Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

terez34
26. mar 2010

andrea keby som zazivala to co ty tak by som sa asi pototo od strachu ja ta obdivujem ja uz by som z toho domu asi utiekla som strasny posero

linette
26. mar 2010

a to pukanie je normalne, lebo pracuje material ... hlavne drevo .. ale ked sa nam lyzicka pohla v pohary a veza vypla a zapla to uz bolo ine .. ale som to vsetko odignorovala a spala dalej 😀 .. lebo to sa v noci stalo..

terez34
26. mar 2010

lin no vies co je to ta romka? to je pracka aj pri ktorej sa namakas lebo musis do nej vlozit pradlo nechat ho oprat(no to je asi samozrejme 😀 😀 😀 ) potom ho musis vybrat vyplachat dat odstredit a stale dookola ako debil fuj ale dobre mi tak lebo stale som hovorila ze sa nudim tak mi anjelickovia pridali robotu ale nemuseli teraz na jar lebo ja sa nudim iba v zime 😝

terez34
26. mar 2010

vsak prave ze v noci o to ma clovek väcsi strach 😨

miruska15
26. mar 2010

linetka ty tak krasne píšeš moc ma to ukludnuje.asi začnem tak ako píšeš rozpravať sa s nimi.Ale musim sa zase spriatelit s tým najvyžšim lebo som trochu na neho zanevrela.Viem žeby som takto nemala uvažovať ale tak to citim.Nevedela by si mi povedat niečo o čislach.okolo mna stale oblieha čislo 15.moc by ma zaujmalo či to niečo znamena.

terez34
26. mar 2010

fakt lin preco mas fotoblog registrovany na ceskej stranke? (ale som zvedava ze?) 😀 😀

linette
26. mar 2010

terez este dobre, ze zijeme v dobe praciek 😀 ... sa nudis v zime? .. ked nasnezi tak mozes stavat snehuliakov a snehuliacky 😉
jaaaj ten fotoblok.. ja ale nemam na koniku fotoblok .. ja som volakedy velmi patrala po vesteciach a cez google som klikla prave na cesky konik, kde bola tema na vestice a tak som sa aj na ceskom zaregistrovala .. vtedy som nevedela, ze existuje aj slovenska verzia .. a este k tomu dalsie sesterske bloky ako mojasvadba a modrastrecha .. teraz uz viem, vsimla som si ich 😀 😀 vidis to takto som sa sem dostala.. "nahodou" .. a ked pisem na strechu tak mi nedovoli na slovenskej verzii pridat album tak ho mam na ceskej .. ale tak to ma byt 😉

linette
26. mar 2010

miruska dakujem 😵 a ked ti to pomaha tak sa tesim a velmi 😵
musis je zle slovo .. clovek nemusi nic len jedno .. rob to, co citis 😉 🙂 ked mas potrebu porozpravat sa s tym najvyssim tak mozes zacat hocikedy, on ta vyslisi 🙂 mozes ist aj do kostola.. teraz ide velka noc - mozes ist aj na spoved .. a k anjelickom tiez hocikedy mozes rozpravat a kludne k nim mozes hovorit tak ako citis a svojimi vlastnymi slovami, oni ti rozumiet budu 😵 aj pomodlit sa k nim mozes 😉

andreasiskova3
26. mar 2010

terez34: ved aj ja som posero a hlavne v noci. Vždy som mávala strašný strach isť aj na záchod ,lebo som musela prechádzať tou chodbou v ktorej sa zvyčajne odohrávali moje hrozné sny, Ale to bolo v rodičovskom dome ešte a myslím že v tom bola dosť aj psychyka ,lebo som bývala dosť vystresovaná kôli otcovi. Tak si myslím že ten stres sa nejako dostal do mojich snov.Ale tie kroky , no to som bola riadne vystrašená, ale časom to nejako prešlo alebo som si to prestala všímať, neviem. Inak, ked si spomeniem na ten konkrétny zážitok 😲 ,veru mi všetky chlpy stoja ešte aj teraz , dúfam že ten strach už nikdy nezažijem.
A veru možno sa to včera v noci prišla na mňa pozrieť moja zlatá nebohá svokruška. Mala som ju rada ako vlastnú mamu. Zomrela pred Vianocami minulý rok. Tá bola mojím anjelom tu na zemi a verím tomu že nielen mojím.

linette
26. mar 2010

cislo 15 presne neviem ... len podobne:

Číslo 1 a 5, napríklad 115 alebo 551 - vaše myšlienky sú tým, čo mení váš život. Naďalej ich teda smerujte vytúženým smerom. Pokiaľ si blížiace sa zmeny neželáte, môžete ich zastaviť alebo zmeniť tým, že pozmeníte svoje myslenie.

jery51
26. mar 2010

tak k tým hodinám... až to je zlé znamenie, tak to je na prd 😝 bo naše hodiny(už sme ich síce vyhodili) stále stáli o 13:50, a to aj po preštelovaní... no zatial sa nič nestalo.... 😖 a ani nestane, sila myšlienky je veľká!!! 😀

linette
26. mar 2010

andrejka a terez strach je tym najhorsim ... a viem o com hovorim.. ja mam silny panicky strach z ihiel a z lekarov kebyze mi volaco maju robit, by ma asi do zvieracej kazajky strcili .. a pritom clovek sa lekarom nevyhne ☹ volakedy som mala velmi velky strach zo smrti ale teraz akoby sa zmensoval ale este stale je...
strach je veru velmi zly a hlavne na psychiku, nepusti vas dalej, nedovoli vam pozitivne mysliet, .. a tazko je sa zbavit strachu.. ale treba sa to naucit .. obdivujem ludi ktori sa nicoho neboja ..

terez34
26. mar 2010

andrejka ver radsej ze ta prisla pozriet svokrusa ako to ze ta strasi ja keby som bola na tvojom mieste tak sa svetim svetenou vodou lebo si myslim ze anjeliky nerobia kroky 😉

miruska15
26. mar 2010

linetka asi maš pravdu nie asi ale maš.Veru na spoved sa chystam dlho už som tam nebola hm dlho aj sa bojim.ale pojdem. o tých čiselkach asi nevieš ked nepišeš nevadi aj tak dik.

linette
26. mar 2010

jery aj nam sa pravidelne vybijaju hodiny ale mame vsetky na baterky a zatial sa nic nestalo .. klop klop klop ... raz som este na hodinky to pocula, ze ked spadnu vtedy je zle .. tiez sa o smrti hovori, ze ked sa sniva s kostou, ze zuby vypadnu alebo z nevestou ale tak, ze jej vidno do tvare.. ale to su len povery, ktore vytvorili ludia ..

jery51
26. mar 2010

no aj aj o strachu niečo viem, ja mám panicý ale fakt nenormálny strach z výšok.. fuu a to bývame len na 4 poschodí, no ja poriadne ani na balkon nechodím ☹ asi som v nejakom minulom živote zomrela pri páde...
inak tieto bloky, sú dosť často dôsledok konania v minulých životoch..

jery51
26. mar 2010

no a k poverám tak dufam, že niekedy sú pravda, mala som hrozný sen o malom synovcovi(má 5 rokov) že mal rakovinu a zomrel.. a to sa hovorí že bude dlho žiť, tak dufam...

linette
26. mar 2010

mirus ked sa ti po spovedi ulavi tak tam hybaj .. a potom mozes ist aj do kostola a priat Bozia telo .. farar ti odpusti neboj, ten odpusti kazdemu .. 😝
som vyssie napisala o cisle 1 a 5 .. presne 15 neviem co znamena.. ale moze byt, ze podobne.. a myslim si, ze to co som ti napisala o tych cislach sa aj celkom hodi 😵

miruska15
26. mar 2010

až teraz som si prečitala o 15. zaujma ma to preto že ja som nar.15 moj syn 15 moja dcera 15 a najml.syn je 23.10 o 15.15 tak preto.

linette
26. mar 2010

jery sny pre kazdeho jednotlivca znamenaju nieco ine .. kazdy dostavame svoje vlastne odkazy .. ale samozrejme, ze nieco na tych poverach je, ale nie na vsetkych .. ja som uz na jednu vec pocula aj viacero povier .. kolko ludi tolko chuti.. tie, ktore sa najviac zhoduju mozu byt pravdive 😉

linette
26. mar 2010

mirus moje oblubene cislo je 15 😉 🙂

miruska15
26. mar 2010

no to si nemyslim u nas farar kamoške nedal rozhrešenie za to že si dala mirenu tak neviem lebo aj ja ju mam.

miruska15
26. mar 2010

lin fakt tak to nieje nahoda lebo s tvojho pisania si mi moc simpoška

terez34
26. mar 2010

lin ked hovoris o smrti ja mam s nej velky strach aj ked nie preto ze zomriem ale preto ze kto sa postara o moje deticky a este preto lebo by mi bolo strasne smutno za mojou rodinkou strasne by som chcela byt s nimi co najdlksie a toto mi prichadza na um velmi casto aj ked som veriaca a viem ze tento zivot je len prechodnym bydliskom a ze sa raz vsetci stretneme aj tak by som tu chcela byt co njdlhsie moj strach nadobudol este väcsie obratky ked zomrela moja mamina

linette
26. mar 2010

jery a ja potom co v minulem zivote.. som bola fakyrka a behala po ihlach? .. 😀 😀 😀
a este ked vidim vo filmoch, ze niekoho odcudzia na smrt a popravia tak z toho nemozem .. neviem ci to je strach, ale normalne ked to vidim a viem ze volakedy to tak bolo, tak mam otrasny pocit akoby som to sama prezila.. akoby som taku zlobu citila, nervy a strach .. ☹ janosika som videla koncom oktobra a este dnes sa neviem zbavit toho obrazu ako ho popravili..

jery51
26. mar 2010

to ako antikoncepciu? dobre som sa dovtipila???? juuujj tá naša cirkev?

jery51
26. mar 2010

nuž linn asi ťa dali pod gilotínu a inokedy ti zase niečo urobili doktori s ihlami.... 😀 som ti to ozrejmila:DDD

terez34
26. mar 2010

lin ale nezalezi na tom ze ti farar odpusti myslim ze tomu to moze byt suma fuk ale dolezite pre krestana je aby mu odpustil Boh farar je len jeho prostrednik a niekedy je dobre sa niekomu vykecat 😉

miruska15
26. mar 2010

terez tak ako ja mna niekedy premože taka panika že nemožem dichat ja mam nenormalny strach so smrti a zvlašt ked som vydela ako mi mama zomierala mala rakovinu krčka baby to je hroza preto musite chodit na prehliadky.keby mne povedali že mam tuto rakovinu tak sa asi zahlušim je to jedna s najhoršich.

andreasiskova3
26. mar 2010

😅 no inak kostol mám hned po ruke ,keby niečo. myslím že pri deťoch som nabrala aj trochu odvahu a som odolnejšia voči strachu takéhoto druhu, lebo v prvom rade mám strach o deti aby sa im niečo nestalo. a ešte strach zo smrti, to hej, to tiež.
Minulý rok sme išli do Chorvátska , chodievame autom , a bola dosť blbá premávka a môj muž si to valil a ja som dostala taký panický strach ,že sa niekde vysypeme ,až som nemohla dýchať. Normálne som mala pocit ,že umriem od strachu, ale doslovne, lebo som nemohla dýchať. V duchu som si hovorila, klud, klud nič sa nestane atd. Potom to prešlo.
linette: tiež si myslím že človek dokáže prekonať všetko keď pozitívne myslí, duchovné cvičenia a meditácie sú určite veľmi osožné. preto sú napríklad budhisti takí vyrovnaní, no nie?