Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
4. mar 2010

dobrú chut 😀

linette
4. mar 2010

jéj anjelske pismo 😵 dali tak skus mozno ti pojde aj bez kurzu, ked ti to anjeli hovoria tak to je znamenie a chceli by s tebou komunikovat 😵 😵
ozaj pri anjelskom pisme drzis pero a nechavas pisat anjelov tvojou rukou? ale oni maju take ine pismenka.. na tie je zvlast abeceda? 😕

dali4
autor
4. mar 2010

Strachy máme každý, musíme sa snažit ich zbavovat, ide to pamali ale ide. Doležité je, abysme si na seba nebrali strachy nové, nemali bysme vobec pripustit abysme sa začali bát niečoho, čoho sme sa doteraz nebáli.

linette
4. mar 2010

dali zeby som to co si napisala brala ako dalsie znamenie?? .. ja tiez milujem take hry kde treba stavat a zariadovat.. dokonca si kreslim projekty vlastneho domu 😅 😅 😅 som sa rozhodla, ze si podam este jednu prihlasku do ba na stavebnu fakultu odbor pozemne stavby a architektura.. je to sice trocha chlapcenska skola ale mne to nevadi.. a ked mi daju prijimacky tak som strateny pripad.. ale za pokus to stoji 😅 😅

linette
4. mar 2010

ta zumba je ako fitnes a tanec 😉 🙂

dali4
autor
4. mar 2010

lin, len práve sa k tomu neviem dostat, ale už som si povedala že na budúci týžden ide Marek do školky tak si k tomu sadnem ked bude Mišelka spat. Sama som zvedavá čo z toho bude, určite tomu nebudem zo začiatku rozumiet, ak sa mi vobec podarí niečo...

linette
4. mar 2010

dakujem dali az jeden rohlik som si spravila 😀 a teple moje milovane c.a.c.a.o. 😀 😀 😀

linette
4. mar 2010

dali som si ista, ze sa ti podari 😵 ked nie na prvykra tak na dalsi a ked ani na ten tak na ten treti.. ked ti anjeli hovoria tak to tak ma byt 😵

linette
4. mar 2010

to by bolo ake super kebyze vies s nimi takto komunikovat 😵 by ti aj buducnost vedeli povedat 🙂 😉 😵

dali4
autor
4. mar 2010

lin super, tak to zkús... robila by si to, čo ta baví 🙂 . Táto hra je stavanie krajiny, domy sú tam už zadané, možeš ich len rozmiestnovat, nedá sa postavit dom podla vlastných predstáv. Ale aj tak je to krásne, taká 3D grafika. Znamenie ? Može byt 😕 😵

linette
4. mar 2010

ozaj na novom koniku sa daju pridavat fotky? 😕 idem skusit.. a ked sa da tak skusim hodit co som vytvorila zatial, ale este to stale neni ono.. podorys.. 🙄

dali4
autor
4. mar 2010

Anjelske písmo ma láka odkedy som o nom prvýkrát počula. Ale teraz je to viac ako lákanie, teraz už mám pocit že bysom naozaj mala začat. Hned po prvom pokuse dám vediet čo z toho bolo 😉

dali4
autor
4. mar 2010

skús a potom povedz, pojdem kuk

linette
4. mar 2010

nejde to.. 🙄

linette
4. mar 2010

dali neviem sa dockat.. 🙂 a to predtym ako pojdes pisat sa skusis nejako napojit na anjelikov?

dali4
autor
4. mar 2010

škoda ☹ ...pošli mi na mail 😉 .
Lin určite sa skúsim na ních napojit, musím si ich najprv zavolat a poprosit aby mi viedli ruku 🙂

dali4
autor
4. mar 2010

Ked ja som skoro vo všetkom taký samouk 😅

linette
4. mar 2010

dali narychlo som hodila ten podorys do albumu, mozes kuk, potom ho zmazem..

linette
4. mar 2010

ok dali ale do mailu ti poslem viacero.. skusam tie podorysi az kym nenatrafim na ten pravy a potom uz len objednat 😅 😵

dali4
autor
4. mar 2010

Kukla som 😵 , je to parádne, fakt, velmi sa mi to páči, si šikulka 😉 . Ja mám v hlave presný obraz ako by mal vypadat moj dom, ale neviem to takto urobit, jedine načmárat na papier 😅

linette
4. mar 2010

dali vobec to nieje tazke.. v programe sweet home si to vies nacrtnut .. ja som to tiez len z brucha crtala bez rozmerov, len tak .. 😀 a je tam aj zopar nabytku, ktory tam vies dosadit pre priblizny nadhlad 😉 som to odfotila z monitoru, lebo sa to neda ulozit ako obrazok...

ty si sikovny samouk 😉 som si vsimla, ze v ezoterike sme vsetcia samoukovia, poradime si navzajom, vypocujeme sa, povieme si "novinky" a ked nas to zaujme uz sa tomu venujem hlbsie 😵 a kazdeho nieco ine zaujme .. ja som zatial na vsetko.. 😀 vlastne zatial ma zaujima vsetko.. do hlbky som zatial nesla.. ale ako tak sa snazim pracovat z energiou aby ma ostatni nevedeli vytocit a aby mi bolo lepsie.. proste stastnejsi zivot.. a este samozrejme praca z myslienkami..

dali4
autor
4. mar 2010

lin, nápodobne 😵
Program sweet home? To sa dá niekde stiahnut?

dali4
autor
4. mar 2010

už som to našla... skúsim si to stiahnut

linette
4. mar 2010

odtadeto som ho stahovala ja:
http://www.dobreprogramy.sk/sweet-home-3d

linette
4. mar 2010

som ti poslala mail 😉
este som si stiahla envisioneer express a arcon demoverziu.. a pracovat v arcone vobec neviem.. sa mi podarilo urobit krizenu strechu so spodkom 😀 😀 to su tie tazke programy, ktore stavebne firmy vyuzivaju...

dali4
autor
4. mar 2010

mám to nainštalované ale som na to oči vypleštila, vobec neviem čo s tým 😀 😀 ...

dali4
autor
4. mar 2010

mailík zatial neprišiel

linette
4. mar 2010

poslala som esteraz .. nemas plnu schranku? 😕

dali4
autor
4. mar 2010

lin zajtra to vyskúšam, idem si lahnút. 🙂 už ma oči štípu a malá spí tak to pojdem využit 🙂

dali4
autor
4. mar 2010

nemám plnú 😕 počkaj kuknem