
22. feb 2010

ahojte babeny ked sme pri tom čo nás láka mna určite toto:

http://www.dobrodruh.sk/kam-na-dovolenku---tipy...

linette
22. feb 2010

pekny vecer bambulky 😉

kess to sa tesim ked sa podarilo 😵 😵 a aj film a mozes kukat 😉 aj citat .. ja som tiez uvazovala nad kyvadlom, ale to nemozem mysliet hned na odpoved lebo mi mozog vida signaly a tak sa mi ruka pohne.. ale aj tak ho chcem 🙂 zevraj na zaciatok postaci korok a v nom ihla na niti 😉 take mas?

linette
22. feb 2010

marianka egypt je pekny, ked chces zostavim ti taku dovolenku egyptsku, ze navstivis vsetky zaujimave egyptske kutiky 😉 😵
raz som si robila egyptsku knihu 😅

linette
22. feb 2010

baby .. co pocuvam moju terajsiu oblubenu pesnicku marjaani tak ten spevak/herec sa vola Shahrukh Khan a pozrite si v akom palaci si byva:
http://teentweens.blogspot.com/2008/05/shahrukh...

linette
22. feb 2010

dali ako dopadla kontrola? 😉

dali4
autor
22. feb 2010

Ahojteee 😵 ...
jáááj Egypt 😔 😵 dúfam že sa tam raz dostanem. Ibaže neviem ako ked mám panický strach z lietadla 🙄
lin, na kontrolu ideme až v stredu. Dr. mi volala že tam dneska nebude... zajtra zas ja mám kaderníčku, nestíham to. Mišelka je aj tak už zdravá, aj tu hlavinku si dvíha krásne 🙂 ... takže bude stačit v stredu... vo štvrtok ideme do Brna na štyri dni, už sa tešíííím 🙂 .

dali4
autor
22. feb 2010

lin... ten palác 😕 ... to nieje ten kde býva biskup ktorý má pod palcom celú církev 😕 ??? Ja som minule dostala mail a toto tam tuším bolo...

kessina
22. feb 2010

nie, nie 😀 ja som dostala od kamaratky take srdiecko z ruzeninu 😕 alebo ako sa ten kamen vola, taky ruzovy 😝 😀 a ten mam na nitke 😀 to je moje kyvadielko, neviem sice, vela som citala, ze by mao mat urvitu vahu, ale este som to nesledovala, ako to sedi, ja pracujem zatial s nim, no ale asi to este potrva, pokial mu uplne porozumiem 😕 😵
to s tou odpovedou moze ozaj ovpyvnit pohyb... kdesi som nasla, ze ked polozis otazku, tak mozes mysliet, resp. opakovat si vetu- som zvedava, co mi odpovie.. 🙂 ja vzdy zacinam s otazkami, kde odpovede poznam 😉
veru, jaaaaj Egypt 😵 ja by som uz taka rada niekam na dovolenku 😅

dali4
autor
22. feb 2010

ahoj kessi 😵
lin, teraz som to pozerala 😕 , ten palác patrí vlastníkovi všeobecnej cirkvi, volá sa Edir Macedo. Tak koho je to vlastne dom 😀 😀 😀 ? ... možno že aj moj, alebo tvoj... alebo aj ďalších 😀

dali4
autor
22. feb 2010

Alebo Shahrukh a Edir tam bývajú spolu 😀

kessina
22. feb 2010

ahoj dali 😉
no to je teda riadny palac 😀 mne sa paci hlavne ten bazen 😝 a tie obrovkse obluky 🙂

linette
22. feb 2010

ahojte babenky 😉 😵
ja nemam sajnu komu patri ten palac, len som na nete dokonca aj na youtube nasla, ze shahrukhkovi.. 😕 v tom bude nejaka zahada 😕 😕 to cirkev ma palac??? a ja, ze vatikan 😝 a to taky luxus?? najdem to video hodim ho sem..

linette
22. feb 2010

kess potom daj vediet ci vravi pravdu 😉 este na otazky je dobra virgula 🙂

linette
22. feb 2010

dali do brna 😵 😵 😵 uzite si to 😉 😉 bude to prva miselkina dovolenka 🙂 takze miselka dostala este cas trenovat aby bola najlepsia a aby sa pani doktorka prekvapila 😉
ides sa dat prefarbit? 😕

kessina
22. feb 2010

no ono obcas odpoveda nejak divne 😅 😕 takze asi sa musim len naucit s nim pracovat, resp. pochopit ho 😵
no a co je to vlastne ta virgula? 😅 😕 tusim som to uz niekde pocula, ale netusim co to je 😅

linette
22. feb 2010

tu je to video.. a nemoze byt, ze ma podobnu rezidenciu ako biskupy? .. je tam aj manzelska postel ta by bola naco tym biskupom?? 😕

https://www.youtube.com/watch?v=p6F0z-7NHYc
dali4
autor
22. feb 2010

lin idem ti poslat ten mail...

linette
22. feb 2010

kess s kyvadlom je to podobne ako s kartami.. nemozes sa dookola pytat na tu istu otazku, pretoze to "vyciti" a bude si mysliet, ze mu nedoverujes tak ti dava vselijake odpovede.. ano na zaciatku treba davat otazky, na ktore poznas odpovede ale nie stale tie iste.. a tiez by malo mat iba tvoju energiu a musis si s nim vytvorit "vztah" .. a rozumiet si..

dali4
autor
22. feb 2010

A teraz pozerám že som ti ho už posielala 😕 ... nedostala si ho ? Pošlem ešte raz

kessina
22. feb 2010

no tie izby su ozaj perfektne 🙂 tiez by som brala 😀 lin a ta melodia to je jeho pesnicka??

linette
22. feb 2010

virgula je urcena tusim na ten isty ciel ako kyvadlo az na to, ze sa pouziva aj na vysokych skolach na hodinach matematiky..
http://www.liecive-kamene.sk/kyvadla-virgule/vi...
http://www.fengshui-obchod.sk/kyvadla-virgule/v...

linette
22. feb 2010

dali idem na mail..

linette
22. feb 2010

kess to neviem.. ja som jeho objavila na surfovani na youtube a tam sa mi zalubila jeho pesnicka, lenze tam bol nadpis billu barber - marjaani.. najrpv som si myslela, ze sa vola billu barber a to je komedia 😀 on sa vola shahrukh khan ci ako..

kessina
22. feb 2010

lin viem a vedome urcite nedavam rovnake otazky.... ale stalo sa parkrat, ze som sa v priebehu niekolkych dni opytala na rovnaku vec, no treba len trenovat, trenovat a trenovat 🙂 karty mam zatial odlozene, asi si budem musiet kupi nove, take, co ma nadchnu uz len ked ich uvidim 🙂 najlepsie anjelske 😵
babulky, prajem vam pekny vecer 😵