Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
26. feb 2010

no práve že nie ale dá sa vyrobit aj po domácky nie?ale tú tabulku treba k tomu

linette
26. feb 2010

a ta tabulka nieje nahodou aby naucila kyvadlo na ano a nie? (na ten smer, ktorym ma hovorit ano a ktorym nie) .. ja kyvadlo nemam, no chcem si kupit..
ak mas korok od vina alebo sampusu tak do neho zapichni ihlu, ktora bude na dlhsej niti.. a mozes skusit 😉

linette
26. feb 2010

kyvadla su vselijakeho druhu, dokonca aj taketo som nasla:
http://www.martinus.sk/?uItem=58726

marianka79
26. feb 2010

jééj to je pekné to modré 🙂

marianka79
26. feb 2010

no budem muset nabehút do obchodu kúpit šampus dáme si aj do nosa a potom sa kyvadlo aj zblázni 😀

dali4
autor
26. feb 2010

Ahojte babulky 😵 ... ešte som vás nedočítala, len som si povedala že vás aspon pozdravím. Píšem z Brna... mama robí zemiakový šalát 😅 a ja som si sadla sem na chvilku... Moja rodinka už spí...
lin, ty si sa tuším pýtala ako sme dopadli v poradni, v stredu sme boli,dr.Mišelku pochválila, všetko je v poriadku. Cestu do Brna sme tiež absolvovali celkom v pohode, mala som trošku obavy, predsa len 4 mesačné dieta 3 hodiny v sedačke... ale dobre to zvládla.Na začiatku cesty som hned poprosila anjelov, aby Miške pomohli zaspat a zobudit sa až v 😅 Brne

terez34
26. feb 2010

ahojte kocky dnes tu mate ale tazku temu uz vas asi pol hodinu studujem 😖 marianka podla toho co pises mas problemy z partnerom co mi je velmi luto aj ked ta nepoznam osobne ale citim ze ty si to nezasluzis tak ti drzim palce aby sa to vyriesilo 😉 🙂

marianka79
26. feb 2010

ahooooj dali už som si myslela že nebudeš moct sem nakuknut Miška je šikulka to je super 😉 pozdravujeme Brno 😉

dali4
autor
26. feb 2010

ahoj marianka 😵 ... pozdrav odovzdám 🙂 .Neviem o čom je tu reč 😒 ... idem vás trošku preštudovat...

marianka79
26. feb 2010

terez dakujem ale ako vraví lin a aj ja musím to nejak vyriešit ☹

marianka79
26. feb 2010

dali zase mám dilemu 😀 😝 ☹ 😠

dali4
autor
26. feb 2010

marianka, všetko bude v poriadku. Aj dilema je v poriadku, ved to je život 😉 , treba si zachovat pozitivné myslenie,ako to tu bolo už velakrát povedané... a to ty vieš takže bud trpezlivá 🙂 . Pre chlapa si netreba robit tažkú hlavu, mna to sem tam tiež pochytí, ako aj každú z nás, ale treba sa snažit moc sa tomu nepoddávat 😉

linette
26. feb 2010

takze som spat som akurat dotelefonovala 😅

linette
26. feb 2010

daliiiiiiiiiii juuj to je dobre, ze pises 😵 som si myslela, ze v brne nebudes na nete.. ale supis, ze si 😉 😉
mnam mnam zemiakovy salat 🙂
z miselky je uz velka cestovatelka, taka mladucka a uz prekrocila hranice 🙂 😉

linette
26. feb 2010

terez hodila som sem par clankov mozes prestudovat 😉 🙂

linette
26. feb 2010

ozaj dali a spominala si dr, ze chces odlozit ockovanie?

linette
26. feb 2010

trpezlivost ruze prinasa 🙂 a moje motto je: nie priebeh je dolezity ale vysledok 🙂

dali4
autor
26. feb 2010

ahoj limetka 😀 😵 určite preštudujem... Veru, Mišelka má prvú velkú cestu za sebou. Aj s Marekom sme tu prvýkrát boli ked mal 4 mesiace 😅 . Na šalát sa aj ja teším, milujem ho 🙂 lin, čo si písala o tých energ.upíroch... tu ruku palcom a prsteníkom von, alebo k sebe ?

linette
26. feb 2010

Celý náš vesmír skládá se z cyklů,
neustálého přelévání se sil
z jednoho extrému do jeho protějšku,
silné slábne, aby slabé sílilo;
mezi oběma extrémy panuje neustále
tatáž spojitost jako mezi lukem a tětivou.
Cestou nebes je snižovati nadbytek
i nedostatek.
Lidská společnost nekráčí však vždy
touto cestou.
Člověk obyčejně usiluje se
zvětšit nadbytek a tím i nedostatek.
Má-li co dobrého, snaží se získati toho
co nejvíce, a za cíl nejvyšší považuje
dosáhnouti nekonečného nadbytku.
Bez ohledu na to, že ti, kdož mají málo,
budou míti ještě méně.
Moudrý člověk však následuje zákony všech
věcí a nepropadá hromadění čehokoliv.
Koná, avšak neulpívá na plodech své činnosti.
Chápajíce fungování protikladů a jejich
cyklů, rozdává štědře ze svého nadbytku a
neulpívá ani na své dokonalosti a moudrosti.

terez34
26. feb 2010

lin uz studujem 🙂

linette
26. feb 2010

dali oproti cloveku .. cize von .. ak som dobre pochopila

linette
26. feb 2010

moze sa stat, ze ta pred dietatom zacne ruka/prst brniet ale to je normalne, pretoze deti ked neposluchaju a su zle tak vlastne vycerpavaju cloveka ale samozrejme nie v zlom.. je to take nevedome ..

Energetického upíra jste už určitě měli "tu čest" potkat. Jen jste možná netušili, proč se náhle cítíte unavení, vyčerpaní, bolí vás hlava, jste náhle bez nálady, z ničeho nic jste se rozzívali...
Energetičtí upíři jsou všude kolem nás, a často to o sobě ani nevědí. Čerpají energii z ostatních nevědomky, nasávají ji všude, kde se pro ně najde zdroj.
Nejčastěji je můžeme potkat v autobusech, v nákupních centrech, v kině, v divadle - zkrátka tam, kde se shlukuje hodně lidí.

Rozeznáváme 3 stupně energetických upírů

1. Stupeň – Chvilkový energetický upír
Není nijak nebezpečný a může se jím stát kdokoliv z nás. Pokud jsme nemocní, nastydlí, ženy při menstruaci, nebo jen psychicky vyčerpaní, můžeme si vzít od druhého energii, aniž bychom o tom věděli.
Druhému člověku tím nijak neublížíme. Jedná se o tak mizivé množství energie, že se s tím tělo rychle a bez problémů vypořádá a aura se opět nabije.
Tito upíři se také často vyskytují mezi starými lidmi, kteří energii čerpají dotykem. Proto se nás babičky tak rády dotýkají, pohladí, chytnou za ruku.
Bez obav se s nimi podělte o svoji energii. Jim pomůže, vám to neublíží.

2. Stupeň – Neúmyslný energetický upír
Tento typ je nebezpečný v tom, že vysává energii z druhých, aniž by o tom věděl. Nedělá to sice záměrně, ale může napáchat hodně škod, pokud se pohybuje často mezi stejnými lidmi. Například v rodině.
Najít tyto upíry můžeme mezi matkami, které se nikdy nedokázaly úplně oprostit od svého dítě a jsou na něm závislé. Stejně tak se vyskytují mezi kamarádkami, které jsou na nás závislé, vyžadují naši společnost, chtějí s námi trávit maximum času.
Jak tyto upíry poznáme?
V jejich přítomnosti nám klesá nálada. Po jejich odchodu jsme unavení, chce se nám spát, pobolívá nás hlava..
V další fázi pak nastupuje přirozená obrana, kdy se s těmito lidmi nechceme vídat a nedokážeme vysvětlit proč.

3. Stupeň – Úmyslný energetický upír
Zcela záměrně kradou energii druhým ve svůj prospěch. Vyhledávají davy lidí a jsou schopni vysávat energii z kohokoliv, koho potkají. Neberou ohledy. Tito lidé bývají i násilnické povahy, kdy čerpají energii ze strachu druhých, líbí se jim ubližovat a záměrně vyvolávat v obětech zoufalství a paniku.

dali4
autor
26. feb 2010

o tom študovaní ... 😀 terez to patrilo tebe, prehliadla som tvoje meno...chytila som sa toho tak prepáč 😅

terez34
26. feb 2010

daili skludom studuj aj ty 😀 🙂

marianka79
26. feb 2010

moj energetický upír je počítač 😀 😀 😝

linette
26. feb 2010

tak a studujeme vsetky 🙂 😅

linette
26. feb 2010

marianka ja som skusala pred monitorom a nic.. asi som odolna.. sedim pri nom skoro nonstop 😀 😀 😔

dali4
autor
26. feb 2010

lin, ešte som o tom očkovaní dr. nepovedala ☹ . Teraz nám to ani neponúkala, vraj je malá po chorobe tak to riešit nebudeme a nabudúce sa dohodneme...

linette
26. feb 2010

dali to je dobre aspon si ziskala cas aj ty a aj miselka 😉

marianka79
26. feb 2010

ja len večer robota ma ale tiež vyčerpáva tak ako aj tí ludia okolo mna tam sú upíri určite 😠