Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
24. mar 2010

a ako naschval neviem to najst.. ale to neva.. nasla som tajomstvo v celosti 😉
http://www.megavideo.com/?v=UGI9NTX2

andreasiskova3
24. mar 2010

linette: dík za všetko, vážne mi to pomáha s vami všetkými tu. Nemám sa s kým porozprávať o tomto, iba ak so švagrinou a s ňou nie som často a keby o tom poviem sestre ,tak si pomyslí že mi šibe.
Som rada že ste tu. 😅 😵

linette
24. mar 2010

marianka ale premenujem ho.. pomozte mi vybrat meno..
kedze je to "cistic" tak moze byt napr: domestos, ariel, cilit, cif, ... sa mi paci pronto - prontosimo (take talianske 😀).. alebo abdul, blazej ... ??????????

linette
24. mar 2010

andrejka aspon vidis ako pekne do seba veci zapadaju .. 😉 🙂
o mne si to mysli aj priatel ... ale mne to nevadi.. casom pochopi.. napriklad minule ho bolel zub, prosila som anjelikov aby ho prestal bolet a naozaj ho prestal 😵 samozrejme mi neveril, ze anjelickovia pomohli .. 😒

andreasiskova3
24. mar 2010

dobrú nocku všetkým 🙂

shupolienka
24. mar 2010

ahojte. Dnes som bola so svagrinou a pozicala mi tri knizky o anjeloch, a dokonca aj anjelske karty 😵 . Tak sa pojdem zacitat hned do prvej Leceni s Andely 😵
Linette: k tym menam pre tvoju rybku mne udrelo do oci hned to meno Ariel 😅 ale skor ako zdrobnenina Arielik to znie skoro ako anjelik a anjely su cistí, a aj tvoja rybka sa stara o cistotu 😅

marianka79
24. mar 2010

linetka a co tak "viktor čistič" 😀

marianka79
24. mar 2010

odporúčam i tento film 😉

https://www.youtube.com/watch?v=haq5zBXlK_Y
marianka79
24. mar 2010

andrejka cez teba mi prišlo dalšie znamenie o 20 37 konkretne tá pesnička a tiež nie moc príjemnú vec mi pripomenula týka sa to jednej baby o ktorej som sa práve dnes rozprávala s priatelom a teraz som z toho v zmetku 😕

marianka79
24. mar 2010

aďo a to je fakt že o týchto veciach sa rozprávat tiež len tak s hocikým nemožem lebo ma pokladajú za šibnutú ale začala som pritahovat k sebe ludí ktorí tomuto veria a ja som za to nesmierne vdačná a pritahujem si k sebe aj materiálne veci včera som zistila že som vyhrala v lote a to už dva razy za sebou i ked len pár ečiek ale poteší 😵

marianka79
24. mar 2010

Odpykanie karmyOdpykanie karmy môže prebiehať rôznymi formami:

1. Známy výrok zo Starého zákona "oko za oko, zub za zub" vysvetľuje, že človek pocíti rovnaké účinky svojich minulých chýb sám na sebe. Vrah bude v ďalšom živote zavraždený, zlodej okradnutý, zhýralec ochorie a pod. Pozostalí obete násilia alebo krivdy sa nemajú snažiť o odplatu, lebo sa zaťažia podobnou karmou. Zákony to vykonajú v pravý čas a správnym spôsobom. Nič neostane pred nimi utajené a nepotrestané. Neskoršie odpykanie je dokonca znásobené. Niekedy sa práve preto odďaľuje.

2. Symbolické odpykanie. Keď sa človek zlepší skôr ako ho zastihnú spätné účinky karmy, prejavia sa len symbolicky, alebo mierne.

Istý muž sa v predošlom živote opíjal, prejedal a ešte aj fajčil. Je to na jednu osobu prehnané, ale berme to len ako príklad. Nesprávnou životosprávou a negatívnymi sklonmi, teda vedome narúšal svoje dobré zdravie, ktoré tieto výstrelky bez ujmy znášalo. V tomto živote mal však v dôsledku týchto chýb smrteľne ochorieť. Keď si však počas choroby uvedomí svoje zlé návyky a začne vážne hľadať a uskutočňovať cesty k zdraviu, môže si vyliečiť smrteľnú chorobu týmto úsilím a odriekaním.
3. Čistá a hlboká láska k akejkoľvek osobe, i keď je neopätovaná, ale človeka povznáša a zdokonaľuje tak, že zabúda na seba a stáva sa nezištne dávajúcim a dobrým, zbavuje ho mnohých vín, spôsobených sebectvom a ľahostajnosťou v minulosti. Avšak keď niekto má oči len pre svoju lásku a druhí sú mu v ich starostiach a bolestiach ľahostajní, neprežíva pravú lásku, iba znásobený egoizmus.

4. Úsilie o dobro. Keď človek všetko, čo koná, podriaďuje čistým úmyslom, v zmysle večných zákonov, slabnú vlákna negatívnej karmy a začne sa tvoriť nová a čistá.

Ak človek znáša nepriaznivú karmu s odporom, nepochopením a nedochádza pritom u neho k zlepšeniu k zdokonaleniu, nezbavuje sa karmy, ale tá ho stále "tresce", až kým s

marianka79
24. mar 2010

stále sa mi pletú pod nohy tieto čísla hmm ja volám o pomoc 🙂.........a často 😵

333 - sú vám nablízko nanebovzatí Majstri, a tí chcú, aby ste videli, že vám ponúkajú svoju pomoc, lásku a spoločnosť. Volajte ich často na pomoc, najmä keď okolo seba vidíte kombinácie čísla 3. Medzi najznámejších nanebovzatých Majstrov patria Ježiš, Mojžiš, Mária, Quan Yin a Yogananda.

marianka79
24. mar 2010

http://www.ezoterika.info/numerologia/cisla/

a takisto i tri dvojky a tri štvorky
sa tešííím 😵

marianka79
24. mar 2010

idem ja lebo ráno nevstanem tak pekne snívajte papa 😉

dali4
autor
25. mar 2010

Ahojte všetky babulky. 😵
andrejka... niečo pre teba, kuk 😉 http://www.moneo.sk/karma/ . Veru lin ti to krásne opísala. Pre každého z nás je život skúškou. Tak isto každý z nás si musí nájsť cestu svojho šťastia. Anjeli sú tu pre to, aby nám pomáhali nájsť tu správnu. Niekedy to trvá dlhšie než človek pochopí, prijme tu skutočnosť že sú tu, že stoja pri nás v každej situácii, že nás učia byť šťastnými. Viera v ich pomoc je otázkou srdca, našeho vnútra... Musíme sa učiť počúvať svoje vnútro. Bolo by dobré trošku meditovať s anjelikmi, prihovárať sa im, zdôverovať sa im zo všetkým, čo ťa trápi a zo začiatku od nich nič nečakať. Takto sa s nimi lepšie zoznámiš a keď už sa spoznáte, tak si lepšie budeš všímať znamenia, ktoré ti budú dávať. Ja som si istá že ti stále nejaké posielajú, ale nevšimla si si ich. Ani ja si veľakrát nevšimnem čo mi naznačujú, alebo "nechcem si všimnúť" 😉 ... samozrejme vtedy urobím nejaký nesprávny krok a neskor sa mi ukáže že čo som vyparátila. Potom už len vnímam anjelikov ako krútia hlavou a hovoria dali, dali ved sme ti to hovorili 😅 ... Za každým keď sa k nim budeš prihovárať, najprv popros aby k tebe prišli, nerieš to že či ich uvidíš alebo ucítiš, ber to ako samozrejmosť že prišli... vyrozprávaj im všetko čo potrebuješ zo seba dostať, stačí v myšlienkach, ale sústreď sa na to, že k nim prehováraš a na koniec im poďakuj za to, že prišli a že stoja pri tebe. Popros ich nech tvoje kroky vedú správnym smerom 😵

linette
25. mar 2010

good morning 🙂
som sa zobudila a vobec sa mi nechce spat .. kde to treba napisat 😀 ...

shupolienka vies, ze aj mne to meno prebehlo hlavou 😉 dam na to, bude arielko .. predsa je to take ciste meno a hodi sa mu 🙂 😵 akurat, ze je zasity pod velkym kamenom a skalou a vobec ho neni vidno .. taky maly hamblivec to je .. by mal byt nasaty na skle a on je na kameni od vcera .. 😀 😒

linette
25. mar 2010

marianka ten film som videla 😵 uz som si ho dokonca napalila na dvd .. je na nom spolu so secretom .. 😉
povodne korytnacky sa volali viktor a viktoria.. viktoria usla ked som ju zobrala na navstevu a viktorko zostal.. ale potom sa zistilo, ze viktorko je dievca tak som musela premenovat.. este aj veterinar mi ju ledva rozoznal.. (je taka duckata) ..
strasne tuzim mat vlciaka a to dvoch 🙂 😵 lenze mama nedovoli a do bytu nepasuju... skoda.. na domcek sa este nacakam ...

linette
25. mar 2010

dali 😵 😵
dobre ranko 🙂

andreasiskova3
25. mar 2010

dali4: ĎAKUJEM ,POZRIEM SI TO. 🙂

linette
25. mar 2010

Jak komunikovat s anděly
Meditace s andělem
Najděte si třeba přes víkend pro sebe chvíli, kdy nebudete nikým a ničím rušeni. Může to být třeba okamžik, kdy si večer lehnete do napuštěné vany, pokud ji máte, a tam si svou meditaci nádherně prožijete. Pořádně se uvolněte a volně dýchejte. Představte si tu nejkrásnější zahradu, kterou dovedete vymyslet.
Jestli bude zimní nebo letní, tropická, japonská nebo typicky česká, to už záleží jenom na vás. Může to být i kombinace toho všeho, co máte rádi. Představte si svou nejkrásnější zahradu do posledního detailu a také sami sebe, jak se v té zahradě procházíte . Je to jen vaše místo. Jste tam v naprostém bezpečí, protože do této zahrady nemá vstup nikdo kromě vás a toho, koho si vy sami pozvete. Najděte si nějaké místo ve vaší zahradě, kde se dá dobře odpočívat. Třeba altán nebo pohodlný mech. Tam se usaďte a v duchu zavolejte svého Anděla a pozvěte ho do své zahrady. Po chvíli uvidíte světlo, které bude zářit víc a víc a z něho vystoupí váš Anděl-duchovní učitel. Není důležité, jestli ho uvidíte do detailu a nebo jen ucítíte jeho přítomnost. Důležité je, že je tady. Pěkně ho přivítejte a zeptejte se ho na jeho jméno. Pokud vám jej poví, nejspíš se vám vyjeví samo v hlavě jako myšlenka, první nápad je správný. Pokud se ho nedozvíte-nevadí. Položte potom svému rádci otázku, na kterou se chcete zeptat a vyčkejte na odpověď. Můžete si s ním i jen tak popovídat. Potom mu poděkujte a nechte ho odejít. Ještě chvíli se pokochejte nádhernou zahradou, ve které je vám tak dobře a vraťte se pomalu zpátky do reality. Do své zahrady si od této chvíle můžete kdykoli zajít pro odpočinek,nebo pro odpovědi na své otázky.

linette
25. mar 2010

Andělé nás budou milovat stále, i když je o pomoc ani podporu nepožádáme. Naši strážní andělé nás vždy milovali a navždy milovat budou. To, co děláme, říkáme nebo si myslíme, tento fakt nijak nezmění.
Andělé se na nás dívají jako na krásné, jedinečné a zvláštní bytosti. Každá lidská duše je jako jedinečná vzácná perla mezi mnoha jinými vzácnými perlami. Vzájemně si jsou velmi podobné, ale nikdy mezi nimi nenajdete dvě úplně stejné. Všechny jsou však až neskutečně krásné. Budeme-li odporovat Božímu zákonu tím, že sami sebe nebudeme milovat a že si budeme myslet, že si lásku nezasloužíme, budeme jako král, který přikázal vlnám dát se na ústup. Ať už děláme cokoliv, vždycky se namočíme. Proto bychom se raději měli naučit plavat. Když se v životě někdy cítíme nemilovaní, je to proto, že my sami odmítáme přijímat lásku, která je nám nabízena. Andělé nás nikdy neopustí, ani když sami rezignujeme.

Láska nás spojuje s královstvím andělů.

Když my sami dáváme lásku, žádáme o lásku, kterou potřebujeme, nebo když se učíme více milovat sami sebe, upevňujeme tím své spojení s anděly. Láska je jazyk, kterému andělé dobře rozumějí a ochotně mu vyhoví. Když se přestaneme zaobírat tím, čeho se obáváme, bojíme a co nenávidíme, a místo toho se soustředíme na to, co máme rádi, zvyšujeme tím vibrace naší přirozené duchovní energie. Vše kolem nás je tvořeno energií. Hmota je energie, zvuk je energie, a stejně tak je tomu i s barvou. Veškerá energie vibruje na určité frekvenci nebo na určité vibrační úrovni. Hmota, z níž je složeno lidské tělo, je formou energie propojené s jemnohmotným polem elektromagnetické rezonance, která je vyšší a lepší než samotná hmota. Čím jsou naše vibrace vyšší a rychlejší, tím více se naše elektromagnetická rezonance přibližuje rezonanci andělské. Jednoduše řečeno: čím více dokážeme milovat, tím se stáváme andělštějšími a tak i přístupnějšími andělskému působení.

linette
25. mar 2010

Afirmace pro dnešní den:
Mohu se svobodně vyjadřovat. je to bezpečné.

Myšlenka pro každý den:
Tvá chudoba je jen stav tvé mysli.

Věštba pro tento den:
Ctižádosti máš dost a dost, ale chtělo by to přidat trochu píle.

linette
25. mar 2010

Bytosť, ktorá nás nikdy neopúšťa
Náš anjel strážny...Sú ustavične s nami. Aby nám však mohli účinne pomáhať, musia mať ,,náš súhlas", čo znamená, že ich o to máme žiadať. V druhý októbrový deň majú anjeli strážcovia svoj sviatok. Kedysi práve v ten deň krstili deti neznámych rodičov, dávajúc im mená nebeských patrónov.
Boh stvoril podľa písma svätého tri chóry a deväť zástupov či anjelských kruhov: serafov, cherubov a tróny, ktoré sú najbližšie k Stvoriteľovi. Panstvá, sily a mocnosti tvoria druhý chór, zodpovedajúci za harmóniu vesmíru. Tretiu skupinu tvoria vykonávatelia Božích príkazov: kniežatá, ktoré majú pod ochranou národy a štáty; archanjeli sú ochrancami viery a anjeli -- sú ochrannými duchmi ľudí.

andreasiskova3
25. mar 2010

Dostala som znamenie aj včera aj dnes o tom istom čase. A ja dúfam ,že som ich pochopila a rozhodla sa správne. Moje rozhodnutie znamená bolesť pre jednotlivca ☹ , ale radosť a šťastie pre mnohých. Anjeli , stojte pri mne.

maca793
25. mar 2010

ahojte normálne mi behá mráz po chrbte, ked mi deti v pondelok ráno povedali, že v noci počuli v izbe zvláštne zvuky. vraj im niekto akoby zakopol o postel a bral perinu. práve v teň deň mali narodeniny. a tak mi preblesklo hlavou, či to nebol môj krstný, mal ich strašne rád ale zomrel, ked mali 7 mesiacov. takéto veci sa mi stávajú bežne.
myslím si, že nás tu ochraňuje pred všetkým zlým

andreasiskova3
25. mar 2010

Práve ma napadlo, že ja sa s deťmi modlím každý večer Anjeličku môj strážničku, opatruj moju dušičku...............veď to poznáte. Ale nejako som sa nikdy nezamyslela nad významom, skôr to robíme len tak zo zvyku. Budem ich musieť oboznámiť ,že to nie je len taká básnička ale že ten Anjelik ich aj naozaj stráži 🙂
Na čo všeličo človek príde ,keď sa trochu zastaví a zamyslí..... 😉

terez34
25. mar 2010

ahojte kocky tak lin je to hrôza pracka v prde.... 😖 este skusime odbornika ale nevizera to ruzovo asi pride ne rad stara romka 😀 😀 😀 ak vies co to je 😝 😝 nie je to ciganka 😀 😀 😀 to je dobra hadanka ze? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ta korytnacka bola asi v koncoch a uz nevidela ani svoju milu 🙂