Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

terez34
25. mar 2010

poslednu dobu vobec nemam na vas stastie ☹ ☹ ☹

terez34
25. mar 2010

dnes idem ku kadernicke ale ziadne velke zmeny nebudu ale uz sa celkom tesim 🙂 🙂 🙂

terez34
25. mar 2010

lin aj mi mame rybicky neake africke su naozaj krasne urcite vam ich tu hodim ukazat a mame aj prisavnikov samceka aj samicku a mali uz aj male prisavnicky 🙂 🙂 strasne boli zlate 🙂 🙂 a tie nase afrikany nosia v papulke vajicka a po urcitej dobe vypluvaju male zive rybicky 😀 ale su to aj kanibali lebo potom ich pozeru iba niektore sa zachrania ☹

terez34
25. mar 2010

jej este o tych mimozemskych otlackach (alebo ako sa to vola) aj u nas v cadci v dedinke Milosova sa nasli pred neakymi rokmi a este aj neake velke gule ale este som tam nebola

terez34
25. mar 2010

dali ta tvoja dcera ma ale prekrasne ocicka asi po tebe 🙂

dali4
autor
25. mar 2010

Jé terez dakujem 😵 ... ked som bola malá tak mi zvykli hovorit že vidiet ani počut ma neni ale oči svietia na 100 kilometrov 😅 . Bola som strašne drobná chudá. Mišelky ja aspoň kus 😀

dali4
autor
25. mar 2010

A mna už teraz tiež 😀

miruska15
25. mar 2010

ahojte ja som nova a moc ma tato tema zaujala.čitat vas od začiatku je asi nemožne koli času.ale moc ma zaujmaju anjeli.kto su? kto toje? ja som mala pri sebe jedneho anjela a ten ma opustil pred troma rokmi,bola to moja mamina.moc mi chýba,stale na nu myslim a prosim ju ked zaspavam aby prišla aby sa mi prisnila.Niekedy to vyde niekedy nie.Hlavne teraz mi chyba ked sa mi narodil syn a nemam sa komu pochvalit aky je užasný.mama vždy vedela až prehnane milovať čo mi vadilo ale teraz mi to nekonečne chýba.Je mi to koli malemu luto že nikdy nezažije to čo zažili prve dve deti.niekedy ma to hneva že sa ešte neprišla naneho pozriet.Je to normalne neviem ale tak to citim.Moc by som si priala aby mojim anjelom bola prave mama.ja som zdedila po babke žive sny a viem si sen vyložiť.na začiatku som čitala že deti si vyberaju svojich rodičov tak tomu verim.aj naš syn si nas vybral a prišiel aj ked som deti už nechcela a zachranil nas od skazy alebo tu zauradovala mama neviem.

jery51
25. mar 2010

ahoj miruska , jeeej tak krásne píšeš o svojej mamine... to je super... a je pravda že si rodičov vyberáme, tak aspon vieš že si si dobre vybrala 🙂
neboj malý ju možno už videl, deti vidia všeličo...

miruska15
25. mar 2010

To dufam.On je taky zlatý bola by s neho hotova.Mne je to len luto.Kdesi som čitala že sme stale detmi pokial mame rodičov ked rodičia odídu tak deti už nie sme.ked sa nad tým zamyslim je to tak takže ja som už dospelak ja rodičov už nemam. ale chcem byt dieta.

jery51
25. mar 2010

miruska ja viem že sa to lahko hovorí, no musíš si povedať, že mamka tu mala tolko byť... 😔
ale viem sa do teba vcitit... mne mamka sice zije ale zomrela mi svagrina .....

miruska15
25. mar 2010

praveže mama tu ešte mohla byt ale svojou nedbanlivostou voči svojmu zdraviu to dopadlo tak ako to dopadlo.vždy mala kopec času pre druhych a na seba čas nemala a to ma štve že to bola zbytočna smrt a mohla si dalej uživať vnučatka.Ale už to nezmenim len by mohla chodit častejšie.

jery51
25. mar 2010

tak to mi je ľúto.. a tie živé sny mávaš často?

miruska15
25. mar 2010

ako kedy pridu ked to najmenej čakam.alebo ked som moc smutna.nedavno mi bolo moc clivo a tak som v posteli prosila maminu aby prišla.zaspala som a prisnilo sa mi s nou bože tak som ju vystikala a povedala som jej že mi moc chýba.pred rokom mi zomrel aj otec a tak zostal po nich byt začali sme si ho prerabat ale stale som nemala s toho dobry pocit mala som nutkanie opytat sa mami či jej to nevadi a predstav si že v jednom sne som sa jej spytala či s tym suhlasi a ona mi povedala že ja to dobrý napad.Hned rano som mužovi povedala že už to mame aj od mami povolene.

liliana15
25. mar 2010

ahojt baby... tak trosku vas sledujem co tu pisete ake linky pridavate a mna napadla jedna vec. to svetlo o ktorom som vam pisala bolo asi fakt znamenie, ktore ma nasmerovalo do vasej temy a odtialto sa odrazam dalej... nasla som tu link od lin - tajomstvo a pochopila som jednu vec... ma to nieco do seba... naozaj veci ktore som si zelala a moc chcela sa mi splnili... zila som a rozmyslala som trochu inak ako dnes... pisala som vam, ze nemam moc dobre obdobie v zivote a po pozreti tajomstva mi to dava zmysel...takze chce to pozitivne myslene, snazenie sa a ono to naozaj ai funguje... 😉

denisocka
26. mar 2010

a keby ste si pozreli Tajomstvo príťažlivých srdc ,tak to by ste ešte čučali 😉

čaute smečko

denisocka
26. mar 2010

baby,dam vam uvodne "urivky? z tej knihy 😉 po jednom,aby sa to dalo prečítať

denisocka
26. mar 2010

skusim po 2 . potom je to pekne rozpísane aby ste pochopili

denisocka
26. mar 2010

skusim 4 😀

denisocka
26. mar 2010

😉

denisocka
26. mar 2010

jaj ten konik

denisocka
26. mar 2010

a ešte skusim niečo,ale neviem či to bude čitatelne ... mna dostali tieto 3 strany 😉

denisocka
26. mar 2010

prosim ,prepačte mi,skusim po jednej 😀

denisocka
26. mar 2010

😀 a fotka nikde

denisocka
26. mar 2010

😝 no nema to zmysel,je to tiež zle vidieť. tak možno niekto prečíta,mne to ide 😉

pá cicušky .... a pekný den

denisocka
26. mar 2010

ponocujete a teraz tu nieje nik,ked som tu ja 🙄

linette
26. mar 2010

hello band 🙂 🙂
deniiii 😵 😵 😵 sa tesim, ze si tu 🙂
vies co je zaujimave? .. akurat som chcela zacat prefocovat knihu pritazlivosti srd 😉 a ty si sem dala pekne tie tajomstva 🙂 😵 ja som skoncila tusim, ze vo 4 tajomstve ..
deni ty levitujes? 🙂 😕

linette
26. mar 2010

ta mandala je krasna 😵

denisocka
26. mar 2010

no vidiš lin,ešte aj myšlienky ti čítam,kedže vas nečítam na MK ....
no levitujem .... asi to znie smiešno,ale predvčerom v sne som aj s malým šimonom levitovala nad vodou , pekne sme sa obaja prešli po jazere a vratili sa 😉 , ta ale iba vo sne 😀

denisocka
26. mar 2010

jj,je krasna,mam ju aj vo velkom tak ti ju potom pošlem,bo tu len taky pidi nahľad