Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
6. apr 2010

filili a ty si bola v inej teme?

marianka79
6. apr 2010

lin a uprimnu sustrast chudacik arielik moc si teda nezacistil ☹

dali4
autor
6. apr 2010

jéééé ahoj filipko 😵 sa teším že si tu!

dali4
autor
6. apr 2010

Ale zdravím vás všetky babulky 😵

dali4
autor
6. apr 2010

filipko... medzi nami ... žiadna depresia ani nieje, je to ztrata energie, v menšej či vačšej miere... 😉

dali4
autor
6. apr 2010

detom volávam Rafaela ked sú choré, volám ho ku každému z rodiny ked má niekto problémy. Zavriem si oči, uvolním sa a v myšlienkach si predstavím krásne žiarivé zelené svetlo... poviem Archanjel Rafal prosím pristúp ... napríklad k Marečkovi... naplň ho svojou liečivou energiou, daj jej najviac tam kde má bolesti alebo slabost a bakterie, vylieč ho, zostaň pri ňom prosím celú noc a obklopuj ho smragdovozelenou žiarou. Ďakujem Ti.

dali4
autor
6. apr 2010

Dávam im vtedy aj ruku na hlavu a precítim ako cezomna ide liečivá sila dovnútra hlavy a celého tela. Som zistila že vždy ked to urobím klesne horúčka 😕 ...

dali4
autor
6. apr 2010

jery... potom nám napíš zážitky ... mna to moc moc zaujíma 😕 . Ostatné kočky určite tiež 🙂

dali4
autor
6. apr 2010

marianka... ale anjeli pri nej stáli ! Ak by spolu zostali, niečo by nebolo dobré určite...

dali4
autor
6. apr 2010

Som došla neskoro, nikoho tu neni 🤐 ... tak nabudúce 🙂 . V poslednej dobe som tu málo ☹ , len vás čítam a idem... musím to napravit, chýbate mi.
Tak dobrú nocku krásne sny všetkým 🙂

dali4
autor
6. apr 2010

Ešte k tej ztrate energie... ak sú depresivné stavy može to byt aj nadbytkom negativnej energie. Takej, čo sa na nás nachytá a nevybijeme ju... potom je velká nerovnováha a človeku je z toho zle...

shupolienka
7. apr 2010

dobre ranko anjeliky
chcem vam len popriat krasny slnecny den 😵

dali4
autor
7. apr 2010

Dobré ránko shupolienka a všetky babulky 😵
ako sa má malinký?

dali4
autor
7. apr 2010

Tu je niečo ohladne korunnej čakry /pre filipko/ ... treba ju prečistit vyrovnat ... http://ezoterika.sarweb.eu/korunna.php

dali4
autor
7. apr 2010

No nielen pre nu samozrejme 😉 ...

dali4
autor
7. apr 2010

Mandala pre korunnú čakru

shupolienka
7. apr 2010

Dali, anjelikovia pomohli, dnes uz maly konecne nema teplotku. Tak dufam ze sa mi podari ist s nim aj trosku na slniecko dnes. Aj slnko lieci vsak? :-P. Ma byt nadherne dnes B-)

dali4
autor
7. apr 2010

shupolienka tak to je fajn 😵 ... aj slnko lieči len ak neberie malý lieky, antibiotika alobo také niečo...

marianka79
7. apr 2010

shupolienka s teplotou by som radšej na slniečko nešla 😉 snad len na chviločku

marianka79
7. apr 2010

inak ahojte som ani nepozdravila

marianka79
7. apr 2010

ahoj dali 😉

marianka79
7. apr 2010

no aj ja som myslela že ked má lieky tak nie 😉

misinn
7. apr 2010

ahojte, mohli by ste mi tu niektora zhrnut o com je zhruba tato tema? 🙂

marianka79
7. apr 2010

dali myslela si moju neter však?ona má 17 a ja som s nou mala taký rozhovor hmmm som rada že si dala vysvetlit a že takisto začala vnímat tie znamenia ona totiž ostro odmietala takéto veci medzi nebom a zemou ale začala verit ked mala jej mama a teda moja sestra autonehodu lebo sa jej vtedy prisnilo o našom nebohom otcovi 😔 takže hned som jej vyhladala numerológiu 🙂 a.........

marianka79
7. apr 2010

o anjeloch 😉

marianka79
7. apr 2010

dali a ako sa obranovat proti negativizmu????

marianka79
7. apr 2010

našla som toto: 😕

Ochrana proti zlu, negativite a uhranutiu
26
09
2008

Od Dalibora máme túto vizualizáciu:

Ja poznám aj jedno skvelé vizuálnu ochranu, predstavíte si, že vás obaľuje čisté biele svetlo a vy ste v ňom. Vidíte cezeň všetko, ale zvonkajšej časti si predstavte ako je guľa obalená zrkadom, takže všetko sa od nej odrazí.

dali4
autor
7. apr 2010

ahoj marianka, ano myslela som neter.
misinn ... o anjeloch, energii, ezoterike, liečení prírodou ... a o veciach s týmto spojenými 🙂

marianka79
7. apr 2010

jéééj dali máme rovnaký počet komentárov 😀 😝 no ked tento odošlem mám už o jeden viac 😉 😀

dali4
autor
7. apr 2010

marianka vizualizácia od Dalibora je dobrá 😉