Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
22. mar 2010

jééééj tam chcem íst to je pri vás?

linette
22. mar 2010

lilia nemozes dovolit strach pustit k sebe .. ber to tak, ze to co sa stat ma sa stane a znamenia prichadzaju a take znamenia, na ktore si neni pripavena by prist nemali .. neboj sa ist do izby, prekonaj ten pocit strachu .. uvidis, ze ked to prekonas a budes to brat inak budes rada a hrda sama na seba 😉
ja ked som sa minule kupali mi do vody z police padol jeden gel.. nechapem ako ale padol.. som sa najprv velmi zlakla, ale potom som si povedala, ze ani vo vode mi nedaju pokoj .. 😅

liliana15
22. mar 2010

ja nemam stres z tych trablov a som zvacsa nad vecou, ale sa to proste deje a viem, ze ked to prejde budem silnejsia... ale o to nejde slo mi o objasnenie toho svetla,,,, 🙂

marianka79
22. mar 2010

no a ja rozmýšlam kam íst na dovču rozmýšlam aj o tomto

http://www.spisskyhrad.sk/

marianka79
22. mar 2010

mne stále padajú uteráky 😀 😝

linette
22. mar 2010

marianka presne 🙂 .. ja sa to este stale ucim .. aj ked je to velmi tazke .. ale co sa da robit.. je to v podstate pre nas nevyhnutne..
zugov sa volaju tie vodopady.. ano je to u nas v nz .. za kupaliskom pri chatovej oblasti .. tam aj mame chatku so zahradkou ... (ale tu chatku treba poriadne prerobit)

marianka79
22. mar 2010

...a aj prach so skrine...a to je jasné znamenie že ho mám íst konečne utriet len je to vééélmi vysoko a ja sa bojím postavit aj na stoličku 😀 😀 😀

liliana15
22. mar 2010

lin - ja dokazem vstupit do tej izby aj teraz po tme, len mam ten pocit...

linette
22. mar 2010

marianka asi chcu aby si sa stale kupala .. ved oni na nas pozeraju .. 😅 ja ked sexujem tak mam pocit, ze mame divakov .. 😅 😀 😝 ale tak nech sa pozeraju.. ked mam telo musim ho vyuzivat naplno nie? 😅 😅 😅 😅

marianka79
22. mar 2010

lili ja by som sa tomu tešila 😉

linette
22. mar 2010

lili nemaj obavy a ani tie pocity.. ved je to len svetlo a svetlo ti neublizi 😉 🙂 mysli na to, ze vas ochranuju a dosli vas len skontrolovat 🙂 😵 oni ta nechcu plasit .. nechaj tomu vsetkemu volny priebeh .. mozno sa to uz opakovat nebude a mozno aj ..

marianka79
22. mar 2010

a vieš že som mala pocit že sa na mna niekto pozerá ale som si povedala nech sa pozerajú majú sa na čo 😝

marianka79
22. mar 2010

aj vám blbne konik furt mi to vyhadzuje chybu zrejme tu ešte niečo robia

liliana15
22. mar 2010

baby dakujem... 🙂

linette
22. mar 2010

marianka aj mne blbol ale este aj net .. 😝 😠

marianka79
22. mar 2010

idem tak dobrú noc 🙂 anjelinky

linette
22. mar 2010

marianka aj ja som dnes nad tym rozmyslala.. som priatelovi hovorila, ze by sme mohli do budapesti a on, ze do trnavy 😉 este chceme ist do italie aspon nejaky last minute, ale tak uvidime este ako budu peniaze .. 🙄

linette
22. mar 2010

jeej marianka pekne foto 😉

marianka79
22. mar 2010

do trnavy no ano dojdite tu je pekne 😝 😵

linette
22. mar 2010

idem aj ja uz .. zajtra skoro vstavam a este vlasy si musim vykupat.. papa
dobru noc vsetkym a s peknymi snami a s dobrymi energiami a pozitivnym myslenim 😵

marianka79
22. mar 2010

to som s neterkou a patkom 😉

marianka79
22. mar 2010

papa 🙂

dali4
autor
23. mar 2010

Ahojte kočky 😵 ... ja len na skok... dneska ráno mi napadla jedna vec, prišlo to ako strela. Ked sme sa tu rozprávali o stretnutí... čo keby sme sa stretli v nejakých crop cirkloch, ked sa tu na Slovensku niekde objavia 😅 ... to by bolo stretko, plné energie, paráda. Viete akú silu by to malo? Ja sa chystám nejeký crop navštíviť a napadlo mi že keby že sa tam všetky stretneme... 😵 ...

marianka79
23. mar 2010

ahoj dali ešte mi objasni čo je to lebo nemam ani šajnu 😝

marianka79
23. mar 2010

jáááj hodila do googlu to sú tie kruhy bože ja nevedela že sa to tak volá no to aj mna zaujíma

a kde na slovensku sa objavili?niečo som počula

no to musíme čakat kedy dozreje žitko 😀

marianka79
23. mar 2010

toto je pekné slniečko 😵

marianka79
23. mar 2010

a tóóóto wow 😲

marianka79
23. mar 2010

tak to si myslím že falzifikát nie je 😎 motýlí muž so štyrmi rukami