Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
22. feb 2010

ja uz musim off.. dobru noc bambulky 🙂

dali4
autor
22. feb 2010

dobrú nocku linetka 😵

marianka79
22. feb 2010

a to nad niecim napisanym?hmm?predpokladam ze vie odpovedat len ano a nie ano??? 🙂

marianka79
22. feb 2010

dali ked pises linetka ja stale citam ze limetka 😀 mnam to lubim v mojite

Tak dobru noc lin(m)etka 😉

dali4
autor
22. feb 2010

ináč aj ja mám vždy nutkanie napísat limetka 😀 je to také zlaté že linetka 😵

marianka79
22. feb 2010

je to pekne povedane-napisane 😉

marianka79
22. feb 2010

inak som premyslala ze sa tu premenujem len neviem na ako

marianka79
22. feb 2010

pisal mi moj drahy take krasne znamenie mu prislo že''juj''škoda že tomu moc neveri teda tymto veciam ale je to pekne od anjelikov 🙂 aspon viem ze su pri nom 😉

marianka79
22. feb 2010

vsetko to tu okolo chrní idem uz aj ja tak dobru noc

dali4
autor
22. feb 2010

marianka krásne 😵 ... možno časom uverí 😉 .
pekná fotečka 🙂

dali4
autor
22. feb 2010

dobrú noc 🙂 😵

mirka1308
23. feb 2010

Ahojte bambulky 😉
kde ste všetky? to som tu dnes prvá?? fíha tak to je rekord 😀
marianka - krásnu fotečku si si dala 😵
linet,aj mňa vždy láka napísať limetka,ale je to také chutné meno 😀 mňam 😀
dali a ako malinká? už ste v poho? si písala že anjelikovia opäť pomáhali a hlavičku už krásne dvíha 😅 to je super
ja som teraz prišla z práce tak som len na skok-kuk na vás,ale ja vás vždy čítam,len málokedy sa prihlasujem a prispievam 😔
ale ešte mám stále obdobie čítania,tak hlcem knihy len taký fukot 😀
a brácho mi požičal 25DVD-no neviem kedy to stihnem popozerať 😕 😅
ozaj,linet-videla som ten film Avatar-tak ja nemusím moc fantastické filmy,ale tento bol nádherný 🙂
Tak ja utekám-asi začnem potroche tie filmíky pozerať 😎 ahojte 😵

adina22
23. feb 2010

Ahojte bambulky 😵 😵

hlasujem za limetku 😉 😀

nestiham vas citat len par prispevkov dozadu som zahliadla kyvadlo...ktora s nim pracujete,resp. mate skusenosti?? 🙂

adina22
23. feb 2010

miri - si ma inspirovala som citala v tvojom prispevku,ze mas pozicane DVD.....ja som prave v poslednom case zhliadla film Pokoj bojovnika a fakt ma dostal...videli ste ho niektora? 😉 Je to o mladom chalanovi uspesnom studentovi,sportovcovi (gymnastovi) a nemenej uspesnom ''don chuanovi'',stane sa mu ale tazky uraz a jeho zivot sa od zakladov zatrasie a zmeni.Stretne vtedy a zacne navstevat jedneho stareho pana (pracuje na pumpe) a on sa stane jeho ucitelom prave v tom zmysle o ktorom sa tu rozpravame,uci ho hladat odpovede na vsetky otazky u seba sameho 😉

terez34
23. feb 2010

ahojte koceny limetka no super lin myslim ze ti neostane nic ine len sa premenovat 😀 😝 kocky ja mam taky p okoj v dusi pretoze mam Marianku uz zdravu ze by som vyskocila do neba a pobozkala anjelika 🙂 Marianka super foto 😉 myslim ze aj ja sa budem musiet vylepsit ale neviem kedy 😀 😀 😀 Dali tvoja malinka je naozaj krasna a poviem ti ze na to dvihanie hlavicky som aj ja mala najstarsiu a tuto malu velmi lenivu ale super ze tvojej sa to uz podarilo 😉 🙂

kessina
23. feb 2010

adi, ja sa snazim 😅 ale mam len take urobene, nie original 🙂
marianka, ono si normalne nakreslis na papier pravitkom dve ciary cez seba a na vsetkych styroch nakreslis na konci sipky a potom sa pytas, ktory smer je odpoved ano, ktory smer je odpoved nie a aky smer je mozno (alebo ked sa opytas na nejaku blbost, napr. co som dnes vecerala 😀 )
su aj rozne tabulky na kyvadlo, ale to mne este potrva, pokial sa k tomu dostanem 😀 😅

linette
23. feb 2010

अच्छी शाम लड़कियों

linette
23. feb 2010

to znamena dobry vecer dievcata 😉

uz ked sa ma premenovali na limet tak ja aj mam jednu fotku, kde sa na nu podobam 😀 😀 idem si ju sem hodit .. 🙂

linette
23. feb 2010

fiha modra farba tu prevlada 😉 adi, dali, marianka .. vsetky ste modre 🙂

terez34
23. feb 2010

dali ty vies pracovat aj z kartami? ako si sa k tomu dostala mna to velmi zaujima a ako funguje vlastne to kyvadlo 😕

linette
23. feb 2010

marianka ja mam rada jahodove mojito 😉

mirka avatar je super film 😵 (aj ja som si najprv myslela, ze to nic pre mna a potom som si skoro aj poplakala)

kessi mne ked jedna teta "vestila" kyvadlom tak ziadne ciarky nemala nakreslene.. len sa v duchu pytala a drzala kyvadlo, vzdy mu dala najprv kontrolnu otazku, viem, ze nemohla mat prekrizene nohy a tusim, ze ani neni jedno na akej svetovej strane sedis.. 😕

linette
23. feb 2010

baby dnes som mala az 6 snov a v jednom si moje podvedomie vyriesilo jeden osobny problem 🙂 normalne, ze som citila taku radost .. a cela stastna som sa zobudila 😵 😵 😵 ale za to moze aj moj zubar, ktory mi z dobre pokazeneho zubu vycaroval pekny biely tak som sa na seba usmievala v zrkadle 😀 😀 😀

linette
23. feb 2010

dali a ty si bola dnes u kadernicky, ze? ako si dopadla? dufam, ze ta spozname 😉

terez34
23. feb 2010

asi preto ze su v modrom konikovi 😀

terez34
23. feb 2010

lin ty stihas ale si super ale aj tak ta cervena tu lepsie svietila 😲

linette
23. feb 2010

terez 😅 😅
ktovie preco je konik prave modry 😕 😅

linette
23. feb 2010

terez bibule som na tejto foto pripominala limetku a ja si na nej pripadam ako v base 🙄 😀 😀 😀 len s vodorovnymi mrezami 😅 😅

terez34
23. feb 2010

ze dobry postreh mozno chcel byt iny ako tie druhe a preco je krava milka fialova? 😀 😝

terez34
23. feb 2010

no limetka aj hej ty lin s tou basou je to dobry napad 😝 co keby to vyskusali normalnym basistom chudaci by mali aspon neaku zmenu 😀 😀

linette
23. feb 2010

asi chcela vynikat od ostatnych.. 😎 ale ona mlieko nedava.. raz bola vystavena v jednote a ja som ju podojila a neslo nic.. cela som bola sklamana.. este aj mukala .. 😀 a moja detska viera stroskotala.. 😝