Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

lienoccka
2. mar 2010

bAbky, iste ste tu všetky čo máte nejaké duchovné vnímanie. Mne sa to otvorilo pred pol rokom, vôbec si neviem na tento nový stav zvyknúť, ako to sklbite s rodinou, deťmi. Mna to vydvihlo do nejakej duchovnej roviny, no vzdialilo ma to od reality, rodiny, žijem niekde inde, nie tu, myslím myšlienkovo. Nemám potrebu ani na sex a to mi vadí, som vydatá, no vôbec mi ten nový stav nedovolí sa milovať, skrátka, necítim žiadnu potrebu, chuť, neviem ako dalej. Je tu niekto z podobným problémom ako mám ja, alebo som len ja TAKá čUDNá?

mnamko
2. mar 2010

neviete mi niekto poradiťako sa má môj brat zbaviť nočných môr.
citi ako k nemu niekto príde,tlačí ho tak,že má problém sa otočiť,už to trvá 12 rokov.

marianka79
2. mar 2010

no lienočka mala by si si to rozumne rozdelit aby deti a manžel neboli o niečo ukátený 😉

marianka79
2. mar 2010

Význam známych nočných môr
Hoci sa to nezdá, sen o smrti nemá nič spoločné s fyzickou smrťou. Symbolizuje skôr ukončenie istého životného obdobia. Môže to byť aj vzťah, pocit, nejaká konkrétna situácia. Smrť označuje aj niečo nové, niečo, čo je ešte pred vami.
Obludy, ktoré sa objavujú v snoch, symbolizujú strach a obavy snívajúceho človeka (napr. strach zo smrti). Môžu tiež znamenať slabosť, nekontrolovateľnú agresivitu a nenávisť.
Sen o mŕtvolách môže svedčiť o tom, že snívajúci potlačil isté časti svojho vnútra, ktoré sú teraz pre neho bremenom. Možno si uvedomuje, že sa v živote dopustil chýb a má veľké výčitky svedomia. Sen sa môže týkať aj istých období života, na ktoré by sme chceli zabudnúť.
Pád vo sne má zvyčajne sexuálny podtón. Je tiež možné, že označuje stratu úcty, sily a viery vo svoje schopnosti. Sen o padaní môže mať aj fyziologické príčiny – nízky krvný tlak.
Oheň, hoci je nebezpečný, znamená očistu. Treba si pripomenúť okolnosti vzniku požiaru, aby sme pochopili, kde je očista nevyhnutná. Oheň sa spája s energiou, a preto môže vo sne znamenať, že sa môžete spoliehať na svoju vnútornú silu.

marianka79
2. mar 2010

mnamko mal by zajst liečitelovi 😉

dali4
autor
2. mar 2010

Nový koník je super 😉 čo poviete ?

dali4
autor
2. mar 2010

mnamko, presne tak, bolo by dobré zájst k nejakému liečitelovi, s týmto si človek tažko poradí sám. Treba zistit prečo ten niekto k tvojmu bratovi chodí, čo chce...

linette
2. mar 2010

hello girls 😉 🙂

lienocka vitaj 😉 ten srt pocujem prvykrat .. kym kyvadlom robi ten "spravny" clovek, ktory vie s nim na 100% robit, tak by tie odpovede mali byt spravne.. s kyvadlom si treba vytvorit vztah .. 😉
k tomu odcudzeniu sexu je moje vysvetlenie to, ze zem uz zacina vybrovat vyssou frekvenciou, co na kazdu vplyva inak .. prechadzame do vyssej dimenzie .. 🙂

linette
2. mar 2010

mnamko ako radia baby zajst k liecitelovi 😉 🙂

linette
2. mar 2010

marianka mozno ta nieco caka ... preto ten sen .. 😕

linette
2. mar 2010

ja som dnes tak strasne unavena.. sa mi chce len spat 🙄 rano som si sen pamtala a ked som znova zaspala som ho zabudla 😒

linette
2. mar 2010

dali ty mas novu peknu foto 😉 🙂

linette
2. mar 2010

mame novu verziu konika? .. ja mam net nastaveny stale na kotakt s anjelmi takze uvudnu stranku nesledujem.. idem ho kuk 😉

linette
2. mar 2010

to zemetrasenie podla mna sposobilo to zemetrasenie na haity ako vedlajsi ucinok co vytvorili americania..
http://dnes.atlas.sk/pauza/kuriozity/632067/nas...

linette
2. mar 2010

😠 😠 😠 😠 co povedali v tv 😠 😠 zevraj dochodky sa budu zvysovat do roku 2014 ale podla ekonomov to nestaci a zevraj to zavisi aj od toho ako dlho udrzi lekar pri zivote penzistov .. lebo liek proti rakovine je dobry pre toho choreho ale pre ekonomov nie.. a ked bude dlho zit penzista tak je to o to viac penazi pre stat..
ako vobec take mozu povedat? 😢 😢 mi je z toho do placu.. to co mame za system?? .. dufam, ze lekarov za to platit nebudu..

linette
2. mar 2010

to uz akoze sme nikde neni v bezpeci a uz ani lekarom nemozme doverovat? .. je pravda, ze je umenie najst dobreho lekara..

jery51
2. mar 2010

lienocka, presne toto sa mi dialo predtým ako som aj otehotnela, tiež som začal všetko okolo seba nejak inak vnímať, dokonca som amla pocit, že som neurobila správne kroky v mojom živote. Na jednej strane mi to nevadilo, poznala som nové veci a duchovno ma začlao fascinovať no potom ako som porodila som sa vrátila do starých šľapají, a to ma vadí... chcem byť tam kde predtým, al esai to tak má byť, mám s avenovať svojmu diaťaťu... fúúú ale som sa rozpísala 😀 😀
ale chuť na sex som mala stale 😉

jery51
2. mar 2010

bože toľko preklepov ,a to som vyštudovaná slovenčinárka 😀

kessina
2. mar 2010

ahojte anjelickovia 🙂
baby, vy si tu tie fotky stale menite, mala by som uz aj ja nieco vymysliet 😀
inac, mna by tiez zaujimalo, ako je to s tehotenstvom a vnimanim duchovna, tusim na strankach od helar som citala, ze napr. pat tibetanov by sa v tehu cvicit nemalo 😕 teda dufam, ze som to spravne precitala a pochopila 😅

terez34
3. mar 2010

ahojte kocky dali pekne foto

mnamko moja babka mi niekedy rozpravala podobny pripad ibaze toho chlapca zas tlacilo na hrudniku a stary ludia tomu hovorili ze k nemu chodi sotona neviem co to je ale treba pred spanim postel vysvetit svetenou vodou a aj seba prezehnat neviem ci to prejde za jednu noc ale ak chcete tak to skuste

marorlinko
3. mar 2010

dali4,nie,nie sme v kontakte,aspon myslim,aj ked je to zvlastne casto,ze som rozhodnuta nieco urobit,verim,ze to ma byt takto a vtedy pride do toho nieco,aby sa to neuskutocnilo,potom ziistim,ze to bolo spravne to,ze to nevyslo podla mna. akokeby mi niekto pomahal a stal primne,hoc ho nevidim,ani necitim,ale verim,kedze viem,ze anjeli su,kedze som videla jedneho,takze asi tak. chcela by som este raz vidiet svojho anjela bol to taky hrejivy pocit.

lienocka,nemyslim si,ze si cudna,len je to pre teba mozno velka dost zmena.to,ze nemas potrebu mat sex,mozno je to tym,ze cez den sa unavis a v noci chces spat,alebo ak ta manzel lubi,tak nie koli sexu nie? verim,ze casom sa to prelomi,drzim palceky a netrap sa.

terez34
3. mar 2010

mnamko inac ohladom tej sotony Vikipedia ju oznacuje ako satana nieco zle skus este na internete ja nemam tolko casu mozno ked prejdes vic clankov tak nieco zistis ale skus tu sv. vodu ona urcite zaberie mne sa nieco take tiez prihodilo ked som mala asi 17 rokov v noci sa mi snivalo ze ide ku mne neaka pani v ciernom strasne skareda a chuda a sada mi na prsia a v tom sa mi zacalo strasne zle dychat az som sa na to zobudila a naozaj som sa dusila a ked som sa pokropila tou vodou tak to pomohlo 😉

marianka79
3. mar 2010

ahojte anjelinky na novom konovi su aj sukromne skupiny je to dobry napad len myslim ze my by sme mohli byt pre vsetkych a nezosukromnicovat sa ak by ste boli pre 😉 alebo nie?dajte svoje nazory sem...

marianka79
3. mar 2010

jery tu sa za slovinu nekarame 😉

lienoccka
3. mar 2010

jery51 rada by som si to z tebou vymenila.

lienoccka
3. mar 2010

chodím ku jednej pani, ktorá sa mi venuje za pomoci hypnózy a duchovného liečenia. Na prvý raz sa mi to tretie oko uzavrelo natolko, že som bola obyčajný človek ako predtým a nevnímala som žiadne duchovné veci. Bola som šťastná. No po troch týždňoch sa to opäť otvorilo a odvtedy to už nejde zavrieť. Podľa kyvadla stále vychádza, že sa to zavrie samo, len to musí istý čas trvať, mám to zažiť. Približne 12 mesiacov. Je to súčasť čistenia karmy. Potom by sa to malo opäť zavrieť. Vždy ked sa na to pýta vyššiehio ja, zboru svetlých bytostí, vždy jej vychádza toto. čo si o tom myslíte?
http://www.hypnoterapia.sk/Spiritual_Response_T...

lienoccka
3. mar 2010

aby ste si nemysleli, že prečo odmietam ten dar, no robí mi to veľké psychické problémy až sa mi nechce žiť, no mám malého synčeka a manžela ktorých lubim a chcem žiť len pre nich. Ako sa mi to otvorilo, nezažila som nič pekné, lebo sa na mňa napájajú všeliake negatívne bytosti aj v byte niečo máme a nik to nevie vyčistiť, fakt mi to spôsobuje veľké problémy so psychikou,i rodinné vo vzťahu, škrípe to ať na rozvod, preto to odmietam prijať ako dar.

lienoccka
3. mar 2010

marianka79 práve že sú ukrátený, nevenujem sa im a žijem len vo svojom svete a trápim sa.

denisocka
3. mar 2010

pisala si helar?

lienoccka
3. mar 2010

ešte nie, denisočka.. 🙂