Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
9. mar 2010

kess to je pekné že si vybral práve vás niečo mu zrejme povedalo že ste tí pravý tak to je supriš prajem ti aby si bola dobrá liečitelka potom k tebe prídem po pomoc 😉

a nie je to náhodou aikido?

kessina
9. mar 2010

ahoj marianka 😉
no urcite ano, ale ma to trosku prekvapilo, no snad vie, co robi 😀
nie, nie, aikido nie, tusim kunfu (netusim ako sa to pise 😝 ) alebo nieco podobne
som velmi zvedava, lebo co hovoril napr. o feng shui u nas, ze to je uplne nieco ine ako original, aj s cakrami, ze clovek ma tri zakladne energeticke miesta a ze sedem cakier je uz potom "zbytocnych" ze je to len komplikovanejsie
jaaaj, uz sa neviem dockat, ale tak trpezlivost ruze prinasa 🙂

marianka79
9. mar 2010

tak potom nás dúfam budeš oboznamovat 😉

marianka79
9. mar 2010

idem už ako vždy 4 20hod 😀 tak aby som sa vyspala trošku tak papa anjelinky 🙂

kessina
9. mar 2010

jasne 🙂 idem off, este s mojimi zvieratkami von 😀
tak dobru noc 😵

kessina
9. mar 2010

ako sme rovnako napisali 🙂
papa

dali4
autor
10. mar 2010

Ahojte babulky, len na skok som vás prišla pozdravit 😵 , večer vás dočítam...
Hodila som nové foto do albumu 😉

dali4
autor
10. mar 2010

Zatial pa pa 😵

terez34
10. mar 2010

hojte kocky tak monitor je napisany a teraz uz len cakat na vysledky ale cele dopoludnie som posielala k nej anjelikov takze dufam ze sa to podarilo ked sme spolu telefonovali tak hovorila ze to nebolo az take hrozne ze aj ucitelia pomohli takze dufam ze to bude fain 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marianka je ma do toho nic ale neni ten tvoj priatel tak trochu naladovy? a potom doplacas na to ty? daj si na to pozor lebo toto vztahu neprospieva 😒

dali no si koccka si kocka si kocka perfektne urobena...... 🙂 🙂 😉

no idem vas citat dalej papapa 😝

mirka1308
10. mar 2010

Ahojte bambulky 😉
dúfam že ste všetky v pohode a tešíte sa na teplúčko tak ako ja 😀
dali, pozrela som tvoje nové fotky - krásne pasete koníčky 😅 Mišelka je nádherné okaté bábo... 🙂
marianka, dúfam že Paťkovi choroba ustupuje 😔 a ako sa má psík?
linet ako sa máš? snáď dobre a tešíš sa na školu 😉
všetky vás pozdravujem a prajem pekný zbytok týždňa, idem čítať všetky vaše príspevky 😕 😵

marianka79
10. mar 2010

terez no to teda je jemu samému sa to nelúbi no čo už s ním 😨 zatial tolerujem ale neraz mi prdli nervy 😖 a aneliky určite pomohli dcére uvidíš a na akú školu chce íst?

miri patkovi je lepšie viacero žien mi poradilo aby som mu dala za malú lyžičku rumu ja som nechcela dalat dietatu alkohol ale že volakedy sa to robilo aby sa deti vyhádzali naraz a nie po troške a super do večera mu všetko vyšlo na povrch natrela som ho púdrom a je to lepšie
lin si piš že viem o tom ja už som mala kiahne tak nedostanem 😉

a ten krpec krpatý psisko jeden akurát odo mna schytal lebo sa vyštal na postel 😠 ale to moja chyba nemala som ho davat k sebe 😖 ale ho moooooc lúbim moje malinké babatko teraz čučí v búde aj mi ho je lúto ale nesmiem ho teraz mojkat aby vedel že spravil zle 😒

marianka79
10. mar 2010

dali Miška je teda dobrá vegeťáčka (v tých ružových vecičkách)

marianka79
10. mar 2010

ešte som našla niečo zaujímavé o snoch

http://www.meditacia.sk/1348-Terapeuticka-skola...

dali4
autor
10. mar 2010

Ahojteee 😵
kessi, budem sa musiet v tom pohrabat a naučit sa to. V poslednej dobe som sa dost naučila robit s pc, aj vdaka vám... pozerám rozne linky čo sem dáte, tam všeličo nájdem, postahujem, aj s fotkami furt niečo robím... konečne som sa naučila stahovat fotky z mobilu 😀 ... Nie že bysom to nechápala ale neviem prečo, vždy som mobil šmarila mužovi do ruky nech to spraví, nechcelo sa mi, ale začalo mi to liezt na nervy, tak som to jeden den skúšala sama a podarilo sa 😅 . To preto tu pridávam teraz fotky, lebo to už viem 😀 😀 .
lin, ten domček je parádny... 😀 aj s tou babou 😀

dali4
autor
10. mar 2010

mirka... Miška krásne pase koníčky ale asi tak minútu 😀 , neznáša byt na bruchu.

dali4
autor
10. mar 2010

marianka... malá takto vačšinou spáva, vystrčené nohy hore na paplone 😅 nelúbi byt zakrytá a má rada holé nohy. Čo nieje bohviečo, ale čo už. Velakrát sa stane, že ked je umrnčaná, nervozna, tak jej dám dole gate aj ponožky a hned je úsmev na tvári 🙂 . A pritom nemá nejak tesné tie veci, že by ju to tlačilo... proste to má tak rada 🙂

dali4
autor
10. mar 2010

marianka zujímavé o tých snoch

marianka79
10. mar 2010

dali mne tiež nechcel byt zakrytý ale ja som s ním vybabrala tak že som paplón po bokoch pozastrkovala a ...bolo malinká je zlatunká aj ja by som rada mala ešte jedno hmmm také okaté dievčatko ako máš ty ale to je vo hviezdach ☹

marianka79
10. mar 2010

mna to tiež zaujalo ako si dokážeme naprogramovat či si sen zapametáme alebo nie ja si pametám len kolkokrát sa mi stane že zaspím ako dnes a prudko sa zobudím a sen je fuč no hlavne že som stihla do roboty 😀 😀

marianka79
10. mar 2010

je celá z piesku nádherné ako to dokážu vytvorit 😵

dali4
autor
10. mar 2010

Tiež som pozastrkovala paplon po bokoch ale ona to vykopne 😀 ... no čo spravíš, škorpion... musí byt po jej 😅
mirka, všetko má svoj čas. Ked príde ten správny, príde aj druhé bábenko 😵 ... Neskúšala si meditovat v tomto smere ? Pýtat sa, či budeš mat druhé dieta? Mala bysi dostat odpoved. Ale treba íst velmi hlboko do seba. Ja som to robila ked som začala túžit po druhom a dostalo sa mi pocitu, že ešte niesme všeci, že mám mat v tomto živote dve deti 😉. A teraz už viem že už dalšie mat nebudem. Aj ked bysom si to docela vedela predstavit, ale proste počujem vnútorný hlas.

linette
10. mar 2010

pekny vecer prajem baby 😉 😉 😉
tak mame som citala knihu o pritazlivosti srdc a uz sme presli 4 lekciu 😀 a to od vianoc.. hamba, ze takto nelubim citat .. 😒 😠 viacej ako jednu kapitolu za den to nevydrzim.. nieze by som nevedela citat ale jednoducho nelubim.. a to som si urcila, ze jedna kapitola za den a je z toho jedna kapitola za tyzden dva .. 😝 no co uz .. tak to ma byt.. a este som sa do nej aj porezala to bolo znamenie..

linette
10. mar 2010

mirka ani neviem ci sa tesim do skoly, sa mi nechce ucit 😒 si skor vychutnavam chvilky ked vedla mna prejde skolacik a ja si poviem ake dobre, ze uz nechodim do skoly 😀 😀 .. ale tak moc na vyber nemam.. mladi absolventi sa tazko vedia zamestnat a uz skoro vsade chcu vysku.. tak ak ma zoberu pojdem aby som aspon nieco mala .. teraz si este stale vybavujem prax, od januara ma urad vsetky papiere a este stale neschvalili.. ak neschvalia tak idem robit to, co som vtedy odlozila koly praxe a snad nejako to bude..

dali4
autor
10. mar 2010

Lin... skús to čítanie premenovat... skús si prestat hovorit idem čítat, hovor si idem prijímat nové informácie a duchovne sa posunút dalej 😵

linette
10. mar 2010

marianka takze patka ucis pit? 😀 ale nie.. pitny rezim treba dodrziavat 😉 😅
ten mail ti nejde otvorit, lebo je to prezentacia v power point.. skus si ho stiahnut, urcite su nejake demoverzie na nete ..
psik sa vycural na postel 😀 😀 😀 si zlata, ze s nim kricis a pritom by si ho najradsej vybozkala.. ale tak vychova je vychova, inak sa nenauci.. tusim, ze by si mala rozmiestnit letaky po byte aby sa naucil pisat na ne ked mu treba .. 😉

linette
10. mar 2010

terez vidis to zvladla to aj ucitelky radili, presne jak som povedala 😉 🙂 a nemusi sa bat ani maturit (aj ked ju este necakaju) pretoze ani to neni take hrozne ako hovoria.. ja som napriklad v 4 rocniku strasne zlenivela a z jednotkarky sa stala trojkarka a vobec som si to neopakovala na matury (len nieco), len tyzden pred nimi.. a to som presla lepsie ako som si predpovedala.. 🙂
na aku skolu by chcela ist dcera?

dali4
autor
10. mar 2010

marianka... nejde mi ta snova meditacia ☹