Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

debra
10. sep 2009

janus dakujem za povzbudive slova 🙂 praveze moj vnutorny hlas mi vravi,ze prave tato robota by bola pre mna najlepsia.....a ja verim tomu ze bude 😉 pretoze doteraz som vlastne nevedela,co vlastne xcem...ale teraz to uz viem...

linette ako keby si mi z duse citala,aj ja bola taka....jeden clovek mi od detstva ublizuje,nie fyzicky ale "slovne"slovne na mna utoci,ja sa proti tomu nemozem branit 😢 aj ked xcem,ale v tej xvili ked sa to deje,nevyjde zo mna ani hlasok a popritom mam dost vybusnu povahu 😖 on ma svojou negativnou energiou neuveritelne taha dole a mna to ubija...toto jeho neuveritelne zle spravanie som mu davno odpustila a vzdy ked mi takto ublizi si poviem "boze odpust mu lebo nevie co hovori..."a je mi dobre na dusi....ja sa za neho nehnevam,neviem preco ale ja mam klud v dusi,hoci on ublizuje aj inym osobam...

janus tvoj posledny prispevok v case od 15:01 je uplne trefny...neuveritelna sila je v myslienkax,verim tomu,ze vsetko o co si poziadame vo vesmire to aj dostaneme hoci nemusi to byt hned.....mozno ubehne aj dlhsia doba,my na to mozno zabudneme ale v spravny cas to dostaneme 🙂

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

adi 😉

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

adi...je to tam jinak napsane...myslim ze vystizneji...the secret jsem cetla,objednavame z vesmiru- je uzka knizka....velice lehce se cte!

A jsou tam super trefne podobenstvi a aforismy. 🙂

debra... 😉

debra
10. sep 2009

jaj babky velmi dobre sa mi vas cita....u nas teraz ide asi prsat a asi som si to privolala sama,lebo sm dnes rano povedala vetu nexcem aby prsalo 😀 co vo vesmire znamena xcem...noo sila

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

http://vsehohojnost.sblog.cz/objednavamesi/
tady je ochutnavka z knizky 😉

adina22
10. sep 2009

janus - tak to si urcite pozriem precitam a asi aj objednam.Trochu som sa po nej pozerala,predava sa aj na Slovensku v cestine,ale nie vsade ju maju...Velmi ma oslovila 😵

denisocka
10. sep 2009

najväčšia sranda je ta, že vštky rozne knihy maju proste stale to iste spoločne

rimmel
10. sep 2009

ahojte chcela by som sa vas spytat ako taky anjel vyzera..neviem sama comu verim co sa anjelov tyka no pamatam si jednu vec a doteraz mi idu slzy do oci ked si spomenie:

bola sa po porode v nemocnici, tazky porod, 4 dni som rodila..po porode nie a nie mliecko aby sa mi spustilo, stale sa ma vsetci chodili vypytovat uz uz mas? uz ti ide? odsavala si si? no hrozne mi bolo..uz som bola pri koncoch ked prisla nova sestricka(videla som ju len predosly den prvykrat) v noci, som jej povedala ako sa citim, zobrala ma, okupala ma lahla som si na postel a jemno mi poradila, ukazala a mliecko islo!!! ja som tomu neverila vsetci mi skusali driapat bradavky ale nic..doteraz jej dakujem..vzdy sa na nu spomeniem ze bez nej neviem ako by to cele dopadlo..bola velmi kludna, nezna, i vyzorom, prosto same dobro z nej srsalo co som nikdy nevidela predtym.

bol to anjel (lebo tak na nu spominam) alebo len dobry clovek?

debra
10. sep 2009

rimmel podla mna to bol anjel 🙂 prevteleny do tej dobrej sestricky

debra
10. sep 2009

inak co to znamena ked sa mi objavuju same jednotky napr.moj prispevok jeden v tomto fore bol 1111 a aj sa mi pred dvoma dnami prisnilo,ze mi volalo cislo 1111 a ked som zdvihla bolo na druhom konci tixo a potom ked som este raz povedala haloo tak mi hlas oznamil,ze prave mi bolo stiahnutyx 300sk kreditu...no a sila,ze??lebo uz mame ecka 😀

denisocka
10. sep 2009

tak

rimmel
10. sep 2009

debra

vazne? neviem ja comu mam verit...ved kolko je na svete dobrych ludi a kolko ludi mi este (dufam) pomoze ak to budem potrebovat...tiez to budu anjeli? preco si myslis ze toto bol?

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

Andele, nemusi mit kridla 🙂

Andel muze byt i hrmotny, andel strom, andel bratr...rimmel...ta sestricka byla andel....jsou vsude kolem nas 😉

Neznate andelskou pulhodinku s Patricii Tervin?

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

debra...to jsme tu probirali pred par strankami...presne o tech jednickach a telefonu...aji tady v cechach to tak funguje 😉 ...ti jsou opak andelu 😉 ...ale zase to tu vsechno vyvazuji...jak bychom chteli rust, kdybychom byli porad" v nebi"??? to bychom tam rovnou mohli zustat 😀

rimmel
10. sep 2009

a aky je potom rozdiel medzi dobrym clovekom a skutocnym anjelom??

dali4
autor
10. sep 2009

rimmel... tiež si myslím že to bol anjel. Vela ích chodí medzi nami,tu na zemi. Ja tiež jedného poznám, osobne. Je to jedna žena, odo mna o 20 rokov staršia, ale od istého času sme kamarátky.Tá žena nemá v sebe štipku zlého,stále ale naozaj stále je usmiata a milá, vždy mi pomohla a nie len mne.Aj v takých situáciách, čo som čakala že mi v podstate ani nebude vediet pomoct ... ale vždy niečo vymyslela, aj na úkor svojho volného času... poradila mi úplne za každým ked som potrebovala, ale aj jemne poukázala na chyby ktoré robím, čo nieje nič lepšie ako počut o svojích chybách od takéhoto človeka... Strašne vela ma už naučila. No ja som presvedčená že je to anjel 🙂

denisocka
10. sep 2009

no, kto to bol - čo si tiež myslel že mu volalo 1111 a že to je ZNAMENIE? ach a to su požierači kreditu 🙄

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

vsechno ma svou polaritu...slunce-dest....svetlo-tma...nahore-dole...bez DOLE bychom si nemohli uvedomit NAHORE... 😉

Takze, kdyz podle naseho nazoru, spadneme v zivote na papulu, je to jen pro to, abychom si uvedomili, ze jsme kdysi na te papule nebyli a znova muzeme vstat 🙂

Kdyz se stane problem, neni potreba neco udelat, ale neco si uvedomit 😉

dali4
autor
10. sep 2009

Pritom ona sama je šťastná, dopraje si z všetkého, oddych, zábavu, stále je pekná, upravená, vyžaruje z nej láska a sila... Pracuje vo vedúcej pozícii, ludia z nej majú rešpekt ale zároven ju milujú. Vzácny "človek" ? Alebo anjel...

rimmel
10. sep 2009

dali a myslis ze ak ona je anjel, vie o tom?

dali4
autor
10. sep 2009

Tiež som už rozmýšlala ako je to vlastne s tými pozemskými anjelmi 😕 ? Boli poslaný na zem aby nám pomáhali ?

rimmel
10. sep 2009

mna by zaujimalo baby co tu hovorili ze videli anjelov ze ako vyzeraju 🙂

debra
10. sep 2009

rimmel sama si to vycitila... 😉 ved si napisala,ze si z nej citila dobro 🙂 kazdy clovek ma v najtazsich chvilach svojho zivota akysi vnutorny pocit zelat si to najlepsie a ono to pride v akejkolvek podobe... 😉 to je len moj nazor...aj ja som mala pri svojom porode velmi dobru sestricku mala ale cierne vlasy 😀 a bola kumne velmi dobra a ludska,dodavala mi silu...a potom som ju nazvala moj anjel strazny.Nastastie ja som mala dobry porod,nemusela som sa trapit tak,lebo som CHCELA aby bol porod lahky a bezbolestny 😎

dali4
autor
10. sep 2009

rimmel... ja som jej to raz povedala 🙂 , povedala som jej, že si myslím že je anjel. Ona sa na mna len tak usmiala a povedala že nevie o tom a dala mi pusu 😅. Já ti neviem. A vieš čo je najvačšia sranda? Že ona ani nečítala ani nepočula o žiadnej z tých kníh čo sa tu spomínajú, o takéto veci sa vobec nezaujíma, ale všetko to robí, objednáva si z vesmíru ale úplne samozrejme a podvedomo... proste ona to všetko vie, len tak, je to v nej. Paráda 😵

rimmel
10. sep 2009

debra ja som mala skusenost asi s 10 roznymi sestrickami pocas mojho pobytu a musim povedat ze vsetky boli mile ustretove, dobre, chapali ma, snazili sa no neslo to..az ked tato prisla uz ked som bola na nervy ....

jaa vam neviem...😀

rimmel
10. sep 2009

dali jednoznacne to musi byt velmi vynimocna zena 🙂

dali4
autor
10. sep 2009

Ja sa teraz sústredujem na bezproblémový porod, už si ho objednávám. Blíži sa mi termín 😅

dali4
autor
10. sep 2009

rimmel... to je. Som strašne šťastná že som ju stretla...

rimmel
10. sep 2009

dali4 inac co sa bezprobl.porodu tyka ja som si bola priam ISTA ze moj bude priam ukazkovy..citila som to..vedela som to..aj ked sme sa rozhodli pre babatko, ja som vedela ze hned na prvy pokus otehotniem a tak sa aj stalo..no ten predcasny dlhy porod ma dorazil..som to necakala 🙂

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

dali...zrovinka jsem to chtela napsat! Moje mamka taky-nemluvi o tech vecech...proste zije takovym normalnim "dobrym" zivotem....mnoho lidi ji uz reklo, ze je andel...oni sami si to kolikrat neuvedomuji 😉

rimmel...."muj" andel mi u porodu stal v zadech, jak jsem se "trapila" na balone....a uz to bylo velmi dlouho (20hodin) v bolestech...mel tak dva metry, mel slozene kridla a sklonenou hlavu...to teplo z neho primo strikalo...ta laska a ja jsem se citila v takovem bezpeci, jako v lune matky(mam totiz vzpominky-na svuj prenatalni vek)...vypadal jako majak v rozbourenem mori, jako zachranny kruh, kdyz se topis...

Pak jsem mela tu moznost videt andela pri posteli, kde umiral muj tatinek...taky stal za nim...hlavu nemel sklonenou, jen tam tak stal...ted je otazka, ci to byl andel smrti, ci jeho nejaky pruvodce...