Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
10. mar 2010

z tých 10 prikázaní dodržujem 3 😀 😀 😀

linette
10. mar 2010

ked sa clovek modli, tak sa modli pre dobro bez ohladu na nabozenstvo, vysiela dobre energie a chce dobro .. ano niektore prikazania su v pohode a kebyze sa nimi clovek riadi tak by bol svet krajsi, ale niektore veci fakt prehanaju.. v podstate kazde nabozenstvo chce dobre.. vsak vsetky cesty vedu do rima ..
len nechapem to, ze preco koly nabozenstvu ludia su schopni zabijat? ..

dali4
autor
10. mar 2010

Ja bysom povedala že mne je bližší budhismus 😕

marianka79
10. mar 2010

wow to je dobre 😉 Boh Skanda so svojimi dvoma ženami.

marianka79
10. mar 2010

a jedno prikázanie je "nezabiješ"

dali4
autor
10. mar 2010

lin na tej istej stránke ako sú tie prikázania je aj toto http://www.poznanie.sk/clanky/karma.php... nech si každý vyberie 🙂

linette
10. mar 2010

tiez nechapem ludi, ktori chodia do kostola a ked z neho vyjdu uz konaju zlo .. podla mna staci sa pomodlit v duchu a hocikde ved Boh si nas vypocuje, len nech je to uprimne .. cirkev uz plno veci robila aj robi a podla mna taky ti "mensi" knazi o tom ani nevedia, skor ti velky vedia co robia .. napriklad v stredoveku clovek hocico mohol urobit a ked mal peniaze tak sa z toho "mohol" vykupit a bolo mu odpustene ale skrze koho? knaza .. ale toto je uz ina debata vhodna do inej temy ..

marianka79
10. mar 2010

viera nádej láska téma v ktorej by ta lin ukamenovali 😀 😕

linette
10. mar 2010

ano dali je tam karma .. jedno akoby vyvracali tym druhym ..
http://www.poznanie.sk/nabozenstvo/vykupenie-hr...

linette
10. mar 2010

marianka zatial som tam nesla.. ale asi ju zacnem citat .. 😅

dali4
autor
10. mar 2010

Nie nadarmo sa hovorí že cirkev je jedna velká mafia 😒 ...

dali4
autor
10. mar 2010

lin presne... celá ta stránka je asi úplne o všetkom, fakt všetkého chuť. U nás na Morave sa zvyklo hovorit "každej pes, jiná ves " 😅

linette
10. mar 2010

jezis povodne nebol krestan a na urcita cas sa z biblie "vytratil" a ked sa vratil tak uz liecil.. zeby sa to isiel ucit na orient? .. 😕

dali4
autor
10. mar 2010

marianka dodržiavaš tri prikázania... "nezabiješ" je už v tom, alebo to je plus 😀 😀 ?

dali4
autor
10. mar 2010

lin 😉 kto vie 😵

dali4
autor
10. mar 2010

Kočky, videli ste rozprávku Princ Egyptský?

linette
10. mar 2010

ktovie co je pravda ... bibliu pisali velmi davno .. a z coho vychadzali? .. niekto povedal, iny dodal a treti to zmenil? .. ktovie ..

linette
10. mar 2010

inak teraz je velka noc, malo by sa ist na spoved ... no ja neviem... uz som stihla dost zlych veci napachat, neviem ci by nemuseli kostol znova vysvatit .. ja by som mala hodit asi rec z nejakym fararom, lebo mam toooolko otazok ..

linette
10. mar 2010

ze je velka noc.. blizi sa ..

linette
10. mar 2010

dali nevidela som ...
inak uz som poslala mantry .. dali dosli ti vsetky, lebo mi poslalo spravu, ze ti nedoslo ..

marianka79
10. mar 2010

no človeka som nezabila iba muchy,pavúkov a mravcov aj to sa ráta lebo ak hej tak som v prd..i 😀 😀 😀

linette
10. mar 2010

dali ja som skor na barbie rozpravky 😀 😀 😀 😀

marianka79
10. mar 2010

lin ty bi si ho zvalcovala 😀

dali4
autor
10. mar 2010
dali4
autor
10. mar 2010

lin, ale toto je rozprávka z biblie 😉 ... 😅 . Ináč pekná, ale práve som sa chcela spýtat či to tam neni nejaký chaos 😕 ... Ja bibliu vobec nepoznám a ani neviem čo, ale niečo mi tam ako keby nesedelo 😕

dali4
autor
10. mar 2010

lin, nič mi nedošlo ☹

linette
10. mar 2010

marianka no neviem ... keby som mu zacala rozpravat o energiach, minulych zivotoch, karme, cirkvy a mojich xyz otazok tak neviem ci by vobec nasiel slova mi odpovedat ..
a co tak napriklad zidia, moslimovia atd .. ti su ine nabozenstva a ti sa do neba nedostanu?? .. ved panna maria povedala, ze ma rada kazdeho .. takze aj tich zlych ..
uzavrem to tym, ze som veriaca, ale odtial po tial a som v stadiu hladania .. momentalne z kazdeho rozka nieco ..

marianka79
10. mar 2010

Om Namo Bhagavate Vasudevaya túto mantru poznám a sa mi páči 😉

linette
10. mar 2010

dali ja som ju necitala ... viem len nieco, co som pocula v kostole, pripadne na zakladke na hodinach nabozenstva (tam sme toho vela neprebrali) ..